Opinie o PropertyTalents w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PropertyTalents. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PropertyTalents o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PropertyTalents w Warszawa

Jan Nowy wpis

Dużo piszecie na temat tego, że praca w Property jest dynamiczna i standardy są na dosyć wysokim poziomie, a jak przekłada się to na wynagrodzenie? Ile można realnie zarobić i czy obowiązuje premia uzależniona np. od jakości? Z góry dzięki.

Kierownik Nowy wpis
@Jan

Tam wszystko idzie :)

Wiktor Nowy wpis

Czyli w firmie jest typowo praca zespołowa?

Magdalena Nowy wpis

Potwierdzam słowa Piotra. Jest to praca, nie fikanie nogami pod biurkiem. Kasa jest, owszem, ale za pracę. Znaczy to że trzeba ją wykonać, zgodnie ze starndardami, nie na odczep się. Możliowść rozwoju i nauki na najwyższym poziomie. Pamiętajmy, że jest to praca zespołowa - z ludźmi, którzy różnie reagują na np. stres, pogodę lub sprawy osobiste. I wierzcie mi, że nigdy jednak nie zdarzyła się żadna z opisywanych niżej sytuacji - groźby, mobbing itp. Osobiście polecam z całego serca - firma w której można się wiele nauczyć i poznać mnóstwo wspaniałych osób. Gdyby nadal ktoś miał wątpliwości co do pracy w PropertyTalents, zwróćcie się do kogokolwiek z ekipy, a nawet do samego szefa, który jest niczym otwarta księga. Na pewno odpowiedzą na pytania i rozwieją wątpliwości.

Czasem ciężko nadążyć za szefem tej firmy bo dynamika jest naprawdę duża. On wymaga zaangażowania, dokładności i konsekwentnego działania z jasno określonymi standardami. Ale nie ślepego pośpiechu! Dzięki niemu i szkole, którą tam odebrałem dziś mam świetną pracę i zupełne inaczej patrzę na to co ja robię i na mechanizmy rynkowe. Ja już nie w rekrutacji, niestety okazało się, że to nie moja bajka ale kontakty, które nawiązałem i to czego tam się nauczyłem było prawdziwą katapultą dla mojej kariery i rozwoju! Firma ma oczywiście swoje wady no ale sorry kto ich nie ma? To nie jest miejsce dla ludzi, którzy chcą mieć pracę tylko po to by ją mieć, przychodzić i nic nie robić bądź leniwie przekładać papierki z kupki na kupkę. Liczy się zaangażowanie, realizacja roboty wg. jasno określonych standardów i tak, trzeba często wychodzić poza strefę komfortu, ale właśnie to mi dało kopa do rozwoju! Jest zawsze kontakt z szefem, jest wsparcie w pracy (nie, nie jest to towarzystwo wzajemnej adoracji). Kasa też naprawdę OK i to od samego początku, szczerze mówiąc trzeba trochę czasu poświęcić aby wejść w 2 próg :) ale właścicielowi zależy na Twoim sukcesie bo to i jego sukces (to nie trwa lata tylko miesiące..). Tyle w temacie.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PropertyTalents po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku PL: Land Acquisition Manager. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Robert

Dobra lecz wymagająca firma i pewnie dlatego są osoby narzekające ale ja spokojnie polecam.

Tomasz

Firma fajna dla młodych, można się dużo nauczyć, spoko kasa

------

Trzeba to wreszcie ujawnić na forum. Pan właściciel mobbinguje pracowników, nie panuje nad emocjami, grozenie po kontach gdy jest się sama na sam, rzucanie dokumentami w pracownika, ciągłe monitorowanie pracy od emaila po telefon dzien w dzien, manipulowanie młodymi pracownikami i obiecywanie różnych rzeczy z których się potem wycofuje. Zobaczcie rotacje pracowników a będziecie wiedzieli o czym piszę

Grzegorz
@------

Czy Tobie osobiście przydarzyła się sytuacja, że właściciel Ci groził? Na czym polegały manipulacje o których wspominasz?

Tymon

Pewnie wyszło jakieś niedomówienie. Nawet najlepszym zdarza się wpadka.

Była kandydatka

Beznadziejna agencja. Przeszłam cała procedurę, przyszłam nawet na spotkanie z szefem biorąc wolne w pracy, a ten nie raczył się zjawić. Umówił ze mną telefon na konkretna godzinę po niedoszłym spotkaniu - nie zadzwonił, ani nie odebrał jak już sama po wysłaniu wiadomości mailowej oraz SMS z pytaniem o przyczyny braku umówionego wcześniej kontaktu postanowiłam podjąć inicjatywę. Dodam, że poświęciłam kilka godzin na spotkanie w ich siedzibie (pierwsze z rekruterka, kolejne to czekanie na pana właściciela). Jeśli w taki sposób chciano mi zakomunikować, że nie jestem odpowiednią osobą na to stanowisko, to... sami sobie dopowiedzcie komentarz o jakości tej „firmy wyspecjalizowanej w zarządzaniu zasobami ludzkimi”. :) Podsumowując: dno i wodorosty :)

Dominika

@iks Czy udało Ci się zdobyć pracę w firmie PropertyTalents? Aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie firmy http://www.propertytalents.com/opportunities Na stronie należy wybrać region i nacisnąć przycisk szukaj. Firma PropertyTalents rekrutuje na kilkanaście stanowisk. Poszukują Managerów, Dyrektorów, a także na stanowiska biurowe. Czy są wśród nas osoby, które pracują dla tej firmy i są zadowolone z warunków pracy? Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie.

iks

wiem, że oni mają spore zapotrzebowanie na pracowników, ale na ich stronie nie ma konkretnych ofert. Coś na zasadzie, "chcesz z nami współpracować, to wyślij sobie CV". Nie chcesz, to nie.. Dziwne podejście, ale firma mi się podoba

Zostaw merytoryczną opinię o PropertyTalents - Warszawa

• Jak się pracuje w PropertyTalents?

Zobacz opinie na temat firmy PropertyTalents tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PropertyTalents?

PropertyTalents
  • ul. Bukowińska 12 lok. 1101