Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

pan samochodzik

Tak czytam czasem te wszystkie wasze opinie i twierdzę, że (usunięte przez administratora) trzeba wszędzie no chyba, że za biurko posadzą ale i tam również pracować trzeba. Ogólnie ta firma jest ok pracuję tam od ……. jakiegoś czasu i jeśli robię codziennie to co w trasówce to jest ok. Co prawda niektóre maszyny mogłyby iść już do lamusa szkoda, że są tak zajechane ale jest ok, kasa się zgadza na koniec miesiąca i super. Nie ma co wychodzić przed szereg robić swoje i tyle. Pozdro dla ziomków .

@pan samochodzik

Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowo zatrudniony pracownik w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH? Osoby młode bez doświadczenia zawodowego mają szansę, aby dostać się do pracy w tej firmie? Jeżeli możesz, to odpowiedz, co wiesz na ten temat.

vendingowiec
@Aleksander

Tu jest duży plus, ponieważ jeśli masz chęci i zapał do pracy to dostaniesz robotę, ale bardzo szybko da się zweryfikować to co robisz itd, kierownicy mają wgląd do tego co robisz w każdej minucie, było już paru pracowników co dużo gadali a nie za dużo robili. Oferty pracy są na pracuj . pl także jak masz ochotę aplikuj. Z mojej strony powiem tylko tyle, że auto masz pod dom, telefon służbowy, robisz swoje i wszyscy zadowoleni. Pamiętaj, że nie masz co liczyć na pochwały, że super fajnie pracujesz, ale jeśli będzie dzwonić do Ciebie kierownik, znaczy, że coś jest nie tak :)

filler
@vendingowiec

Prawdę mówisz wiem po sobie, że jak robotę wykonam to jest ok, a kierownik nie zawsze dzwoni z pretensjami. Pozdrawiam

filler
@Aleksander

2500 na dzień dobry, etat ,auto, komóra firmowa i do dzieła :)

@filler

Poza wymienioną przez Ciebie stawką jest szansa, aby nowo zatrudniona osoba w firmie PLOH otrzymała również jakieś premie bądź dodatki? Pracodawca przewidział jakiś system motywacyjny, który motywowałby zatrudnione osoby do wydajniejszej pracy? Napisz, proszę, jak to wygląda.

@Aleksander

Twoja wypłata to system motywacyjny, dbasz o maszynę, uzupełniasz, sprzątasz, wiadomo, że ludzie kupują oczami i automat który wygląda jak nówka sztuka bardziej przyciąga uwagę niż np maszyna w której widać pleśń lub np lampa nie działa. Czym więcej maszyna zarobi tym lepiej dla Ciebie :) Duży plus, że kordynator vendingu stara się i gania handlowców, cały czas obserwuje ruch filerów :)

Ferdek
@123

To fakt co piszesz ale jeśli maszyny są stare, awaryjne, a takie mam w większości na swoim terenie to ciężko utrzymywać je w stanie igiełki tak zwanej.? Ogólnie jest ok jestem tym co nie musi pracować bo musi tylko chcę pracować. Nie ma co narzekać tylko robić swoje , a będzie ok. Na swoje przyjemności można zarobić - wypłata jest ok. Pozdrawiam panie i panów z firmy.

@Ferdek

Często zdarza się tak, że maszyny, na których pracuje pracownik zatrudniony w firmie PLOH, ulegają awarii? Jak wtedy pracodawca rozlicza pracę pracownika danego dnia, gdy załóżmy, dojdzie do awarii, przez co pracownik nie ma możliwości wykonywania swoich obowiązków? Ciekawi mnie, jak to wygląda.

@Aleksander

Ja jak zaczynałem pracę w tej firmie to byłem też uczony serwisu i jakieś podstawowe rzeczy potrafi zrobić sam i załóżmy jeżeli mi się coś zepsuło to kończę dzień pracy i wracam tam z powrotem i naprawiam lub sobie Zamawiam części z magazynu Jeżeli nie dajesz sobie rady wyzywasz serwis Jak dobrze żyjesz z chłopakami to rzecz masz załatwione od ręki Jeżeli jest tak że nie możesz danego dnia być przy automacie zgłaszasz to do swojego koordynatora i on sobie to zaznacza

Sss

Skad wiesz Janusz?? Powiesz cos wiecej ??

Janusz

Firma Ploh jest w miarę dobrym pracodawcą ale balansuje na granicy bankructwa !!!

piotrunio

Moje sugestie dla PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.: nie obgaduje byłych pracodawców, za dużo by pisać

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.

@Serwisant, czy kierownik, którego opisujesz w swoim komentarzu, jest zobligowany również do tego, aby występować do szefostwa firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH z wnioskami o wyższe stanowisko dla pracowników, którzy wyróżniają się na tle innych? Zdarzały się takie sytuacje, że kierownik informował o awansie zatrudnionego pracownika? Przedstaw, proszę, jak wyglądają możliwości w tym zakresie.

Mariusz

Po raz trzeci kupuję w automacie na Dw.Centralnym i albo nic nie dostaję albo wrzucam 5zł wydaje mi 2zł i żadnego towaru!do luftu z takimi automatami albo ktoś liczy na pieniądze które zostają w automatach o które ludzie się nie upominają bo są to małe kwoty,LIPA!

Bok
@Mariusz

Drogi Mariuszu Po co wylewasz tutaj swoje żale jeżeli automat Pożarci pieniądze poświęć 2mun, Zadzwoń na infolinię zgłoś awarię i dostaniesz pieniążki na konto przy takich lokalizacjach jak Dworzec Centralny gdzie pewnie maszyny są trzepane i wiele osób się na nich wyżywa może być tak że nie zawsze ten towar wypadnie dlatego mamy infolinie, biuro obsługi klienta.

były
@Bok

Jak już to : pożarł Tobie-analfabeci z P..ha, a swoją drogą to na Centralnym zawsze były za.....ste zasypy i kupa kasy...szczególnie w weekendy na dyżurach. Ah! kiedyś to była firma mlekiem i miodem. Pozdro dla starych wytrwałych

@Qwe, premie i podwyżki są stałe i niezmiennie, czy z upływem czasu są szansę, aby wzrosły do poziomu, który będzie korzystny i satysfakcjonujący dla pracownika zatrudnionego w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH? @Marek, zgłaszałeś może opisaną sytuację szefostwu firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH? Jeżeli nie to może warto to zrobić?

Serwisant
@Karolina

Premia uznaję kierownik w zależności od twojej pracy zaangażowania i usuniętych awarii choć dokładnie jak to jest to nikt tego nie wie ja jestem zadowolony. Kierownik ma wszystko pod kontrolą i widzi jak kto pracuje jak Komu zależy i jak ktoś się stara. Jeżeli chodzi o pożarcie pieniędzy przez automat to chciałbym zauważyć że na każdym automacie jest numer maszyny i numer telefonu na który można zgłosić awarię infolinia jest bezpłatne działa 24 godziny na dobę pieniążki można dostać do ręki lub na konto więc jeżeli chodzi o biuro obsługi klienta jest to chyba najwyższy poziom w Polsce

Automat 1770 - lokalizacja Ruda Śląska kwk POKÓJ- kolejny raz automat tej firmy nie wydaje mi towaru. Nie polecam takiej firmy

Qwe
@Marek

Kolego po to masz nr automatu by zadzwonic na BOK i zglosic, pieniazki Ci zostana zwrocone a technik sprawdzi maszyne, to nie miejsce :)

@serwisant, ciesze się, że w dalszym ciągu dzielisz się swoimi informacjami na temat pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH. Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia, czy pracownik, który rzetelnie i sumiennie wykonuje swoje obowiązki zawodowe, ma szansę z upływem czasu na awans w tej firmie? Pracodawca prowadzi jasną i przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego? Opisz, proszę, co wiesz na ten temat.

Qwe
@Karolina

Nie, nie ma co liczyc na awana, jedynie premie i podwyzki.

@serwisant, dziękuję za to, że podzieliłeś się z nami swoimi wrażeniami związanymi z pracą w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH. Jak ocenisz możliwości rozwoju zawodowego, pracując w tej firmie? Czy odkąd zacząłeś pracę w firmie, nauczyłeś się czegoś, co może Ci się przydać w przyszłości? Jak oceniasz ten aspekt pracy?

serwisant
@Karolina

Nauczyć się można bardzo dużo, wystarczy chcieć i mieć chodź trochę smykałki do majsterkowania. Druga sprawa to pomoc kolegów i w tym przypadku dostaniesz tą pomoc, nie od każdego ale dostaniesz :) Od kiedy pracuje nauczyłem się sporo, czy przydaje się to w życiu codziennym ? ciężko powiedzieć, człowiek całe życie się czegoś uczy.

serwisant

Hej, W końcu i ja zabiorę głos, pracuję w PLOHu niedługo, pracuje mi się dobrze, ludzie są w porządku, jest dużo nowych osób ale jest ok. Płaca ? jest ok, ale zawsze mogło by być lepiej, może z czasem będzie jakaś podwyżka ? Duży plus auto pod dom, wzajemne zaufanie. Jedyne co mi się nie podoba to zachowanie kolegów po fachu którzy pracują dużej i zachowują się tak jak by pozjadali wszystkie rozumy, oczywiste jest to, że nie wszystko da radę zapamiętać od razu i w takich sytuacjach dzwonie do kogoś z większym doświadczeniem i albo nie odbiera telefonu, albo mówi nie wiem i się rozłącza ... chciałbym tutaj pozdrowić kolegę z serwisu D, który uważa się za nie wiadomo kogo, pamiętaj kolego, że ty też kiedyś zaczynałeś a z tego co się dowiedziałem to wcale taki mocny w te klocki nie jesteś, także trochę pokory .. Pozdrawiam wszystkich ! Miło się z wami pracuje !

@tomtom, dziękuję za to, że podzieliłeś się swoim zdaniem na temat pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH. Napisz, ile średnio czasu zajmuje Ci dziennie wykonanie wszystkich obowiązków na dany dzień? Często masz taką sytuację, że możesz wyjść wcześniej do domu? Zachęcam do dalszej aktywności.

@tomtom, widzę, że masz nieco inne podejście do pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH, aniżeli poprzedni użytkownicy, którzy wypowiedzieli się w tym temacie. Możesz podzielić się z nami swoją opinią na temat warunków pracy, które oferuje pracodawca? Jak ocenisz to miejsce pracy dla osób młodych bez doświadczenia? @kalosz, dziękuję za Twoją opinie.

tomtom
@Karolina

Witam (usunięte przez administratora) sorki , że tak długo nie odp ale pracy sporo. Więc tak jestem pracownikiem terenowym nie biurowym więc czas pracy jest trochę inny aniżeli pracowników stacjonarnych, naturalnie umowa opiewa na 8 godzin dziennie- 40 w tygodniu. Tak to prawda ale w moim przypadku czas pracy tworzę sam . To czy wyjadę o 8 rano czy o 10 to nikt tego nie neguje najważniejsze aby trasa ( praca ) była wykonana tego dnia. Jeśli chodzi o nowych młodych ludzi bez doświadczenia to skwituję to tak, że pracować trzeba wszędzie tak? Jeśli taki młody delikwent chce pracować to będzie pracować, musi lubić jazdę autem i kontakt z ludźmi , bo każdy klient jest inny w jednym zakładzie go opierniczą, a w drugim natomiast powiedzą , że jest ok. Kwestia podejścia do pracy w terenie. Pozdrawiam

kalosz

Zgadzam się z tomtomem, ale nie do końca, w Holandii przy tulipanach również trzeba mocno popracować...:) Karolina, nie będę starał się o awans, chcę po prostu spokojnie pracować i póki co udaje mi się to, ambicje już dawno schowałem do lamusa przynajmniej w pracy zawodowej... zbyt krótko pracuję, aby aż tak mocno dzielić się doświadczeniem, moje doświadczenie mówi mi jedno: w każdej pracy trzeba pracować...

tomtom

Pierdzielicie Hipolicie , wszędzie trzeba robić jak sie nie podoba to jechać do Holandii na tulipany Głupio tu piszecie patrzcie na tego gościa co cieszy się z urlopu , 2 tygodnie odpocznie i dalej 5 dni roboty i weekend? Królewny i Królewicze jego mać!!

NavRoad
@tomtom

chyba te tulipany znasz z własnego doświadczenia (ha,ha,ha)

@kalosz, jesteś w stanie napisać coś na temat pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH? Jeżeli posiadasz jakieś doświadczenia związane z pracą w tym miejscu zachęcam do podzielenia się nimi na forum. Twoje informacje na pewno będą cenne dla przyszłych kandydatów.

kalosz

Karol, bądź dalej szczęśliwy! a ja jestem zadowolony:)

@nick, czy mimo braku możliwości awansu w strukturach firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH pracownik może liczyć po jakimś czasie na podwyżkę wynagrodzenia za sumienną i uczciwą pracę na swoim stanowisku? @Marian, zgłaszane były fakty o rzekomym spożywaniu alkoholu, przez osobę, którą opisujesz w swoim wpisie na forum? Jeżeli tak, to napisz, proszę, jaka była reakcja szefostwa firmy, na taką sytuację.

zadowolony

Urlop nareszcie, całe 2 tygodnie zasłużony. Pozdrawiam pracujących. :))

@Nick, możesz odnieść się do informacji użytkownika @Asd, który stwierdził, że w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH nie ma awansów? Czy rzeczywiście sumienny, uczciwy i zaangażowany pracownik z wieloletnim stażem nie ma szans na awans w strukturach firmy? Napisz, proszę, co wiesz na ten temat.

nick
@Karolina

Stwierdzam fakt iż nie ma awansów i nie ma co liczyć na awans. Po prostu są ludzie na stanowisku kierowniczym, koordynatorzy i fillerzy . To chyba wszystko w temacie. Myślę, że za 8 godzin pracy mogliby więcej zapłacić . Pozdrawiam Karolina :)

Marian
@Karolina

Romek z magazynu przestań przychodzić po wplywem alko do pracy. Odór nie samowity. Swoją drogą to trwa już ładnych parę lat a szefowie nie reagują, niech wypadek spowoduję i zobaczymy wtedy. Z resztą nic nie robi obija się.

Karol
@Karolina

Pracowałem 10 lat w Plohu i czasami czytam tu komentarze z ciekawości.Odszedłem z firmy kiedy zakupili ją Włosi i czytając niektóre komentarze jestem szczęśliwy podjętej decyzji.Od początku istnienia Ploha znam tylko dwa przypadki , jak to można nazwać "awansu" , a Romek zawsze był nietykalny więc przyzwyczaj się do tego że "TY" pierwszy polecisz niż ON.Życzę WAM wszystkiego najlepszego i pozdrawiam wszystkich szczególnie starą kadrę pracującą w latach 2005-2015.

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. - Stare Babice

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 125 ocen.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.