Grupa Transportowa Sp. z o.o.

4.7 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Grupa Transportowa Sp. z o.o.

Pracodawca

Szanowni Państwo, Cieszymy się, że wykorzystują Państwo platformę GoWork.pl w celu poruszenia istotnych kwestii oraz nurtujących Państwa tematów. Pragniemy wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz zaprezentować warunki pracy w Grupie Transportowej. Każda Wasza opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: social@grupatransportowa.pl Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy - https://www.grupatransportowa.pl/kariera/oferty-pracy Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Grupa Transportowa Sp. z o.o.

Darek_Wro
Klient
@Grupa Transportowa Sp. z o.o.

Super owocna współpraca z oddziałem z Katowic, Panią Justyną i Panem Maciejem. Zawsze pomocni i szczerzy. Polecam każdemu.

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście do pracy w firmie Grupa Transportowa Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku specjalista ds. social media są korzystne?

Administrator Nowy wpis

Pojawiła się oferta pracy na Administrator Systemów w firmie Grupa Transportowa Sp. z o.o.. Warto aplikować?

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Aleksandra

Świeżo po rozmowie? Jak obecnie przebiega, o coś konkretnego pytają? Trudno się dostać? I czy warunki są negocjowalne?

Nick
Kandydat
 Pytanie

Co się dzieje w firmie? Ciężarówki na placu, kierowcy zwalniani? Upada czy jakoś się jeszcze trzyma ta firma?

Pracodawca

@Nick

Dzień dobry, Grupa Transportowa ma się w jak najlepszym porządku. Ciągła chęć rozwoju zarówno jako przewoźnik jak i spedycja pcha nas do przodu i motywuje do dalszego działania. Aktualnie czekamy na obiór nowego taboru. Zestawy na bazie są serwisowane i przygotowywane pod wynajem dla naszych przewoźników albo na sprzedaż. Dziękujemy za zainteresowanie GRUPĄ. Pozdrawiamy.

Aleksandra Nowy wpis
@Grupa Transportowa Sp. z o.o.

Przyjedzie nowy tabor? Z ilu samochodów będzie się składał? I od czego teraz będzie to zależało który z kierowców będzie jeździł nowym?

JAKC Nowy wpis
Pracownik

Płacą na czas, trochę mnie tym uratowali

 Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Transportowa Sp. z o.o. na stanowisko Spedytor Krajowy / Międzynarodowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.
 Pytanie

Wiecie może, czy w Grupa Transportowa Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Brojkiewicz Jan
Pracownik

Przewoźnik i kierowca, jeżdżę na południe pod Centralą, nie ma co narzekać, to co było dogadane tak plus minus jest. FV w terminie.

Iwona Iglińska
Klient

Polecam oddział Piotrków Trybunalski i pozdrawiam serdecznie

CHERRY TRUCK
Klient

Ogarniają km, stawka dogadany, FV na czas

TRANSPORT I HANDEL -TIH TAH
Klient

Profesjonalne podejście spedytorów z oddziału Warszawa jest na wagę złota, nie raz to udowadniają! Polecam ich na Europę Zachodnią, wyjeżdżam na 2/3 tyg. Km się zgadzają, a Grupa płaci na czas. Pozdrawiam oddział Jarek

Tomek Gnab
Kandydat
 Pytanie

Witam, przyjmujecie kierowców C+E? Z kim można porozmawiać o warunkach?

Pracodawca

@Tomek Gnab

Dzień dobry Panie Tomaszu, Wszelkich informacji odnośnie pracy kierowcy w Grupie Transportowej uzyska Pan pod numerem telefonu 608 122 223 bądź adresem mailowym flota@grupatransportowa.pl. Pozdrawiam

Tomek Gnab
Kandydat
@Grupa Transportowa Sp. z o.o.

Dziękuje, również pozdrawiam

RomeoTrans
Klient

Wszystko jak należy, Mi pasuje

JACKTRANS
Pracownik

Płacą na czas, a tego się bałem, nie wiem czemu niektóre komentarze to sugerują. Jeżdżę z nimi ponad 4miesiące i nawet z 3 razy przelew wyszedł przed czasem. Odnośnie roboty to jak to w transporcie, czasem lepiej, czasem gorzej, ale na kraju idzie machnąć nawet 10k km.

Monika
@JACKTRANS

czy te 10k km ma mocno znaczenie w wysokosci wynagrodzenia? czym wiecej przejedziesz tym wieksza kasa przy wyplacie? wymagaja co miesiac jakiegos limitu km ?

JACKTRANS
Pracownik
@Monika

W moim wypadku premia wpada dodatkowa, ale wiem, że to zależy pod jaką robotę Cię wezmą. Jak na bazie coś gadaliśmy między sobą to jest bardzo różnie. Podobno mają ponad 100 zestawów i różną robotę. Na pewno dużo kraju, dużo Węgier i chłodnie na UK. Duży plus że nowe zestawy mają, dział obsługi aut podchodzi dobrze do tematu, a spedytor to wiadomo też podobno człowiek :)

anonim
Były pracownik

Pracowałem 2 lata w GT, polecam każdemu. Doświadczonym spedytorom jak i tym dopiero startującym w logistyce. Każdy może wyciągnąć coś dobrego dla siebie i wiele się nauczyć.

Nowiutki
Kandydat
 Pytanie
@anonim

Skoro było dobrze to co się stało, że już nie pracujesz tam ?

Kazimierz
@anonim

Nauka to też istotny element zatrudnienia. Często miałeś szkolenia? Szef sam Cię na nie wysyłał, czy trzeba wykazywać inicjatywę?

przewoznik
Kandydat
 Pytanie

Chciałbym do nich wstawić busa ,jeżdzi ktoś z nimi busem ?

3
SpedCars
Klient

Praca ułożona, kontakt ze spedytorem taki jak trzeba, fv na czas, polecam spedycje.

Rafał Ochnik
Pracownik

Szoferuje już 3 rok, polecam jako pracodawcę.

Jacek Szulim - SZULTRUCK
Klient

Latami już 3 lata, właśnie wybił jubileusz. Polecam jako Spedycję.

Przewoznik Kwidzyn
Pracownik

Polecam współpracę z dziewczynami Monika i Julka z Piotrkowa. Spedytorki mile pomocne i robotę potrafią ustawić

Michał Kucharczyk
Pracownik

od 6 miesiecy jestem u nich kierowcom. Scania nowa, chlodnia nowa, wyplata jak byla dogadana tak jest i na czas. pozdrawiam pana Łukasza z Piotrkowa!

BULI TRANS
Klient

Jestem zadowolony z prowadzenia po kraju!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!!!!!!!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Transportowa Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Grupa Transportowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 324.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 303, z czego 278 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Grupa Transportowa Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Transportowa Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii