Opinie o PIEKARNIA OMAR w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PIEKARNIA OMAR. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PIEKARNIA OMAR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIEKARNIA OMAR w Kielce

Arbuz

Pracowałem tam latem 2013 roku. Praca ciężka, przerw 1 lub 0 (zależy od stanowiska i natężenia pracy), picia nie można mieć, więc aby nie ulec odwodnieniu, to piłem lód używany do wyrobu ciasta (na pomocniku ciastowego). Potem rzucili mnie na taśme, byłem swiadkiem, jak 2 osoby, odpowiedzialneza wrzucanie ciasta na tasmę nie wyrabiały - jedna pojechala po 2 dniach pracy do szpitala ze zwichnięta kostka, druga poszła do domu po 5 godzinach. Oszczędzali - tam powinny robić 2 osoby. Dali mnie na kolejny tydzień na to stanowisko i zrezygnowałem, szkoda zdrowia. Płaca ok. 1400 zł na rękę miesiecznie

polopok87
@Arbuz

Nie jest tak tragicznie, idzie się przyzwyczaić, najgorszy 1 tydzień,pózniej organizm przyzwyczaja się do dużego wysiłku i jest trochę lżej. A jak komuś w ogóle nie chce się pracować, to niech siedzi na garnuszku rodziców.

arbuz
@polopok87

Siema, synek prezesa widzę się odezwał :)

xxx
@polopok87

to idź na górnego canola i wrzucaj 8 godz bez przerwy ciasto (usunięte przez administratora)

polopok87
@xxx

Nie musialem tego robic , bo od tego byl pan Artur , ktory robil na tym miejscu codziennie i widocznie nie bylo tak ciezko, skoro nie chcial isc na inne stanowisko . Juz tam nie pracuje od prawie roku wiec nie wiem jak jest teraz, a ty jak nie dajesz rady to zmien prace lub powiedz kierownikowi by przeniosl cie gdzie indziej. Pozdrawiam.

@xxx

a wrzucałeś tam to ciasto 8 godz że jesteś wstanie mówić że chyba było lekko ?

@Gość

polopok87 a wrzucałeś tam to ciasto 8 godz że jesteś wstanie mówić że chyba było lekko ?

kociasucz
@xxx

Wspominasz czasy prehistoryczne. Górny włoski Canol został zastąpiony szwajcarskim RONDEM i zero wysiłku, podjeżdżasz z ciastem w plastykowym dużym niebieskim pojemniku typu DIOSNA przyciskasz tylko dwa guziki a zamontowany kiper robi wszystko za człowieka, jak było to faktycznie najgorsze stanowisko to teraz jest najlepsze.

sany

Jakby się ktos zapytal czy polecam tam prace to moge powiedzieć, ze tak.

Kerr

ja szedlem do tej pracy juz z doswiadczeniem i wszystko w porzadeczku ale tak czy siak wsytarczy byc po prostu ogarnietym i sobie czlowiek da rade ;)

nosek
@Kerr

Dobrze gadasz!

dudo

Poszedlem do tej roboty tak troche na spontanie a ladne kilka miesiecy siedze. Znosna robota to po co mam zmieniac.

Ropek
@dudo

no raczej siedz tam gdzie masz w miare stabilna syutacje.. w tych czasach to wiesz jak to jest

jop
@Ropek

Dobrze powiedziane

szybko bez problemu, bardzo miły pan

nie mam pytań

Leszno
wypieki

Pracuje czlowiek i tak jakos leci. no trzbea pamietac ze to robota fizyczna jednak, ale generalnie daje rade i juz duzo rzeczy weszlo w nawyk. trzymam sie tej pracy bo warunki mi w miare odpowiadaja. pozdrawiam

Perfi

Jak ktos juz robil na produkcji to wie o czym mowa i jak ogolnie taka robota wyglada. Jest sporo pracy, ale da sie przezyc nie ma co gadac.

bula
@Perfi

No tak do najlzejszych ta robota to moze nie nalezy ale tak jak sie patrzy to specyfika takich miejsc pracy jest podobna wszedzie. Dokladnie nie ma sie tu nad czym za bardzo rozdrabniac, ja do tej pracy przywyklem, robie swoje i juz.

kekes

jest co robic to napewno, ale zmiana leci jak z bicza strzelil, duzy wplyw ma na to tez atmosfera bo jest calkiem simpatiko

modik
@kekes

Noo czasem to tak smiga ze czlowiek ma wrazenie ze dopiero co do roboty przyszedl, ale to na plus!

K

Obecnie piekarnia zatrudnia pracowników produkcji (pomocników) przez agencję pracy ale są na stronie firmowej piekarni omar aktualne ogłoszenia na rożne stanowiska gdzie oferowana jest umowa o pracę bezpośrednio od piekarni omar.

Redek
@K

Faktycznie dobrze wiedziec. Widze, ze piekarzy szukaja to chyba wysle zgloszenie.

Kuki
@K

Co wy wszyscy macie z tym sikaniem? Pracuje wiele lat i jakoś nigdy nie miałem problemu z pójściem do toalety. Wystarczy być odrobinę ogarniętym i można sobie zorganizować pracę tak, że na wszystko jest czas.

jerry
@Kuki

Tez nie czaje bo tez nie mam problemu zeby normalnie wyjsc do WC...

@K

omar.com.pl/praca aktualne oferty pracy w omarze

Natalia

@kekes @swiesi a jak oceniacie warunki zatrudnienia oferowane przez PIEKARNIA OMAR? Można liczyć na umowę o pracę? Czy poza zasadniczą pensją, są jeszcze jakieś bonusy pozapłacowe? Stabilność zatrudnienia jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na wybór miejsca zatrudnienia.

Kiti

atmosfera na produkcji jest ok :) ja sie dogaduje ze wszystkimi

swiesi
@Kiti

Podzielam

Ulik

praca raczej dynamiczna, ale mi pasuje :)

asiok
@Ulik

Hehe no nudno nie jest

Gutek

na stronie piekarni Omar jest podany mail to wyslalem niedawno zgloszenie na produkcje. Moj kolega tam robil i nie mowil o tej roboice zle, to tez sie zglosilem sie i czekam na info.

beatrix

Da się żyć. Troche gorąco ale na zewnątrz też więc nie ma tragedii. Na szczescie jestem ciepłolubna. do Natalia: Praca w porządku. Ludzie też. Trafi się nieraz jakiś buc ale rzadko. dużo dziewczyn.

bezdupny

do zastąpienia czynnika ludzkiego robotemi kompterami, które ktoś też musi ustawić, naprawic.

Loki

Hmm..większość firm korzysta już z nowoczesnych technologii, to wpływa na większą efektywność i znacznie ułatwia pracę, więc to chyba nic dziwnego. To wszystko kwestia wprawy. Wszystkiego da się nauczyć :)

Natalia

@beatrix proszę, podziel się z nami informacją o rezultacie rozmowy oraz jeśli podejmiesz w PIEKARNIA OMAR pracę, napisz jak wyglądają realia z Twojej perspektywy i czy jesteś zadowolona z decyzji. @Tartan trzymamy kciuki i czekamy na dalsze wiadomości

beatrix

Byłam tam na rozmowie. Wygląda to tak jak opisał >>K 06.07.2018 09:21

Natalia

PIEKARNIA OMAR poszukuje pracowników. Na stronie internetowej firmy widnieje oferta dla osób chętnych pracować jako: - piekarz - pracownik działu technicznego z uprawnieniami 1kV Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie tu: http://www.omar.com.pl/main.php?id=5&lang=pl Czy ktoś zamierza spróbować swoich sił? Jeśli tak i zostaniecie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, koniecznie napiszcie na forum jaki miała przebieg. Będzie to świetna wskazówka dla kolejnych aplikantów. @pietrucha jaki rodzaj umowy piekarnia oferuje swoim pracownikom?

Tartan
@Natalia

Super, szukam właśnie pracy jako piekarz, jak zostane zaproszony to postaram sie dać znać jak było i jaki efekt.

pietrucha

pracuje tam od paru miesiecy, poszukiwałam pracy tylko na chwile, ale chyba zostane dluzej bo jest calkiem znosnie

Al

Nie ma się co łudzić. Zawsze znajdą się osoby którym praca nie będzie pasować. Ja tam sobie chwalę. Na poczatku bylo ciezko ale wystarczy przetrzymać kilka dni i zaczyna się dostrzegać plusy tej pracy. No i rzeczywiscie dziewczyny coraz ładniejsze przychodzą do pracy. Jak za taką prace zarobki też przyzwoite.

@Al

a czy te dziewczyny wytrzymują tam?

Al
@anonymous

Te które chcą pracować tak. Patrząc po piekarni to wydaje mi się, że pracuje tam o wiele więcej dziewczyn niż chłopaków.

ganji

Przyszło sporo nowych młodych osób. Mam nadzieję że nie tylko na wakacje:)

@ganji

To teraz się pochwal... ilu nowych pracowników odeszło ;D

Budrys
@ganji

Od kilku dni pracuje sześciu młodych Hindusów ale znają tylko angolski i hindi,po polsku tylko tak i dzień dobry.

ganji
@anonymous

Nie każdemu odpowiada praca w piekarni. Wiadomo, że część odejdzie. Praca to nie wczasy (jak niektórzy sądzą).

Zostaw merytoryczną opinię o PIEKARNIA OMAR - Kielce

• Jak się pracuje w PIEKARNIA OMAR?

Zobacz opinie na temat firmy PIEKARNIA OMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIEKARNIA OMAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIEKARNIA OMAR?

Kandydaci do pracy w PIEKARNIA OMAR napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIEKARNIA OMAR