Grupa Transportowa Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Transportowa Sp. z o.o.

BULI TRANS

Jestem zadowolony z prowadzenia po kraju!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!!!!!!!

NORBEL

Współpracujemy od lat, super serwis. Zawsze ratują w potrzebie :) Polecam taką spedycję! Kontakt i jakość na najwyższym poziomie.

Dominik Betliński BEAN

Polecam tych spedytorów

kierowca Grupy

jezdze ich zestawem na kraju, zatrudniony jestem w GT. wszystko ok, autko fajne, wypłata na czas, dział Dyspo -super ludzie i dział Floty tez super ludzie ! gorąco polecam.

Spedytor

Rozmawia w oddziale Grupy Transportowej o umówionej wcześniej godzinie dostosowanej do mnie, co mnie zaskoczył bo dalej pracował w innej firmie. Mam doświadczenie więc rozmowa o konkretach była.

jak długo jestem w branży

przewoźnik

biorę od nich ładunki miedzynarodowe , ale nic stałego . płacą na czas , telefony odbierają, ludzie mili.

Kandydatka

Witam! Na jakiej ulicy w Rzeszowie zastanę Państwa oddział, ponieważ nie mogę go nigdzie znaleźć? A może oferta jest tylko wystawiona na miasto Rzeszów, a praca jest w innej miejscowości? Z góry dziękuję za odpowiedź

krajówka

biore czasem ładunki , zeby po kraju poleciec . kasa na czas

toruń

współpracuje z nimi . FV na czas.

kiero

jezdze u nich od 10 miesiecy - miedzynarodóka chłodnia . wszytsko zgodnie z ustaleniami , wypłata na czas.

Darek
@kiero

Część.Mozesz podać namiary do kontaktu w sprawie zatrudnienia na kierowcę.Dzieki

@Darek

Dzień dobry, Prosimy o kontakt poprzez adres mailowy flota@grupatransportowa.pl. Pozdrawiam

TruckBaas

Współpraca na zasadzie pojedynczych ładunków, płaca na czas +/- 1 dzień

spedytor

pracowałem w jednym z oddziałów kilka lat , to był moj czas na zmiany wiec odszedłem , ale dobrze czas w GT wspominam :) Pozdrowienia dla Wrocławia i Piotrkowa :) !

przewoźnik pruszcz :)

jezdze ze dwa lata już u nich . polecam wszystkim :)

współpracujemy z GT nie tylko w zakresie transportu. Chwalę sobie współpracę , oczywiście trudne sytuacje się zdarzają , ale najważniejsze, że zawsze znajdują satysfakcjonujące moja firmę rozwiązania. profesjonaliści !

fakturzystka

pracuję w GT w Piotrkowie od 8 miesięcy :) pracy duzo, ale atmosfera bardzo przyjazna, kierownictwo miłe i nastawione na pomoc. szkolenia zewnetrzne , teraz tez za darmo kursy - język angielski i niemiecki na sali konferencyjnej :) polecam :)

transport

pracuję z GT od około 2 lat . zabieram ładunki krajowe , ale tylko to co mi w danej chwili pasuje. kasa na czas, kontakt ze spedytorami o każdej porze . Polecam !

spedycyjnie pracuje

zdarza się , ze bierzemy od GT ładunki, nigdy nie miałem problemów z płatnościami, polecam.

kierowca

moj szef podpisał z nimi umowę i jeździmy od 7 miesięcy . najfajniejsi ludzie z jakimi pracowałem. każdy rozumie, ze gramy do jednej bramki. nie zawsze jest lekko i przyjemnie , ale taki jest transport. serio fajnie się z nimi pracuje :) pozdrawiam oddział kraków !

Kierowca

Witam, czy firma szuka kierowcow ? Czy jest system 2x2? I czy mógłby się ktoś podzielić jakie wynagrodzenie jest w firmie?

@Kierowca

Dzień dobry, Wszelkich informacji na temat pracy dla kierowców, systemów jazdy jak i wynagrodzenie udzieli nasz dział floty. Proszę o kontakt pod adres mailowy flota@grupatransportowa.pl. Pozdrawiam

podwykonawca

dzien dobry, wspołpracuję z GT od ponad 2 lat. auta na miedzynarodówce. Kierowcy nie narzekają , nie mam rotacji . faktury na czas . Mogę polecić tę spedycję z czystym sumieniem .

MEGA zadowolony, prawie położyła mnie poprzednia spedycja. Tutaj muszę na skoncie lecieć, ale zaczyna powoli widać światełko w tunelu. 3 auta na zachodzie bujają mi

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Transportowa Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Transportowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 334.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 309, z czego 284 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Transportowa Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Transportowa Sp. z o.o.