Opinie o Solid Service w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Service. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Service w Łódź

NIEZADOWOLONY

TA FIRMA SOLID SERVICE I PAN RAFAŁ TO OSZUŚCI. W ROZMOWIE TELEFONICZNEJ GWARANTUJE PRACE LECZ JAK WYJEDZIESZ Z POLSKI DO NIEMIECKIEGO BIURA mcdo-it TAK JAK BYŁO USTALONE Z PANEM RAFAŁEM. TO NIESTETY W OWYM BIURZE CIE DOPIERO INFORMUJA ZE NIE MA DLA CIEBIE PRACY.TĄ FIRMĄ POWINNA SIĘ ZAJĄC POLICJA ŻE LUDZI NARAŻAJĄ NA KOSZTA I OSZUKUJĄ I ZAPEWNIAJĄ IM NIBY PRACE.

imi

Hej mam pytanko co to dokładnie za praca w bunschoten i jak z godzinami ? można liczyć na 38-40h na tydzień? a jakie mają zakwaterowania cz ktoś coś wie? proszę o obiektywne opinie

rossi

nie polecam !! kał totalny !! brak pracy nie trafiasz tam gdzie miales trafic przyjezdzasz na miejsce ledwo zywy a tu co nie wiedza co na miejscu z toba zrobic siedzisz zmeczony po podrozy bo kogos przenosza zalsone szajs !

Kamil

Witam, chciałem się dowiedzieć jak z etatami do bunschoten? Pojechał ktoś tam w tym tygodniu? będzie jeszcze zapotrzebowanie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Solid Service spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
praca

Witam czy ktoś ma teraz wyjechać w sobote do Kleve ?

burdel
@praca

ja wyjechalem w zeszla sobote i jest chu*jnia z grzybnia, siedze juz tydzien i roboty zero, i ni widu ni slychu zeby byla, burdel na kolkach jak(usunięte przez administratora)

k
@burdel

a w jakiej miejscowości jestes ?

praca w holandi

Witam. Czy nadal nic sie nie zmienilo w skuli tej agencji? Tzn. czy warto wyjechac?

kot

Witam! Dziekuje za odp. Wlasnie z kolezanka sie zastanawiamy nad ta firma czy jest warta uwagi czy nie? Bo praca typu "skoczek" nas nie interesuje;/ lepiej stala prace miec. Teraz sie pojawiła oferta pracy pracownik produkcji..ale nie pisza w jakiej miejscowosci;/

ola
@kot

Jeśli nie interesuje cię praca skoczka oraz jeśli interesuje cię praca częściej niż dwa dni w tygodniu (chociaż to i tak nie wszyscy mają) to szukaj sobie innej agencji jeśli ktoś chce zarobić to z całą od kleve to banda oszustów i złodziei którzy tylko żerują na ludziach jeszcze jak ktoś ma znajomości w danym zakładzie i jest na stałe to zarobi ale też nie na każdym np na jednym 1000 euro max może jeszcze w ścisłym sezonie jak potrzebują dużo ludzi na groszku a poza tym to bujania z patatajnią poza tym są niekompetentni , udzielają nieprawidłowych informacji albo w ogóle zapominają poinformować np o odwołanej zmianie

luke87

Solid Service jest ok, trzeba tylko patrzeć gdzie się jedzie w Holandii, do jakiej firmy. Wypąłata na czas, jest praca, nie ma na co narzekać. Lepiej niż w polszy....

mimi r

Hej! Ja byłam z tego biura rok temu. W tym roku też chcę jechać na czerwiec -wrzesień (jestem studenktką). U mnie akurat poszło bez żadnych zmian- był telefon jakoś chyba w środę, pojechałam razem z kolezanką w sobotę. Pracowałyśmy w kilku miejscach, aż nas osadzili na dluzej w jednej fabryce przy pieczarkach. Wiadomo, że praca nie jest jakas ambitna i czego tu sie wiecej spodziewac, ale zarobilam trochę kasy i bylo ok :) Są też takie przypadki ludzi, co tam siedzą rok i nic nie odłożyli, bo co weekend idą na imprezę, więc jest to naprawdę indywidualne podejscie każdego człowieka. Ja wiedziałam że jadę do pracy, zeby zarobić na studia. Warunki - nie są super, duzo nas mieskzalo w jednym mieszkaniu, ale dalo się żyć. Ale najlepsze jest to, że poznałam naprawdę duużo osób :) Zgadujemy się, żeby znów tam pojechać tą samą ekipą :) Wiadomo, że zawsze się znajdzie ktoś, komu coś tam nie będzie pasować, bo na miejscu jest tam naprawdę masa ludzi z Polski, ale to były 2-3 przypadki na jakieś 50 osób, co naprawdę narzekały. Ja generalnie polecam, ale niech każdy ocenia według swoich spostrzeżeń :)

martin
@mimi r

Witam ja ta firma jestem na drugim wyjezdzie i zawsze bylo ok .Dwa lata pracowalem w Belfascie teraz w limerick pracuje 3 lata jako mechanik zarobki mam bardzo dobre .

kot

Hej! czy ktos sie moze wypowiedziec na temat tej firmy? jakie warunki i gdzie pracuje? Moze pomoze tym ktorzy sie zastanawiaja nad podjeciem pracy przez to biuro??Zeby komus doradzic albo i nie;)..?

zzzz

Nie pracowałem w tej agencji ale już po rozmowie z pracownikiem biura w łodzi moge przypuszczac ,że to niepoważna agencja.dzwoni do mnie w czwartek po południu pan biura i pyta czy chce wyjechac do pracy,wyjazd w sobote.Zdecydowałem że jade,wiec pan ma mi przesłac w ciagu godziny reszte informacji i zarezerwowac transport.W piatek po poludniu telefon z biura,że jednak nie pojade w sobote bo cos sie zmieniło ale pojade napewno w przyszłym tygodniu.Na wszelki wypadek dzwonie w poniedziałek żeby potwierdzić ten wyjazd i okazuje sie że jednak nie ma pewności bo znowu coś sie zmieniło i poinformują mnie w środę.To była ostania rozmowa z biurem w Łodzi.

elo

elo młodziez jedzie ktos za tydzien w sobote do Holandii z tego biura?? amoze ktos tam byl i cos o nim napisze

Moja przygoda z tą agencją zaczęła się i skończyła na kilku rozmowach telefonicznych. A dlaczego tak szybko? Nie chce opowiadać szczegółów bo zabrałoby mi to za dużo czasu ale w mojej ocenie pan który prowadził ze mna rozmowe nie ma zielonego pojecia o rekrutacji .To jakiś przypadkowy człowiek ktory dostał tą prace chyba po znajomości i nie został przeszkolony nawet w podstawowym stopniu.Tak duża agencja rekrutacyjna mogłaby się postarać o kogoś bardziej kompetentnego ,co przy naszym bezrobociu z pewnością nie będzie trudne.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Service - Łódź

Solid Service