logo Prima Moda

Prima Moda

Łódź

Opinie o Prima Moda

Natalia 2016-05-18 13:06
(usunięte przez administratora) każdy, kto udaje się do takiej pracy, powinien mieć świadomość tego, na co się porywa. W przeciwnym razie uznaję to za zawracanie głowy.. Chyba logiczne, że sprzedawca nie siedzi, a ciągle chodzi, układa, poprawia, stoi na kasie i tak dalej. :) @alak
Olka 2017-02-12 18:19
Wreszcie jakiś głos rozsądku. Siedzieć można na kasie w markecie jak ktoś lubi. Tylko że tam pewnie częściej można też coś niemiłego od klientów usłyszeć i w ogóle jak na taśmie. Dla mnie to by była masakra. Do Prima Mody jednak inny klient wchodzi. Fajnie sprzedawać stylowe produkty.
Olka 2017-02-12 18:20
olga 2017-03-23 07:44
A czemu nie ma Prima Mody w Manufakturze? Mam tam blisko i chętnie bym w primamodzie popracowała ;) Jak ktoś z zarządu to czyta, to niech przemyśli :)
Zostaw swoją opinię o Prima Moda - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prima Moda