Opinie o JOBS.PL S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JOBS.PL S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w JOBS.PL S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOBS.PL S.A. w Warszawa

marcin

Witam dostałem oferte za ciesle szalunkowego gdzies koło liverpool jest kts tam jak to wygląda w realu czy kasa sie zgadza jest na czas czy agencja potranca za cos itd dajcie znac

Szczygieł

Byłem w Leeds na zakładzie, wynagrodzenie raczej średnie krajowe, ale trzeba przyznać, że szanują swoich. I mam tutaj na myśli swój = pracuje u nas na jakiejkolwiek umowie. Chłopaki robiący na umowie o pracę czy kontrakcie agencyjnym / home office są traktowani tak samo. Dobre warunki pracy, na zakładzie ciepło, kwatery ok.

masterblaster

maja bardzo czesto ofety w irlandji na polnocy w funtach dla spawaczy monteruw. wyplata okej, zatrudniaia po jakims czasie na umowie o prace i durzo godzin ze mozna sie zarobic ale to jak chce nie zmuszaja

Alicja

@małopolanin, dziękuje za odpowiedź. czyli to co pisałam o umowach w rzeczywistości takie nie jest? Na stronie podają, że nic się w takim kontrakcie po samym wyjeździe nie zmienia? Piszesz o języku, na pewno w takim razie warto go znać, żeby móc ubiegać się o to co zostało nam wcześniej obiecane, ale skoro Twoje umowy obejmowały kilka lat, to raczej da się wytrzymać?

maro
@Alicja

matkobosko, przestańcie tak ewidentnie fabrykować te komentarze, drodzy moderatorzy gowork. Pani Alicja tez na budowę jedzie jako zbrojarz?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
małopolanin

witam pracowałem w ICDS kilka lat umowy z Jobs.pl nie bardzo maja się z rzeczywistością jak dobrze trafisz pracujesz znasz język nawet podstawowo to zarobisz osobiśćie nie polecam Londynu drogie kwatery dojazd a stawki takie same jak w całym UK

Alicja

@andre44, na pewno liczy się tutaj to, że Jobs.pl, podpisuje z Tobą kontrakt przed wyjazdem i często jest tak, że jest to umowa bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim. Tak jak pisałam powyżej warto zapoznać się ze wszystkim punktami, które są tam zawarte, żeby uniknąć nieporozumień. Pytasz też o bezpośrednie opinie pracowników, dołączam się do pytania, chętnie poznam doświadczenia z pierwszej ręki.

Andre44

Witam czy pracuje ktoś w Menchesterze mam tam jechać do pracy oferują 13.50 f na godzinę proszę o informacje

Alicja

@john warunki współpracy częsta się zmieniają w perspektywie czasu - to co oferowano innym, a tej chwili może być już nieaktualne. Najlepiej poprosić o wzór umowy, jaką miałbyś podpisać i dokładnie się z nią zapoznać. To często zapobiega nieporozumieniom na linii pracownik - pracodawca. Byłeś juz na rozmowie z Jobs.pl?

Alicja

@kokos a rozważasz taki wyjazd? Może ktoś wie, w jaki sposób firma weryfikuje w przypadku takich wyjazdów, znajomość języka obcego?

john
@Alicja

Witaj pracujesz już z tą firmą w angli, jak to wygląda? możesz coś napisać? ja mam oferte na zbrojarza i poważnie się zastanawiam... mówią że umowa jest z angielskim pracodawcą bez pośrednika a zarobik 15 funtów brutto za 1 godzine. Jak to jest w realu?

kokos

Ma ktoś jakieś sprawdzone informacje na temat wyjazdów do Anglii przez tą Firme ??

Budowa

Jobs.pl zaproponował mi pracę w GB. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą.

jol
@Budowa

Poczytaj sobie o agencji ICDS. To jest jedno i to samo. Jak ci się nudzi i jesteś przy kasie to możesz jechać. Ale musisz sie zapożyczyć na wyjazd i liczysz na dobry zarobek to jakby to powiedzieć. Nie ma takiej opcji jak tera zarobić za granico.

Alicja

@John, myślę, że to była jednorazowa sytuacja. Uważam, że nie warto przekreślać Jobs.pl po jednym incydencie :)

lola

@Bikoz z jednej strony fajnie, że chciał się urządzić, tylko po co ten alkohol...

kawek

mnie też sterowali na zakup biletu lotniczego za 1000 zł z OKĘCIA do Londynu,żeby tam komuś było lekko mnie odebrać z lotniska

mirek

jak kupuje się bilet lotniczy to za swoje pieniądze i nie trza się zgadzać na bardzo drogi za 900 zł, bo tam w londynie są na miejscu i mogą odebrać z lotniska o każdej porze

koli

najlepiej powiedzieć że się zgubiło prawo jazdy i jest w trakcie wyrobienia

jacek

ciężkie te testy są na egzaminie BHP,na komputerze,tylko dwa błędy można zrobić w zestawie,więcej to nie zdają, egzamin ponowny co 2 dni za 30funty płatny. Wszystkich możliwych pytań jest ze 400. Losuje się 4 zestawy,razem prawie 100pytań.ponoć zdawali i po 5-7 razy. część za drugim razem. te umowy to prawie jak u nas śmieciowe. nazbierają wszelkich ludzi od bezdomnych po niewykwalifikowanych a nawet byłych więźniów i alkoholików. agencja pracy tymczasowej

gość 2

wypłaty w Anglii są co tydzień, przez pierwsze 4 tygodnie po odliczeniu potrąceń agencyjnych i kosztów własnych oraz zaliczek na wypłatę na konto jest około 150funtów. są ciągle dziwne różne problemy i problemy a to tego brak ato tego ciągle jakiś problem,na początek dostaje każdy karte cscs bhp czerwoną jest ona ważna 6mcy,później jest ponowny egzamin i znowu koszty 25funt i dzień nie płatny w robocie,a jak zrobi się za dużo blędów w tescie na komputerze to znowu powtarzać egzamin i znowu 25 funty koszty i dzień nie płatny

gość

50 funtów za mieszkanie co tydzień od osoby? my w Londynie płacimy po 80f. chłopy dojeżdżają i po 50 km w jedna strona autem,benzyne trza kupić. mało kto robi na jednej budowie cały czas. często zmieniają budowy. w drugi miesiącu może po te 400 funt po otrąceniu wejdzie na wypłate. jeden mi mówił że po raz pierwszy jest zadowolony z wypłaty bo wziął 500F,ha,ha,ha,. warunki ciężkie z nimi się dogadać to jest ciężko z tą agencją. wyjeżdzają ryzykanci. umowa agencyjna taka jak w polsce śmieciowa. jeden na 20 tam powi że dobrze trafił na budowe i po 3 miesiącach odłożył 6 tyś zł i cieszy sie. przez 1 miesiąc to na wypłaty wchodzi 100-140 funtów.

NIKI

WYSYŁAJĄ CIEŚLI I ROBOTNIKÓW DO ANGLII.Praca na umowie agencyjnej w ICDS w A nglii. Poczytaj o nich opinie. Pracownik ponosi koszty większości tj.podróży,bhp,wyposażenia narzędzi,mieszkania,benzyny do auta,gazu w mieszkaniu. Po przyjeździe do Anglii biorą cie na kwatere przejściową słabe mieszkanie i tam uczysz się do egzaminu bhp na karte,jeśli nie zdasz to egzamin ponowny co 2 dni,płatny 25-30 funtów. Dodatkowo wymyślili jakiś kurs za 100funtów. Po zdaniu egzaminu powinieneś dostać do ręki zieloną kartę ale oni jakoś sprytnie pobierają i trzymają u siebie w biurze żebyś nie uciekł!! Niektórzy do pracy jeżdżą metrem za 55 F tyg, inni blisko za 15 a jeszcze inni autem agencji po 13-40 km,trzeba dobrze jeździć po angielsku odwrotnie niż u nas. za mieszkanie otrącają po 50 Funtów tydzień-mieszkania skromne wiadomo tanio. czasem można trafić lepiej a czasem Nora. po 3 tyg może ci wyrobią konto w banku podstawowa sprawa żeby dostać wypłatę do tego momentu będą ci dawać na jedzenie po 50F na tydzień. do 4 tyg dadzą ci do ręki zielona kartę bhp-TWOJĄ KARTĘ. Na budowie jesteś pracownikiem agencyjnym a nie na kontrakcie umowie brytyjskiej. To wielka różnica. Pracownik agencji jest tymczasowo dopóki jest potrzebny albo się podoba. Jeśli robota się kończy agencyjny pracownik z dnia na dzień traci robotę i szukają ci gdzie indziej. PIERWSZY MIESIĄC TO MAŁO CO ZAROBISZ bo są koszty i potrącenia agencyjne których się nie doliczysz. Towarzystwo na budowach różne oprócz dobrych ludzi jest dużo menelstwa pijaków. Jeśli się wahasz i nie wiesz co robić to NIE,NIE,NIE JEDŹ TAM jako pracownik agencyjny.

Zostaw merytoryczną opinię o JOBS.PL S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w JOBS.PL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JOBS.PL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOBS.PL S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JOBS.PL S.A.?

Kandydaci do pracy w JOBS.PL S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JOBS.PL S.A.
2.6/5 Na podstawie 67 ocen.

JOBS.PL S.A.