Opinie o JOBS.PL S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JOBS.PL S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w JOBS.PL S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOBS.PL S.A. w Warszawa

wojciech51

proponuję dla chętnych praca w De: od razu kontkat z > Power-Jobs Weimar

Anders

Witam Szumamy pracy za granića 4 doświadczonych zbrojarzy 514981944

@wojciech51

Witam wraz z para poszukujemy pracy w okolicach Gothy,posiadamy wlasny transport.Prace mozemy podjac od zaraz. Pozdrawiam Monika Rasińska

Kasia i Miłosz
@wojciech51

Witam. Wraz z chłopakiem, poszukujemy fajnej pracy dla pary, z zakwaterowaniem, najlepiej jako pracownicy magazynowi tj: -Operator wózka EPT -Order picker. Choć, niekoniecznie... Jesteśmy w Holandii, gotowi od zaraz. Prawo jazdy, angielski-A2, dyspozycyjność, doświadczenie. Mamy jeszcze zaprzyjaźniona parę odpowiednią na w/w stanowisko i jeszcze ewentualnie 2 kolegow. Także, szukamy uczciwego pracodawcy. TEL. +31 685400993

ewa

Witam.. ja w sprawie pracy w Hoorn chciałam wiedzieć czy jest możliwość pravowania na jedną zmianę i jaka stawka godzinowa jest. Odrazu mówię znam jezyk holenderski mam auto i prywatne mieszkanie.

Sebastian

Mieszkam w Warszawie.jestem chętny do pracy przy zbieraniu truskawek lub pomidorów w Holandii od zaraz. Nie znam niemieckiego.chcialbym dobre warunki socjalne(usunięte przez administratora)

jacaluzik

Od dwóch tygodni po wysłaniu mojego cv cisza, a widzę że nadal szukają osób do pracy. Zadzwoniłem pod nr 226221309 i zostałem poinformowany że dzwonię pod zły nr. Powinienem zadzwonić bezpośrednio do pracodawcy a nie do biura które wystawia ogłoszenie...

Bożena
@jacaluzik

Czyli wysłałeś CV i nie dostałeś jeszcze odpowiedzi, tak? Może rekrutacja wciąż trwa. A na jakie stanowisko aplikowałeś?

logo firmy Serwisant rowerowy

Czy w obrębie jednego działu w JOBS.PL S.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

poznanpl876@outlook.com

Wyrażam zgodę na pracę .

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie JOBS.PL S.A., interesuje mnie praca jako Księgowa.

Kris 24

To wrescie ile te agencje płacą na godzine na czysto bo slyszalem ze ponad 40zl ale jak licze sobie ze za 2 tyg 1800 mozna zarobic to gdzie reszta kasy a powinno być okolo 3300.kobieta jeździła do niemiec na 5 tyg zarabiala niecale 7 tys.

Andrzejolesinski35@gmail.com

Szukam pracy w Holandii mam uprawnienia na wózki widłowe oraz praktykę na skaner. Produkcja

Tomasz

Dobry pracodawca ....to z pewnością jest wyróżnienie ,na które firma zasługuje!!

Dyrektora

Dzień dobry, Nazywam się Robert Czajowski, mam 51 lat i w skrócie chciałbym przedstawić Państwu swoje osiągnięcia w sprzedaży stali. CV nie posiadam, ponieważ nikt tego ode mnie nie oczekiwał. Po skończonych studiach, zacząłem prace jako plastyk w jednym z Nowohuckim Centrum Kultury. Moja praca w branży stalowej rozpoczęła się w 1997 w Firmie Sambud-2 w Krakowie. Po 3-miesięcznym przeszkoleniu, prowadziłem oddział tej firmy w Radomiu. Pracowałem tam przez 5 lat, rozwijając sprzedaż, szkoląc i otwierając nowe oddziały firmy w różnych częściach Polski. Po 5-ciu latach powróciłem do Krakowa, gdzie pracowałem w Konsorcjum Stali. Wtedy był to mały oddział warszawskiej firmy. Dzięki przyzwoleniu Prezesa Konsorcjum Stali, Pana Roberta Wojdyny, zacząłem rozwijać firmę i z placówki detalicznej przeistoczyła się w placówkę hurtową, niejednokrotnie przekraczającą obroty centrali w Warszawie. Do moich obowiązków poza sprawami handlowymi, należało również pozyskiwanie nowych pracowników i ich szkolenie. Po 4 latach pracy w Konsorcjum Stali dostałem bardzo korzystną propozycję z firmy Sambud-2, w której wcześniej pracowałem, abym rozwinął Dział Sprzedaży Zagranicznej. Skorzystałem z tej propozycji i przepracowałem tam kolejne 3 lata. Moja rezygnacja nastąpiła w momencie, kiedy Sambud-2 negocjował sprzedaż swojej firmy. Po tym okresie przyjąłem propozycję pracy w firmie VICOR z Pińczowa, który był udziałowcem Grupy PSB S.A. W Krakowie otworzyłem połączone biuro Vicor oraz biuro zakupu stali dla Grupy PSB S.A. po uzgodnieniu z prezesem Panhirszem z PSB S.A. Do moich obowiązków należały zakupy dla PSB (sprowadzanie towarów z całego świata) i sprzedaż wyrobów hutniczych dla Vicora i dla Grupy PSB S.A. Od 2007 pracowałem przez 11 lat jako Dyrektor Handlowy dla firmy Stalkolor z Pińczowa, udziałowcem Grupy PSB S.A. i jako Dyrektor Zakupu Stali dla Grupy PSB S.A. Dwa lata wcześniej firma miała nazwę Vicor, ale ją zmienili na Stalkolor, gdzie byłem Dyrektorem Handlowym do dnia 31 01 2018 r. Potem odszedłem od nich... i jestem Wolnym Agentem Handlowym. Dlatego też nie posiadam CV, ponieważ od początku pracy w firmach mam podpisaną Umowę Agencyjną - nie różni się od umowy o pracę. Pozdrawiam Robert Czajowski robert@dystrybucjastali.eu Tel: + 48 604 197 600 F.H.U. BLACK HEAD os. Niepodległości 17/2, 31-862 Kraków NIP: 678-26-09-941 REGON: 35144053

Vika

Witam mam pytanie czy pracuje ktoś na pakowaniu mięsa w Velno..Jeśli tak chciałbym się coś więcej dowiedzieć o tej firmie i o pracy

@Vika

Pisałaś jakiś czas temu i byłaś zainteresowana zatrudnieniem. Udało Ci się dowiedzieć jakie warunki pracy i zakwaterowania oferuje firma i czy zdecydowałaś się na wyjazd? Mam nadzieję, że mi odpowiesz.

sokraj

zadzwon to popdam ci nr do szefa moj nr 881 212 009

Valentine

witam...znalazłam ofrete pracy w Holandii w miescie Helmond jako Pracownik Magazynu z ubraniami tylko dlaczego w zadaniach pracy jest "pakowanie batoników do pudełek" ?

@Valentine

Na stronie firmy brak ogłoszenia o takiej treści https://www.draeger.com/en_career/Home Gdzie widziałeś taką ofertę pracy?

Gabriel Sol

Witam mam 46 lat pracowałem w Niemczech ponad 12 lat na szparaga w sezonie letnim i drugie tyle na folji od 1 .11 do 2. O2 ciężka bardzo praca jak widział tych młodych 20-30 lat chłopców co po 3 dniach uciekły do Polski bo nie dawały rady to żal było patrzeć ja chcę dostać się do firmy kurierskiej rozładowywanie pączek i załadunek ale nigdy ni pisałem cv i nie wiem jak z nimi się skontaktować ponieważ nie podążają nr.tel.

Maria
@Gabriel Sol

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w firmie JOBS.PL S.A. to wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na ich stornie internetowej: https://www.jobs.pl/oferty . Na stornie jest również dostępny kreator CV. Możesz również spróbować skontaktować się z firmą poprzez adres mailowy: info@jobs.pl Czy chcesz ponownie podjąć zatrudnienie w Niemczech?

Jechał ktoś może już za granicę za pośrednictwem Jobs ? Jak to wygląda ? Zakwaterowanie i płaca? Pozdrawiam .

@Gość

Szukasz pracy za ich pośrednictwem? Ja też chciałbym dowiedzieć się jaki jest standard zamieszkania i czy jest kontakt z koordynatorem. Daj znać jak będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej.

robo
@Kazimierz

kwatery ni to pałac ni to nora, pokoje 1 i dwuosobowe w domkach pietrowych takich brytyjskich typowo. wiadomix, ze zalezy na kogo trafisz na kwaterze ale jak ja bylem w Irlandii to bylo spoko

Gosia

Odbywałam w firmie 3-miesięczny staż. Zespół bardzo pomocny, panuje miła, przyjazna atmosfera. Mogłam o wszystko zapytać, a także wiele się nauczyć. Szefowa jest bardzo miła i wyrozumiała. Serdecznie polecam!

Bożenka

Wiytam. Mimo iż szukam pracy w Kamiennej Górze na DolnymŚląsku,dostaję oferty pracy z różnych innych srtron Polski....Nie rozumiem tego. Bardzo zależy mi na znalezieniu pracy do końca maja,ale niestety oferty nie spełniają moich kryteriów lokalizacyjnych.... :-(

mahatmaghandi
@Bożenka

heheh

Olga
@mahatmaghandi

Uważam, że warto wypowiadać się w sposób merytoryczny i wyczerpujący na forum. Na chwilę obecną Twój wpis niewiele mówi użytkownikom, zatem wyjaśnij proszę, co masz poprzez niego na myśli. Jeżeli dotyczy on zatrudnienia w JOBS.PL, to podziel się swoją wiedzą. Każda tego typu wypowiedź jest cenna dla przyszłych kandydatów o pracę.

@Olga

Bo on jeździ po całej europie a ona nie chce

@sreetfoodmadeinchina

Wiecie może, czy firma JOBS.PL zatrudnia również pracowników sezonowych? Mam tu na myśli osoby, które obecnie mają wakacje i chciałyby dorobić? Takie osoby mają realne szanse na porozumienie z pracodawcą i otrzymanie krótkoterminowej umowy? Proszę o odpowiedź.

@Kazimierz

Właśnie Jobs ma dużo dużo ofert pracy aplikuje się i ??? (a czy zatrudnia ? cholera wie.nie korzystam jeszcze) w każdej dziedzinie jak i dużo dużo osób tu napewno zagląda na wzgląd samej nazwy "Prace" Kto starannie ze zrozumieniem przeczyta, opisze jakie chce mieć zajmowane stanowisko miejsce pracy, dopyta na pewno coś będzie mieć jakoś mało tu komentarzy piszą tam gdzie mają docelowego pracodawcę chyba

@sreetfoodmadeinchina

Właśnie dobrze by było dowiedzieć się, jak ta kwestia wygląda. Ty osobiście aplikowałeś może do pracy za pośrednictwem tej firmy, czy może dopiero zamierzasz spróbować? Podziel się z nami, jak wygląda Twoje zainteresowanie tym pracodawcą.

Bob

Aplikowałem ok. tydzień temu na stanowisko pracownika ochrony na statkach, moje CV idealnie pasuje do wymagań przedstawionych przez pracodawcę..jednakże...."pies z kulawą nogą się nie zainteresował". Ja nie wiem czy w ogóle te aplikacje ktoś przegląda? A może jak jest dużo to tylko pierwsze 10, 20?..

Maja
@Bob

@Bob, w prawdzie nie jestem osobą zatrudnioną w firmie JOBS.PL jednakże wydaje mi się, że czas, w którym pracodawca odpowiada na aplikacje danej osoby jest w większości przypadków dłuższy niż ten tydzień zwłoki, o którym wspomniałeś. Na to stanowisko na pewno aplikowało wiele osób, przejrzenie i weryfikacja wielu zgłoszeń to często pracochłonne zadanie. Jeśli tylko dostaniesz jakąś odpowiedz od firmy koniecznie podziel się z nami swoim doświadczeniem. A może opiszesz wtedy też przebieg rozmowy rekrutacyjnej.

blahblahblah
@Bob

To mnie zaciekawił wpis. Z ich strony ktoś mógł by się odezwać przeprowadzić rozmowę, widzę że dla nich to jest trudne albo nie aktualna oferta. W bazie mają sporo wszystkiego, po odświeżeniu się zainteresują, później zasypią ofertami tak jak tu u jednej pani. Sprecyzuj im. Chodzi o statki? Tankowce Kontenerowce Wycieczkowce a może okręty. Poczytaj szerzej o tym kierunku, tym co chcesz się zająć, to nie ląd, a i język obcy też jakiś wymagają nawet migowy horęgiewkowy, i bardzo bhp Ppz i w razie Koła ratunkowego gotowanie i pobyt w kotłowni lub tylko przy samym boku kapitana i znajomość tych ważnych urządzeń i przycisków co ma obok siebie w razie..potrzeby. Predzej coś znajdziesz celnik, coś przy spedycji, między lądem a morzem, tak sobie tylko pisze. Jest taki gościu miły starzszy pan fachowiec pt. praca na statku na (usunięte przez administratora) wrzuca fajne filmy i kontakt do siebie jak kto ma jakieś pytania, pracowacnastatku@.. Co chcesz i aplikujesz to trzymam kciuki.

Krzysztof
@blahblahblah

Ktoś z Was korzystał może z programu praktyk, który oferuje firma JOBS.PL? Znalazłem informacje, że firma pośredniczy również w rekrutacji praktykantów oraz stażystów. Chciałbym dowiedzieć się, czy nie mając doświadczenia, zawodowego warto, jest skorzystać z takiej możliwości? Można po praktykach otrzymać propozycję stałego zatrudnienia? Proszę o wyjaśnienie.

blahblahblah
@Krzysztof

Mogę napisać tak z własnego co nieco doświadczenia i buszowania po forach, że praktyki mogą być nie płatne lub coś tam i tu się zdobywa doświadczenie jak ktoś będzie powołany do nauczenia przeszkolenia itp a staż to już się pracuje z tą wiedzą doświadczeniem jaką się ma a nawet nad to nieraz wykorzystują ale nie wszędzie, pokazują napewno szkolenie w jakimś stopniu a płacone jest dobrze, wolne itp według programu stażysty, żeby nie straszyć bo tak się dzieje gdzieś tam, tu przez nich ponoć ok. zalecam sprawdzić też co dadzą, do kogo i co. Polecam się załapać i coś złapać bo się naprawdę przyda, jak dostępne, stanowisko wyposażone nie bida, konkrety, jak ktoś jeszcze nad tym stoi nadzoruje, papierek w innym języku, nieraz bezpośrednio z pracodawcą czy zastępcą nie niżej, idzie porozmawiać coś ustalić wspólnie itd. Ja latając za tym co muszę mieć zajmowało ponad rok bo coś nie jest dostępne zawsze i nikt mi nie płacił za zrobienie, dojeżdżać być, z czego się cieszę to wykorzystuje w pracy i jest włala.

Olga
@blahblahblah

Nie do końca to wynika z Twojej wypowiedzi, bo piszesz dość ogólnie - pracowałeś lub byłeś na stażu/praktykach w JOBS.PL czy w jakichś innych miejscach? Nie można tego wychwycić, a w tym wątku wypowiadamy się konkretnie o zatrudnieniu w firmie, jaką jest JOBS.PL.

xxxx
@Olga

Jest pani Olgo tak dogłębnie zwiazana z jobs. to na wzgląd wysokiej temperatury dla wszystkich woda "butelkowana" podstawa udostepniona i ewentualnie skrócenie pracy !!! no chyba że pani preferuje inne zwyczaje banickie przeczytane kiedyś w podstawówce jak żyli ludzie epoki kredy. Pardą i mersi

gość
@Bob

zawsze jest prawdopodobieństwo przejmowania tylko danych, a sami decydujemy się o potencjalne naruszanie uregulowań RODO. Ze strony państwa nie mamy jak nie mieliśmy od zawsze żadnego wsparcia, chyba że ktoś z zagranicy wytknie tej politycznej maskaradzie zaniechania ).

@gość

Nie bo to było w pierwszej kolejności a on był drugi

jazz

bardzo dobra

Mick jager

Super glue tak trzymac Moje sugestie dla JOBS.PL S.A.: Bez sugestii

Beata R.

Dzień dobry. Dzisiaj aplikowałam na stanowisko specjalisty ds. Księgowości w Nowej Soli. Proszę powiedzieć czy jeśli okaże się, że nie są moją kandydaturą zainteresowani...to czy chociaż dadzą mi znać o tym? Bardzo zależy mi na znalezieniu dobrej pracy do końca stycznia.... Dziekuje za wszelkie informacje;) Pozdrawiam serdecznie Beata

Alicja
@Beata R.

O JOBS.PL mówi tutaj całkiem sporo osób. Jestem więc przekonana, że ktoś niedługo zechce Ci odpowiedzieć. A nam pozostaje jedynie trzymać kciuki za Twoje powodzenie. Nie zapomnij później poinformować nas o wynikach postępowania rekrutacyjnego. A wiesz może, czy mają jeszcze wolne jakieś inne posady?

Beata R.
@Alicja

Aplikowałam 10 Stycznia i do tej pory cisza i spokój. Firma rekrutacyjna nie odezwała się ani słowem. Najwyraźniej jest to dla nich problem odpisać do aplikującego czy jego kandydatura im pasuje czy nie...

Joanna
@Beata R.

Pani Beato, w serwisie JOBS.PL ogłoszenia mogą zamieszczać również Klienci firmy. W związku z tym, jeżeli nie dostała Pani odpowiedzi bezpośrednio od JOBS.PL to znaczy, że nie jest to rekrutacja prowadzona bezpośrednio przez nich. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o JOBS.PL S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w JOBS.PL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JOBS.PL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOBS.PL S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JOBS.PL S.A.?

Kandydaci do pracy w JOBS.PL S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JOBS.PL S.A.
2.6/5 Na podstawie 67 ocen.

JOBS.PL S.A.