Opinie o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LeasingTeam Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LeasingTeam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

Nie wiem kto się tam zatrudnia. Propozycje pracy poniżej oferty rynkowej. 22 na godzinę dla operatora widlaka w stolicy i okolicy to smiech.

Podbijam pytanie bo jest ono bardzo ważne. Czy ktoś coś słyszał że zarząd planuje zwolnić część rekruterów, team leaderów, dyrektorów?

Magda

Podobno LT szuka nowego regionalnego który ma przejąć oddział w Gdańsku - czy ktoś coś o tym wie i czy warto aplikować? Możecie podzielić się swoimi opiniami? Na czym dokładnie polega praca na tym stanowisku? Czy plany są realne do wykonania i czy obecny pracownik się sam zwalnia z tego stanowiska ze powstał wolny wakat?

Iza
@Magda

Ogłoszeń nie widać pod to stanowisko ale kto wie może prowadzona jest rekrutacja niejawna. Jeśli już to być może pod professional a nie tymczas.

też doszły do mnie takie słuchy tym bardziej że liczebność ludzi pracujących w Gdańsku jest porażająco mała i nie rekrutują do tych zespołów nikogo

Kandydatka

Co się dzieje w LT że aż tylu obecnych pracowników w szczególności z centrali tak negatywnie wypowiadają się o firmie? Nasuwa się stwierdzenie - firma musi dobrze im płacić skoro nadal tam pracują pomimo tych „słabych” opinii

Koordynator

Po wysłaniu CV - po 2 dniach tel. Wywiad tel. Po 24h zaproszenie na spotkanie. Pani Kasia J. dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega praca. Opowiedziała o zasadach rekrutacji - 2 etapy. Do kiedy decyzja. Jakie warunki zatrudnienia. Potem rozmowa. I pytanie, które wprawiło mnie w osłupienie: gdybym miał do wyboru partię szachów lub mecz siatkówki na co bym się zdecydował. Potem jeszcze sprawdzenie ref. I odpowiedź we wskazanym terminie. Nie udalo mi sie. Żaluje. ale wiem z jakiego powodu taka decyzja i ciesze sie ze mam ta informacje. polecam. widac ze pani kasia lubi swoją pracę. Dodam, że zawsze była odp w termienie i uśmiech. ps zarezerwowano mi mce parkingowe.

czy mogę jeszcze aplikować?

justyna

pracowałam tam dawno, ale widze, ze nic sie nie zmienilo. wyzysk, oszustwa, "super" atmosfera... brawo(usunięte przez administratora)- udalo Wam sie stworzyc pieklo :) do tej pory nie doczekalam sie świadectwa pracy, o ktore prosilam poleconym.

Taylor
@justyna

I nie dostaniesz. Przy tym bezkrólewiu u nas nie licz na to. Teraz nerwówka z akcją PIT. Jak była Agnieszka ASS to było wszystko w mig. Dla wszystkich chyba tu tak źle nie jest skoro zarząd na wakacjach na innym kontynencie. Nowe auta, motocykle........

??
@Taylor

Akcja pit, a ja jeszcze nie otrzymałam pit 11. Ciekawe kiedy dostanę?? Mają czas do poniedziałku!!!!

!!!
@??

Czas do poniedziałku to pracodawca ma na wysłanie a nie dostarczenie.... warto się zapoznać z przepisami zanim zacznie się aferkę

??
@!!!

No wlasnie prosze zapoznać się z przepisami. Pracownik powinien otrzymać do 1 marca pit 11 a nie pracodawca ma czas do 1 marca.

Ciekawa
@Taylor

Zastanawia mnie fakt że skoro tak wiele jest negatywnych opinii o LT to jakie ma to odzwierciedlenie w kontekście opinii ich klientów? Skoro jest tak jak piszecie ze zarząd urlopuję daleko stad i kupuje co chwile nowy samochody to znaczy że muszą mieć spore zyski = klienci są zadowoleni. Czy faktycznie tak jest?

Iza
@justyna

Czy możesz napisać coś więcej na temat oszustw o jakich wspomniałaś?

Tak czytam te opinie o firmie, to że byli pracownicy komentują to normalne, ale jeżeli widzę że obecni również toczą tu burze to chyba jednak warto przemyśleć czy warto pracować w tej firmie. Ja zrezygnuje z aplikowania.

Zaskoczona
@Kasia

Zdecydowanie jestem takiego samego zdania jak Ty. Tak spora ilość komentarzy napisanych przez obecnych pracowników wzbudza niechęć do aplikowania. Nie ma sensu raczej wysłać cv

Alina

Gdzie mogę zadzwonić po korektę PiT. Biuro w Bielsku nie wie. Tel. Do centrali zajety stale. Na infolinii nikt nie odbiera. Ktoś wie jak to zrobic?

@Alina

Dzień dobry. Szanowna Pani, pod poniższym linkiem znajdzie Pani potrzebne informacje. https://leasingteam.pl/strefa-pracownika/infolinia-kadrowo-placowa Pozdrawiamy zespół LeasingTeam

ta firma na miesiąc przed rozwiazaniem umowy ( TVP- Leasing Team ) nie wypłaciła mi ostatniej wypłaty . Poszłam natychmiast do Sądu Pracy , sprawę wygrałam , pieniądze wypłacili z odsetkami. Liczyli , że będę siedzieć cicho, odpuszczę , machnę ręką , bo to ostatnia wypłata... Wnioski o uczciwości tej firmy niech nasuną się Państwu same...

Były

Firma zrobiła konkurs na pomysł jakie zmiany wprowadzą największe oszczędności w firmie. Pomysł może i ok ale to by robić z tego konkurs i informować o tym wszystkich pracowników to nie powinno mieć miejsca. Pracownicy przez to obawiają się że skoro firma ma problemy finansowe, wprowadza cięcie kosztów to kto wie czy lada moment nie zacznie masowych zwolnień?

Natalia
@Były

Jak centrali mogło w ogóle przyjść do głowy taki pomysł by uzewnętrzniać się z kłopotów finansowych? Skoro ogłosili konkurs to automatycznie musza mieć świadomość konsekwencji że pracownicy wiedzą o ich kłopotach finansowych ...

Bartek

Z kilku źródeł usłyszałem że w ostatnich miesiącach sporo osób się zwolniło przez natłok dodatkowych obowiązków. Podobno centrala zablokowała zatrudnianie nowych pracowników ze względu na sytuacje finansową. Czy ktoś coś wie na temat? Czy to prawda?

Aktualność
Od start-upu do czołówki firm doradztwa personalnego w Polsce

Piętnaście lat temu, w okresie rekordowego bezrobocia na polskim rynku pracy, Andżelika Majewska założyła działalność gospodarczą zajmującą się dowozem pracowników z mniejszych miejscowości do firm w dużych miastach. Gdy jeden z klientów zaproponował jej, by zajęła się również rekrutacją tych osób, bez wahania podjęła wyzwanie. Tak rozpoczęła się przygoda budowania jednej z największych, kompleksowych firm doradztwa personalnego w Polsce – LeasingTeam Group.

Praca tymczasowa impulsem do działania
Początek XXI wieku był dla polskiego rynku pracy niezwykle trudnym okresem. W latach 2002-2004 bezrobocie oscylowało na poziomie rekordowych 20%, a nowych miejsc pracy nie przybywało. Aby przeciwdziałać trudnej sytuacji, 9 lipca 2003 roku rząd uchwalił ustawę o pracownikach tymczasowych. Rok później Andżelika Majewska, wówczas 27-letnia dziewczyna związana z branżą reklamową, postanowiła całkowicie przemodelować kompetencje zawodowe i założyć własną firmę zajmującą się dowozem pracowników tymczasowych z mniejszych miejscowości do zakładów pracy w dużych miastach. Po kilku miesiącach od jednego z klientów dostała ofertę nie do odrzucenia – zaproponowano jej, by zajęła się również rekrutacją pracowników.

Stabilny wzrost spółki
- Zaczynaliśmy jako startup. W ciągu pięciu lat powiększyliśmy się o 1000 procent. Rokrocznie podwajaliśmy swoje obroty, budując godnego rywala dla międzynarodowych koncernów na rynku usług HR. Konkurujemy z korporacjami z branży, które swoje doświadczenie na rynkach zagranicznych budują od kilkudziesięciu lat – opisuje historię firmy Prezes Maciej Majewski.
Już w 2010 roku spółka LeasingTeam osiągnęła okrągłą liczbę 100 mln zł przychodu oraz 100 pracowników wewnętrznych. Początkowo główną działalnością firmy była usługa pracy tymczasowej oraz obsługa kadrowo-płacowa. Wraz ze zmianami rynkowymi Majewscy zaczęli inwestować w rozwój nowych usług – w 2011 roku powołali spółkę LeasingTeam Professional zajmującą się rekrutacjami stałymi na średnie i wyższe stanowiska, w 2015 roku spółkę IT LeasingTeam, wyspecjalizowaną w rekrutacjach i outsourcingu kadry IT, aż finalnie w 2016 roku przejęli wrocławską spółkę CPC Consulting Group zajmującą się transgranicznym delegowaniem pracowników z Polski do Niemiec, Austrii i Norwegii. W tym samym roku powołana została Grupa Kapitałowa LeasingTeam, stanowiąca swoiste zwieńczenie silnego rozwoju biznesowego i kompetencyjnego w latach 2011-2016.

Usługi tymczasowe podstawą rozwoju
Prężny rozwój podstawowej działalności LeasingTeam Group (usługi pracy tymczasowej) oraz sukcesywne powiększanie portfela usług wpłynęły na dynamiczny wzrost przychodów, które w 2016 roku znacznie przekroczyły 200 mln zł. W 2018 roku Grupa była 5. największą siłą w Polsce wśród firm doradztwa personalnego, zatrudniając już 180 osób, a do klientów oddelegowując miesięcznie nawet 10 000 pracowników – Polaków i obcokrajowców.
- Naszym celem było stworzenie firmy, która rzuci wyzwanie międzynarodowym gigantom rynku HR i nawiąże z nimi równą rywalizację. Mieliśmy jasną strategię, którą podążaliśmy krok po kroku, kreując rynek HR, ale też odpowiadając na jego zapotrzebowania. Klienci dostrzegli wartość, której nie ma większość dostawców międzynarodowych – wysokiej jakości usługi, połączone z elastycznym podejściem do klienta. Dla naszych partnerów biznesowych jesteśmy doradcą, który wychodzi z inicjatywą, dobierając najefektywniejsze rozwiązania z całej kompleksowej oferty – mówi Maciej Majewski, Prezes LeasingTeam Group.

Od strategii do łowienia talentów – kompleksowość usług
Budując Grupę LeasingTeam, Majewscy położyli nacisk na wyspecjalizowanie w projektowaniu i realizacji całych strategii HR oraz na kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych – outsourcing procesów i usług, pracę tymczasową, rekrutacje stałe. Dzięki takiemu podejściu, Grupa świadczy dziś usługi dla firm każdej wielkości – od mniejszych polskich przedsiębiorstw, przez spółki publiczne, po międzynarodowe korporacje.
W przeciągu 15 lat Grupa zrealizowała wiele strategicznych i wymagających projektów. Od 2009 roku świadczy outsourcing usług dla czołowej firmy telekomunikacyjnej w Polsce i Europie, zapewniając realizację zadań na blisko 150 różnych stanowiskach pracy w salonach sprzedaży, call center, działach administracji oraz działach technicznych, na terenie całego kraju. Wysoka jakość dostarczanych usług szybko znalazła swoje odzwierciedlenie w rozwoju współpracy – początkowy poziom zatrudnienia wynoszący 50 osób wzrósł do blisko 1600 pracowników – oraz w nagrodach Outsourcing Stars przyznanych agencji w 2013 i 2015 roku.
Kolejnym ważnym krokiem dla polskiej firmy był wygrany w 2014 roku publiczny przetarg na outsourcing ponad 400 pracowników jednej ze spółek skarbu państwa. Trwający 2 lata kontrakt miał skomplikowany i wielowątkowy wymiar oraz wymagał wysokich umiejętności organizacyjnych i sporej dozy elastyczności. Mimo tego założenia zostały zrealizowane w 100%.

W portfolio LeasigTeam Group znajdują się też wieloletnie, stałe projekty. Jednym z nich jest całoroczna obsługa klienta z branży FMCG, którego wahania sezonowe pracowników są na poziomie od 100 do nawet 800 osób. Stanowi to niemałe wyzwanie dla agencji zatrudnienia, szczególnie gdy czas realizacji zamówienia wynosi kilka godzin, a podstawowe obszary kontrolowane przez klienta to terminowa realizacja i reaktywność. Gdy dodamy, że usługa obejmuje pracę tymczasową w zakładzie produkcji oraz outsourcing procesów i funkcji w zakresie pracy w magazynie oraz załadunku i rozładunku wysokiego składu, możemy w pełni zobaczyć poziom zaawansowania projektu.

Powyższe przykłady pokazują, że nowoczesny HR w wykonaniu LeasingTeam Group to efektywne strategie, innowacyjne narzędzia, formy zatrudnienia, elastyczne rozwiązania i dynamiczne działania. Widać to również na przykładzie rekrutacji stałych. Nowoczesne metody prowadzenia rekrutacji, jak autorska metodologia ASSET[sup]®[/sup] oraz stosowanie nowatorskich narzędzi wspierają rekruterów Grupy w pozyskiwaniu talentów na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz w obszarze IT. Stosowanie automatyzacji pomaga w wyszukiwaniu kandydatów, ich selekcji, publikacji ofert pracy, planowaniu pracy rekrutera oraz monitorowaniu całego procesu, weryfikując jego efektywność.
A za kolejne 15 lat…
Zapytaliśmy właścicieli, gdzie widza firmę za kolejne 15 lat.
-Za 15 lat widzimy się w roli lidera rynku HRM w obszarze inteligentnych rozwiązań. By to osiągnąć już dziś pracujemy nad innowacyjną platformą dla pracowników i klientów, która znacząco przyspieszy proces rekrutacji i zwiększy trafność doboru pracowników do poszczególnych organizacji. Ale to nie koniec. Planujemy międzynarodowy rozwój poprzez otwarcie oddziałów w Europie (Niemcy, Ukraina) oraz rozszerzanie siatki kierunków pozyskiwania pracowników. Już teraz coraz częściej zatrudniamy osoby z odległych krajów, jak np. Mołdawia, Nepal, Indie, Azerbejdżan, a nawet Wietnam. W jakich kierunkach ruszymy dalej, rynek dowie się już niedługo – zakończyła Andżelika Majewska, Wiceprezes LeasingTeam Group.

Tak, bajeczki. Znamy tę opowieść jak (usunięte przez administratora) siadła na kanapie i do męża powiedziała: ,, kochanie musimy pomyśleć o naszej przyszłości. Musimy tak robić, żeby zarobić i się nie orobić. Musimy pozyskać frajerów, którzy będą myśleli, że im pomagamy. A w rzeczywistości będziemy ich rolować. Pracowników także. " to opowieść Pani Prezes z imprezy integracyjnej. Klienci uważajcie. Bądźcie czujni. Przyszli pracownicy także. Nie dajcie się zwieść .

Poznaniak

odradzam prace w Poznaniu na Projekcie enea niby infolinia przychodząca ale każą lidować czyli sprzedaż pod pretekstem obsługi klienta.odradzam.(usunięte przez administratora)

Ciekawski
@Poznaniak

A jak to wygląda dokładnie?

Podobno ludzie w centrali w Warszawie mówią że firma ma problemy z wypłacalnością i stąd opóźnienia w wypłatach. Ciekawe co będzie z firmą po nowym roku w takiej sytuacji.

Aneta

LT nie reaguje na ten wpis - czy to oznacza że to prawda co ich pracownicy podobno mówią że ma problemy finansowe i nie jest wypłacalna?

Konrad

Praca na taśmie to faktycznie spełnienie zawodowe ????

Jakie są mocne strony pracodawcy LeasingTeam Sp. z o.o.?

Ciekawy

Firma(usunięte przez administratora). wszyscy odchodzą. Działają niezgodnie z prawem polskim. Wyzyskują ludzi.

Macias

..ŻADNE

Ada

Nigdy w życiu nie pracowałam w gorszym miejscu. Pracownicy zwalniani są z dnia na dzień bez powodu a wypłaty potrafią być opóźnione bez podania przyczyny. Ludzie w centrali nie znają się, nie rozmawiają ze sobą. Panuje atmosfera zastraszania a duża rotacja w działach to dla niektórych kierowników powód do dumy. Moja przygoda z tą firmą skończyła się na lekach psychotropowych. Nikomu nie polecam.

Slonce
@Ada

Oszusci. Pensja miala byc na 30. Niet. Budzie na 10. Wyzysk. Zle traktiwanie.

Kazimierz
@Slonce

Często mają miejsce takie sytuacje, że pracodawca zmienia daty przelewu wynagrodzenia? W takim przypadku zastanawiam się, czy pracownicy zatrudnieni w firmie LeasingTeam otrzymują wysokość wynagrodzenia zgadzającą się z tym, co było ustalane, czy może w tej kwestii również bywają niespodzianki? Rozwiń, proszę ten aspekt.

karola
@Kazimierz

Nie mogą sobie zmieniać daty przelewu jak wiatr zawieje, wiec zapewne do jednorazowa sytuacja, natomiast chodzi o brak informacji, brak przygotowania pracowników na zmianę. Co z ludźmi, którzy mają raty, kredyty ze spłatą w określonym terminie? Nie dali szansy nikomu się przygotować! Nie wspominając o braku wypłat bądź opóźnieniach, które tłumaczone są awarią systemu. Nie, to nie są awarie to są błędy ludzi, do których firma nigdy się nie przyzna.

@karola

Dzień dobry Zgodnie z Kodeksem Pracy oraz podpisanymi umowami z pracownikami, jesteśmy zobligowani do wypłat wynagrodzeń z tytułu umów o pracę do 10. dnia miesiąca za miesiąc poprzedzający. Ten termin jest przez nas obligatoryjnie przestrzegany, podobnie jak wysokość wypłat zgodna z zapisami w umowach. Do czerwca br. wypłaty wynagrodzeń następowały wcześniej, bo do końca miesiąca. W celu optymalizacji procesu wypłat, termin ten został przesunięty do wspomnianego wcześniej 10. dnia miesiąca. Zmiana terminu została poprzedzona spotkaniami informacyjnymi zorganizowanymi przez przełożonych. Wszystkim osobom, które potrzebowały wsparcia finansowego w związku z przesunięciem terminu wypłaty wynagrodzeń i skierowały do nas taki wniosek, na przełomie lipca i sierpnia zostały wypłacone zaliczki. Pozdrawiamy zespół LeasingTeam Group

@LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdzie i w jakich terminach i z kim takie spotkania się odbyły? Może centrala zapomniała, że są oddziały w całym kraju? Zarząd spotkał się ze sobą i ustalił. My o zmianie otrzymaliśmy informację na dzień przed zmianą.

karola

dokładnie! a zaliczki?? fakt, padła propozycja, natomiast załatwianie formalności trwałoby tyle, że każdy znając tę firmę sobie odpuścił. Wszystko brzmi ładnie w teorii w praktyce wygląda zupełnie inaczej. I miło, że ktoś czyta te komentarze i czasem nawet odpowie, szkoda jednak, że nie wyciąga żadnych wniosków.

Ula
@Slonce

W umowie o pracę jest wskazane, że wynagrodzenie płatne do 10 dnia następnego miesiąca. Żadne oszustwo

@karola

Dzień dobry Dziękujemy za Pani opinię. W celu otrzymania zaliczki wymagaliśmy wypełnienia jednego-dwóch dokumentów, który były podstawą dla księgowości do wykonania przelewu. Zaliczki wyszły do naszych pracowników najpóźniej 2 sierpnia. Formalności po stronie pracownika nie powinny więc zająć dłużej niż kilka-kilkanaście minut. Pozdrawiamy zespół LeasingTeam Group

MM
@Ula

Tak. Zgadza się. Tylko, że przez ostatnie 6 mcy była na 30tego. Od innych wiem, ze ponad 3 lata tak było. I nie chodzi o zmianę terminu. A komunikację, której nie było. Inf. 29 że przesunięcie na 10 to żenujące. W firmie z branży HR. Taki przykład. Reklama? Co to za HRy. Jeżeli nie ma poszanowania dla wew. pracowników strach myśleć jak traktuje się zew.

MM
@LeasingTeam Sp. z o.o.

Macie nasze konta i inne niezbędne dane. To było przeciąganie. Czemu nie było informacji oficjalnej o zaliczkach? Temat był utajniony.

Olga
@LeasingTeam Sp. z o.o.

Wczesniejszymi spotkaniami z pracownikami... hahaha dobre! Przestańcie zakrzywiać rzeczywistość. Te spotkania informacyjne wygladały taķ ze padlo haslo: wyplata bedzie 10go, koniec dyskusji.

Luiza
@LeasingTeam Sp. z o.o.

A siedzenie w nagodzinach i nie płacenie za nie to jest zgodne z prawem, czy ni?. Bo chyba macie układy z inspekcją pracy.

Byly pracownik

Odradzam pracę w tym (usunięte przez administratora) Nadgodziny, wciąż zmieniający sie poziom targetow do realizacji- zawsze w górę. Wieczne pretensje Pani dyrektor, brak szkoleń, nadgodziny, podbieranie sobie kandydatów i klientów.... a wszystko za nędzne pieniądze w podstawie. Oczywiscie są premie ale nie tym kosztem i metodami. W Warzzawie jest wiele innych agencji w których warto sie rozejrzeć za pracą. Centralę leasingteam odradzam.

baRT

Zatem poproszę coś nowego na temat zakładu w warszawie jak się ma praca tam , jak stabilność oraz jak funkcjonuje ta firma sssssssssssss

Zainteresowany pracą w tym zak

Witam czy pracowanie dla tej filmy dla zakładów produkcyjnych/magazynów w Moim przypadku jest To Inter Cars W Zakroczymiem jest wartę uwagi słyszałem wiele negatywnych opinii na temat tego że firma nie wypłaca na czas wynagrodzenia za pracę w zakładach/ magazynach dla nich lub nawet są opinię że nie wypłacają wynagrodzeń pełnych. Może ktoś się wypowiedzieć z pracowników którzy dla nich pracują w zakładach pracy lub byli pracownicy którzy pracowali dla nich, jak jest naprawdę z tą firmą czy wypłacają na czas i w 100% wynagrodzenie jak powinni?

Jestem ciekawy jak obecnie wygląda atmosfera w firmie ?? Czy ktoś z was pracował jako koordynator/rekruter ?? Jak wygląda współpraca z kadrami w Warszawie ?? Będę wdzieczny za informacje

Danka
@Tomek

Ja również jestem bardzo ciekawa jak wygląda praca w Firmie od nowego roku będę szukać nowej pracy więc pewnie wdzięczna za wszelkie informacje czy warto wysyłać CV

eloka
@Danka

Nie warto! Szczerze odradzam składanie aplikacji i pracę w firmie LeasingTeam. Sama praca nie jest zła, ale musisz wykazać się dobrą organizacja czasu pracy i odpornością psychiczną, ponieważ nie można liczyć na wsparcie przełożonych. Pomagają tylko współpracownicy (o ile masz z nimi dobre relacje). Kasa za mała w stosunku do obowiązków i odpowiedzialności. Co do współpracy z kadrami w Warszawie hmm zależy na kogo trafisz. Z jednymi układa sie dobrze, a może być tragicznie, loteria. Jeśli macie jakieś inne możliwości pracy, to zacznijcie od nich, a LeasingTeam zostawcie sobie na koniec :)

Dagmara
@eloka

widzę, że masz bardzo złe zdanie o tej Firmie .. na każdym stanowisku tak jest ?? jakie są zarobki jako koordynator czy rekruter.. jest szansa na 3000 na rękę ? w jakim oddziale pracowałaś ?

eloka
@Dagmara

Nie wiem jak jest teraz i jakie zarobki oferują, ale stawka uzależniona jest od regionu, a późniejsza podwyżka (o ile będzie) od sympatii. Pracownicy nie są traktowani równo nawet, jeśli wykonują te same obowiązki. Niestety większość stanowisk tak funkcjonuje.

Dagmara
@eloka

hmmmm.... a gdzie pracowałaś ?? w jakim oddziale ?

Jaaa
@Tomek

Atmosfera przyjemna, młody zespol chcący się rozwijać! :) Serdecznie polecam, wypłaty sporo wcześniej niż mamy w umowie-zawsze na czas:)

@Tomek

Atmosfera? Jeśli zależy Ci na wiecznym poczuciu bycia na wylocie, kopaniu dołków pod innymi i atmosferze rodem z (usunięte przez administratora) to aplikuj ;) praca jako rekruter? nie polecam. Żadnych szkoleń, brak projektów i szefowie którzy są tam chyba za karę.

@Dagmara

szansa jest, ale nie licz na długoterminową współpracę.

Aga
@Tomek

Obenie najgorsze jest w lizingu w Belsku. Biuro zamkniente. Nie mozna nic zalqtqic. Odsglaja do centali i na infolinie. Kasa sie nie zgadza. Grafiku nie ma. Siedzą 3 baby i jakis podlorek ktory mowi ze jest szefem a jak go spytasz o cokolwiek to niw wie. Paskow brak. Dno. Dno. Dno. Nie pilecwm

Zostaw merytoryczną opinię o LeasingTeam Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LeasingTeam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 8 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LeasingTeam Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LeasingTeam Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LeasingTeam Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 222 ocen.

LeasingTeam Sp. z o.o.