Opinie o PIEKARNIA OMAR w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PIEKARNIA OMAR. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PIEKARNIA OMAR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIEKARNIA OMAR w Kielce

Jaka jest kultura pracy w PIEKARNIA OMAR? Obowiązuje typowy dress code?

nn

dress code? Nie no luźna elegancja - jak to w piekarni... Człowieku czy masz mozg zadajac takie pytania? To piekarnia , chcesz wiedziec jak wyglada strój piekarza? Podpowiem...jest biały.

gargamel

Ja akurat pracuje od niedawna i sobie chwale. Przynajmniej cieplo. Robota lekka lecz monotonna. Na zimę jak znalazł

Letka

Pracuje już kilka lat i nie wyobrażam sobie pracy w innym miejscu. Zwlaszcza po ostatnich podwyżkach, które zresztą są co roku.

Paniusia????
@Letka

A długo pracujesz tam ? Jak z wynagrodzeniem?

Letka
@Paniusia????

Pracuje 7 lat. Kiedyś było kiepsko ale firma się rozwinęła i warunki pracy diametralnie się poprawiły. Wynagrodzenie zależne od stanowiska więc dosyć różne. Dobre pieniądze zaczynają się jak przejdziesz na umowę o pracę z piekarnią bo przez agencję zawsze mniej zarobisz.

@Letka

Jak długo trwa, aż pracodawca zaproponuje umowę długoterminową, która daje więcej udogodnień i jest korzystniejsza dla pracownika. Koniecznie trzeba rozpoczynać zatrudnienie przez agencję pracy? Napisz więcej o dodatkach do wynagrodzenia, które mogą podwyższyć pensję.Bardzo mnie to zainteresowało.

Witam! Mam pytanie co do tej firmy, zadzwonili do mnie na początku marca żebym wyrobił książeczkę sanepidowska więc w ciągu czterech dni zrobiłem to co musiałem zrobić. I od tamtej pory cisza co tydzień ten sam SMS "przepraszamy ale produkcja wciąż jest wstrzymana, zapraszamy 19.03.2019 na szkolenie, będziemy kontaktować się dzień przed" tak samo dzisiaj dostałem takiego SMS, co tydzień to samo... Opłaca się czekać?

K
@Piotr

Witaj Piotr. SMSy które otrzymujesz wysyłane są przez agencję pracy współpracującą z firmą Omar. Od początku marca rzeczywiście produkcja nie działa na pełnych obrotach z powodu prac konserwacyjnych urządzeń oraz kolejną rozbudową zakładu. Z tego powodu zapotrzebowanie na pracowników w ostatnim czasie jest mniejsze niż zazwyczaj. W najbliższym czasie produkcja będzie wznowiona.

szakal
@Piotr

Jak masz jakąś inną dobra prace to nie czekaj tylko idź ale jak masz byle jaka to lepiej poczekaj. Tu jest całkiem znośnie.

szybko bez problemu, bardzo miły pan

nie mam pytań

rejczel

planuje podjąć tam pracę , po jakim minimalnym czasie można przejść na umowę o pracę ?

ALA
@rejczel

Teoretycznie po pół roku ale bywały przypadki, że jak ktoś okazywał się wyjątkowo bystry to dostawał umowę po 2 miesiącach. Agencje pracy są w tej kwestii dość elastyczne.

konik

Do szkolenia rzeczywiście podchodzą profesjonalnie. Miałem już parę razy szkolenia bhp w innych firmach ale tu jest ciekawie. Pozdrawiam blond panią od szkolen.

Miki

Jestem po szkoleniu BHP. Wszystko wygląda profesjonalnie. Po szkoleniu wejście na godzinę na produkcję żeby zobaczyć na czym praca polega. Ogólnie Omar robi dobre wrażenie. Praca dość łatwa i monotonna ale niczego innego się nie spodziewałam.

K

Poniższy komentarz to typowy przykład nieuczciwej konkurencji. Ewidentnie widać, że osoba ta chce oczernić zakład nie mając o nim zielonego pojęcia. Posiłkuje się jedynie archiwalnymi komentarzami a nie ma żadnej wiedzy o obecnym stanie firmy OMAR. W zakładach produkujących żywność, posiadających certyfikaty BRC oraz EKO, które wymuszają wysoki standard bezpieczeństwa żywności, obowiązują pewne reguły, które muszą być przestrzegane aby Wy Państwo, jako nasi końcowi odbiorcy mieli zapewniony towar najwyższej jakości oraz spełniający rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa. Firma nie może pozwolić na wnoszenie na zakład produkcyjny rzeczy (w tym jedzenia i picia) z zewnątrz. Dlatego jedynym miejscem gdzie takie rzeczy można wnosić jest nowo wyremontowana kuchnia z pełnym wyposażeniem, gdzie pracownik może przed rozpoczęciem pracy, podczas przerwy, oraz po zakończeniu pracy spokojnie z nich korzystać. Rozumiem, że Pan IRON MAN będąc pracownikiem chciałby wnosić na zakład produkcyjny butelki, batony czy gwoździe ale już jako konsument wymagał, aby w pieczywie nie znajdował opakowań po batonach, zakrętek z butelek czy folii, nie mówiąc o gwoździach. Trochę rozsądku proszę... Jeśli chodzi o pracowników z Ukrainy to pracuje ich sporo, ponieważ są świetnymi pracownikami. Doskonale dogadują się z Polakami. Nie wydziwiają jak Pan IRON MAN, który zapewne ma 10 lat (bo tak się zachowuje) albo chodzi do swojej pracy postać pod ścianą bo do innej się nie nadaje a w przerwach w jej podpieraniu wylewa żale na forach bo nie radzi sobie w realnym życiu. Wstyd Panie IRON...

Gregor
@K

co racja to racja

SynSukin
@K

potwierdzam. nie ma co porownywac dawnego omara. praktycznie inna firma. teraz jest ok

Sebastian

widziałem na stronie że szukają piekarza ciastowego piecowego i operatorowego (nie wiem czy się odmienia?) stąd pytanie na które stanowisko najlepiej się ubiegać. Z oferty wyczytałem że nie trzeba doświadczenia ale czy na pewno osoba kompletnie bez doświadczenia w branży sobie poradzi widziałem że są szkolenia na każde stanowisko ale pytanie czy w razie czego można liczyć na wsparcie ze strony pracowników? Proszę o poważne odpowiedzi

Pinia
@Sebastian

Skoro w ogłoszeniu napisali, że doświadczenie nie jest konieczne to znaczy, że nie jest :) żadne ze ww stanowisk nie wamaga jakiejś specjalistycznej wiedzy, więc nie spinaj tylko zgłoś się. Zrobią ci przeszkolenie, na wsparcie też można liczyć, to nie korporacja :)

Bolo

Pracuje, robie co do mnie nalezy wiec mnie nie zwolnia sam tez nie zamierzam odchodzic firma sie rozwija unowoczesniaja prace wiec pod niektorymi wzgledami jest lzej niz kiedys

qwerty
@Bolo

to napewno nie wiem od kiedy pracuejsz ale ja jeszcze pamietam jak wszystko sie w "rekach robilo a teraz maszyna rach ciach i jesy

Kita

5 gwiazdek z nieba nie spadło

szon

ja tam się ciesze bo pracuje ze spoko ludźmi, zawsze to człowiek coś pogada, pośmieje się naprawdę się ciesze że z wami pracuję

Kot
@szon

Atmosfera w pracy jest bardzo wazna moim zdaniem. Swiadomosc ze codziennie musisz wstac i isc do pieczary zla jest straszna dlatego tez sobie chwale ze tutaj jest inaczej, raczej z wiekszoscia sie lubimy do tego nic nie wskazuje zebym musial zmieniac prace i to tez sprawia ze jestem zadowolony

Clarita

praca w porządku, usprawniają pracę więc w dobrą stronę do ludzi z którymi pracuje też nic nie mam oni do mnie też,w skrócie na plus

LEx
@Clarita

To prawda, mam podobne przemyślenia. Zakład się rozwija, ma już ugruntowaną pozycję na rynku; nie wiem co będzie juto ale na pewno nie przyjdę do pracy, a tu plajta i pozamykane wszystko. Daje to swego rodzaju poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.

panda
@LEx

ludzie pracuja w omarze dlugie lata - swiadectwo samo w sobie ze dobrze sie tu pracuje

Slodzina

warunki mnie satysfakcjonują, wynagrodzenie też, oprócz chwilowych frustracji polecam prace w omarze. na pewno nie narzekam

proto
@Slodzina

dla mnei tez jets okej, a frustruje chyba wszystko

Felek

chwalę sobie atmosfere w pracy akurat trafilem na spoko ludzi. na szczescie nie kazdy jest tak ordynardy jak kolezanki ponizej

Simon

kiedyś pracowałem w omarze później musiałem zmienić miejsce zamieszkania więc pracę automatycznie też. Teraz w sumie żałuje, że już u was nie pracuje

ugha

pracuje tu od jakiegos czasu i sobie chwale niewiem co tu sie rozpisywać

radk

Pomijając calą wrzawe poniżej, jakby ktos byl zainteresowany pracą to na stronie Omara widziałem ze szukaja piekarzy ciastowego, piecowego i operatora. Kazdy ma szkolenie od podstawy wiec zawsze plus do doswiadczenia

Fiona

Praca przy niektórych stanowiskach nie jest cieżka ,ale jak to w każdej pracy trzeba robić mało przerw i na górze jest taka gruba świna która sie cieszy z byle czego taki istny pustak i jest operatorko Anka taki toroń najlepiej mieszac ja z błotem bo tylko przy innych sie popisuje betoniara.

Natalia
@Fiona

@kociasucz Wasze wpisy są na forum niedopuszczalne. Pisząc tu, należy pamiętać, że nie wolno nikogo obrażać i należy zachowywać szacunek do innych osób. Poza tym podawanie imion osób zatrudnionych w danej firmie jest zakazane przez regulamin. Zostawiam link i proszę Was o zapoznanie się obowiązującymi tu zasadami i przestrzeganie ich w przyszłości: https://www.gowork.pl/regulamin

Patpat

Zalezy gdzie pracujesz, u mnie jest całkiem ok. Potrzebowałam chwili na początku żeby się przyzwyczaić do trybu, jak to wszystko działa itd a pózniej już jest z górki

Zostaw merytoryczną opinię o PIEKARNIA OMAR - Kielce

• Jak się pracuje w PIEKARNIA OMAR?

Zobacz opinie na temat firmy PIEKARNIA OMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIEKARNIA OMAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIEKARNIA OMAR?

Kandydaci do pracy w PIEKARNIA OMAR napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIEKARNIA OMAR