Opinie o PIEKARNIA OMAR w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PIEKARNIA OMAR. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PIEKARNIA OMAR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIEKARNIA OMAR w Kielce

Kicia

Dziwne że wypowiadają się osoby co pracują tam zaledwie dwa dni ale to nic przychodząc do takiej pracy musicie się liczyć z tym że tam będzie gorąco bo w końcu to piekarnia jak sama nazwa mówi zresztą gorąco jest tylko w lato bo jak na zewnątrz jest 35° to dziwne żeby w środku było mniej w zimę jest wręcz czasami zimno .Co do przerwy pracuje tam prawie 2 lata i nie zdążyło się jeszcze tak żebym nie była się napić czy zapalić zawsze jest jakaś podmiana ale wystarczy poprosić nikt nie będzie się domyślał kiedy ktoś chce się iść napić jeżeli jest tak że operator nie ma jak odejść od maszyny podmieniany się same ale wystarczy chcieć .Tyle z mojej strony kto pracuje tam dłużej niż dwa dni ten dobze wie jak jest naprawdę a wasze negatywne komentarze odnośnie piekarni są poprostu śmieszne bo kto chce pracować ten będzie pracowac a kto nie chce ten właśnie będzie wymyśla że za gorąco że niema przerw niestety nie tędy droga. Pozdrawiam cały Omar .????

Ala
@Kicia

Pracowalam tam prawie rok i nie polecam. O przerwe yrzeba bylo sie prosic. Dobrze mieli Ci kturzy (usunięte przez administratora) Przerwa kazdemu sie malezy, nie powinno sie samemu o nia prosic, dyżurny powinien sie tym zajac. (usunięte przez administratora) firma. (usunięte przez administratora)

Witam. Na jaką wypłatę na rekę może liczyć mężczyzna na początek? Czy trzeba miec doswiadczenie?

Ogarnijcie sie

Ludzie ogarnijcie sie! Gdyby chodzilo tylko i wylacznie o to że jest ciężko fizycznie to kazdy głupi by się przyzwyczaił i pracował! A czemu ciągle szukaja pracownikow? Odpowiedzcie sobie sami. To nie tylko obciazenie fizyczne ale i psychiczne. Nie mozesz zjesc napic sie wysikac przez 8 godzin robiąc non stop w 40 stopniach. Nikt mi nie powie że jest inaczej bo tam pracowałem pozdrawiam nienormalną kierowniczkę aleksandre, wiecej darcia ryja to na pewno bedzie lepiej.

Zgadzam się
@Ogarnijcie sie

Z twoją opinią. Przerwy brak, krzyki, atmosfera leży i to przede wwzystkim to wpływa na pracę. Szczerze moze i fizycznie jest ciezko ale to jest do wyrobienia. Gdyby tylko nie bylo obciazenia psychiczego. Brak przerwy i podejscie kierownikow do pracownika zdecydowanie na minus. Pieniazki w porzadku nic nie obcieli z pensji

HAHAHAHAH

Ej ta piekarnia bez kitu sama sobie pisze dobre opinie zeby zachecic takich naiwnych ludzi by tam szli

szybko bez problemu, bardzo miły pan

nie mam pytań

Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Andzia

Mnie tam się podoba. Znam wszystkie blaski i cienie tej pracy. Najważniejsze aby nie zniechęcać się na początku bo później jest dużo lepiej a zarobki rekompensują wszystko. Pozdrawiam pracowitych.

Beka

Te pozytywne opinie to ta posrana piekarnia chyba sama sobie pisze haha pozdrawiam i nie polecam tej pracy ( wyzysk ludzi).

ukrainiec

Praca ciezka ale dobrze platna. Polecam

Okropne miejsce

yo

Okropny pracownik

Omar galanti

Dobry zakład okólniczy

Maciek

Hej Zainteresowany jestem praca w tej firmie. Jak się dostać tam?

seg5
@Maciek

na produkcje przez agencje tylko. Dopiero jak popracujesz troche i bedziesz sie nadawał to zatrudnia cie na umowe o prace.

@seg5

A czy możesz napisać mniej więcej ile idzie zarobić do ręki na produkcji?

seg5
@Gość

21 zl brutto za godz. a na rękę to zalezy ile masz lat - czy jesteś studentem itp.

@seg5

Nie student,. czyli ok 16zl do ręki? A jakaś premia się zdarza?

kali
@Gość

Premia jest dopiero po zatrudnieniu bezpośrednio przez piekarnie. Agencje pracy mają swoje zasady więc trzeba by się u nich dowiadywać. Możesz jednak dorobić w soboty przy sprzątaniu. Wtedy piekarnia nie produkuje. Lekka robota i dobrze płatna.

Robson
@Maciek

Zależy na jaki dział, ale radzę przeczytać opinie i mocno to przemyslec

maja
@Robson

praca w porządku. (usunięte przez administratora) sobie tylko nie radzą i wypisują bzdury.

true
@maja

true

krawczyk

ja pracuje tam od tygodnia i nie moge uwierzyć w to co tu ludzie wypisuja przeciez to normalny zaklad pracy w ktorym pracuje duzo ludzi wiec nic dziwnego ze raz trafi sie na idiote a raz na spoko goscia. Ja na razie trafiamna tych fajnych ale wiem że niedojeby też są - jak wszędzie

zobaczysz
@krawczyk

Krótko pracujesz. Jak Ci obetną premię albo wogóle nie dadzą bez racjonalnego powodu to wtedy zobaczysz czy jest tak normalnie i czy warto było się starać...

krawczyk
@zobaczysz

jak na razie to miło mnie zaskoczyli. Podnieśli mi (no w sumie wszystkim) pensje od 1 lipca:) Ledwo zacząłem pracować a już podwyżka.

młody znk
@krawczyk

No i prawidłowo , w końcu jakiś jeden pozytywny komentarz :) Wielu lubi narzekać ale jak się czyta takie komentarze to od razu pojawia się uśmiech na twarzy

maja

jest OK

Spinka

Pracowałam tam przez kilka miesięcy w 2013 roku i wspominam to jako (usunięte przez administratora). Dlaczego? - strój roboczy dostałam tylko dlatego, że akurat był audyt; - buty robocze pracownicy kupowali sobie sami za swoje własne pieniądze; - nie było żadnego wdrożenia do organizacji, oprowadzenia, zapoznania ze strukturą, przełożonym itp.; - przy zwolnieniu nie dostałam żadnej informacji zwrotnej, żadnego wyjaśnienia, dlaczego zostałam zwolniona, nie było żadnej okazji do ewentualnej poprawy wydajności pracy i zrozumienia zaistniałej sytuacji; - przerwy w produkcji i dni wolne z tego tytułu odbierano z dni urlopowych; - brak ustalonej z góry przerwy w trakcie ośmiu godzin; - brak dostępu do wody w postaci np. baniaków z wodą, zakaz w ogóle posiadania przy sobie wody; - warunki w kuchni - jak już trafiła się jakaś przerwa - tragiczne, nie mówiąc o takim luksusie jak mikrofalówka, żeby podgrzać sobie lunch (w końcu to praca fizyczna, więc wartościowy posiłek w trakcie ośmiu godzin jest wskazany); (usunięte przez administratora) Podsumowując, wizerunek pracodawcy OMAR ma tragiczny i myślę, że firma powinna nad tym popracować, by zmniejszyć rotację pracowników i mieć pracowników szczęśliwszych i choć odrobinę bardziej dumnych z tego, gdzie pracują. Być może teraz się coś zmieniło, ale generalnie nie polecam tego pracodawcy nikomu.

K
@Spinka

Od 2013 roku wiele się zmieniło. Stroje robocze są obowiązkowe i wydawane bezpłatnie. Buty robocze pracownik kupuje sam ale zwrot za nie następuje w formie ekwiwalentu (co miesiąc dodawana jest odpowiednia kwota do wypłaty) Przed rozpoczęciem pracy każdy pracownik przechodzi szkolenie BHP po którym wprowadzany jest na zakład w celu zapoznania się ze stanowiskiem pracy oraz oprowadzany po piekarni. Za każdy dodatkowy dzień pracy wypłacane są dodatkowe środki przy czym pracownik sam decyduje czy ma ochotę pracować w dodatkowy dzień. Jeśli chodzi o przerwy to specyfika pracy w piekarni nie pozwala na określenie dokładnej godziny przerwy ale zawsze ona jest. Od 2013 roku kuchnia zmieniła się. Jest praktycznie nowa, klimatyzowana ze specjalną kabiną dla palących. Obecne kierownictwo w większości nie pracowało w 2013 roku więc atmosfera jest całkiem inna.

Spinka
@K

W takim razie brzmi to bardziej ludzko :D oby tak dalej i coraz lepiej!

anka
@Spinka

Z ta odzieza to totalne klamstwo,od zawsze odziez dostajesz i oddajesz do pralni.Buty tak i owszem kupujesz za swoje ,ale co miesiac otrzymujesz dodatek do pensji,brak ustalonej przerwy bo jest to praca przy lini produkcyjnej,lecz nie przeszkadza to w przerwie, zamieniamy sie , lub nazywajac kolokwialnie podmieniamy,w ten sposob kazdy ma przerwe, woda tez zawsze byla i do dziś . jest, Pracowalam w firmie jeszcze za czasow pana A. Sz fakt bylo tragicznie, natomiast teraz jest normalnie 8 godz . Weekendy wolne,pelen pakiet socjalny, pensja na czas, premie . Tak jestem dumna z tego gdzie pracuje. Atmosfera na zmiane super, ludzie normalni, szefostwo tez spoko. Dziwia mnie opinie ludzi ktorzy nie pracuja obecnie w piekarni a maja duzo do powiedzenia. Pozdrawiam zmeczonych praca .

Magdalena
@Spinka

Nic się nie zmieniło od tamtej pory

Wrex

Ja mam takie pytanko: skoro jest tak dobrze jak niektórzy piszą dlaczego ciągle poszukujecie pracowników??? Kiedy nie wejdę na olx zobaczyć czy jest coś fajnego, jest zawsze ale to zawsze ogłoszenie na tą piekarnie. Jest kilka piekarni w Kielcach i fakt czasem też szukają pracowników ale to raczej normalne czasem ludzie się zwalniają odchodzą na emeryturę i tak dalej. Rozumiem też że trzeba się pozbywać leni no bo nikt nie będzie za kogoś pracował, tylko przez tyle miesięcy, czy też lat nie można skompletować jakiegoś zespołu??? Moja firma też jakaś rewelacyjna nie jest, jednak nie tak źle płacą, praca ciężka ale znośna, atmosfera spoko czasem coś ktoś marudzi ale chyba po to są majstry czy kierownicy żeby marudzić.

Misia
@Wrex

Szukają pracowników bo ludzie odchodzą. Ciężko pracuja w gorącu a potem wynagrodzenie obcięte. Już nigdy nie pójdę do pracy gdzie pensja jest tak szemrana z omnieciem podatków jak w tej piekarni gdzie myszy biegają a do ciasta sypie się tynk że ścian. Nawet jak by częstowali pieczywem to bym podziękowała!

Albert

Omar i na razie nie żyje

Czy piekarnia zatrudnia sezonowo?

To miejsce to kompletny dramat, a jeszcze większym dramatem są stare baby, które cały czas drą ryja i obgadują innych przez całe 8 godzin pracy.

Henry

Tak dobry pracodawca, że daleko trzeba byłoby szukać równie dobrego. Tu trzeba dać z siebie wszystko żeby pracować i zarabiać, choć początki nie są tak zadowalające.

Paula

Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie, myślę czy się zatrudnić, jaką jest atmosfera? Rzeczywiście nie ma przerw nawet 15 min?

Akurat jak siedziałem u nich w biurze to wszedłem na gowork i zacząłem przeglądać wasze komentarze. Nawet nie wchodziłem na zakład i w trakcie tego zapoznawczego bełkotu powiedziałem że wychodzę. Doskonale wiem że nic nie straciłem, bo wiem jak wygląda praca (usunięte przez administratora) Niby piekarnia a nawet piekarza tam nie zobaczysz tylko oddział sekretarek i urzędniczego (usunięte przez administratora) Prawdziwy piekarz jest właścicielem ale jednocześnie pracuje w swoim małym warsztacie razem z zatrudnionymi ludźmi(usunięte przez administratora). Najlepiej mi się pracowało w małym i rodzinnym przedsiębiorstwie. Pracowałem razem z właścicielem, jego żoną, dorosłymi dziećmi i paroma osobami z sąsiedztwa. Jeżeli ktoś z was ma okazję pracować w takim drobnym biznesie to polecam

Nn
@Adam

(usunięte przez administratora). wiedzieć. Tak ci się wydaje więc tak jest? Ktoś ci broni pracować w małej firemce? Przyszedłeś do roboty do piekarni która produkuje na wielka skalę. Czego oczekiwales?

darek

Myślałem że ludzie przesadzają że tak źle piszą o pracy w tej piekarni puki się sam na własnej skórze nie przekonałem. Przerw zero!! (usunięte przez administratora) jak w akordzie. Klimatyzacji nie włączają bo oszczędzają. Robiłem w wielu miejscach ale pierwszy raz się z takim czymś spotkałem. Normalnie jak jakiś (usunięte przez administratora) Przy odrobinie szczęścia uda Ci się wody napić. Nic dziwnego że taka tam rotacja i ludzie tak szybko rezygnują bo w XXI wszym wieku takie coś! Nie polecam i odradam

hsggdr
@darek

Komentarz z 2017 roku jako pierwszy. Ten serwis schodzi na psy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PIEKARNIA OMAR - Kielce

• Jak się pracuje w PIEKARNIA OMAR?

Zobacz opinie na temat firmy PIEKARNIA OMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIEKARNIA OMAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIEKARNIA OMAR?

Kandydaci do pracy w PIEKARNIA OMAR napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIEKARNIA OMAR