Opinie o UBS w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie UBS. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie UBS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UBS w Kraków

Specialist

Hej, czy ktoś może wie coś na temat oferty pracy na stanowisko Client Onboarding Specialist - Mandate Transition Manager (zarobki) ? Jak jest w zespole, czy to dobry dział do rekrutowania się (Transition Management Team)? Z góry dzięki. :)

awans

Hej, jak wygląda kwestia podwyżki przy awansie wewnętrznym z EE na AO? Jak kwotowo to się kształtuje?

sawanna
@awans

i podobne pytanie- awans z AO na AD?

Mateusz
@sawanna

Zazwyczaj jest to 10%.

Wojtek

Interesuję mnie stanowisko Corporate actions specialist. Na jaki rank / kasę mogę maks liczyć z doświadczeniem (2 lata fund accounting, + 1.5 roku procesowanie corporate actions) Myślałem o AO 12k brutto, realne? Czy jest może tutaj ktoś z tego działu kto byłby chętny opowiedzieć o tym jak dokładnie wygląda praca w tym dziale

Wojtek
@Wojtek

Mała poprawka, stanowisko, które mnie interesuję to "senior corporate actions specialist" Jaki to będzie rank AO? AD? Może być jeden albo drugi w zależności od doświadczenia I oczekiwań finansowych?

Martyna
@Wojtek

Obstawiam ze raczej AD patrzac na zawe stanowiska, ale masz racje, patrza na doswiadczenie i oczekiwania finansowe. Jesli nie masz wymaganego doswiadczenia a spodobasz sie to zakladam ze zaproponuja AO, max 12k.

AD

Z jakim doświadczeniem w innym korpo, można liczyć na dostanie pracy na stanowisku AD?

Staż

Bardzo nieprofesjonalna rozmowa rekrutacyjna. Pierwszy telefon - pani z HR miła, pytania typu, czy jestem zainteresowany zostaniem w UBS po stażu, ile godzin chcę pracować. Telefon umawiający na rozmowę - ta sama pani, nie było problemu z wybraniem dogodnego terminu. Rozmowa - miało być 2 rekruterów, przyszedł tylko pan z Indii, nic nie wspomniał o braku drugiej osoby. Po jego pokoju cały czas chodziły różne osoby, ktoś nawet wziął gitarę. Był hałas. Potem na łóżku siedziała dziewczyna, która patrzyła na mnie, słuchała odpowiedzi. Wyglądała na zniecierpliwioną i ewidentnie chciała, żeby rekruter się pospieszył. (Była przygotowana do wyjścia, trzymała torebkę.) Następnym etapem miała być rozmowa z managerem, zrezygnowałem z dalszej rekrutacji.

Pytania tylko techniczne. Część pytań była normalna, dużo dziwnych i mocno specyficznych, pytania o wzory matematyczne, konkretne funkcje, których normalnie nigdy się nie używa. Uważam, że pytania były przesadzone jak na pozycję stażową za 27 zł za godzinę. Oferowali umowę zlecenie i pracę tylko stacjonarną.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Hej, czy ktoś może wie coś na temat oferty pracy na stanowisko Reconciliation Specialist? Jak jest w zespole, czy to dobry dział do rekrutowania się? Z góry dzięki. :)

nowy

Ile obecnie wynosi rata miesięczna za laptopa? Jest wypłacana od pierwszej wypłaty? Laptop za około 4k, mam paragon.

John
@nowy

Max dostaniesz 3,5k w ratach przez 40 miesięcy. Paragon nie jest potrzebny

Ason
@John

podniesli limit od kwietnia na 4.5k mozna tez zbierac faktury za naprawy i oddaja

Risk Analysis

Hej, czy ktoś wie jakie widełki na stanowisku: Risk Analysis and Reporting Specialist?

Hajs

Hej czy ktos wie ile wynosza widełki na legal documentation senior specialist?

UOP

Hej, czy po okresie próbnym i przejściu na czas nieokreślony jest możliwość negocjacji wynagrodzenia? Oczywiście nie chodzi o jakieś miliony, a o podwyżkę parę stówek. Komuś się to udało czy zostaje się przy tej samej pensji?

whi
@UOP

Z mojego doświadczenia mało prawdopodobne, ale co szkodzi sprobować ;)

alan
@UOP

z doswiadczenia wiem ze to zwykle nieosiagalne stad wynagrodzenie negocjuje sie przed rozpoczeciem pracy bo gadki w stylu po probnym moze bedzie podwyzka to zwykle sciema

b2b
@UOP

Nie ma szans. Dostaniesz argumentacje, że przez pierwsze pół roku i tak się szkolisz i firma do ciebie dopłaca, więc nie ma żadnego miejsca na dawanie podwyżek. Osobiście nawet bym nie próbował negocjować żeby się niepotrzebnie nie zbłaźnić albo wyjść na pazernego.

Czy

Czy jest w UBS jakiś dział w którym praca jest bez kontaktu telefonicznego, najlepiej jakieś klepanie z minimum nadzoru, jeśli robota jest zrobiona? Szukam spokojnego stanowiska, o ile takie istnieje.

@Czy

W UBS stanowiska typu "klepacz danych" są zazwyczaj powierzane osobom na praktykach. Jeśli szukasz pracy na etat to jednak licz się z tym, że mają dużo ambitniejszy zakres obowiązków i kontakt telefoniczny (w mniejszym lub większym zakresie) jest niezbędny. Myślę, że po opisie stanowisk (a ofert na stronie firmy jest sporo) jesteś w stanie sam intuicyjnie ocenić czy dane stanowisko jest bardziej analityczno-administracyjne czy nastawione głównie na współpracę z ludźmi i aplikuj na te, które bardziej współgrają z twoimi preferencjami. Na tym forum nikt ci nie poda konkretnego stanowiska, a nawet jak poda to nie znaczy, że tą pracę dostaniesz.

Turek

Opinia dotyczy oddziału wrocławskiego. Może nowi pracownicy mogą liczyć na dobre pieniążki, ale ci co pracując tutaj kilka lat mają naprawdę niską wypłatę oczywiście bez możliwości awansu. Każda próba wyjścia z inicjatywą, jest odrazu ubijana. Można spędzić tu kilka lat bez jakiegokolwiek rozwoju robiąc wszystko pod procedurę.

Bonus

Cześć. Ile wynosi bonus za polecenie pracownika? Ile czasu nowy pracownik musi przepracować w firmie, by został on przyznany?

Adison
@Bonus

8k brutto na nizsze stanowiska, 10k-15k na TL i wyżej trzeba przepracowac 3 miesiace po uzyskaniu umowy na czas nieokreslony

Hej, czy w firmie są jakieś stanowiska, takie bardziej wymagające samodzielnej organizacji pracy? Tzn jakaś dokumentacja do przygotowania, coś w tym stylu, na określony moment, ale jest elastyczność o której chce 8h przepracować?

Post Trade Provider Analyst - na jakie zarobki można liczyć?

Roro

Witam, jestem studentem 5 roku kierunku ekonomicznego, za kilka dni mam odbyć rozmowę na staż " intern in payments investigations team " jak wygląda proces rekrutacji i ile trwa? jakie jest wynagrodzenie na stażu? jak wyglada praca na tym stanowisku?

@Roro

umowa zlecenie ok. 27zł/h

WM

Rekrutacja na plus - info telefoniczne o tym, że jednak wybrali kogoś innego. Standard rynku jest raczej taki, że albo dostaje się automatyczna zwrotkę, albo nie dostaje się kompletnie nic, więc UBS trzyma poziom.

wuefista
@WM

Nie jest to raczej standard nawet w UBS, bo osobiście dostałem odmowę na email. I szczerze taką właśnie formę wolę. Nie wiem co jest "na poziomie" w marnowaniu czasu i zawracaniu gitary telefonami, skoro informację można przekazać mailowo :)

Nikolas

Witam, Czy ktos sie orientuje kiedy wszyscy z GO przejda na Fabryczna i bedzie tylko jeden obiekt w Krakowie? Pozdrawiam Nik

l
@Nikolas

praktycznie już się to stało. do GO nikt nie jeździ już. Mają zamknąć do końca roku albo wczesniej

potencjalnypracownik

Cześć, orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja na Document Specialist (legal) w UBS, jakie są widełki, a może jakieś spostrzeżenia dotyczące pracy? Ponoć spora część teamu odeszła, zastanawiam się czy switch gdzie indziej, znużenie, a może sama fuzja z CS ma jakiś wpływ tutaj?

Na ile może liczyć Team Leader w UBS? Jakie są widełki? Team Leader u Was to AO czy AD? Pracuje jako Team Leader w innym korpo i chce wiedzieć czy warto myśleć na zmianą i czy można liczyć na 15 tys.

@Zainteresowany

Jeśli jest to team leader AO to raczej 15 nie wyciągniesz, na AD spokojnie, więcej też możliwe. Wydaje mi się, że 50:50 team leaderow jest na AO i AD.

@wh

A jakie widełki na AO u Team Leadera? Od czego zależy czy przyjmą na AO czy na AD?

@Zainteresowany

AO tak do 13 gross. Rank team leaderów zależy od wielu rzeczy. Po pierwsze na jakim ranku był poprzedni TL. Po drugie czy duży team. Po trzecie jakie ma doświadczenie wyłoniony kandydat. Po czwarte czy jest budżet na podwyższenie ranku (jeśli w przeszłości był TL na AO). Więc generalnie trudno odpowiedzieć na Twoje pytanie, najlepiej zapytaj znajomego, który może sprawdzić na wewnętrznej stronie z ogłoszeniami na jakim ranku jest otwarta pozycja.

Izb85
@wh

Nie jestem pracownikiem UBS ale czy to nie zależy też od rodzaju wykonywanej pracy? Czy na danym stanowisku np AO czy AD ludzie w bardzo trudnym procesie których jest mało na rynku (załóżmy spece od boludowania modeli, często z tytułem dr na dobrej uczelni i duzym doswiadczeniem) nie dostaną więcej niż w teamie przysłowiowych klepaczy? Bo wiecie na rynku ekspert aktuariusz może mieć 20k a ekspert ds. Archiwizacji 5k a stanowiska te same. Nie wiem czy tak jest ale to zdecydowanie powinno być jakoś wycenione.

@Izb85

No jasne, nie wspomniałam o tym, bo wydało mi się to oczywiste :) W IT czy risku są wyzsze ranki na tych samych stanowiskach

HR z językami

Cześć. Chciałem spytać czy ktoś może orientuje się i mógłby podać widełki na stanowiska w dziale HR z językami obcymi? Ile wynosi mniej więcej bonus językowy (wiadomo, że różni się w zależności od języka, na pewno niemiecki będzie warty więcej niż hiszpański itp.)?

Zostaw merytoryczną opinię o UBS - Kraków

• Jak się pracuje w UBS?

Zobacz opinie na temat firmy UBS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 412.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UBS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 11 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UBS?

Kandydaci do pracy w UBS napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UBS
2.3/5 Na podstawie 405 ocen.
  • Krakowska 280
    32-080 Kraków