Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Kids

Dzień dziecka coś wiadomo czy będzie dla dzieci jakieś atrakcje czy kasa?

Kto
@Kids

Lepiej atrakcje bo kasa i tak pójdzie na przelew

Janosik
@Kto

Na wysoki procent..

Zezol
@Kids

Kasa będzie na dzieciaki

Nowa

Część pracuję w tej firmie trzeci miesiąc i moja opinia na temat zakładu (Psychiatryk )

@Nowa

Układy znęcanie się mistrzów nad pracownikami!!

Jaruś

Może Mikołaj przyniesie im rózgi. Albo przynajmniej gumowe lale.

@Jaruś

Wiadomość dla przyszłych pracowników . Jeżeli chcesz zarobić w tej firmie i masz w rodzinie prawnika to spokojnie na odszkodowaniu pożyjesz moobing to codzienność ZAPRASZAM

wiwa
@Nowa

Myślę że przesadzasz,ja pracuję około 12 lat i myślę że najgorsze łajno przeżyłam ,dawniej było gorzej ale jakość była bardziej wymagana i przestrzegana .Teraz tylko metry ,przykre .

@Nowa

Skąd wiesz jak jest w (psychiatryku)

@Nowa

To moja ocena miejsca pracy

byly pracownik
@Nowa

Przynajmniej teraz mistrzowie przestana cwaniakowac i wezma sie za robote . Dlaczego wiesniaki nie umieja zarzadzac ludzmi a sa mistrzami. powinnem jednego pozwac do sadu i w koncu by sie za ten zaklad wzieli i szedzi moze b sie dowiedzieli co sie dzieje w tym zakladzie i dlaczego ludzie nie chca sie przyjac do tego chorego zakladu!!!!!!

Bolo
@wiwa

@wiwa gdybyś miała podać przykłady tego co zmieniło sięna lepsze, to co by to było?

Mrówka

Święta prawda

Kurp

Czyli bier gąbkę i zasuwaj fugować, też dostaniesz. Proste...

Karyna

Ikea mało płaci to trzeba na dwa etaty robić, chociaż spaniem w szafie nie można nazwać praca

Jo
@Karyna

To za spanie zostaje się liderem i za kładzenie płytek i robienia remontów u jednego Pana we wszystkich jego nieruchomościach ????????

Nowa

Podobno dziewczyny z lakierni na sortowanie mają przenosić ale jaja :)

Oper
@Nowa

To niech dadzą ładne Ukrainki na ta lakiernię a nie stare kapcie :)

Maria
@Nowa

wiesz może skąd taka zmiana czy to tylko jednak plotka?

Gumak
@Oper

To jak nie umiesz pracować z ludźmi ,kapciami,polkami,to na leczenie ,albo się zwolnij

Oper
@Gumak

Sama sie zwolnij i wes ze sobą te stare kapcie :D

Basia
@Oper

Już wiadomo kto to pisze zm c

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kazik

Kiedy wypłata?

Beg

Czy ktoś wie kiedy będzie płacona wypłata?jutro?piątek? Z góry dzięki za informacje

@Beg

Mietek
@Fajna

Chyba dawno przechlana :D

XDD

No i kto jest w końcu tym dyrektorem, jakieś premie oprócz świątecznych będą czy tylko podwyżki metrów ponieważ wprowadzili do produkcji nowy mebel?

Ruda
@XDD

No właśnie , wiadomo już coś w sprawie nowej dyrekcji ?

Pablo
@Ruda

No właśnie, Nie było przedstawienia nowej dyrekcji pracownikom , może po świętach coś nędznie słychać

@Pablo

Chyba jakieś problemy mają z wyborem !

Jola
@Ania

Nie ma kogo przedstawiać szkoda gadac wybrali jednego i tyle, ale pamiętajcie on nic nie zmieni wręcz przeciwnie. No chyba ze słyszeliście żeby szanowny Pan z Resko ich ozłoci albo miał jakieś sukcesy??

ZiGi
@XDD

A co tobie szary człowieku to zmieni ?

Bolo
@XDD

Ale to znaczy że dalej nie ma nowego dyrektora ?

Gabi
@Bolo

No jak , przecież jest , ale jak by go nie było , nie pokazuje się

Xdxdxd
@Gabi

Dyrektor Widmo.

Locha

Wiadomo jakie progi na święta ?

Tak
@Locha

Tak wiadomo już

Pracuś
@Locha

Na jakie święta ,przecież dodatek już był....

Urszula
@Pracuś

I ile wam tego dodatku dali?

Jo tam

Kiedy przypada wypłata za kwiecień ?

Karyna
@Jo tam

A będą dodatki na dzień matki ?

Basia s
@Jo tam

Pewnie w maju????

Ktos
@Basia s

A w czerwcu na dzień ojca

Pablo

Pracuję w Ikea Wielbark od niedawna i tych wszystkich, którzy krytykują pracę w tej firmie proponuję się zwolnić i znaleźć coś ciekawszego np. w Szczytnie. A tu na pewno proponowane stawki są po stokroć większe niż w Ikea: Jedna z firm meblarskich proponuje od 14,50/h, bo jeszcze nie tak dawno było 12,50. Kolejna firma branży meblowej w Szczytnie do zaoferowania ma taką samą stawkę. W jednej z nich na Święta Bożego Narodzenia pracownicy dostali paczki, a w nich kawa, słoik z konfiturami i butelka wina. Nie ma co narzekać, socjal i świadczenia są na dość wysokim poziomie w porównaniu do firm ze Szczytna, więc nie ma co narzekać.

Tak
@Pablo

No zwłaszcza że najniższa krajowa to 19.70zl/h brutto oczywiście bo może Ty w netto podałeś

KOR

myśle podobnie

nano
@Pablo

ty pedale czuje Cię na odleglosc , smierdzisz mi pajacem z biura co chce nadrobic dobra opinie o zakladzie bezprawia. Nygus taki jest na miejscu do odstrzalu a po egzekucji ta butelka wina by sie przydala na opicie zlikwidowanego podrzegacza

Janosik
@Pablo

Głupoty gadasz. 19,50 to najniższa krajowa. Mniej na godzinę nie mogą dać.

Robol
@Pablo

Ale zasuwasz na akord ciekawe jak twoje zdrowie będzie wyglądać za 10 lat wrak człowieka haha

@Janosik

Ja tez tak myślę. 19,50 brutto to minimum. A tu są jakieś nadgodziny za wyższa stawkę żeby sobie dorobić? Wiesz coś?

Psywee

Yyy
@Może tak być

Serio?ja nic nie dostałem

@Pinionszki

Jak co miesiąc trzeciego dnia ????

update
@Psywee

dla ciebie nie ma wyplaty nic nie zrobiles w tym roku baranie

Jajjajaj
@Kurp

A co kasy już nie ma ? starą wygnaj do roboty :D

wypłata
@Psywee

Twoja wypłata właśnie nadeszła to ja jestem Twoją wypłatę Twoja wypłata a dla reszty jestem Bóg e-kiosk i zwany jako dyrektor Buk to ja będę kurwa rozdzielał wypłaty ja jestem dyrektorem Jestem dyrektorem człowiekiem takim soda wszystkim po równo ale w zamian będziecie wszyscy kopać u mnie ogródek na wozić gnojowicę a na koniec umyję cię moje guma C mówię wam teraz tak wszystkim naprawdę Jestem rolnikiem dyrektorium pasek od zakładu dla zakładu Ikea Przyjechałem do was z dalekiej Portugalii wykształcony w Oxford stan Michigan oraz polikleta Warszawski Uniwersytet polonistycznej znajomość wszystkich systemów operacyjnych wraz z Android oraz PlayStation 1 to powinno was zmotywować Drodzy klienci do pracy przebierać te wszystkie deseczki układać snopki wiązać i sprzedawać na jarmarku nigdy nie było mi tak przyjemnie was przywitać bo przywitać dlatego że jeszcze nie przyjechałem do was ale niedługo przyjadę mój nowy Volkswagen Golf o numerze GTI 1, 9 widoczny będzie już z daleka nie będę zajeżdżał na plac musicie posprzątać dobrze bo może mi się to nie spodoba ci będzie syf ładnie dziewczęta ubrany mają być takie dziewice Spodenki koszulki takie jak na zachodzie w stylu coś takiego Night Teen No i do tego chłopcy w samych bokserkach i butach na obcasie będę ich kochał i dawał im podwyżki zamian za dawanie mi pracy Do zobaczenia

Haha
@wypłata

Dobre dobre xDD

@wypłata

Chyba za mocny towar wpłynął na Wielbark albo translator się (usunięte przez administratora) :D

@Jajjajaj

Kasa jest, napisałem w sensie że jak co miesiąc trzeciego dnia... Bo się głupio pytają jakby pierwszy miesiąc pracowali ????????????????

Wypłata do mBank właśnie wpłynęła.

Szto

Dobry towar xD

Xxxxs

Ktoś wie jakie będą dodatki na święta przy wypłacie

Xxx
@Xxxxs

Xxxxs
@Xxx

To jest pierwszy próg?

Elo
@Xxxxs

1Prog 540zl 2Prog 490zl 3Prog 430zl Uczniowie : 1Prog 108zl 2Prog 98zl 3Prog 86zl Emeryci, renciści 250zl

Rt
@Elo

Rozumiem ze to netto ???

Wiadomo coś na temat tej iwony co prawko straciła

Ktos

A swojego życia nie masz? Idź i sie zapytaj jej osobiście. A nie sorry… przecież nie masz jaj zeby to zrobic

Ddd

Jakie to wszystko teraz ciekawe interesuj sie soba a nie innymi!!!!! Swojego życia nie mają

@Ktos

Zdziwiłas byś się chipokrytko jedna

Haha

Robota za najniższom krajowym a zapi erdol jak na akord

@Haha

No co ty? Aż tyle pracy za tak niską wypłatę? Nie ma żadnych premii albo ekstra płatnych nadgodzin żeby dorobić? Bo 2 tysi z hakiem to trochę dla mnie mało.

Hue Hue

(usunięte przez administratora) od dawna tam robi a raczej rządzi lakiernia zm sami się domyślcie

Liderzy

Czy możliwe ze na sortowni zmiana A są 3 liderki . Pani Z z Pania B chodzą jak królowe czy nadal nie ma dla nich miejsca przy stole ?

Xd
@Liderzy

Na sortowni zmiana C pani A też nic nie robi tylko ludzi denerwuje a nie za to ma płacone

Xxx
@Liderzy

Podobno przy stole to się leży ????To powinny stanąć i poleżeć a one bronią się przed tym jak tylko mogą.

Xx
@Xxx

Jedna leży inna zapiepsza a jeszcze inna ploty zbiera

Rak
@Liderzy

Nie biorą ich pod uwagę ,ponieważ to przeżytki nie nadają się do pracy mają grupę . Poza tym kto im doniesie co się dzieje jak im miejsce przy stole znajdą . Nie pozdrawiam tych Lizusek

Profesorek
@Rak

Dziewczyny zapoznajcie się z prawem pracy i kodeksem . Polecam nie wątpię w to ,że żadna z nich ma kompetencje do stanowiska jakie dzierży . Założę się że zostały one wybrane z wątpliwych powodów .Nie dajcie się i pamiętajcie o Badaniach Onkologicznych . Pozdrawiam Montaż zm A . Dziękuję za wsparcie .....

Ciekawa
@Xd

To tylko (usunięte przez administratora) liderka się nie wyrabia to powołała ludzia od czarnej roboty a ta robi co może żeby wejść w tył wszystkim kto stoi wyżej. Upokarza odgaduje wyśmiewa Ina każdym kroku pokazuje co to nie ona. Wstyd paskudzić w gniazdo w którym do niedawno się siedziało

Hello kitti
@Liderzy

Pewnie dla jednej by się miejsce znalazło przy stoliku dla jednej z Pań która tylko się przechadza udając ,że ciężko pracuje Mogła by w końcu rzetelnie się wziąć za prace i pomagać koleżankom a nie tylko spędzać czas pod komodą i udając ,że spełnia jakąś funkcje która dawno została zniesiona

Wypłata w piątek cos czuje ze będzie po (usunięte przez administratora)fest z tymi podwyżkami i tym wyrównaniem dadzą na weekend zeby nerwy minęły xd

Wacek
@Gość

To nie były żadne podwyżki , wyrównanie do najniższej krajowej!dzięki panie dyrektorze,wstyd ! może sam pan zejdzie trochę popracuje ,bo my to na zwolnienia!tak kłamiecie,oszukujecie,a związki ,śmiechu warte!

Krzychu

Wiadomo już coś w sprawie nowej dyrekcji ? Jakieś iwiarygodne info ?

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.