Opinie o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Firma Metaal Flex Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji opartą wieloletnim doświadczeniem. Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Honorata

@Luzer, a czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? Szczerze mówiąc forum działa właśnie po to, by najpierw przeczytać co mają do powiedzenia na temat danej firmy inni, doświadczeni pracownicy by po ich opiniach samemu zadecydować czy jest sens pójścia na rozmowę rekrutacyjną, czy też nie. Było by mi bardzo miło, jakbyś powiedział coś więcej

Tonik

Podpowiedzcie jak pracuje się z agencja z granicą?

Luzer
@Tonik

Przyjdz to zobaczysz,moze ci sie spodoba.

wszystko ok!

Olek

W tym celu powstały różne fora żeby od pracowników znać sytuację .

Spawacz

Spotkanie w miłej i przyjaznej atmosferze.

Generalnie pytania bardzo proste. Miła pani z biura w kozlu przeprowadziła krótki i bardzo prosty test języka obcego zadając kilka najprostszych pytań i tyle.

byk

Zastanawia mnie dlaczego agencja ma 2 na 6 pkt w ocenach skoro piszecie, ze w sumie to dobra agencja....? a na E&A jada niemilosiernie i ma wiecej zlych opinii a ma 4 na 6....? Czy moze ktos napisac jak to z ta agencja jest?

byk

panowie ale wy pier...lita ze uszy wiedna, przciez 90% agencji nie sprawdza czy kandydat byl karany a wy sie rozwodzicie czy komus w pokoju odbije bo moze byl karany.Czy wy macie po 13 lat i byliscie chowani pred swiatem>?Czlowieku wyjdziesz na ulice w wiekszym miescie holenderskim i cie moze jakis muzulmanin nozem posiekac na 100 paskow a ty sie o wspolokatora martwisz, ze moze karany? .... Ja bylem przez AB i biora patologie jak leci, kto chce byle nie byl starszy niz 60 lat i chce mu sie robic, ani be ani me ani kukuryku po angielsku, nawet slowa nie mowia i jada, pracuja...a jesli robia burdy to zglaszasz do agencji i go nie ma , sa wyrzucani . Zamiast rozwodzic sie nad bzdurami napiszcie lepiej czy firma jest rzetelna czy jak proponuja mi 11 euro w fabryce to czy sa godziny i chodze do pracy 5 x w tyg i wyrobie 40 godzin, czy sa nadgodziny, jaka jest atmosfera w pracy, jakie sa konsultantki czy pomagaja w problemach, czy sa auta na dojazdy i trzeba za nie placic , dla jakiej agencji w holandii rekrutuje metal flex w polsce, czy dowalaja za byle co kary np nieposprzatane lozko albo nie pozmywane naczynie itd To sa wazne sprawy. Jadac do Holandii godzisz sie na bardzo ciezka prace za mala kase, w innych krajach zazwyczaj p[racuje sie lzej i czesto zarabia wiecej ale maja wymogi co do wyksztalcenia, znajomosci jezyka, chca certyfikatow, robia badania lekarskie itd a w Holandii nie zadaja najczesciej niczego, nic ich nie obchodzi tylko masz tyrac i mieszkasz w takich warunkach a nie innych z takimi ludzmi a nie innymi. Chcecie mieszkac w super warunkach to wynajmijcie sobie mieszkanie sami i szukajcie roboty na wlsna reke...zapewniam, ze to wcale nie takie proste, nie twierdze ze niemozliwe czy trudne ale nie takie proste jak pozostawienie wszystkiego agencji...iec piszcie konkretnie. Druga sprawa...Jesli juz tak narekacie na wszystko i na takie nieistotne bzdury psioczycie to troche watpie w wasz obiektywizm, moze nie nadajecie sie do pracy skoro placzecie jak panienki Ja tez ne chcialbym mieszkac z kryminalistami ale tak jak pisalem wyzej, jesli ktos stanowi zagrozenie , robi burdy, ubliza komus, uderzy kogos to tel na policje i do agencji i ma taki syf ze zapamieta taki wyjazd na dlugo ale nie ma co przesadzac, mieszkalem kiedys z kolesiem po wyroku i spoko czlowiek , pracowal byl ok dla innych a w polsce poszukiwali go w calym wojewodztwie i co malem go moze podkablowac na polska milicje?

pikolo

Panowie a ile kasuja za mieszkanie,ile za dojazdy do pracy (bo s aagencje,ktore zapewniaja auto słuzbowe albo rower za darmo, inne za kase a jeszcze inne w ogóle) .Głównie interesuja mnie koszty pobierane przez agencje Flex, bede wdzieczny za info. Czy maja "zaprzyjazniona " firme busiarska ktora trzeba jechac do Holandii tak jak np E&A ?

bumblebee

ktos byl w holandii na cnc? pytam glownie o warunki zakwaterowanie

Miał

Ktoś pracuje w Eindhoven jako operator CNC? Jakieś doświadczenia zarobki itp?

rurek

Kasa na czas? Wlasnie wczoraj miala byc i echo .

Były

Wygląda to tak: Sama agencja jest OK. To znaczy, że z umów wywiązuje się, schody zaczynają się gdy się chcemy przenieść na swoje, zameldować się i takie inne. Kasa na czas, stawki w zależności od wykonywanego zawodu. Jedyną rzeczą jakiej nie ogarnęli... to sprawdzanie potencjalnych pracowników, moim zdaniem powinni mieć tam zatrudnionego psychologa i psychiatrę, czasami takich idiotów zatrudniają, że to przechodzi ludzkie pojęcie. Co do wykonywania samej pracy, zależy gdzie się idzie pracować. To nie zależy już od agencji, ale od samego siebie i "Wiatraków" z którymi się pracuje. Najgorzej jest w firmach rodzinnych, bo tam pracując możesz poznać dobrze Holendrów. To jest banda (usunięte przez administratora) w, tak. Ty jesteś pracownikiem z wypożyczalni, a inni chociaż nic nie umieją - rodziną. I dzieje się następująca rzecz: jeśli umiesz więcej, wykonujesz swoje zadania lepiej, nie daj Boże masz coś lepszego - to masz przes...e. Wracając do opinii na temat Metaalflex - firma OK - ( to co podpiszesz, to będziesz miał), pod warunkiem że nie jest się jakimś olewusem, ćpunem, alkoholikiem, degeneratem. Żeby nie było, że jestem podstawiony. Owszem pracowałem tam, ale moja opinia jest obiektywna.

DZIKSON

dla mnie dobra agencja pieniadze na czas, narzekaja same lesery w NL pracuje 4 lata moja 2 agencja tu praca nigdy nie jest latwa.

Duży Dzon

Przecież nikt nikogo do pracy nie zmusza jak się komuś nie podoba to niech szuka innego pracodawcy . Ja jestem spawaczem i jestem zadowolony z tej pracy którą mam dzięki pani Marchewce :)A co do mieszkańców domku w Achel to są całkiem normalni ludzie nie ma kradzieży , awantur itp Franek trzyma tam wszystko twardą rękom :)

Kijop
@Duży Dzon

A spróbuj wynająć mieszkanie na własna rękę szybko zobaczysz jak praca zniknie !!!!! Mam to za sobą - bez haraczu nie ma euro.

zooro
@Duży Dzon

mamut chyba ci polal

@zooro

mamut to lachociag

znam to

witam agencja Metal flex jest jedna z agencji które maja w miarę dobre warunki mieszkalne. prace zazwyczaj sa z godzinami a wypłata na kącie jedn i największym minusem są panie które pośredniczą miedzy wami a pracodawcami.(usunięte przez administratora)

andrzej22

pracowaliscie cały czas czy mieliscie dużo wolnego ? Kto sie wybiera w najblizszym czasie do pracy z MF??

Matrix

witam a ktos moze cos wie o obecnej ofercie pracownik techniczny branza metalurgiczna??? do obslugi frezarki cnc... w firmie zajmujacej sie produkcja czesci motoryzacyjnych....warto jechac???kasa to niby 10.50 brutto

Jaro pracowałeś zapewne w diffuthermie :] Też taam pracowałem w zeszłym roku, co do eersel zrobiła sie patola, nie wspomne już o durnych pomówieniach zmówionych ludzi przez których wylatuja bogu ducha winni ludzie... Ja nie bawem kończe kariere w MF bo dalsza współpraca raczej nie wchodzi w gre... Ładnie pieknie jest zawsze na początku a potem panie mają wszystkich głęboko w poważaniu!

weld

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o pracy w okolicach Amsterdamu spawacz aluminium?

Laser

A czy ktoś pracuję na wykrawarkach laserowych i może się wypowiedzieć? Zaoferowano mi pracę w firmie która zajmuje się produkcją kurników itp. Czy ktoś tam pracował i może opisać warunki pracy itd? Z góry dziękuje :)

jaro

no siema ink. za pierwszym razem 2 lata temu było miło choć praca ciężka wieszanie na hakach metalowych elementwó na lakierni. ale w biurze kanapeczki kawka wprowadzenie i takie tam. pokój fajny w ersel. kasa zawsze na czas. za drugim razem w zeszłym roku już bez ceregieli praca na produkcji jakeijś hemii w bergejk i hapert. kasa była ciągle na czas ale nigdy sie nie mogłem jej doliczyć. ludzie z ktorymi pracowalem na jednej zmianie mieli takie same stawki i tyle samo godzin a dostawali wiecej alebo mniej. (usunięte przez administratora) mieszkałem najpeirw w bergejk a potem w ersel gdzie nie było juz tak miło jak przed rokiem. zakwaterowania opisane masz powyżej.(usunięte przez administratora)

mixer

hej Mała pomylka nie 10.50 brutto a 10.99 brutto .... wszedzie gdzie Ci pisze dodatek zmianowy to daja 20% do godziny i wychodzi podstawa 9,16 plus 20% to masz 10.99 Ale musisz od tego odliczyc podatki,spanie(B.DROGO) i ubezpieczenie zostanie ci z 900 i z tego zycie to ok 200 ...to tak 700 Ci zostanie na czysto....ale wiadomo czasem sie gdzies skoczy wyjdzie tak,ze cudow nie ma.....w niemczech jest lepiej bo w wiekszosci zakwaterowanie gratis albo tylko 150 euro

andrzej22
@mixer

Powinno jeszcze byc 8% wakacyjnego :)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.