Opinie o Invenio QD w Tychy

invenio QD Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami. Realizujemy zlecenia tam, gdzie potrzebuje nas Klient. Przyjmujemy odpowiedzialność za przeprowadzone usługi. Jesteśmy elastyczni zgodnie z wymaganiami dzisiejszego rynku.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invenio QD w Tychy

Karol

Potwierdzam temat z Pitami nadal aktualny ,potwierdzam ze nic się nie zmieniło dostałem nie swój Pit!!!.Czy to nie podlega karze?Znam dochody innej osoby i dane osobowe!

Halina

Stanowczo nie polecam tej firemki.Panuje tam okropny bałagan. W zeszłym roku wysłano mi dwa razy PIT innej osoby!!!!

Paulina

@Buli nie jestem naganiaczką. Chcę tylko poinformować, że pojawiły się oferty pracy, które mogą zaciekawiać osoby myślące nad pracą w firmie Invenio QD i obserwujące ten wątek. No a nie zależy atmosfera w oddziale od ludzi tam pracujących?

Paulina

Zauważyłam, że firma ma dużo ofert pracy do różnych miast w Polsce: http://invenio.pl/oferty-pracy.html Czy to oznacza, że firma Invenio QD ma tak dużo oddziałów?

Buli
@Paulina

Haha.Naganiaczka.Co z tego ,ze dużo jak wszędzie tak traktują pracowników! !!!

Kontroler jakości

Na rozmowe zostalismy zaproszeni we czworke na korytarzu.Powiedziano nam ze kobiety nie maja ciezkiej pracy a to nie prawda dzwigalam wiecej niz powinnam.Kierownik zaganiany podczas rozmowy bez przerwy odbieral tel dziwnie

Rozowe przeprowadzal kierownik nie zadawal zadnych pytan tylko szybko mowil swoje regolki

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Daria

Miałam problem z otrzymaniem pieniędzy z ubezpieczenia ,które zapłaciłam za namową kierownika.Odsylano mnie do działu kadr do Tychów .Faktycznie nie kompetentni ludzie.Zachowują się jak by pracowali tam za karę!!!!!

Paulina

@antyinvenio oczywiście, że najpierw próbuje się takie sprawy załatwiać telefonicznie, ale jeżeli okazuje się to nietrafiona opcja to myślę, że moja propozycja załatwienia Twoich spraw w firmie Invenio QD jest najszybszą, bo od razu dostaniesz się do osoby, która nie odbiera od Ciebie telefonów.

Paulina

@antyinvenio to może w przypadku takich sytuacji nalepiej się pofatygować osobiście do firmy Invenio QD i wyjaśnić sytuację. Wtedy raczej pracownicy nie mieliby opcji "spychologii", bo pracownik stałby u nich osobiście, a nie rozmawiał przez telefon. Przy kolejnej takiej sytuacji spróbujesz tak zrobić?

antyinvenio
@Paulina

Pofatygowac się osobiście. ?Od czego są telefony.?Dzwoniłam do działu kadr i sposób w jaki tam traktują ludzi jest okropny.Pani w słuchawce opryskliwa i zrozumiała.

Stella0381

A jak to jest w invenio z ciążą?podpisałam z nimi umowe próbną niedawno i dowiedziałam się ze jestem w ciąży! Kiedy mogę im powiedzieć żeby nie stracić świadczeń bo chyba nie mogą mnie zwolnić??

Jolanta
@Stella0381

Tylko nie dzwon i nie pytaj do kadr.Bo wprowadza Cię w błąd.(usunięte przez administratora)

Jurant

(usunięte przez administratora).W kadrach tychach na przemyslowej pracują opryskliwe i nie wychowane osoby.Czasy pracy pracowników są nie przestrzegane.A kierownicy rozpisują karty pracy żeby nie płacić nadgodzin.

antyinvenio

Invenio QD jedna beznadziejna firma. Brak dbałości o pracownika, kadry to kompletna porażka: OSZUKUJĄ NA WYPŁATACH!!! nie płacą terminowo, nie płacą odpowiednio za chorobowe, zaniżają stawki, a jeśli się dzwoni w celu wyjaśnienia to jest jedna wielka spychologia i nie ten odpowiada nie tamten. Chcesz jakiś papier? Oni nie są Twoją prywatną sekretarką, żeby coś Ci dać. Odradzam

Paulina

@Misiek masz rację, a Ty akurat czujesz się zadowolony z pracy w Invenio QD? To ważne, bo nie każdy może mieć takie podejście jak TY, a ofert pracy firma ma bardzo dużo na bardzo dużo różnych stanowiskach: http://invenio.pl/oferty-pracy.html Z czym jest związane tak duże zainteresowanie?

Misiek

Każdej firmie można zarzucić, że nie dba o interes pracowników. Invenio QD to duża firma zatrudnia ok 500 osób . Wśród takiej ilości ludzi zawsze znajdzie się niezadowolony.

Paulina

@Maniek masz racje, że wszelkie problemy powinniśmy najpierw konsultować z pracodawcą, bo jest szansa, że znajdzie się wspólne rozwiązanie. Czy będziecie próbować?

Maniek

Generalnie Invenio QD jest dobrym pracodawcą i jeśli nawet coś nie jest idealne to tak zwykle bywa. Może trzeba o tym rozmawiać w firmie z kierownictwem?

Marian

Jak w firmie jest dobrze i nie ma powodów do narzekania to od razu widać na forum. Taka cisza przez tyle miesięcy? Mógłby ktoś napisać kilka słów jak się w firmie pracuje? Widzę, że firma ma nowe oferty.

Ciekawa

Idę na rozmowę do tej firmy. Proszę napisać tylko jakie w są zarobki brutto w tej chwili ( z premią jeżeli takowa jest) bez sobót.

Paulina

Invenio QD oferuje również szkolenia. Korzystaliście z nich?

Tragedia

Ogólnie jest świetnie pracuje się cały rok, nie chodzi się na chorobowe, nie ma żadnych premi miesięcznych ani za frekwencję, ani za wydajność, kompletnie nic. Przed świętami dostaje się ogromną premię za cały rok (świąteczną) (usunięte przez administratora)

Misiek
@Tragedia

Człowieku czy TY uważasz że jak nie masz L4 to już dałeś z siebie wszystko? Ja mam zacząć u nich pracę od lutego bo słyszałem od znajomego, że firma solidna. Dla innych jest dobrze a Ty wszystko ganisz!!!

Szofer

Nikomu nie polecam tej firmy najpierw mowią że pracujesz w stystemie III zmianowych po miesciacu nagle nie wypłacaja ci dodatku za nocki bo przecież mialeś pracować na 2 zmiany. bez soboty i niedzieli nawet nie mysl ze zarobisz wiecej niz 1500 (usunięte przez administratora) jak inni pracownicy którzy maja lekko 3000 bez soboty. po przepracowaniu 3 miesiecy daja ci 0,50zł brutto podwyżki gdy sie nie zgodzilem i chcialem zrezygnować nagle wielkie problemy bo jak to tak mozna itd ubranie cale ci zabieraja i taka to firma... nie polecam radze omijać szerokim łukiem

Rafał

No ja akurat mam stanowisko Kontroler jakości bez słowa o monterze i ani trochę się to nie zgadza z tym co robię. I akurat w firmie w której pracuje ta stawka to jest 50% tego co zarabiają tutaj

Zostaw merytoryczną opinię o Invenio QD - Tychy

• Jak się pracuje w Invenio QD?

Zobacz opinie na temat firmy Invenio QD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invenio QD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invenio QD?

Kandydaci do pracy w Invenio QD napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invenio QD