Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Bolo

Jak jak zwykle z najniższej puli dla tych najwięcej robią tak ludzi docanaja......

Basia

Czy ktoś wie ile podwyżki styczniowe wyniosą ? Gdzie są nasze związki?

@Basia

Do najniższej krajowej to 3zl brutto

@Xd

A administracja ile? W innych oddziałach już wiedza ile a u nas to co?

Jakie progi są w tym roku dodatku na święta

Jajeczko

Komisja Socjalna IKEA Industry Wielbark ustalila kwoty Swiatecznych Pieniedzy dla pracownikow w IKEA Industry Wielbark: I prog 950 zl II prog 850 zl III prog 750 zl dla dzieci I prog 150 zl II prog 140 zl III prog 130 zl W nastepnym tygodniu rozpoczynaja sie rozmowy z pracodawca na temat podwyzek plac.

@Jajeczko

Proponuję podjęcie rozmowy z pracodawcą na temat stażowego Dodatek za wysługę lat wypłacany jest już po czwartym roku pracy w wysokości 1% wynagrodzenia zasadniczego po każdym roku.

Ciekawy
@Xd

To chyba związki zawodowe o tym , powinny w naszym imieniu o takich sprawach rozmawiać a nie my. Za 10 lat w jednej firmie tzw. dziesięciolecie to , płacą ale o dodatku za wysługę lat to nie słyszałem. Może za tą wysługę lat to , dopiero jak na emeryturę się odchodzi to wtedy się należy. ...

@Jajeczko

Adam ;-) a kiedy wypłata?

Lolek

Czy wam też potrącają tak dużo za obiady? Miało być więcej ale nie sądziłem że aż prawie 100 zł co tego obiady nie są tego warte

Rafik
@Lolek

Przecież to tylko 3 zł za obiad , jakie dużo !!!

@Rafik

Nie wiem jak naliczą za te obiady ale ja zrezygnowałam i 60 -70 zl zostaje do wypłaty

obiadki
@Lolek

spokojnie w nastepnym tygodniu będa same frykasy dla elity

Darek
@Lolek

Ta stówa to tylko do podatku, płacisz 12 zł a nie 100 + 1 zł za dzień.

Ktoś

Podobno ma być od 20 Grudnia do 6 stycznia 80% płatne. Ciekawe czy to prawda

Basia s
@Ktoś

To nie jest wina pracownika że firma robi przestoj, nie mogą płacić 80%.

ZM.C

Elita nie trzyma się razem

Jola
@ZM.C

Czyżby jakieś kłótnie w zarządzie ?

Zmiana C
@Jola

Chodzi o damy z sortownii

W jakim zarzadzie
@Zmiana C

Hahah kiedy będzie nowy dyrektor ? Bo miałbyc już dawno ?

Wujek dobra rada

Co wy z tą wypłatą? Nie macie już pieniędzy?co to za życie od 10-go do 10-go? Pracując kiedyś w IKEA też tak miałem.Teraz pracuję w budownictwie i jakoś mam pieniądze 9-go czy 28-go dnia miesiąca.

taa
@Wujek dobra rada

ta pracujesz w budownictwie a na strone go work o ikei wchodzisz hobbistycznie zapewne

Haha

No u mnie na dziale już dwóch poleciało za fajeczki w czasie pracy

Ciekawy
@Haha

Z jakiego działu ? Bo z ZM C kolega nic nie mówił że u nich na zmianie kogoś zwolnili. A u nas ZM A nic nie słychać o zwolnieniach ...

@Ciekawy

Podobno na zmianie A jest za dużo ludzi

Haha

No rzeczywiście jest dla kogo ???????? haha

Wszechwiedzący
@Haha

No to sobie popatrz. Mężatki romansuja, na papierochy choddza inni chodzą po kiblach i nocha pudrują żeby miec energie (usunięte przez administratora) maja lżej. Gabki w szufladzie układane codzien co godzinę XD a jak nie pasujesz do towarzystwa albo powiesz prawde to się zegnasz xD

Xxx

Nie wiedziałam tam młodych chłopaków co się za mężatkami rozglądają xD

@Haha

A normy zmniejszone a ci dalej pakują ponad normę zmiana A psychiatra by się przydał:/

Buuuu
@Wszechwiedzący

Zaraz admin usunie zawartość o zmianie A. Coś ta zmiana jest za bardzo chroniona ciekawe o co chodzi

@Buuuu

Poleca się swoje smutki i żale mówić publicznie na koniec zmiany zapraszamy 10 minut przed końcem zmiany wysłuchamy odpowiemy wątpliwości rozwiejemy ;)

@Haha

Jest zakaz to zakaz ja w kiblu ostatnio puszki po browarze widziałem

@Buuuu

Prawda jest taka ze każdy własnej du…. Pilnuje i cwaniaczky spychologia marazm i nic więcej A pomysł i drugim pomóż z następnej zm przygotuj im podkłady palety itp a nie mam to w du…. Nigdy nie będzie dobrze jak będziemy się nawzajem oskarzac

@Xxx

No pewnie będę brał czynny udział

Podobno !!! Dobry jesteś wszędzie są braki

@Jastrząb

Tak trzymaj koleszko

Wujek dobra rada

Mogli nie palić

Pracownicy Goleniów

Witam kolegów i koleżanki.mam pytanie czy wam też zabrali Thanks w tym roku?Nam obiecali wypłacić a teraz pojawiła się informacja że nie wyplacą.pozdrawiamy z Goleniowa

Szto
@Pracownicy Goleniów

A co to jest

Bob
@Pracownicy Goleniów

Wielbark też ma zabrane

Kiedyś

Żal mi Was jeszcze będziemy płakać

Kiedyś

Byliście kiedyś super teraz (usunięte przez administratora)

Plotkaż

Kocham Was wszystkich

Nowaa

A czy ktoś może wie czy 11 listopada będzie płaconym dnie tak jak każdy inny czy nie zapłacą nam za ten dzień ? *****

Że co
@Nowaa

A, dlaczego mieli by zapłacić bo nie rozumiem?

Ff
@Nowaa

11 listopada jest ustawowo dniem wolnym od pracy gdyż to święto narodowe. Więc bezpłatne.

Nowa
@Że co

Tylko pytam ;)

Nowa
@Ff

Dziękuję za informację pozdrawiam.

Bolo

No pewnie mają jeszcze swoich (usunięte przez administratora) co za nich robotę jeszcze robią i takie ich obowiązki.....

Nik

Już się zaczęło ludzi się zwalnia pod byle jakim pretekstem po jednym co tydzień żeby odpraw nie płacić a więc się pilnujcie

Zwolnienia
@Nik

No i to jest psychiczna firma. Po co jest ogłoszenie na OLX o ofercie pracy jak i tak zwalniają ludzi. Niech tych leniwców liderów zwolnią i niektórych z wyższego stanowiska.

Prezes
@Zwolnienia

Oj człeniu nie wiesz co piszesz Dwa razy się zastanów liderzy maja dużo obowiązków nie sztuka stać w jednym miejscu i coś tak robić albo w telefonie siedzieć przy murku a w tedy do głowy Wam przychodzą glupoty które piszecie i macie wyyy….. Co polaczku nie (usunięte przez administratora) na swoich

@Prezes

Zgadzam

Kiedy będzie wypłata??

@Gość

Mówili o srodzie że będzie wypłata

Lustonosz
@Gość

Kiedy Listonosz przyniesie

Zaplon
@Lustonosz

Udaj się do mechanika bo opózniony zapłon masz

W czwartek

Jaja
@Jala

W piątek jakas obsuwę mają

Sztos
@Jaja

Liderka mówiła że wypłata bęndzie w czwartek

@Jaja

Jaka obsuwa. Popracujcie w innych firmach to w tedy pogadamy nie wiecie co piszecie pojęcia nie macie

Jastrząb

Teraz dobro. Pracowitość to oznaka głupoty w tych czasach a tak naprawdę to najwartościowsze cecha czlowieka

@Jastrząb

W tej firmie najbardziej docenia się leniuchów i tych co ciągle chodzą na zwolnienia np liderzy bardzo ostatnio chorują nikt tego nie widzi może od nich trzeba zacząć redukcję

Ktoś
@Xxx

Liderzy powinni pracować jak pozostali pracownicy. Widać jak się nudzą.

@Ktoś

Zgadzam się z tym

Miki
@Jala

Nie po to awansowali żeby teraz to samo co inni na zmianie robić , niestety trzeba ludzi mieć na oku

@Miki

Siedzą w telefonach całe zmiany, tak mają ludzi na oku ????

@Jala

Synku wiesz co ty możesz !!! Sam siedzisz a komuś żałujesz

Ajajajxd

Patrycja S. z Gb zmiana b pracuje jeszcze ?

jak zwykle pytanie te same co miesiąc.... Kiedy wypłata? ????

Xxx

Chodzą głosy że niby w piątek

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.