Opinie o Agencja MULTIJOB Sp. z o.o. w Opole

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o. jest agencją doradztwa personalnego, która od 2004 roku profesjonalnie zajmuje się selekcją, rekrutacją oraz weryfikacją kandydatów do pracy. Pracodawcom oferujemy pełne usługi w tym zakresie, natomiast kandydatom do pracy możliwość wyboru ofert pracy zarówno na stanowiskach wyspecjalizowanych, jak i stanowiskach niskiego szczebla. Proponujemy prace w Polsce i za granicą. cert. KRAZ 12048

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja MULTIJOB Sp. z o.o. w Opole

Justa

Witam szukam dobrze płatnej pracy w Niemczech pomożecie ?? Chciałam się również zapytać co sadzicie o agencji MultiJob Niemcy?

Siwy

witam mam pytanie czy ktos pracuje z agencji jako monter konstrukcj stalowych w Lipsku Rostock itd???chodzi mi czy wogole placa i czxy ta praca wogole jest jak sie zajedzie na miejsce i jak to ogolnie wszystko wyglada?????

xxxx

Uwazajcie obiecują prace a na miejscu okazuje sie że nie ma tej pracy.Siedzisz na domku i czekasz może cos znajda. Nie biorą z żadnej odpowiedzialnosci za nic. kontrakt na 0 godzin.OSZUSCI

Krytyk

Widzę na ich stronie internetowej mujtijob informaje na temat egzaminów VCA, program kursu, dosfinansowania, paragrafy podstawa prawna itd. Na pierwszy rzut oka robi to dobre wrażenie, że to niby są tacy dpbrze zorganizowani, przestrzegający przepisów ludzie. To pośrednictwo niby szuka ludzi do pracy w Holandii - więc się powinni dobrze znać i orientować w temacie. Otóż egzamin VCA w Polsce to koszt ok 1600 zł - i można go zdawać po Polsku. Z tego co pamiętam egzamin w Holandii był połowe tańszy. Nie wiem, nie jestem pewnien czy można zdawać egzamin VCA po polsku w Holandii - bardzo wątpię by można było brać jakieś dofinansowanie z polskiego urzędu pracy na egzamin w Holandii. Krótko mówiąc podawane na ich stronie informację to jakieś bzdury. 2) do egzaminu wypadałoby się przygotowywać ok tygodnia. W Holandii po zatrudnieniu już przez MultiJob - chyba nie będzie już na to czasu.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agencja MULTIJOB Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
grzegorz

czy firma zapewnia dojazd do miejsca zakwaterowania i codziennie transport do pracy? Czy jest zapewnione zakwaterowanie bezplatne? chodzi o monterów do KOLN.

r1turbo

o pan jarek pod pod ksywom 3e41 wie gdzie można zarobić bo prowadzi agencje MULTIZAPIERDO...

@r1turbo

turbo co sie stalo ponawiam pytanie...? cos poszlo nie tak ? pewnie z winy agencji jak zawsze? wyzuć to z siebie i zalatw sprawe ... PS nie używam ksywek

kogel

Wie ktoś może czy teraz sa wyjazdy do pracy jako murarz??

nowy

ktos ma wyjazd jako monter płyt do den haag??

Den Haag a nie w Amsterdamie sorki

kołek

Chyba Amsterdam jak się nie mylę

kołek

Ktoś leci jako dekarz czekam na info...

Tak ja juz aplikowałem i miałem rozmowe przeprowadzona z holenderskim pracodawca. A Ty moze tam pracowałes?? Wiesz coś wieej na ten temat??

michal

pracowal ktos w Den Haag jako monter płyt bezposrednio u holendra??

mat

Ja mam jechac do den haag wiesz cos wiecej o pracy w tej miejscowosci ?/

multijob

Igor zadzwon do Multijob to wszystkiego sie dowiesz....

mat

Koledzy mam okazje wyjechac do pracy jako monter k/g i chciałabym sie dowiedziec czy warto?? Ktoś tam był pracował??

Witam serdecznie czy ktoś może korzystał z agencji pracy info.multijob.pl ?chciałby sie dowiedzieć czegoś o tej firmie czy oferty przez nich sa takie jak obiecują czy warto skorzystać i czy ktoś juz wyjeżdżał do Niemiec i jak to wyglada od strony kuchni

multijob

Malek - proponuje zadzwonic do nas i zapytac ?

xxx

NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!

becia

mama pytanie czy ktoś ma jakąś wiedzę na temat pracy szwaczek do Holandii? jakie są tam warunki?płaca oraz czy zakwaterowanie jest odpłatne? jeżeli tak to ile? czy to wo-gule jest coś warte?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja MULTIJOB Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Agencja MULTIJOB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja MULTIJOB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 40 ocen.

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o.