Opinie o PIEKARNIA OMAR w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PIEKARNIA OMAR. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PIEKARNIA OMAR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIEKARNIA OMAR w Kielce

Ck

Czy jest szansa dostać się teraz do pracy? I jakie są zarobki i atmosfera?

@Kobieta

W całym procesie produkcyjnym jest ustalana przerwa, w dodatku na każdej maszynie jest operator, do którego można się zwróć w razie jakieś potrzeby. W razie problemów można zwróć się do działu HR by rozwiązał problem.

Żaklina

Przyjmują teraz chyba na produkcję, co nie? :) Na stronie wisi oferta, widełki to 3950-5400 zł/brutto. Od czego zależy ta kwota? No nie ukrywam, że najlepiej byłoby zbliżyć się do tej 5 z przodu. Na co patrzą? Na doświadczenie czy coś innego? Chyba że wliczone są w to jakieś ewentualne premie czy podwyżki? W wymaganiach piszą też o sprawności fizycznej, czyli co, nie przyjmują pewnie kobiet? Może chociaż mój facet się załapie. :P

migdałowe lody

dokładnie tak każdy może mieć swoje zdanie na ten temat, ja pracuje i mam umowę o prace , na dodatki ie narzekam zaspokajają mnie dodatki i ludzie z którymi pracuję. Czasem rzeczywiscie bywają nieco cięższe dni, ale kamieniołom to to nie jest, jak dla mnie praca bardzo odpowiednia i nie zamierzam jej zmieniać

Gabi

Ile trwa jedna zmiana na piekarza operatora? Chciałabym wiedzieć, bo w samym ogłoszeniu dali tylko informację że są trzy po prostu. Nic o czasie dokładnym, czy 8 czy 12.

emojii
@Gabi

zazwyczaj jak są trzy zmiany to po 8h się pracuje ale faktycznie ciekawe, ktoś potwierdzi?

karasz Nowy wpis
@Gabi

no to podziel dobę na trzy i znajdziesz odpowiedź

krasnal Nowy wpis
@karasz

w jakich godzinach są te zmiany?

Ja Nowy wpis
@emojii

Od 6 do 14 Od 14 do 22 Od 22 do 6 Tak wyglądają zmiany

Karmazyn

mógłby ktoś powiedzieć w jakich godzinach są tutaj zmiany?

Mateusz.
@Karmazyn

6-14, 14-22, 22-6.

burko
@Mateusz.

na każdym stanowisku są takie same zmiany?

De niro

Tak nastaw się już na trzy zmiany najlepiej.

Kindl
@De niro

w jakich godzinach te zmiany? standardzik? weekendy też robice?

Popek

Macie teraz jakieś przyjęcia?

Popek

Albo ktos wie w jakiej lokalizacj najczęściej są?

olek

lepiej jest sie zglosic przez ta strone co podajesz czy ich oficjalna?

halyna
@olek

wedlug mnie najlepiej wysylac gdzie sie da, ja tak zrobilam i po niecalym tygodniu od wyslania cv sie do mnie odezwali

bdf
@halyna

dzwonią czy mailowo się kontaktują?

@halyna

Byłaś na rozmowie o pracę i jak? Dostałaś się?Powiesz jakie warunki proponowali na spotkaniu? Był tylko jeden etap czy dłużej to trwa?

Szynszyla

Z tego co wiem jest jeden etap i ja też tak miałam. Jedna długa rozmowa po której jest decyzja o zatrudnieniu

kopiec
@Szynszyla

o czym gadałaś? testowali jakoś, czy raczej standardowe pytania?

Fafa
@kopiec

Niewazne czy dluga czy krotka. wazniejsze wlasnie jakie pytania sie pojawiaja najczesciej?

Szef
@Fafa

Nic specjalnego, klasyczna rozmowa, pytania o doświadczenie, motywację do pracy oczekiwania, umiejętności itp

Nubuk
@Szef

Było tak w miarę luźno i bez presji czy jednak tak bardziej oficjalnie?

mango
@Nubuk

ja bym powiedziała, że w moim przypadku było bardziej luźo, chociaż wiadomo, że wszystkie formalności były zachowane

Razowy

Jeśli chodzi o nocki to czy obowiązki nocne różnią się od tych które pracownik musi wykonywać na pierwszych zmianach?

edd
@Razowy

a o jakie stanowisko pytasz?

Grey
@edd

To zalezy od stanowiska tez??

Drugie śniadanie
@Nubuk

Normalna rozmowa nie ma się czym stresować

formula
@Razowy

w sumie to nie bardzo, ale wiadomo że w nocy człowiek trochę inaczej myśli niż w biały dzień xd zwłaszcza jak dopiero zaczynasz swoją przygodę z nockami i nie jesteś jeszcze przyzwyczajony

formula
@Nubuk

raczej luzno, standardowe pytania i mila atmosfera

sorel
@formula

bez problemu tez odpowiadaja na pytania kandydata w razie cos?

Chinek
@sorel

No tak na spokojnie po to jest taka rozmowa między innymi żeby każdy mógł zapytać o to co go nurtuje

Belgik
@Chinek

Cala rozmowa dlugo u ciebie trwala?

toska
@Belgik

maks z pół h taka rozmowa rekrutacyjna

byczek
@toska

u mnie chyba nawet szybciej to poszło

emojii
@byczek

mieliście jakiś okres próbny na starcie?

karasz
@emojii

tak jest na uopie był

krasnal Nowy wpis
@karasz

a okres wdrożeniowy to na okresie próbnym jest czy jak to działa?

Widzę, że aż dwa rodzaje premii oferują tym, co pójdą pracować jako piekarz-operator. A to faktycznie jakieś konkretne pieniądze? Czy tylko tak na zachętę piszą? Bo jednak konkretnych kwot nie ma podanych.

Yolan

Gdzie te ogloszenie moge znalezc? Z checia popatrze co tam oferuja jeszcze i jakie maja wymagania.

HR

Witam, zapraszam do przesłania swojego CV na adres hr@omar.com.pl.

byczek
@Yolan

wyslij sobie cv a jak sie dostaniesz na rozmowe to tam juz sie wszystkiego dowiesz

Hej, czy mógłby ktos napisac przez jaka agencje pracuje? Interesuje mnie uz dlatego szukam zatrudnienia poprzez agencje.

HR

Szanowna Pani, nie wiem skąd ma pani takie informację ale chciałbym zaznaczyć, że Nasi pracownicy otrzymują takie samo wynagrodzenie na tych samych stanowiskach bez względu na to czy pracują przez agencje czy przez naszą firmę.

@Ania

Zapraszam do przesłania CV na adres hr@omar.com.pl. Pozdrawiam

szybko bez problemu, bardzo miły pan

nie mam pytań

Kinga.93

Heeej , może ktoś się orientuje czy jest możliwość pracować tylko na 1 i 3 zmianę. Mam córeczkę 3 letnia która chodzi do przedszkola , i 2 zmiany odpadają.

Miśka
@Kinga.93

O które stanowisko w ogóle ci chodzi?

Cookie

gdzie mogę znaleźć jakiś kontakt tam? Chodzi mi o inną sprawę ;)

Cookie

Jakiś mail naprzykład?

paul
@Kinga.93

nie liczyłbym na taką możliwość chyba że z kimś na miejscu się dogadasz

paul
@Cookie

no pewnie na ich stronie głównej? nie trudno znaleźć

@paul

Mówisz o współpracownikach? Żeby dogadywać się już bezpośrednio jak się zatrudnisz?

@paul

Bo w sumie to nie jest wtedy pewnie dla tej osoby, w ogóle nigdy nie spotkałem się z czymś takim żeby pracować tylko na 2 z 3 podanych zmian

ula

CV swoje załączyłaś tam po prostu?

stoch

niech ktoś da znać jak przebiega tutaj rekrutacja, fajnie by było :)

Galilo
@stoch

dosyć szybko i sprawnie, po prostu przychodzisz na jedną rozmowę na której wszystko omawiasz

Galilo
@stoch

Nie wiem co dokładnie chcesz wiedzieć, ale dla mnie to była dosyć normalna rozmowa kwalifikacyjna podobna do wszystkich innych

merdek
@Galilo

przeprowadzana n ormalnie twarzą w twarz czy i tutaj technologia już się wdarła i są jakieś zdalne rekrutacje prowadzone?

medlin
@merdek

chyba się nie wdarła, przynajmniej ja miałem rzomowę stacjonarnie

Czyli rekrutacja standardowa stacjonarnie w biurze. A jeśli chodzi o feedback to trzeba długo czekać? Czy od razu po rozmowie wiadomo czy się jest przyjętym? Tym co odpadli też wysyłają informacje zwrotną?

dekoder
@Galilo

najpierw do ciebie dzwonili się umówić na spotkanie f2f czy maila dostałeś?

flaming

żadnego spotkania przed zatrudnieniem nie było?

Luka

ty juz dostales odpowiedz?

De niro

Nawet już nowy rok za rogiem więc tym bardziej są to kolejne wolne dni.

De niro

Zarezerwuj sobie z dwa tygodnie chociaż jeśli nie masz więcej czasu, żeby czekać na odpowiedź. To taki optymalny czas na pierwszy kontakt według mnie.

mac
@De niro

najpierw telefonicznie się odzywają?

QR
@De niro

spotkanie jest tutaj prowadzone online czy stacjonarnie?

obelix
@QR

dzwonią do ciebie i umawiają się na spotkanie stacjonarnie, przynajmniej za moich czasów tak było

buk
@obelix

no ciężko żeby rekrutacja zdalnie w tej branży

@De niro

A zapewniają, że każdy dostanie odpowiedź? Niezależnie od tego, jaki wynik będzie? Czy tylko osoby, które się dostały otrzymują feedback?

Escobar
@obelix

pracujecie tutaj normalnie na umowie o pracę? chyba na tym mi najbardziej zależy w obecnym momencie życia

Orzech

Ja to miałem decyzje od razu po rozmowie praktycznie więc pewnie by musieli powiedzieć że jednak ci dziękują czy coś takiego.

Orzech
@Escobar

Tak no na uopie pracuje, w ofercie powinno być jaka umowa będzie.

Balon urodzinowy

Podłączam się do pytania można po jakimś w miarę sensownym czasie dostać tutaj nieokreślony?

study
@Orzech

a są inne umowy niz uop mozliwe? np. zlecenie?

study
@study

pytam, bo jestem studentką i zalezy mi najbardziej na zleceniu wlasnie

cosik
@Balon urodzinowy

na określonym i tak można być maksymalnie 33 miesiące więc prędzej czy później nieokreślony się trafi

olek
@cosik

czemu tak w ogole jest ze jest jakis maksymalny czas? co to za roznica?

roko

wy juz kombinujecie jak to za 30 przeszło miesięcy będzie a jeszcze nawet do pracy się nie przyjęliście xd tylko sobie życie niepotrzebnie komplikujecie tak wam powiem

Chinek
@olek

No bo dłużej nie można być to jest najdłuższy czas jaki możesz przerobić na określonym a później dostajesz nieokreślony. Oczywiście to nie musi być 33 miesiące może być krócej

lajkonik
@Chinek

a jest jakaś szansa żeby np skrócić czas próbny? w sensie okres?

Nikola

Mój chłopak widział na stronie, że płacą na utrzymaniu ruchu 5 tys. z kawałkiem brutto. Ale piszą też, że jest premia podstawowa i premia od zysku. Jakie to sumy by były? Jak się w ogóle pracuje jako technik, często są awarie? Zdaje się, że tam linia produkcyjna jest dość nowoczesna :)

Sh V de gv
@Nikola

4,5 może więcej troche na rękę zarobisz. Praca ciekawa, awarie, przeglądy maszyn, prace konserwacyjne, malarskie itp. Czy się psuje- tak, psuje się , zawsze jest co robić. Często do pracy też w sobotę a i zdarzają się niedzielę.

Bajt
@Sh V de gv

Jakie tu są wymagania co do doświadczenia i uprawnień?

Bajt
@Sh V de gv

Albo czy w ogóle kogoś teraz tam szukacie :P

kipra
@Bajt

wbij sobie na stronke i poszukaj, poczytaj tak najszybciej znajdziesz

kipra
@Bajt

to też be∂ziesz miał w ogłoszeniu na stronie

Basia
@Sh V de gv

O, ale te weekendy wliczają się do tych 4,500 netto czy są jakoś extra płacone? Z góry dzięki za odpis, dobry człowieku!

laur
@Sh V de gv

cos poza tym o atmosferze mozesz dodac?

laur
@Basia

poza tym to czy czesto zdarzaja sie nadgodziny?

@laur

no właśnie, bo się zastanawiam jak to wygląda między współpracownikami? Jest okej?

Warius
@Zeggi

Zależy od człowieka. Nie każdy się polubi z każdym, normalka. Ale jak się robi swoje i sie nie wdaje w jakieś głupie konflikty i sie ich nie podsyca, to będzie dobrze. Ja się odnalazłem w tym klimacie, no ale to już sprawa osobnicza czy ci spasuje to miejsce czy nie, ale spróbować mysle nie zaszkodzi

@Sh V de gv

Spoczko, a premia od zysku? Myślałem, że takie coś to się tylko zarządowi należy. Jakie to sumy tak przykładowo?

lol

ciężko powiedzieć, od różnych rzeczy to zależy, a o jakie stanowisko w ogóle pytasz?

Telemorele

To po pierwsze a po drugie tutaj rzadko bardzo się podaje jakieś konkretne kwoty, wiadomo że nikt się nie chce chwalić wyciągami z konta

Grey
@Telemorele

Wyciagami moze rzeczywiscie tak srednio ale chociaz mozna powiedziec czy jest sie zadowolonym

Ck

Czy jest szansa dostać się teraz do pracy? I jakie są zarobki i atmosfera?

Kobieta
@Ck

Brak słów praca przez agencje pracy praca ciężka brak przerw na bhp że 15 min przerwy a przez 8 h ciężko wyjść by zjeść produkcja idzie cały masakra (usunięte przez administratora) typowy strasznie głowa bez jedzenia mnie bolała odeszlam by nie narobić sobie kłopotów z zdrowiem nie da sie wytrzymac. Az wstyd praca w piekarni i by byc glodnym.

drsrsz
@Kobieta

a czy pracodawca ma obowiązek panią dokarmiać? jak sie pracuje przy produkcji samochodów to auta rozdają:)

Baaaa
@drsrsz

Szkoda że nie można zjesc swojego śniadania bo jak się pójdzie na przerwę 2 minuty i darcie że linia idzie. Praca fizyczna więc zjedzenie swojego śniadania by sie przydało bez tego można paść i nabawic się różnych chorób.

drsrsz
@Baaaa

takie są uroki pracy przy liniach produkcyjnych. to przerwy w produkcji i przestoje na liniach narzucają poniekąd termin przerwy. Jak się przegapi termin to ciężko później opuścić stanowisko pracy dlatego nie każdy się nadaje do takiej pracy. Szanuję twoje zdanie bo człowiek jednak to żywe stworzenie i musi zapewnić organizmowi podstawowe składniki do funkcjonowania jednak na takich stanowiskach trzeba być bardzo bystrym i ogarniętym aby sobie poradzić i jeszcze nie narzekać dlatego wielu osobom nie będzie odpowiadać taka praca i powinien poszukać sobie innej.

ok
@drsrsz

Atmosfera Ok. jakieś 1012 hPa ale stale rośnie:)

HEJ
@drsrsz

ty kompletnie nic nie rozumiesz ! Nie chodzi o to że ktoś ma pretensje że mu bułek nie dają, tylko że nie czasu (nawet ustawowego 15min) aby swoje przyniesione kanapki zjeść. Potwierdzam, to prawda że przy linii produkcyjne ciężko nawet na 3 minuty do WC wyjść...

JA
@HEJ

mnie jak się chciało do WC to powiedziałam, że jak mnie ktoś zaraz nie zastąpi to naleje na taśmę i od razu zastępstwo się znalazło:) Nie stójcie tam jak przestraszone (usunięte przez administratora)tylko mówcie, że musicie i ktoś was zastąpi. Najgorzej mają osoby, które nie mają śmiałości i się wstydzą powiedzieć czegoś prosto z mostu. niestety w tym okresie (wakacyjnym) wielu nowych pracowników (uczniów) nie ma tej śmiałości i to jest smutne.

re
@JA

bylem na próbę. dużo ładnych dziewczyn. na pewno spróbuje tam pracować:)

Neli
@drsrsz

Nie ma obowiązku ale ma obowiązek zapewnić 15min przerwy na posiłek. Jednak prawie nigdy tych przerw nie ma.

twój stary
@drsrsz

byłem za garnicą w holandii na taśmie, (usunięte przez administratora) był konkretny, ale u nich inne prawo, ludzkie i chociaż pot spływał po plecach to na 30 min nasza linia stawała, i szliśmy sobie wszyscy na obiad. Więc niech nie opowiada ktokolwiek takich głupot, że taka jest specyfika pracy na taśmie i koniec. Gdyby chcieli to wyłączyliby maszyny na te 15 min przynajmniej. Nara i elo.

@twój stary

Co Wy ciagle z tą przerwa. W żadnym ale to w żadnym zakładzie nie spotkałam się z przerwa co godz na papierosa, lub co pół godz do toalety..... A tu właśnie tak jest, jest możliwość tzw.podmiany i co godz idą na papierosa ,nie palisz spokojnie możesz zjec obiad! Przestańcie w końcu wypisywać bzdury.!! Nie chcesz pracować spoko ,luzior ale po ciul pisac bzdety?????... Pozdrawiam

Zbychu
@ja

Ktoś kontroluje tutaj czas jaki wykorzystują ludzie na przerwę? W poprzedniej pracy to ja miałam 30 minut na cały dzień i to z zegarkiem w ręku. Widzę, że masz też trochę inne zdanie na temat pracy tutaj. Chyba nie jest tak źle, co? I jak ktoś chce pracować, to jeszcze zapytam, czy jest doceniony?

@Zbychu

Nikt ,ale to nikt nie stoi z zegarkiem i odliczasz czas ile poświęcasz na papierosa lub sniadanie ,oczywiście każdy z nas rozumie że jesteśmy w pracy i nie bedziesz siedział godz na kawie a inni za Ciebie będą pracować. Szczerzre odpowiadam, uczepili się nieszczęsnej przerwy i w każdym wpisie brak przerwy nie ma przerwy, nie ma wody,nie ma przerwy, krzyczą,.....zrozumcie w końcu że jest to praca fizyczna ,czyli pracujemy fizycznie ,czasem chciało by się żeby ktoś użył też rozumu i odrobinę wyobraźni Skoro piekarnia to goraco, ( aczkolwiek jest klimą, są dodatkowo wiatraki ustawione) Skoro praca fizyczna to jest ciężko Ale włożony wysiłek w pracę rekompensuje pensja która jest wypłacana beż opóźnień, oraz z tego co się dobrze orientuje takich pieniedzy w żadnym kielecki zakładzie się nie zarabia. Ja ,pracuje i nie zamienię tej pracy na zadna inną. Pozdrawiam narzekające marudy. :)

pawlacz
@ja

hej, a mógłbyś powiedziec jeszcze cos na temat warunków w pracy? np. jak z urlopami, czy dają normalnie uopy, jest jakiś socjal?

Mąka
@pawlacz

warunki bardzo w porzo pracowac sie da i nikt ci głowy problemami nie zasypuje ciagle, uop normalnie daja tylko najpierw masz probny na 3 miesiace ale potem normalnie uopik wbija

Mąka
@pawlacz

co do socjala to nie ma takiego typowego ale masz i kase na prywatną opiekę medyczną i też ubezpieczenie grupowe wiec chyba to co najwazniejsze

gorg
@Mąka

hej a na ile zmian pracujecie najczesciej? stale zmiany sa czy cos sie zmienia

Hub
@ja

A ile ci płacą za dodawanie tych pozytywnych komentarzy? Bo chyba nie za darmo piszesz tak w kółko

Ada
@Mąka

A czy wyplacaja pensje na konto czy na rękę I czy okres probny jest platny ?Np.jak sie zrezygnuje po np.2 tyg.Niech ktos odpisze kto sie orientuje Z góry dzieki

kopiec
@Ada

widziałem gdzies tutaj już podobne pytanie i odpowiadali że na konto

hania
@drsrsz

Co to w ogóle za gadania jest przerwa według kodeksu pracy to pracodawca niech szuka więcej osób a nie takie pisanie bez sensu

Mania

Na stronie firmy widnieje oferta pracy na stanowisko piekarza operatora. Wymagana jest dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym. Weekendy też wchodzą w grę, czy pracuje się tylko od poniedziałku do piątku? Czytam, że można dostać tutaj dwie premie - podstawową i od zysku. Wytłumaczycie dokładniej, na czym one polegają? Będę wdzięczna, bo mój mąż szuka pracy i pomagam mu ją znaleźć. :)

Żaklina

vero
@Żaklina

a gdzie znalazłaś tę ofertę? bo ja z chęcią bym się tu przyjął, bo podobno praca jest spoko. Ktoś podpowie?

Malec
@vero

zazwyczaj na ich stronie firmy dodaja ogloszenia ja tam szukalem jak sie tu zatrudnialem

rekrut
@Malec

dlugo trwala cala rekrutacja w twoim przypadku?

gąbka
@rekrut

w moim przypadku nie było to zbyt długo, po jednej rozmowie dostajesz decyzję

spider
@gąbka

a powiesz w ogóle jak wygląda taka rozmowa i o co pytają?

Buten
@spider

a na rozmowie pytaja o to co na kazdej no... twoje doswiadczenie, sprawy zwiazane z cv jak wyglada tu praca i czy dasz rade itd.

mail
@Buten

i jaka umowe ci zaproponowali po rozmowie?

mail
@Buten

byl jakis okres prbny najpierw czy od razu jakis na nieokreslony cyz cos w tym stylu?

mara
@mail

mi zaproponowali umowe o prace i na takiej tez pracuje :)

mara
@mail

3miesiace okresu probnego bylo

bart
@mara

a jak jest z ludźmi którzy tutaj pracują, można się dogadać?

bart
@mara

bo zależy mi na jakiejkolwiek spoko atmosferze po przeżyciach z wcześniejszej pracy więc jakby ktoś powiedział czy ludzie są tutaj okej to byłoby fajnie

nosek
@bart

nie musisz sie martwic ze ktos na kogos gada, nie wiem jakie masz dokladnie doswiadczenia z poprzedniej pracy i wspolczuje ale tutaj nie bedziesz mial raczej powodow do zmartwien jesli tez jestes w porzadku

Kenop
@nosek

mi zależy na stabilnej firmie w której mogę się zatrudnić i wiedzieć, że nie dostanę wypowiedzenia po 3 miesiącach... tutaj są takie przypadki?

Max
@Kenop

zależy jak robisz i się dogadujesz nie ale firma nie ma tendencji do takiego traktowania pracowników, wiec o ile sam nie nawalisz to cie nie zwolnia

Gumi
@Max

a jak właśnie wygląda u was atmosfera i kontakt z przełożonymi?

wasek
@Gumi

wyzej ktos napisal ze jest w porzadku jesli tez jestes wiec o to sie bym nie martwil. z checia natomiast sie dowiem o benefitach czy cos jest?:D

Fleggo
@wasek

Na pewno premia uznaniowa była jak ja pracowałem, ale nie mam pojęcia jak jest teraz i czy coś dodali więcej czy nie. Natomiast to było fajne rozwiązanie dla pracowników bo zawsze jakiś dodatkowy zastrzyk gotówki

Karolcia
@Fleggo

Ooo, to zawsze coś. Ile tej premii uznaniowej było? A jakiś socjal? Wczasy pod grusza np?

frania
@Fleggo

no a np jakas doplata do opieki medycznej jest?

frania
@Fleggo

dostaje sie jakies robocze ciuchy czy raczej nie?

Kisio
@Karolcia

czym są wczasy pod gruszą? :D

plak
@Kisio

chyba po prostu jest to dofinansowanie do urlopow wypoczynkowych pracownikow

schabowy
@wasek

z benefitów na pewno premia uznaniowa i premia od zysku, są też paczki świąteczne i na dzień dziecka

@schabowy

Ale głupoty. Nic takiego nie ma. Za to są wakacje za każdy dzień nic nie robienia płacą wszystkim po 400zł i fundują wczasy na Malediwach. Zapraszamy zainteresowanych.

hemhmm?
@Mateusz

no wiesz co jak nie dostajesz premii to ja bym się zainteresował czy ktoś cię w balona nie robi bo przynajmniej na produkcji normalnie jest premia podstawowa plus premia od zysku

hemhmm?
@schabowy

jak są tu na forum nowi i macie wątpliwości co firma oferuje a co nie to najlepiej wejść sobie w ogłoszenie jakies aktualne i sprawdzić jakie dają dodatki i benefity, bo tu czasem takie trole się pojawiają i mieszają w zeznaniach

@hemhmm?

Zapomnij o premii. Jest co prawda 300zł brutto ale i tak zrobią wszystko abyś jej nie dostał. Albo oszukają na pensji lub na premii które wyliczone uczciwie to będziesz miał przez ich kalkulator.

Mateusz

O paczkach zapomnij!!! Nigdy ich nie było. To jest totalne świństwo pisać nie prawdę o paczkach na święta.

W tym roku na święta dostalismy 400 zł w karcie przedpłaconej

@pracownik

Tak, chyba kierownicy! My dostaliśmy tylko pstryczka w nos. Nikt nie potrafi nawet powiedzieć wesołych świąt.

@Mateusz

Tak ,dostaliśmy 400zl na karcie podarunkowej. Wszyscy pracownicy "Omar " jeśli jestes zatrudniony przez agencje pracy ,zażalenia kieruj do agencji. Pozdrawiam.

ósmy cud
@pracownik

Fajna sprawa taka dodatkowa kasa, w mojej poprzedniej pracy nie było nic więc to wygląda dobrze :D

Mateusz

Jestem pracownikiem piekarni, zatrudniony na umowę o pracę. Moje wpisy są uczciwe. Obserwuję tutaj wszystko i komentuję jak naprawdę jest. Uczciwość popłaca. Zapraszam do nas na jeden dzień próbny. Gwarantuję każdemu na drugi dzień zostanie po Was tylko wiatr.

Mateusz

Mnie jest bardzo dobrze i nie myślę się zwalniać. Patrzę tylko na tych nowych naiwnych którzy zwabieni obiecywankami szybko przekonują się jak jest. Dobrze że jest okres próbny i ślubu z nikim z produkcji nie muszą brać.

Karmazyn
@Mateusz

Nie bardzo rozumiem? komentujesz od początku wątek że ci paczki nie dali podczas kiedy inni twierdzą, ze dostali coś na święta a teraz mówisz, że ci jest tutaj super i ani myślisz się zwalniać? To po co się tutaj pucujesz skoro tobie odpowiada? Daj ludziom za siebie zdecydować a nie farmazony siejesz

....pączek nie ma i tu piszesz prawde :) A druga prawda jest taka że wszyscy pracownicy z umową Omar otrzymali bon zakupowy ...

@ja

To w końcu jak jest bo ludzie na pewno chcą wiedzieć. Paczki czy bon zakupowy. Prawda jest taka że nie ma ani jednego ani drugiego a wszystkim zainteresowanym pracą wciska się kłamstwo.

PANIE Mateuszu, oczywiście każdy ma prawo do pomyłek..... Ktoś z rozumem....zrozumie....:) Oczywiście z rozumem ,że zrozumieniem,przekazuje z pełną odpowiedzialnością..... Pracownicy na umowie Omar otrzymali bon na zakupy..... Paczka,bon,prezent- czy ważna nazwa, Liczy się fakt. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Pracownicy zatrudnieni przez agencje pracy, nie otrzymali ZADNYCH PACZEK.... Wesołych świąt

@ja

Dlatego wciąż piszę jak jest. Nas na umowę o pracę jest dosłownie garstka. Sam Omar nikogo nie zatrudnia. Zakład poszedł na łatwiznę i wysługuje się agencjami pracy które najczęściej robią nowych pracowników w bambuko. Dlatego nikt nie ma żadnych paczek, talonów lub bonów. Ludzie szybko odchodzą a zostają tylko Ukraińcy którzy są traktowani ulgowo mają lepszą pensję od innych. Nie jest żadną tajemnicą że stanowią 90 procent załogi reszta to właśnie Polacy zatrudnieni tylko na umowę o pracę, (czy mają państwo jeszcze wątpliwości że nie jestem waszym pracownikiem który przygląda się i aż go razi że ludzie są tak mamieni kłamstwem i obiecankami bez żadnego pokrycia w rzeczywistości.

@Mateusz

Edit: sprostuję mój ostatni wpis aby nie było że coś mi się pomyliło. Nie o umowę o pracę chodzi tylko o umowę zlecenie i to miałem na myśli. Żadna agencja pracy działająca w zakładzie nigdy nikogo nie zatrudni i nie zatrudnia na umowę o pracę. Tym moim wpisem kończę całą dyskusję. Zainteresowanych pracą proszę o rozwagę. Sobie życzę dalszej miłej pracy.

@Mateusz

Zakład ma garstkę pracowników na umowę o pracę i jest to margines. Dosłownie mały malutki procent.

Tiktak

Do Ja , Napisz wprost że jesteś kierownikiem albo masz za zadanie robić "dobry PR" pracodawcy, aby zrównoważyć negatywne opinie swoimi pozytywnymi bajeczkami

@Tiktak

Witaj.Nie nie jestem kierownikiem,nie mam również żadnego zadania robienia dobrego PR firmie. Moje wpisy nie są bajeczkami. Jestem pracownikiem Firmy Omar pracuje 2 rok, na umowie o pracę, Piszę jak ja odbieram pracę w piekarni Uważam, ilu pracowników tyle opini. Nie można bazować na negatywnych lub pozytywnych opiniach trzeba się osobiscie przekonać jak jest. To co dla mnie może wydawać się spoko praca dla innych może być wyzwaniem i na odwrót. Mam stabilna pracę, pełen pakiet socjalny, pensja zawsze w terminie, pracuje 8 godz , weekendy wolne ( moja wolna wola pracy w sobotę lub niedziele, nie spotkałam się z " przymusem" pracy w niedzielę). Wysokość pensji również mnie satysfakcjonuje. Oczywiście że bywają dni gdzie jest ciężko,nie ma przerwy i atmosfera jest ciezka. Ale wszystko jest do ogarnięcia. To jest moja opinia na temat pracy w piekarni Omar.Pozddawiam

migdałowe lody

Na stronie firmy wisi oferta pracy na stanowisko technika utrzymania ruchu. Na sam początek oferowana jest uop na okres próbny na 3 miesiące. Po upływie tego czasu, na jak długo przedłużana jest umowa? :) Można spodziewać się czasu nieokreślonego? Widzę, że pracuje się tu na 3 zmiany. W jakich godzinach? 6-14, 14-22 i 22-6? Czy jakoś inaczej?

talon na balon

cześć nie chce mi się przegrzebywać przez te wszystkie treści więc od razu zapytam orientuje sie ktoś na jakie zmiany się tutaj pracuje?

@talon na balon

Na trzy zmiany. 1/ 6-14, 2/14-22, 3/22-6. Czasami w sobotę (zapisy na sprzątanie, niedzielę (jak trzeba, często obowiązkowo pod rygorem stracenia całej premii. Gdy chorujesz zapomnij o premii.

Pieczarka
@Mateusz

zazwyczaj tak jest niestety ze jak bierzesz l4 to ci sie kasuje premia wiec to normalne raczej

Psikus

Czy oferty na stronie firmy są aktualne?

Warius
@Psikus

Przecież nad ofertami jest jak byk napisane "Aktualne oferty pracy" nie zauważyłeś tego czy co?

Makreno

Jak wygląda tutaj produkcja? Powie ktoś coś więcej?

@Warius

Ok, a powiesz czy robota bardzo ciężka i monotonna? Można robić nadgodziny czy tylko 8 godzin na zmianie i do domu?

Mateusz

Pracownik sam wyraża chęć pracy w sobotę przy sprzątaniu. Za ten czas otrzymuje dodatkowe wynagrodzenie.

paśnik

To można te nadgodziny czy nie można? XD osobiście szukam miejsca gdzie te nadgodziny rzeczywiście można sobie porobić

@paśnik

Można dorobić nadgodziny na sprzątaniu w soboty (samemu trzeba się zgłosić) lub w niedzielę pracującą (często obowiązkowo pod rygorem utraty całej premii).

@Mateusz

I o ile większe jest wtedy wynagrodzenie, bo rozumiem, że stawka podczas weekendu wzrasta? Mam rację? :) Jeśli chodzi o premię, to za co można ją otrzymać? Jakich innych kwestii trzeba jeszcze przestrzegać, o których tu nie napisałeś?

Mateusz

W niedzielę płacą tyle samo co w normalny roboczy dzień. Premia jest wypłacana gdy przepracuje się cały okrągły miesiąc. Nie wolno korzystać ze zwolnienia chorobowego. Nawet jeden dzień nieobecności i traci się całą premię. Pracy można spróbować bo obowiązuje okres próbny. Zawsze można odejść nawet na drugi dzień. Nikt nikogo nie trzyma za ogon. A teraz moja serdeczna rada płynąca z serca. Proszę sobie dać spokój z piekarnią. W ogóle zapomnieć. Praca ciężka bez przerwy na posiłek itp itd. Robota goni i nie można odejść. Kierownicy to szlachta a pracownicy robole które muszą być cicho. Mroźnia to takie miejsce pracy że kobiety płaczą. Moja rada proszę szukać pracy gdzieś indziej. Ogłoszeń innych piekarń jest kilka. Powodzenia!

ja.
@Mateusz

Piszesz glupoty. Skoro pracujesz w piekarni dlaczego nie napiszesz jak naprawdę jest. Jest ciężko, nikt nie obiecywał że bedzie lekko. Ludzie, jak w każdej pracy jest lepiej i jest gorzej. Premia ,pensja na czas, mozliwosc dodatkowego zarobku ( soboty) A premii nikt nie zabiera za brak chęci do pracy w niedzielę, nie chcesz nie pracujesz. Kase zarabia ktoś kto ma ochotę przyjsc w niedzielę. Skoro pracujesz jak pisze i jest tak źle, beznadziejnie. Zwolnij się. Podpowiadasz ludziom że jest tyle innych ofert pracy ,może czas zebys sam skorzystał i nie (usunięte przez administratora) głupot jaki to wyzysk i beznadzieja panuje w firmie. Pozdrawiam.

@ja.

Akurat mnie jest bardzo dobrze i nie muszę się zwalniać. Patrzę tylko i przyglądam się uważnie jak się fajnie ludzi (usunięte przez administratora) Szczególnie tych nowych którzy nie mają żadnego prawa się odezwać. Że wciska im się totalne wymyślane bzdury. Pocieszające jest tylko to że jak szybko przyjdą tak jeszcze szybciej odchodzą.

smaczny

ktos moze pracowal na produkcji tutaj i moglby mi powiedziec jak wyglada praca? jest ciezej niz na standardowej produkcji? ciezko wyrobic norme?

@smaczny

myslicie ze trzeba miec ksiazeczke sanepidowska?

@smaczny

a no i jeszcze sie chcialem zapytac czy jak zaczne na produkcji to mam tam jakies opcje awansu albo zmiany stanowiska na ktorym zaczynalem?

@smaczny

Tak jest możliwość najszybszego awansu, z wykładania gorącego chleba z foremek do plastikowego kosza, na pracę bardziej przyjemną, pakowanie do kartonowych pudeł bułek i chleba na mroźni.

@Mateusz

Ok a czy zmiana obowiązków jest tutaj równa ze zmianą wynagrodzenia? Można dzięki temu więcej zarobić? Czy raczej stawki pozostają wtedy bez zmian? Często pracownik jest tak przenoszony? Bo raczej nie widzę tej zamiany obowiązków jako awans

ptyś

zastanawiam sie nad praca na produkcji moglby ktos cos powiedziec o tym jak sie pracuje? praca dosyc normalna jak na standardy produkcji? pracowalem juz na produkcji ale wiadomo wszedzie inaczek

ptyś
@ptyś

i jak to jest np odzieza w miejscu pracy? pracodawca to zapewnia czy trzeba cos za to placic?

@ptyś

Buty ochronne trzeba sobie kupić samemu. Koszulkę i spodnie (używane ale prane dostaniesz). Co do pracy na produkcji, jest tak "fajnie" że po trzech dniach uciekniesz.

Banan
@Mateusz

eeee tam ja robiłem na produkcji dwa lata przeszło i nie uważam że jest tak "nie fajnie". produkcja wszedzie podobna i nigdy nie jest lekka, taki typ roboty

@Banan

Szczególnie "fajna" praca jest na mroźni z której każdy ucieka a ci którzy są tam chwilowo oddelegowani bronią się rękami i nogami aby tam nie iść. Co do innych piekarń. Proszę mi odpowiedzieć dlaczego tak wiele ludzi przede wszystim Polaków ucieka, porzuca pracę a zostają Ukraińcy gdzie odsetek procentowy w Omarze jest taki 90 procent są to Ukraińcy a 10 lprocent Polacy. W innych piekarniach pracowałem więc mam porównanie. Ludzie z zawodem piekarza ucieka do konkurencji bo praca lżejsza, częste podwyżki, szacunek do pracownika, nie ma (usunięte przez administratora) przez kierowników jest prawdziwy socjal, premia, pensja. Czy tak trudno zadzwonić do innych piekarń i zapytać o pracę, warunki oraz zarobki. Gwarantuję każdemu kto przejdzie do innych piekarń w Kielcach zauważy bardzo szybko że praca jest o niebo lżejsza i lepsza. To prawda nikt nikogo nie trzyma za ogon nawet konkurencja nie robi żadnych problemów gdy nowemu pracownikowi nie podoba się praca i na drugi dzień odchodzi. I ostatnie inne piekarnie dają nowemu pracownikowi odzież ochronną nawet buty (nikt nie musi sam ich sobie kupować). Odziezy nie trzeba zwracać i nie ma takiej sytuacji aby pracownikowi który sam odszedł potrącano z pensji pieniądze za przekazaną jemu odzież ochronną.

Ale (usunięte przez administratora) glupoty, Mdleje ,ucieka, gonią go sanitariusze (usunięte przez administratora) smierdzaca,no i informatorzy ..... ???????????????????????? A Ty to arystokrata, inteligent z wykształceniem, pachnący Głupotą....

Mateusz

W końcu uczciwa i rzetelna opinia. Podpisuję się pod nią moimi dwoma rękami. I abym je stracił jeżeli opinia w/w jest kłamstwem!!!!!

Mateusz

Do sprzątania to znaczy oprócz zamiatania trzeba myć maszyny na produkcji, dzieże, kosze na myjce, czyścić brudne blachy i foremki itp itd. To nie są super lekkie wakacje.

Vrill

Dzień dobry, czy warto tutaj aplikować do pracy? Chcę kontynuować pracę na produkcji, ale chciałbym najpierw poczytać o tym jak to tutaj wygląda.

Vrill
@Vrill

Czy mogę bezpośrednio skierować swoje cv na dane stanowisko na produkcji?

Blum
@Vrill

no możesz, na stronie jest możliwosć zdobyć do nich kontakt i to wysłać

gazik
@Blum

wystarczy po prostu wyslac im maila z cv?

gazik
@Blum

po jakim czasie sie odzywaja jesli chca na rozmowe zaprosic?

Wawel
@gazik

Chyba że gdzieś można bezpośrednio aplikować na jakąś daną ofertę?

@Vrill

Dzien dobry.Moja dobra rada, jeśli chcesz kontynuować pracę, masz okres próbny sam się przekonaj, nie bazuj na opiniach z net, Wszystkie negatywne opinie piszą Ci którzy nie pracują w danym zakładzie, a dobre opinie mogą być ubarwione. Powodzenia.

@ja

Tylko ciekawe ile ten okres próbny u was trwa? 3 miesiące? Potem druga umowa na jaki czas jest podpisywana?

Mateusz

Okres próbny trwa dwa dni. Sam decydujesz czy chcesz dalej pracować albo nie. Przez agencję jest tylko umowa zlecenie którą można wypowiedzieć nawet następnego dniach. Nikt nikogo nie trzyma za ręce. Umowa o pracę jest tylko bezpośrednio przez piekarnię. Ale piekarnia sama nie rekrutuje. Jeżeli komuś uda się dostać umowę o pracę bezpośrednio z piekarni będzie najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi. Pracownicy na "umowę śmieciową" są zdecydowanie gorzej traktowani od tych którzy pracują na umowę o pracę. Dla pierwszych kierat dla drugich Kanada.

Niedawno potrzebowali magazyniera. Mnie by pasował taka robota. Szczególnie że pisali że to stała praca bo zależy im na dłuższej współpracy i szkolą każdego pracownika. Nadal na trzy zmiany?

Vur

wiesz co ja tego ogloszenia nawet nie widze wiec już chyba niekatualna sprawa, nie wiem skąd je masz w ogole

Vur

ale ogolnie jak na ogloszeniu ci pisalo ze trzy zmiany to w trakcie rekrutacji sie to nie zmieni

Lokator

Czy ktoś wie gdzie znajdę oferty właśnie do tej roboty? Bo nie wiem gdzie tu szukać

praca
@Lokator

na ich stronie jedynie bym szukał ofert pracy

Kisio
@praca

Tak, z tego co widzę to są dwie oferty na ich stronie

Buja
@praca

kolega mówił że przez agencje pracy tymaczasowej też da się zatrudnić?

Buja
@praca

po jakim czasie przechodzi się ewentualnie pod firmę?

Zuzi

Gdzie można znaleźć aktualne ofety pracy, ktoś coś wie czy są przyjęcia?

@Zuzi

jesli maja to na ich stronie internetowej powinny byc aktualne przyjecia lub po prostu na jakichs portalach z ogloszeniami, wystarczy ze wpisujesz nazwe firmy i dodasz do tego np oferty pracy bo podejrzewam ze nie moge ci wstawic linku..

@Zuzi

wlasnie teraz zauwyazlam ze weszlam nie tu gdzie chcialam, jedynie miasto mi sie zgadza:D ale spradzilam ci ogloszenia faktycznie i jesli dobrze patrze to szukaja pracownika produkcji, moze tez bym zlozyla CV.. bo chyba nie jest tam wymagane doswiadczenie z tego co widze

@Zuzi

no nic, juz sie nie rozgaduje tzn nie prowadze raczej monologu hehe. poinformowalam o ogloszeniu wiec dobry uczynek, sama chyba wlasnie przez przypadek znalazlam ciekawa oferte pracy, bo zarobki i benefity brzmia calkiem zachecajaco wiec dzien juz udany a to dopiero jego poczatek :D

Loka
@Mamba

właśnie szukam tej oferty i w sumie z chęcią poczytam opinie jak to tam faktycznie wygląda, bo może też bym wysłała CV

Loka
@Mamba

ej, nie działa mi strona... jakaś dobra dusza mogłaby przytoczyć jakie tam są warunki itepe?

malny
@Loka

warunki okej, dostajesz zazwyczaj uopa, potrzebujesz książeczki sanpidowskiej, nie wiem co cie jeszcze interesuje

malny
@Loka

a jakie stanowisko by cię interesowało? może wtedy bede mogl cos więcej powiedzieć

lektor
@malny

a z rozmowa rekrutacyjna jak tu jest? dlugo trwa sam proces?

lektor
@malny

wsensie rozmowa jest online czy dzwonia i sie umawiaja na spotkanie na zywo? jak dlugo sie czeka na ewentualne zaproszenie, odpowiedz po?

yellow
@lektor

Z tego co kojarzę to jest akurat tylko jeden etap po którym jest decyzja i tyle, więc nie ma co się stresować niepotrzebnie. Ja długo nie czekałem, ale to było już trochę czasu temu.

yellow
@lektor

więc ogólnie długo to nie potrwało, a ogólnie jakie stanowisko cię interesuje?

tokkio
@yellow

a kojarzysz czy teraz tutaj szukają? jak oceniasz pracę z perspektywy czasu?

pawlacz

Powiedzialby ktos ile trwa proces rekrutacji? Jak szybko mogę sie nastawiać na ewentualne przyjęcie tutaj bo nie wiem jak wypowiedzenie składać??

walia

A na co aplikowałaś? Od razu zaproponowali Ci uop?

walia

bo sama się zastanawiam czy się tutaj nie zgłosić do pracy, bo w sumie bardzo by mi to odpowiadało

@pawlacz

wiesz co ja w ogole dla wlasnego bezpieczenstwa nie skladalbym wypowiedzenia dopóki nie potwierdza ci przyjecia tutaj zebys nie zostal przypadkiem na lodzie... uwierz z doswiadczenia to mowię

@walia

na poczatek dostajesz umowe na okres probny 3 miesiące, ale pozniej normalnie daja uopy, nie wiem co prawda czy na kazdym stanowisku to tak dziala, ale ja sie z inna forma wdrozenia nie spotkalem

@walia

skladaj, pracuje sie spoko, szybko mozesz liczyc na premie i nawet umowe na czas nieokreslony bez problemow daja jak czlowiek dobrze pracuje, ogolnie warunki bardzo dobre

sez
@Sakamod

a ogolnie tylko umowa o prace jest mozliwa czy jakas inna tez?

Lulej
@sez

Ja jak pracowałem to miałem umowę o pracę, ale wiem, że ktoś kiedyś też był z agencji, ale jak jest teraz to nie wiem. Może nic się nie zmieniło :D

Lulej
@Sakamod

I ogólnie dorzucę swoje 3 grosze do tej wypowiedzi - ja też lubiłem tę firmę i gdyby trochę życie mi się nie posypało to pewnie pracowałbym tam do dzisiaj. Dobre miejsce i warto próbować.

Zostaw merytoryczną opinię o PIEKARNIA OMAR - Kielce

• Jak się pracuje w PIEKARNIA OMAR?

Zobacz opinie na temat firmy PIEKARNIA OMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIEKARNIA OMAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIEKARNIA OMAR?

Kandydaci do pracy w PIEKARNIA OMAR napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIEKARNIA OMAR