Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

///

Czy słowo (usunięte przez administratora) jest niecenzuralne?

///

Średnią krajową już wszędzie podwyższyli,tylko nie w DB Schenker!Tak trzymać!Niech (usunięte przez administratora) murzyni!

Templariusz

ja o kochanej Rokitnicy nie zapomniałem o nie, będzie następna relacja ale proszę zauważyć że z mojej strony nie było żadnych ohydnych wulgaryzmów tylko wszystko na temat i nawet podanie pełnej nazwy właściciela spółki z.o.o pana B nie było z mojej strony żadnym wulgaryzmem bo nie jednemu psu na imię Burek !

Zniesmaczony

Najpierw kierownicy na oddziałach mówili że wyrównania zarobków to nie podwyżki a teraz się okazuje że ten kto dostał wyrównanie ten nie dostanie podwyżki.....Już sam nie wiem czy się śmiać czy płakać....

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
///

PKP Cargo szuka maszynistów,nie na takich gó......ch warunkach jak w DB Schenker.Wiem że wszędzie fajnie kaj nos nima,ale do odważnych świat należy.

zdziwiony

No w firmie zostali kapusie lizusy i karierowicze... Dalej wyciagajcie brudy piszcie nazwiska...moze ktos z was zrobi dyspozytora planiste albo innego przydu..ASA co siedzi w bialym domu i nie ma pojecia co robi bo nic innego nie potrafi tylko kablowac. KONFIDENCI brawo

@zdziwiony

odpowiedż na to jest tylko jedna,albo jesteś zły bo się nie załapałeś,albo masz coś na sumieniu i się boisz puszczając bąki w wannie

zdziwiony
@drob

pomysl pajacu co to za stanowiska dzis sa jutro ich nie ma wykreowane na kablowaniu o co tu byc zlym ze sie kolegow w d.... wy.... a na sumieniu to moge dopiero miec bo bym was h... wystrzelal... A zobaczymy kto bedzie baki w wannie puszczal jak wam ta dziure na rokitnicy zamkna.

pajac
@zdziwiony

STOP PRZEMOCY,rozumię cię z tą wanną to pojechałem na ostro,zgadza się puszczanie gazów grozi efektem cieplarnianym zwłaszcza w łazience pod sufitem i niech do tego coś zaiskrzy w instalacji nieszczęście gotowe.A tak swoją drogą nie ma to jak orzeżwiająca i relaksująca kąpiel w wannie,a więc się dostosuj i zreleksuj

Glaiza_Szwela

@trojan Co boli?Zyski spadną?Dobrze to już było :)

Grall

jestem byłym , jeszcze dawnej nazwy PTKiGK i akurat to co zostało poruszone przez Templariusza musi być prawdą bo ja pamiętam czasy kiedy fedrowano węgiel na taką skalę że co niektórzy mówili głośno o zagranicznych wyjazdach lub kupnie samochodów za zarobioną kasę a żeby było śmieszniej to nazywano te niby firmy mini Haldexami .A tak po prawdzie to dzisiaj DB pozbywa się dobrych , uczciwych ludzi,dobrych wykwalifikowanych oczywiście garstka została ale tych którym już niewiele zostało. Pozdrawiam wszystkich na Rokitnicy !!!

Templariusz

praca w firmie no cóż jak w każdej firmie zarabia się to minimum jak w tym zfajdanym kraju.Ale chciałbym poruszyć inny temat.Firma zamyka wiele przyległych bocznic ,sprzedaje co się da ,gangstersko podchodzi do wielu spraw ale nie widzi co wyprawiają ludzie którzy pracują w firmie. Tyle złodziejstwa co teraz się zrobiło to woła o pomstę.Poruszę temat Rokitnicy.Nie będę poruszał tematu paliwa bo w Arabii nawet go tyle się nie wydobywa co z lokomotyw z DB.Otórz mamy na Rokitnicy pana / póżniej wymienię nazwisko / który otworzył sobie własny biznes węglowy , nazywany też jest CZARNYM BARONEM ew. SZEJKIEM ponieważ handluje na dużą skalę węglem mając nawet do dyspozycji przewoźnika który odbiera ten węgiel.Węgiel odzyskuje czyszcząc wagony po zdaniu przez odbiorcę tych wagonów.To co się wyprawia przy czyszczeniu to kwestia czasu że ktoś ulegnie poważnemu wypadkowi.Nie zważa się na podstawowe zasady przy rozładunku tkzw. Talbotów.Kierownicy oddziału którzy się przewinęli przez oddział nigdy prawidłowo nie reagują przymykając oko na ten proceder/ a może też ma ich w kieszeni/.Najlepsze jest że bocznicę Rokitnica pilnuje zewnętrzna firma ochroniarska która na to pozwala i nie reaguje a wręcz przeciwnie pozwala prywatnemu samochodowi wjeżdzać tyle razy na teren prywatny ile węgla się zgromadziło, może to być od jednego kursu do czterech gdzie na pake wchodzą trzy tony.Sprawę tę jeśli nic nie zrobi w tym kierunku kierownictwo DB Rail i Infra Silesia przekażę innym organom aby przypadszyły się temu procederowi.Na końcu mojej relacji która nie odbiega w żadnym słowie od prawdy to nazwisko tego pana który jest pracownikiem Infra Silesia jest BEGEJOWICZ !!!

aaa

A DB jeszcze coś wozi.

asa

A u nas, to DB walczy z maszynistami hehehe

db

Maszyniści na wagę złota. Firmy o nich walczą

pkp

Jednorazowa premia "na dzień dobry" (2 tys. zł), pakiet socjalny, wyższa płaca niż u konkurencji (nawet 6,5 tys. zł brutto), karta Benefit - takie warunki zaoferowały Koleje Dolnośląskie przyszłym pracownikom.

abc

Na kuźnicy robią ślimaki i muszelki .

@abc

Acha,to teraz już wiem czemu niektórzy tam są tacy zakręceni jak domek od ślimaka

@abc

wiecie tam podobno jest częsta przypadłość ,na którą niektórzy często zapadają z nieróbstwa nazywa się syndrom bumerangu i pluszowej kaczuszki,a zatem odkryj zalety drobiu.

drob

Oriętuje się może ktoś co tam słychać na Kużnicy W. Co oni teraz tam robią ?

Charlie

Pan W to wielki kierownik kierowników z Jęzora a wcześniejszy pajacyk który swoje szlify zdobywał na wagonówce której już nie ma(doświadczenia tyle co klepanie młotkiem wagonów, tyle i tylko tyle , brawo Tamara,śliczny młody piesek, na pewno zaszczeka jak mu zagrasz ) .Człek dla którego najważniejsze są nowiutkie szafeczki nie dawno zamówione a nie realna sytuacja , sytuacja tak realna i tak krytyczna że nie wiadomo czy siąść czy płakać , czy brać odprawe i uciekać z tonącego okrętu.Osób jak pan W jest więcej , warto by wspomnieć dwie panie (Rybnik czy Zabrze , nie wiem ), młode kobiety , świeże absolwentki studiów ,chcących wprowadzać wielkie zmiany w branży o której totalnie nie mają pojęcia (wiedza wyssana na logistyce itp kierunkach studiów , może częściowo zasłyszana od dziadka), słynne oklejanie kolorowymi karteczkami najróżniejszych przedmiotów na hali i określanie ich użytecznymi czy też nie,śmiech i parodia !

Yeti

pan W to wielce kierownik z Jęzora ,robi z siebie pajaca

Charlie

Minęły dwa miesiące a premii jak nie było tak nie ma, choć normy wyrobione na 100 %.Panie W....i jak pan ludzią w oczy patrzy?

qwerty

Nie - musieli wszyscy widocznie dostać to, o co ukrycie dopominali się podświadomie wylewając tu pomyje na innych hihihi Ja to bardziej jestem zaniepokojony @Sprawiedliwym - jemu to albo Gali nap..., albo tak, jak wyżej może dopuścił do korytka hihihi Teraz z boku fajnie się na to patrzy, czy czyta, ale jak byłem kiedyś w tym "ulu" to też czasem nie było kolorowo :(

Strażnik_Texasu

Hehehehe(usunięte przez administratora) Jankowic i Chwałowic?że taka cisza na forum :)

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker