Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

abc

DB co to znaczy.

luzak

pracuje w jednej z hal gdzie remontuja swoje wagony i szczerze nie polecam, pracuje juz ponad 6 lat jako pracownik fizyczny i w tym ponad dwa lata pod skrzydlami DB bo nas wykupili. Od 3 lat moja stawka sie nie ruszyla i nie zapowiada sie ze sie ruszy, podwyzki sa ale tylko dla pupilkow a zawsze przed podwszkami szukaja haka na pracownika zeby nie dostal on podwyzki chociaz czlowiek sie szkoli rozwija podwyzsza swoje kwalifikacje to i tak nie ida za tym finanse.

kolin
@luzak

Pytam bo jako kierownik nie pamietam abym cos dostał.... A moze nie wykazałem oszczędności bo zbyt wielu z was po prostu kradnie paliwo lub siedzi na lewym L4 generując nadgodziny.. no nie wiem.

mmm
@kolin

no to jako kierwonik dobrze wiesz ze chodzi o to jak robic ludzi w h... i o tym nie pamietac....a za takie zarzuty to cie i tak na taczce wywioza

incubus
@mmm

a jak byłeś maszynistą na Bielszowicach to nie kradłeś?!

@kolin

współczuję Panu ,Pan to się musi dopiero narobić,nie dość że pod siebie to jeszcze trzeba nogami odpychać. Po prostu tytaniczna praca.

gonzo

do kolina.były były za oszczędności,a podwyżek nie ma i nie będzie zapytajcie swoich związkoli

POrada

najlepiej gdybyś pracował 24h/dobę, możliwość pracy z domu jest, a jakże - zawsze po pracy. Stały dostęp do maili i załatwianie w domu, tego czego nie zdążyłeś w pracy albo tego co dotarło po godz. pracy. Korespondencja przesyłana jest całą dobę. Tak więc bez obaw - można w różnych godzinach i z różnych miejsc pracować! :)

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
belzebub

jankowice wstyd(gdzie kierownik ktory robił z nim na annie, chyba nie miał kursu na dorywczej!!!!?)...DB (usunięte przez administratora) w związku z tym, że słowo niecenzuralne padło....zostanie to pewnie usunięte...gońcie się z tuskiem; lepiej na zachód z takimi standartami...pedalstwo (usunięte przez administratora) nie ludzie...szkoda, że nie mogę napisać od środka jak to wygląda...'i tego z głowy'...

kzn21

Dajcie sobie spokój z tą ,,kochaną firmą''. Jak nie zrobisz z osiem nadgodzin pieniadze masz takie jak sprzątaczka na kopalni.

abc

A co się dzieje na Kuźnicy Warężyńskiej DB to sprzedało.

rrrrrr
@abc

z tego co widziałem to protor,albo coś w tym rodzaju

@rrrrrr

z tego co widzę to pozostały na dłuższą metę już tylko bezy z (usunięte przez administratora) nego rabarbaru i hallowen cały rok,ale nie spisujmy ich na straty oni dadza radę,bo są twardzi i w końcu otworzą sobie ten skup ślimaków i przedstawicielstwo na całą galaktykę.Nie wolno w nich wątpić,ani się z nich smiać.A przynajmniej tak się mnie wydaje.

5ddddd
@6wwwwww

A czyli jesteś tam tam dalej pulpeciku,sprawdzałem Cię.I pewnie jako jedyny Masz słodziutki rabarbarek,a może jeszcze posiadasz ćwierkające ślimaki dokarmiane sfermentowanymi truskawkami.Podobno występują takie na przejrzałych winnych malinach.

Grzegorz KWK Śląsk

Będzie dobrze, więcej cięc budżetu i większe premie dla kierownictwa ze wprowadzenie polityki oszczędności.

Mam was w kieszeni

Stara gwardia chce rozwalić firmę od środka , udaje im się to nieźle , stare twarze wypływają u starych szefów . Pismo naszych prawników do Rüdiger-a Grube poszło , czekamy na zdecydowaną reakcję , życie pokaże . Puki co omijać szerokim łukiem .

@Mam was w kieszeni

dobra, ale co póżniej,robota może się skończyć i odzysana nieodwracalnie(prawdopodobnie)stal też,wtedy pozostaje już tylko jedno przekwalifikowanie na wyrób bezów i waty cukrowej ze starej frani.Razem bezpieczniej w tych czasach.

kolin
@6wwwwww

o jakich premiach dla kierowników matołku piszesz ??? Widziałeś czy tak bredzisz dla poklasku ???

6wwwwwww
@kolin

po pierwsze nic takiego nie pisałem,po drugie czytaj uważnie,po trzecie spójrz w lustro tam podobno schował się taki jak mnie nazwałeś.Patrz mu prosto w oczy i go opluj.

kzn21

DB tonie,w oddali słuchać marsz żałobny.

Leon Zawodowiec

Witam, czytam czytam i już zaczynam się poważnie zastanawiać czy iść do db. Ale po wczorajszej rozmowie z przedstawicielami db (rozmowa była, ale człowiek i tak niczego się nie dowiedział, na pytanie jakie będą zarobki odpowiedz brzmiała: będziecie zadowoleni), cały obraz zaczyna być czarno-biały :). Może ktoś tutaj napisze jakich zarobków można się spodziewać? Pozdro

Incubus
@Leon Zawodowiec

mój kumpel maszynista-bardzo dobry fachowiec.27 lat pracy w zawodzie stawka brutto 2920....czy jeszcze trzeba coś dodać o tej firmie?! chyba to, że premii nie ma,jubilata nie ma a w soboty pracujesz za "free"tzn masz wolne w środku tygodnia. wolne oczywiście nie płatne....

DBeściak

Unikać jak ognia , nie znam choć jednego maszynisty który by chwalił tą firmę , można tylko usłyszeć same epitety .

gonzo

a co sadzicie o praktykach w info? warto?

buenorubio

Zlozylem i nastepnego dnia dostalem telefon, mam czas do konca tygodnia zeby sie zastanowic, w pazdzierniku rusza szkolenie. Rowniez sie zastanawiam czy do nich isc, jak widzisz wszedzie sa o nich zle opinie i rowniez szukam jakiegos maszynisty ktory tam aktualnie pracuje zebys sie czegos wiecej dowiedziec.

Jeszcze DB

buenorubio żeby zostać maszynistą podobno trzeba umieć czytać? Ty aby na pewno posiadłeś tą umiejętność?

@Jeszcze DB

Czytam ale widze rozne odpowiedzi, pozatym widze zmiany wiec pytam. Nie jestem jeszcze w pelni maszynista, szukam pracodawcy do dalszego szkolenia taka oferte znalazlem we wroclawiu i zastanawiam sie czy cos sie u nich naucze czy tylko zostane (usunięte przez administratora)

@buenorubio

hohoho nie tak prędko,na przyjemność to sobie trzeba zasłużyć.Najpierw wydadzą ci pasty BHP i gumiaki do trampingu.Pamiętaj kto smaruje ten kręci.

@6wwwwww

Nikt nie mowil ze bedzie latwo.

buenorubio

Witam , chcialem sie dowiedziec jak wyglada praca maszynisty w db? Tzn. czy czesto sa wyjazdy , jak traktuja maszynistow, jakie maja zarobki i ogolnie czy w firmie dobrze sie dzieje. Z gory dziekuje za odpowiedz

@buenorubio

drogi kolego jak chcesz się dowiedzieć jak jest naprawdę to zrób sobie doświadczenie. Udaj się do sklepu przemysłowego i nabądż nakrętkę M20,póżniej w rowerowym kup dętkę,pretnij ją w pół i dowiąż do nakrętki.Dętkę dowiąż do nosa.Kucnij przyzdepując nakrętkę stopami,następnie się wyprostuj i zrób spocznij.Pierwsze pięć słów wypowiedziane przez ciebie po tym zdażeniu da ci obraz rzeczywistości ogólnej.Ale ja ci to odradzam bo to bardzo niebezpieczne.

Grzegorz KWK Śląsk

Spokojnie już szukają widełek żeby tym co mają najwiecej obciąc a tym co mają najmniej wyrównac. Niektórzy zyskają niektórzy stracą tak będzie.

magdallena2b2

odjąć nie mogą według ustawy a wyrównania już były ponoć a mówią coś o podwyżkach maszyniści do końca roku a dyspozytorzy w nowym

@magdallena2b2

Madziu coś mi sie wydaje że pracujesz w Zabrzu na,,ciepłym stołku''

gonzo

nie będzie żadnych podwyżek dla nikogo tylko wyrównanie najniższych i odjęcie tym co mają niby dużo

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker