Opinie o Databroker S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Databroker S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Databroker S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Databroker S.A. w Warszawa

qwerty

Syf brud, kiła i mogila. Po zmianie ustawy prowizji już się nie da zarobic, a z podstawy wychodzi ponad 5 zł na rękę pracować można tylko 6 h więc za dzień pracy wychodzi 30.zł. wyzysk wyzysk wyzysk wyzysk. Plus wszechoobecny mobing odradzam

gość
@qwerty

Zgadzam się w 100%. Wyzysk jak w Chinach.

dytka

Strasznie (usunięte przez administratora) firma wszędzie śmierdzi i jest syf ujebane biurka i wykładzina strach coś dotknąć bo wszystko się klei

Student

Pracowałem w DB miesiąc. Praca jest strasznie męcząca ponieważ wciskasz ludziom rzeczy których nie potrzebują, jak trafisz na jakiś ciekawy produkt to jest ok, ale to bardzo rzadko się trafia. Już na początku szkolenia zaproszony został "zwykły" pracownik który opowiadał nam o swojej pracy wynikach itp, jak się potem okazało był to jeden z najlepszych sprzedawców w firmie. Podczas pracy często są jakieś zebrania na których nie dowiadujesz się praktycznie nic nowego a stawka w tym momencie spada do 4.5zł z 9 początkowych. Podczas rozmów trzeba dokładnie uważać co się mówi ponieważ za niską jakość rozmów ucinany jest dodatek ( to się często zdarza). Ogólnie jak masz dobre wyniki to jesteś szanowany, jak masz słabą sprzedaż to zaraz są pytania co się dzieje??? może chcesz iść do domu ??. I godziny naliczane są od zalogowania na komputerze a nie od pojawienia się w siedzibie ;) Moja opinia jest prosta radzę omijać DB z daleka ;)

Gruch

Odnoszę wrażenie, że wszystkie te pochlebstwa, kadzenie firmie pochodzą z jednego źródła hi hi hi Wiadomo z jakiego. Oczywiście, że od tych, którzy nie muszą zapitalać na słuchawce i wciskać kitu ludziom, a jedynie pełnią funkcję ekonomów, no i mają etaty. I nie zarabiają 1500 zł tylko o wiele więcej. Jak ja tam pracowałem to owszem, słyszałem że i po 1800 zł brali (ło!), ale siedzieli na dwóch projektach, pracowali po 10 h plus soboty. Takie życie, że życie to praca w DB, to żaden interes. Ta praca jest dobra na chwilę, na wakację, jak ktoś chce zarobić w ogóle jakieś pieniądze, ale nie jako dochód stały na utrzymanie rodziny. A śmieciówki to norma.

Telemarketer

Zostalem zaproszony poinformowany o stawkach i czym sie zajmuje firma bardzo fajnie milo i bez natrectwa

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
merci

1500 na rękę masz pod warunkiem, że pracujesz więcej niż 6-7 godzin dziennie w miesiącu (20-21 dni roboczych) i masz dobrą sprzedaż o wysokiej ocenie jakości. W D. panuje wyzysk i bardzo często zabierane są pinieniądze za sprzedaż pod pretekstem niskiej jakości rozmowy. Tak naprawdę wystarczy 1 błąd, żeby stracić pieniądze za bonusy za cały miesiąc.

Zarobki 1500 zł i to jest dobrze? Wciskanie jakiś rzeczy których ludzie kompletnie nie potrzebują i są totalnym chłamem. Macie sumienie wciskając emerytom i rencistom te buble przez telefon? Na tym chcecie się wzbogacić? Ciekawe czy te mega super produkty swojej własnej rodzinie i znajomym byście sprzedali ?

Opłatek
@Tomek

dokładnie, ja chce się dorobić na śliwkach w czekoladzie.

Magdalenka

Jesli ktos pracowal w db tydzien badz dwa to chyba lepiej niech sie nie wypowiada moim zdaniem najlepsze call center w wawie ludzie super i kasa na czas a jakie imprezy super zapraszamy

norma

ludzie narzekaja bo ciezko robic telfon za telefonem i non stop wysluchiwac narzekan w sluchawce. a ze nie chca brzmiec jak lenie to zwalaja wine na frime i otoczenie. ja mam tylko jedno pytanie, jak oceniacie szanse rozwoju w strukturach firmy? awanse itd. molze jakies mozliwosci zwiazane z jezykami obcymi? czysta ciekawosc bo wlasnie szukam pracy i rozwazam a kiedys bylam na rozmowie i mnie przyjeli ale akurat trafilam gdzies indziej (przy okazji powiem ze poza recepcja ludzie ktorych tam spotkalam byli potworznie mili wiec wierze w atmosfere w pracy bardziej mnie interesuje sciezka rozwoju)

pudłak

Finansowo jest dobrze, nie ma co narzekać. Pewna pensja bo płacą za godzinę, do tego bonusy za sprzedaże. Atmosfera jest OK. Kierownik ludzki, jak trzeba czasem wolne to nie robią Ci problemów. Weekendy są wolne, czasem jakaś pracująca sobota. Ale to nie jest obowiązek. Jak chcesz zacząć to śmiało

pudłak

Setny

Zarobki takie sobie, ale to nie jest wyjątek - pracowałem w kilku cc i wszędzie jest podobnie. Atmosfera w pracy całkiem przyzwoita o ile ma się świadomość, że do pracy przychodzi się aby wykonać pracę. Ani nie polecam ani nie odradzam to praca nie dla wszystkich. Na plus dodaję możliwości rozwoju - nie tylko słuchawka.

wrrrr

Boże, ludziska.! O czym mowa wogóle? Jest jeden supervisor, którego można polubic. Krystian O. I jeszcze jedna osoba z teamu "zarządzającego" Kamila W. Pieniądze? Coś na zasadzie, ch*uj z wypłatą, aby robota byla! Prowizja? A jak masz ją zrobić? Starasz się, zbijasz obiekcje, sluchasz SV i dalej nic. Dlaczego? Bo maja takie techniki sprzedażowe, że powinni w kiosku sprzedawać gazety. Dodtakowo, masz mieć wynik w totalu przecież! To nic, że zostalo 50 rekordów, tobie spadnie efektywność, a ktoś i tak prowizji by nie dostal. Tobie też niepotrzebna, masz stawkę podstawową przeciez. Matki z dziećmi? Pewnie, że tak . Panie 40+, którym cięzko coś zaleźć, a dzieci trzeba utrzymać jako-tako, bo mąż alimentów nie wpłacił na konto. Obcinanie na wszystkim, cięcie po kosztach , pretensje o to, ze dane źle wpisane, bo literówka, a sluchawki chodzą, jak chcą, a jak nie chcą, to nie chodzą. Nowe osoby wytrzymywały dwa dni, gora tydzień. I uciekały. Jak najdalej. I miały rację. Jesteś szkolony na jeden projekt,a potem pracujesz na 3 innych w ciągu miesiąca zeby wrócić na stary projekt. Pytasz , jak masz sprzedawać? Jak tamto.! Masz przecież obiekcje podane. To nic, że nie widzialas/ wiadziales magazynu na oczy. Proszę, jaka solidna firma. Jak to dobrze, że mam już daleko do tej firmy.. Gwarantuje ze do pracy tam nie wroce.!

eheh

Ci co chcą to zostają i pracują.

sajonara

atmosferę w zespole budowaną przez całe lata? Przecież tam nie ma stałych zespołów. Jest ciągła rotacja, ludzie są wyrzucani z projektów po kilku dniach albo sami odchodzą.

Mar1

Pracowałam w DB przez 6 miesięcy i mam same dobre opinie o tej firmie. CC nie jest pracą marzeń, jednak miło wspominam ten półroczny okres. Wynagrodzenie zawsze na czas, podstawowa stawka to 11 zł, później rośnie do 13, po przepracowaniu odpowiedniej ilości godzin, premia za 100% frekwencję to dodatkowa 100 zł + bonusy od zamówień od 1 zł do 4, co może dawać od 9 do 72 zł, albo nawet więcej+ premie dzienne, za np. największą ilość zamówień to dodatkowe 20- 50 zł w zależności od humoru. Grafik można ustawić, tak ja się podoba. Ja uczyłam się i mimo,że moja zmiana zaczynała się od 15.00, to chyba nigdy nie zaczęłam pracy równo, bo moje zajęcia kończyły się później, więc zwykle pracowałam od 16.30. Jeśli sytuacja wymagała, można wyjść wcześniej, ale trzeba to zgłosić. Wyjścia na piwo, karaoke. Myślę, że złe opinie biorą się od ludzi, którzy pracowali na projekcie WiP, gdzie wydawnictwo bardzo dużo wymaga i zwraca uwagę nawet na drobnostki. Słyszałam o tym, od znajomej, która pracuje na WiPiew innym CC i tam jest podobnie. W DB też pracują ludzie i chętnie rozmawiają, pomagają, podpowiadają. Myślę, że najlepiej samemu to sprawdzić, a nie sugerować się osobami, które pracowały tydzień. Dodam, że moja pensja zawsze oscylowała w granicach 1700-1900 na rękę, a jak wyżej napisałam, nie pracowałam w pełnym wymiarze godzin.

J

Zacznijmy od tego, kto pracę w Call Center traktuje jako swoje życiowe marzenie i rozpatruje ją w kategoriach to jest praca, żeby się utrzymać i żyć na poziomie? Tylko jeśli jesteś najlepszy i masz do tego predyspozycje możesz zarabiać pieniądze dużo lepsze niż Twój Supervisor czy nawet Kierownik Twojego projektu. Tak w DB najlepsi Konsultanci zarabiają więcej niż ich przełożeni. Wtedy można pracę w CC traktować jako poważną pracę dającą solidne wynagrodzenie, które pozwoli się utrzymać na sensownym poziomie. Jednak to jest tylko dla osób, którym się chce, które są zaangażowane w projekt i mają rozwinięte umiejętności sprzedażowe! Call Center to jest idealna praca na początek zawodowej kariery uczy pokory i asertywności. Każdy kto pracował na słuchawce dłużej niż 3 miesiące potwierdzi, że teraz sprawy w urzędach itp. załatwia dużo sprawniej i lepiej, nie daje się zbić pierwszym NIE, które usłyszy:). Praca na słuchawce jest bardzo ciężka, jest to praca pod presją czasu i wyniku. Jednak teraz przeczytajcie sobie wszystkie ogłoszenia o pracę na wyższe stanowiska. Czego od Was wymagają? Właśnie umiejętności pracy pod presją czasu i wyniku. Potraktujcie Call Center właśnie jako taki jeden wielki trening. No dobra, a teraz konkret o DB, dlaczego właśnie to Call Center, bo odleciałem trochę z tematem:): - kasa? w każdym ogłoszeniu jest napisane ile zarobicie za godzinę pracy, więc kalkulator w dłoń i przeliczcie sobie ile to jest na miesiąc (pracujecie 7 albo 8 godzin - chyba, że ktoś ma indywidualny grafik). Jeśli będziecie dobrzy to w zależności od akcji będą premie finansowe. Zarobki nieznacznie, ale jednak wyższe od innych Call Center (stricte Call Center, bo w jakiś wewnętrznych w obsłudze Klienta itp. są wyższe stawki, ale tam, żeby trafić na ogół trzeba już mieć doświadczenie -dlatego warto zacząć od DB). - atmosfera? przeczytałem trochę komentarzy i chyba na to nikt tutaj nie narzekał. Atmosfera jest bardzo przyjazna i luźna. To jest to co pomaga przetrwać cięższy dzień. Gdyby nie atmosfera i ludzie, którzy ją tworzą to nie dało by się pracować - wypłaty/terminowość - zawsze zgodnie z Umową. Jeśli w indywidualnym przypadku był jakiś błąd ZAWSZE jest on szybko naprawiany po zgłoszeniu do kadr i otrzymuje się wyrównanie. Z pełną świadomością piszę ZAWSZE! Najpierw jednak trzeba się zwrócić do kadr, a nie na forum internetowe:) Forum internetowe Wam nie zapłaci, a databroker z pewnością TAK:)

Łukasz

Pracuje od 9 do 16 dla waszej wiedzy :)

ossus
@Łukasz

o to sie pozmieiało bo w 2010 roku było od 8 do 17

Gruch

Ossus, spoko loko. On tak przykładowo, nie że ja. Tak się mówi, przeczytaj dobrze kontekst:)))) Zresztą, ja tam obraźliwy nie jestem. Natomiast chciałbym na poważnie wiedzieć, ile godzin ten koleś pracuje na te 1600 zł i czy jest to netto czy brutto. Znałem takich co mieli i po 2000 ale robili na dwie zmiany.

Gruch

I jeszcze powiedz ile godzin śpisz hi hi hi

Łukasz

A powiedz mi Gruch? Jak chcesz robić wyniki bez retreningów? Są takie akcje kiedy trzeba coś przekazać, bo jesteś betonem i (usunięte przez administratora) i nie masz wyniku, no to chyba lepiej zarobić na początku mniej żeby potem zyskać więcej. Ja pracuje tu już pół roku i moje wypłaty dochodzą do 1600zł. Moze to nie kokosy, ale nie przesadzajmy, że 900 albo 400...

Ossus
@Łukasz

może zaproponuje by ci zrobili szkolenie lub retrening z kultury bo sądząc po twoich wpisach jesteś z tym na bakier. kto wie może to jednak ty jesteś betonem a nie Grunch?

Zostaw merytoryczną opinię o Databroker S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Databroker S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Databroker S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Databroker S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Databroker S.A.?

Kandydaci do pracy w Databroker S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Databroker S.A.