Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Ff

Od 10 marca do końca maja wszystkie piątki wolne. W połowie postojowe a reszta urlopowe

Fajna
@Ff

A co z lamelami i GB też bedą mieli wolne, dlaczego oni nie muszą wykorzystywac zaległych urlopów ,tylko z ff

lókos
@Fajna

Wszyscy pracownicy GB i lamele tez

Yyy
@lókos

Przecież na GB było zebranie czemu nam o tym nie powiedzieli ? to jest pewne czy tylko znowu jakąś plotka?

Tadek

Czym dążą związki nas na Wielkanoc?

Dojazd

Czy ktoś może wie czy IKEA zwraca pieniądze za paliwo ? jak się dojeżdża do pracy swoim autem

Roy
@Dojazd

Tak ,i jeszcze za przedszkola i żłobki

Zmiana A

Zastanawiam się za co są odpowiedzialne te dwie panie na sortowni byłe liderki?? Czy nie powinny pracować jak wszyscy ??

Jadzia
@Zmiana A

Powinny.. ale skoro nikt nie każe to po co mają to robić? Lepiej chodzić od stołu do stołu i gadać

Gb

Co to za płotka o wolnym piątku dla popołudnia i nocek??

wodorosty
@Gb

tak jak mówisz, tylko plotka

Pan

dlaczego stawka minimalna w ikei to 22,50 skoro NAJNIŻSZA KRAJOWA TO 22,80?! Szanowny ojciec dyrektor to wyjaśni czy sprawę "anonimowo" zgłosić do sądu pracy? czekam na odpowiedź do następnej wypłaty i sprawa trafia do sądu.

Żabka
@Pan

Bo 22, 80 jest dla osób które mają umowę zlecenie

Yhm
@Pan

Dlaczego masz 22 skoro ja mam 25

zm c

Już na urlopy zaczynają wysyłać na lakierni.

Coś wiecej
@zm c

Coś więcej możesz powiedzieć?

xyz
@Coś wiecej

Zachęcają do wykorzystania zaległych dni urlopu z poprzedniego roku. Nikt nikogo na siłę nie wysyła.

taa

A pomocnik ma 22.80 to na operatora 23.50 to jakaś kpinia za taką odpowiedzialność....żeby ta mało

taaa
@taa

Pomocnik ma 22.50, a jezeli chodzi o stawke operatora, to napisalem CHYBA

Xxxxx

Czy ktoś wie jaka jest minimalna stawka operatora?

taa

Byla
@Stołówka ikea

No już byla

@Byla

Ale wypłata ile tej podwyżki ? bo chyba dwie naliczyli. :D

Xxxcc

To co była wypłata bez podwyżki ????

Xxx

Po ilu miesiącach wypłacają te tysiąc złotych za osobę poleconą ?

Basia s

Po 10 latach

A nie 300 złotych?

Urszula
@Odpowiedz

czemu trzysta? tysiąc jakoś lepiej wyglądał. to gdzieś na umowie jest czy gdzie to się podpisuje?

Ugg

Po roku

Jadzia
@Ugg

Czy ktoś wie kiedy będą aneksy?

Żabka
@Jadzia

Podobno na lakierni już podostawali

Roy
@Żabka

Na lakierni nic nie było jakie aneksy ,chyba że u kogoś w głowie .I na aneksy przyjdzie pora ???? , cierpliwośći

Urszula
@Roy

te aneksy to macie w związku z podwyżkami tymi od nowego roku? to tylko wyrównanie będzie czy na coś więcej możecie się nastawiać? były już ostatecznie?

Xyz

Podobno ma być dodatek stażowy? Ktoś coś słyszał?

Autobus

W jaki sposób nie zrobić podwyżek w danym roku pracownikom ? ? ? Kazać im płacić za dojazd do pracy ....gdzie idea dojazdów ? Czy to nasz problem był że nie było gdzie parkować ? Gdzie są związki ? Zakład inwestuje w roboty grube miliony gdzie one potem pracują na 5% swojej wydajności .....tfu...! Tak tak zwolnię się gamonie !

Dojazdy
@Autobus

To będzie trzeba płacić za autobus?

Autobus
@Dojazdy

Oczywiście że trzeba płacić a co to za wyjątki jaki zakład funduje pracownikom dojazdy masakra

X
@Autobus

W Goleniowie z 2 kierunków są dowozy a pozostałe wioski same muszą ponosić koszty własnym transportem. Tym sposobem tamci zyskali ok 200 do 400 zł miesięcznie bo mają za darmo. Reszta no cóż. I czy to jest fer?

Maxxx500
@Autobus

Jak to jaki egger. Np funduje pracownikom za free

Dojazdy
@Autobus

Taki który zaczyna inicjatywę darmowych dojazdów i ja utrzymuje !, a nie tu niby coś dają a z drugiej strony zabierają całkiem jak nasz pseudo rząd ...

Biuro
@X

Jeszcze trochę i nie będzie autobusów ani roboty i nie będzie się o co kłócić

Pedro

Widzę że szukają nowego kierownika zmiany , tylko zastanawiam się na jaki dział, napiszę ktoś coś, kiedyś pracowałem na pakowni

Motorówka

Czy Maszynownia bęndzie może się składać na więc dla naszego kolegi Darka Szpaka?? Chciałabym się dołożyć ale pracuje już na GB .

Mobbing

Zauważyliście że (usunięte przez administratora)jest tolerowany w tym zakładzie? Była akcją (usunięte przez administratora)do MK i mimo to dalej zarządza ludźmi na GB.

Nie
@Mobbing

Nie tylko w tym ale w każdym zakładzie jest (usunięte przez administratora), olać trzeba takich (usunięte przez administratora) i tyle

O proszę
@Mobbing

Widzisz jak słowo które pisałeś jest cenzurowane? To jest właśnie wolnosc słowa

Sasownik

I co miały być te masowe zwolnienia i jakoś jeszcze nie słyszałem żeby zwalniali na ten moment:-D

On

Nie wiecie czy jak ktoś jest na zwolnieniu lekarskim to mogą zwolnić przynajmniej raz w miesiącu zwolnienie jest ale choroba nie wybiera

Xxx
@On

Najpierw musieliby zwolnić samych liderów bo to oni najczęściej chodzą na zwolnienia

Olek
@On

Witam Nie wiem ale mam kolegę co właśnie też nie wie :-)

Janosik

Kiedy wypłata?

buncol
@Janosik

prawdopodobnie w czwartek

Ff

Witam. Jaki jest NIP do zwolnień lekarskich?

nip
@Ff

podczas wizity wystarczy numer pesel reszta danych pracodawcy jest uzupełniania automatycznie

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.