Opinie o PIEKARNIA OMAR w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PIEKARNIA OMAR. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PIEKARNIA OMAR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIEKARNIA OMAR w Kielce

wrocman

Dlaczego sprzedajecie wypiek o nazwie cebularz - skoro jest to nazwa zastrzeżona dla produktu regionalnego na lubelszczyznie. To jest nadużycie, bo wasz wypiek jest beznadziejny, teraz do kupienia w carrefourze.

odp
@wrocman

Nazwa "Cebularz" nie jest zastrzeżona. Produkt który ma Pan na myśli nazywa się "Cebularz lubelski", który rzeczywiście jest chroniony w UE. Proszę nie rozsiewać fake newsów a następnym razem postarać się zebrać więcej informacji przed oskarżeniem kogoś o nadużycie.

Weneda

Odeszłam z pracy z powodu okropnego typa o imieniu Piotr. Jeśli lubisz być traktowany jak niewolnik, lubisz krzyk i wyzwiska to praca idealna dla Ciebie. W takiej atmosferze najprostsza czynność staje się problemem... PRL dawno się już skończył, więc "kariera" tego pana też powinna się zakończyć.

kosmos
@Weneda

Zawsze sie trafi taki ktoś, kto utrudni życie. Dlatego mam takie samo zdanie. Zalezy na jaką zmianę trafisz, z jakimi ludźmi. Sama firma nie jest zła. gdybym trafil na zmianę z Danuśkami to bylbym zadowolony:)

Ck
@Weneda

A kim jest ten Piotr?

@Ck

Pracownikiem

Weneda

Dodam jeszcze, że praca sama w sobie jest całkiem w porządku jeśli ktoś woli pracę fizyczną.

kondzia

Ludzie, nie wypisujcie bzdur. Niech was nie dziwi, że w pracy każą wam pracować!!! Przychodzisz do pracy aby zarabiać pieniądze a nie dla przyjemności i na pogaduchy. jak ci omar nie pasuje to idz gdzies indziej. pracuje tam z tego co wiem ponad 200 osób którym taka praca pasuje i nie wypisuja bzdur na goworku tylko pracują a trafi sie jakiś nieudacznik i z góry zakłada, że jak on sobie nie poradził to wszyscy nie dadzą rady.

Niki
@kondzia

Masz rację pracuje się po to żeby zarabiać a w omarze człowiek się nameczy a potem jeden z drugim premie zabiorą. Ja zaczynam szukac innego uczciwego pracodawcy

szybko bez problemu, bardzo miły pan

nie mam pytań

Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Krysia

Prosze powiedzcie coś na temat pracy w Piekarni na stanowisku 'Sprzątaczka '

Ela
@Krysia

Jest dużo pracy. Dużo miejsc do sprzątania, duże powierzchnie. Robota na okrągło. Ogólnie nie jest ciężko. Nie ma dźwigania, głównie zamiatanie i wycieranie kurzu a raczej pyłu. Można spróbować pracy w omarze. Jak okaże się za ciężko zawsze można zrezygnować.

Anka widząc twoja aktywność na gowork nie był bym zdziwiony jak by za to ci nawet płacili bo omar problemy z ludźmi ma ale co się dziwić kielce to nie metropolia i poczta pantoflową informacje się rozchodza o tym jak się traktuje pracownikow

jakiś typ

Praca jest fizyczna i tym samym ciężka, o to nie można mieć pretensji. Natomiast wątpię że koszmarna atmosfera jest niezbędna przy produkcji. Czy się mylę i darcie ryja to niezbędny składnik bułek bez którego nie wyrosną? Ciągle coś nie tak, kierowniczka wyżywająca się na pracownikach, w niektóre dni nie dało się doprosić żeby ktoś cię zmienił na krótką przerwę. Podnoszenie chleba z ziemi, tak jak ktoś napisał wcześniej, jak najbardziej praktykowane. Nie polecam, tylko w ostateczności. Jak coś to tak było w zeszłym roku, może zakład magicznie się naprawił. Ciekawe co tam się dzieje w dobie korony

Obiektywny

Dużo jest opinii rozbieżnych, jeśli chcecie wiedzieć które są prawdziwe proponuje samemu sprawdzić. jeśli na rozmowie dostaniecie propozycję całej pensji uczciwie na umowie, tzn że opinie pozytywne są prawdziwe. Natomiast jak Wam zaproponują jakąś część wynagrodzenia w postaci premii w kopercie itp. to znaczy że anka i inni ciepło piszący o tej piekarni są osobami podstawionymi, a firma (usunięte przez administratora) nie tylko Państwo, ale też pracowników np ucinając bez powodów premie ! Warto się wtedy wystraszyć negatywnych opinii oraz przemyśleć czy chce się tu pracować...

@Obiektywny

Witam,nie jestem podstawiona osoba, masz rację, duzo jest opini pozytywnych i negatywnych,kazdy pisze wedlug swoich odczuc. Ja pisze,jak dla mnie sie pracuje,moje zdanie co do atmosfery pracy,oraz warunki i wysokosc pensji. To jest tylko i wylacznie moje zdanie, pozdrawiam

Kkkk

Pracowałem tam dawno, ale to typowy kołchoz - masz (usunięte przez administratora) bez przerwy min. 8 godzin. Min. 8, bo może twoi zmiennicy się spóźnią a produkcja nie może stanąć. Dodatkowo każdy kierownik musiał się drzeć - nie ma szans, że usłyszysz coś dobrego, dowali się do wszystkiego, do czego może, nawet jak nie robisz nic złego. Ot, Janusz zdobył władzę, to się wyżyje. No i robisz to samo przez całą zmianę. Ponadto po akcji, którą widziałem, nie tknę niczego stamtąd - z wielkiego kotła zaczęło się wylewać ciasto drożdżowe, bo taśma produkcyjna się zepsuła. Co nam kazali robić? Zbierać ciasto z uwalonej podłogi i wrzucać z powrotem do kotła. A wy to później jedliście :D

@Kkkk

Dziękujemy za Pana opinię (choć jest ona dla nas krzywdząca). Każda opinia pomaga nam w poprawieniu relacji z pracownikami oraz ulepszeniu procesu produkcji. Napisał Pan, że pracował w Z.P. OMAR dawno temu. Przez ostatnie lata staraliśmy się polepszyć warunki pracy, co z pewnością nam się udało sądząc po komentarzach osób obecnie pracujących. W ostatnich latach stworzyliśmy wygodne miejsca pracy poprzez automatyzację niemal wszystkich etapów produkcji oraz częściową wymianę kadry kierowniczej. W latach, w których zapewne Pan pracował większość stanowisk pracy nie była tak nowoczesna i zautomatyzowana jak ma to miejsce obecnie więc staramy się uświadomić naszym potencjalnym pracownikom, że obecna piekarnia znacząco różni się od tej jaką Pan zapamiętał (z dawnych lat). Obecnie Omar posiada wiele certyfikatów takich jak BRC, IFS, oraz EKO (do wglądu na www.omar.com.pl) świadczących o wysokiej jakości produktów oraz wymagających od piekarni przestrzegania wysokich standardów czystości oraz przestrzegania przepisów BHP.

@Kkkk

Ja tez pracowalam tam dawno i teraz tez pracuje ,ale Twoj wpis ze ciasto sie wylewalo z kotla a pozniej musiales z uwalonej podlogi wrzucac do kotla to Absurd, po pierwsze zawsze byly i sa przestrzegane zasady czystosci.Nigdy nie bylo cos z posadzki wrzucane znow do produkcjii,sa i byly wyrzucane . A posadzka uwalona NIGDY NIE BYLA I NIE JEST UWALONA,sa panie ktore sprzataja ,caly czas jest systematycznie zmiatana posadzka.Bzdury wypisujesz Pozdrawiam

Jaka płaca miesięczna na umowie zlecenie ?

Czy pracownicy w PIEKARNIA OMAR dogadują się między sobą?

Tak:)

Witam. Zauważyłem ogłoszenie na konserwatora obiektu w Piekarni OMAR chciałbym zapytać jak wygląda praca i jak z zarobkami ?

Topik
@Marcin

Jest ok. Zależy co umiesz

Omar

Dobry zakład okólniczy

zdziwiona

Czy ktoś zatrudniony na umowę zlecenie dostaje u Was później pracę na stałe i czy pracuje dłużej niż rok?

@zdziwiona

Bardzo często osoby pracujące przez agencję pracy otrzymują stałą umowy o pracę. Wystarczy podchodzić do swoich obowiązków sumiennie. Osoby, które są bystre i szybko się uczą bardzo szybko są zauważane przez kierowników i doceniane (w przeciwieństwie do leserów). Dodam, iż każdy z kilkunastu kierowników zaczynał najpierw jako zwykły pracownik. Nikt nie otrzymał tego stanowiska od razu, więc awanse są tu normalnością.

Małgorzata
@K

To, co napisałeś, brzmi bardzo zachęcająco. Widzę, że w Omar jest realna szansa na awans. A jak wygląda ścieżka awansu? Chodzi mi o kolejne stanowiska pracy.

@Małgorzata

Jeśli chodzi o pracę na produkcji to w zależności od rodzaju zajęć wygląda to mniej więcej tak: -pomocnik lub pracownik produkcji - brygadzista - kierownik zmianowy - kierownik produkcji

IRON MAN

Te gwiazdki to chyba dawał (usunięte przez administratora). Skoro ludzie wspominają że nie można mieć ze sobą nawet wody do picia to świadczy to o tym że jest gorzej niż na plantacji (usunięte przez administratora)Jedzenia też nie można mieć niektórzy wnosili w kieszeniach lub skarpetach . Praca typowego robota zasuwaj bez wytchnienia NON STOP . Wypłata wołająca o pomstę do nieba . Cały czas (usunięte przez administratora) , pilnowanie , wyzysk i (usunięte przez administratora). Tak zgadza się takie najeżdżanie na pracowników to jawny (usunięte przez administratora). Poganianie i przekleństwa na porządku dziennym i nocnym . Co jest najlepsze tam jest tak ciężko że nawet pracownicy z Ukrainy nie chcą tam pracować więc skoro im jest źle to świadczy to o bardzo trudnych warunkach i pensji takiej że kot napłakał . PS Chyba jedyna piekarnia w Kielcach która co miesiąc szuka nowych pracowników .

Poko
@IRON MAN

hehe dobre. przyjdź i najpierw popracuj a nie wypisuj glupot

@IRON MAN

Klamstwa tylko wypisujesz.pracownik ktory nie chce pracowac niestety nie jest mile widziany w zadnej pracy,raczej normalne ze na produkcje nie mozna wnosic picia, jedzenia, Pracowalam wpiekarni w czasie kiedy kierownik Andrzej wprowadzal terror,odeszlam tylko dlatego ze nikt nie pozwoli soba pomiatac.Teraz piekarnia jest inna niz 8lat temu,atmosfera pracy,system pracy,zmienil sie diametralnie. Mozna tylko pogratulować p.Okolskiemu rozbudowy piekarni. Moj szacunek dla pana. Praca TERAZ w pana piekarni czysta przyjemnosc. Pensja,pakiet socjalny ,atmosfera,czas. pracy wszystko w najlepszym porzadku

@IRON MAN

Powyższy komentarz to typowy przykład nieuczciwej konkurencji. Ewidentnie widać, że osoba ta chce oczernić zakład nie mając o nim zielonego pojęcia. Posiłkuje się jedynie archiwalnymi komentarzami a nie ma żadnej wiedzy o obecnym stanie firmy OMAR. W zakładach produkujących żywność, posiadających certyfikaty BRC oraz EKO, które wymuszają wysoki standard bezpieczeństwa żywności, obowiązują pewne reguły, które muszą być przestrzegane aby Wy Państwo, jako nasi końcowi odbiorcy mieli zapewniony towar najwyższej jakości oraz spełniający rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa. Firma nie może pozwolić na wnoszenie na zakład produkcyjny rzeczy (w tym jedzenia i picia) z zewnątrz. Dlatego jedynym miejscem gdzie takie rzeczy można wnosić jest nowo wyremontowana kuchnia z pełnym wyposażeniem, gdzie pracownik może przed rozpoczęciem pracy, podczas przerwy, oraz po zakończeniu pracy spokojnie z nich korzystać. Rozumiem, że Pan IRON MAN będąc pracownikiem chciałby wnosić na zakład produkcyjny butelki, batony czy gwoździe ale już jako konsument wymagał, aby w pieczywie nie znajdował opakowań po batonach, zakrętek z butelek czy folii, nie mówiąc o gwoździach. Trochę rozsądku proszę... Jeśli chodzi o pracowników z Ukrainy to pracuje ich sporo, ponieważ są świetnymi pracownikami. Doskonale dogadują się z Polakami. Nie wydziwiają jak Pan IRON MAN, który zapewne ma 10 lat (bo tak się zachowuje) albo chodzi do swojej pracy postać pod ścianą bo do innej się nie nadaje a w przerwach w jej podpieraniu wylewa żale na forach bo nie radzi sobie w realnym życiu. Wstyd Panie IRON...

parka

Każda praca jest specyficzna na swój sposób.Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia i atmosferę między pracownikami osobiście jestem zadowolona i patrząc na przestrzeni lat od kiedy tu pracuję widzę zmiany na dobre, uważam, że pracuje się lepiej a to daje swego rodzaju poczucie bezpieczeństwa, że oprócz stabilnej posady firma zmierza w dobrą stronę

@parka

Ha ha tylko czemu nawet koledzy z Ukrainy już nie chcą nawet pracować.

parka

Jak ci się nie podoba to sama powinnaś rozważyć zmianę pracy, ja tylko stwierdziłam fakt, że jestem zadowolona z pracy i z warunków tutaj panujących. Po prostu się tu dobrze czuję się i już

Sam sobie odpiwiadasz BO NIE CHCA PRACOWAC,proste

Patyska

Czy w omarze pracują młode kobiety czy bardziej starsze panie?

kasz@neczka
@Patyska

Panie w różnym wieku z przewagą młodych jednak to jest piekarnia a nie agencja towarzyska. Niemniej jednak sporo par sie tu poznalo:) Pracuje duzo ludzi wiec to jest nieuniknione

Waczek

Witam wiecie może czy firma jest wypłacalna w 100 % czy jak ktoś uczeń dają 18 zł na czysto netto zarobku czy jakieś podwyżki jeszcze po nowych zasadach rządu . Czy praca ciężką da się wytrzymać jakoś ile zarobicie za pełny miesiąc z sobotami na nockach jest dobrze 27 dni jest dobry zarobek niby 18 zł dla ucznia dopłacają na dojazdy jakieś premie ogólnie info prosiłbym dzięki .

Julia

Czy trzeba posiadać książeczkę sanepidowska ?

Kaligula
@Julia

Trzeba. Chyba nie ma piekarni w której nie byłoby to wymagane:)

Mario

Pracowałem w omarze w wakacje przez miesiąc - generalnie jest w porządku, ja niestety trafiłem na zmianę z wyjadaczami, którzy lubili wyżyć się na nowych (zresztą niektórzy o dłuższym stażu tez narzekali na te jednostki ;)), ale kierownictwo w większości przychylne pracownikowi, warunki pracy niezle, przerwy trzeba robic sobie samemu - ale przy dobrej organizacji pracy spokojnie w trakcie jednej zmiany 2-3 razy można na pare minut wyjść do jadalni. Tak jak pisałem - było ok, gdybym trafił na inna zmianę mogłoby być jeszcze lepiej. Może niektórzy ze swoim podejsciem nie nadają się już do pracy w nowoczesnej firmie, to nie PRL i bycie stachanowcem już nie jest w modzie:) widac, ze firma się rozwija i dąży do bycia lepszą, generalnie zdarzają się dużo gorsze miejsca do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o PIEKARNIA OMAR - Kielce

• Jak się pracuje w PIEKARNIA OMAR?

Zobacz opinie na temat firmy PIEKARNIA OMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIEKARNIA OMAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIEKARNIA OMAR?

Kandydaci do pracy w PIEKARNIA OMAR napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIEKARNIA OMAR