Opinie o UBS w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie UBS. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie UBS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UBS w Kraków

Doświadczony

Cześć, czy ktoś chciałby mnie polecić?? Jakoś przy weekendzie chciałbym aplikować na wybraną przeze mnie ofertę - Przy okazji ktoś inny może zarobić o ile przyjmę ofertę/przejdę rekrutacje. Proszę tylko o trochę zorientowane osoby bo będę miał na pewno kilka pytań co do rekrutacji i samej pracy. E-mail: pprzemek13@wp.pl po kontakcie na maila kontakt najlepiej tel lub messenger. Z Góry dziękuje!!

Doświadczony
@Doświadczony

Podbijam

Diświadczony
@Doświadczony

Nieaktualne

Marco

Hej jeśli dobrze zrozumiałem poprzednie wpisy to podwyżki/awanse mają mniejsze w lutym. Czy żeby się kwalifikować na podwyżki to trzeba przepracować jakiś okres czasu (np min rok) I czy staż się wlicza w czas pracy w UBSie czy jeśli chodzi o awanse/podwyżki to patrzą na czas rozpoczęcia stałego zatrudnienia?

Ciekawym
@Marco

Ciekawe, bo jak mnie zatrundiali w maju, to zadałem to pytanie i HR powiedział, że jeżeli ktoś przepracował mniej niż rok, to wcale nie zwalnia go to z podwyżki inflacyjnej. Oby mnie nie (usunięte przez administratora)

BoB99
@Ciekawym

Nie wiem jak dokładnie to wygląda ale na pewno nie trzeba przepracować całego roku. Tym sposobem jakby ktoś się niefortunnie wstrzelił w okno to pierwszą podwyżkę inflacyjną mógłby dostać po 2 latach.

Nosuchthing
@Marco

There is no inflation raise in ubs, if you re lucky maybe 1-2 percent

OC
@Nosuchthing

that is not always true, everything depends on your team or function but mainly team leader/line manager and the budget. Regular pay rises are 4-5%, sometimes 10% but also sometimes but rarely even more than 30% (mainly when you're thinking of leaving the company and they have a reason to want to keep you)

Nosuchthing
@OC

Are you hr ? :) Thats big BS as i used to talk people from different departments and even different countries, all say the same ( for positions related to back office finance etc) except for management. The highest i had seen was 3-4 percent because the person was being paid less than EEs while he was AO. This companys is really waste of time if you care about having inflation raise each year....

OC
@Nosuchthing

Lol I’m in GF and just described my case as a rare example. If you carefully read other older reviews you’ll see similar but still rare cases. Regarding pay rises 3-5% but also 10% -I’ve heard from multiple people across various departments and locations so seems quite common. If you get shitty money as AO and your EE colleagues make more - speak up to the LM or change the company - it’s that simple.

Joanna
@Ciekawym

Cześć, a jakie są ich stawki po tej podwyżce, coś sensownego? Bez konkretów ciężko jednak podjąć jakąkolwiek decyzję. A nie widzę tutaj dokładnej informacji nigdzie.

Nikt
@Joanna

Wszystko zalezy od zbyt wielu czynnikow zeby generalizowac % podwyzki dla wszystkich, spodziewam sie dla siebie 5-10% ale okaze sie w lutym

Dzinsi

Jak to jest z umową tutaj? Najpierw 3 MSC a później nieokreślony?

El Pedro

Hej, pytanko: EE w IT - jest szansa na 14k brutto?

Mark
@El Pedro

Jeżeli jesteś warty te 14k to tyle dostaniesz. Nie będzie dylematów, że dalibyśmy ale to jest EE, więc nie damy

Nightmark
@El Pedro

Nie

Staż

Bardzo nieprofesjonalna rozmowa rekrutacyjna. Pierwszy telefon - pani z HR miła, pytania typu, czy jestem zainteresowany zostaniem w UBS po stażu, ile godzin chcę pracować. Telefon umawiający na rozmowę - ta sama pani, nie było problemu z wybraniem dogodnego terminu. Rozmowa - miało być 2 rekruterów, przyszedł tylko pan z Indii, nic nie wspomniał o braku drugiej osoby. Po jego pokoju cały czas chodziły różne osoby, ktoś nawet wziął gitarę. Był hałas. Potem na łóżku siedziała dziewczyna, która patrzyła na mnie, słuchała odpowiedzi. Wyglądała na zniecierpliwioną i ewidentnie chciała, żeby rekruter się pospieszył. (Była przygotowana do wyjścia, trzymała torebkę.) Następnym etapem miała być rozmowa z managerem, zrezygnowałem z dalszej rekrutacji.

Pytania tylko techniczne. Część pytań była normalna, dużo dziwnych i mocno specyficznych, pytania o wzory matematyczne, konkretne funkcje, których normalnie nigdy się nie używa. Uważam, że pytania były przesadzone jak na pozycję stażową za 27 zł za godzinę. Oferowali umowę zlecenie i pracę tylko stacjonarną.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Cześć, od jakiegoś czasu powoli zacząłem przygotowania do zmiany pracy (opracowałem sobie typowe pytania - jakiś trudny case, błąd, stresująca sytuacja itp). Aktualnie pracuje w jednym z banków który ma siedzibę w Krakowie i Gdańsku ;) - 3 lata / Sporo Reportingu do SM oraz General Accounting - z naciskiem na to pierwsze. Dodatkowo wcześniej pół roku w banku detalicznym jako doradca klienta, zainteresowany finansami, dobry excel i podstawy VBA - tak aby pisać PROSTE makra, no i angielski w miarę dobry. Pytanie: Interesuje sie mniej wiecej takim stanowiskiem jak Senior Financial Reporting Specialist w UBS, jaki to jest dokładnie u was rank i jakie mniej wiecej pieniadze moge wynegocjowac (widełki) z 9/10K brutto? Czy ktos wie jakie pytania technicznie pojawiaja sie czesto lub moga pojawic sie na takie stanowisko? Czy będąc polecanym mam wieksze szanse? (pytam bo w bliskiej przyszlosci bede szukac tutaj kogos kto mnie poleci i byc moze doradzi, podpowie z czego moglbym sie poduczyc) - mysle ze w przeciagu tygodnia/dwóch jak ogarne teoretyczne pytania Czy mozna pracowac zdalnie? Mieszkam daleko wiec w gre wchodzi tylko taka praca. Z góry dzieki!

@Zainteresowany

Ktoś coś??

Romek

Po jakim czasie jest umowa na czas nieokreślony?

Kamil

Hej, mam za półtorej tygodnia rozmowę kwalifikacyjna. Jak taka rozmowa wyglada w UBS? Pierwsze skype, co dalej? Czego można sie spodziewać? Dział finansowy. Doświadczenie 4 lata w dwóch krakowskich korpo.

kivi
@Kamil

Z mojego doświadczenia żadnych fajerwerków. Typowe korpo pytania + skoncentrowane na stanowisko na które aplikujesz. Etapy minimum 2.

@kivi

Dzięki wielkie, wiedza odnośnie finansów, giełdy itd tez sie pojawiają? Mam rożne doświadczenia powiem szczerze

kivi
@Kamil

Tak jak napisałam, pytania są raczej skoncentrowane na stanowisko na jakie aplikujesz, aczkolwiek jest to naturalne, że pytania z zakresu rynków i instrumentów finansowych mogą pojawić się zawsze, bo to jednak UBS a nie fabryka mebli. Jeśli jest to dział finansowy to raczej na pewno będą. Ja akurat podczas rekrutacji na stanowisko IT nie miałam żadnych pytań finansowych, ale w innych bankach już tak. Koniec końców wszystko zależy od wymysłu rekrutera, więc wszystko może się wydarzyć :D

@kivi

Dzięki za odpowiedz! Ostatnio podczas rozmowy w innej firmie mialem tylko hrowe pytania co mnie zdziwiło wiec z ciekawości zapytałem. No nic, zobaczymy ;)

Pam
@Kamil

Pytania behawioralne albo HRowe to tylko pewnie na telefonie z rekruterem, kolejne moga byc bardziej specjalistyczne do stanowiska. Nie daj sie wcisnac na EE nawet przy tych kilku latach doswiadczenia i powodzenia:)

zielony

Mógłby ktoś wyjaśnić na czym dokładnie polegają te ranki EE, AO itd i zarobki z nimi związane? Rozumiem, że jest do zamysł hierarchii w firmie, ale jak dokładnie determinuje się kto dostaje jaki rank? Czy z góry rank ten jest przypisany do danego stanowiska? Jeśli tak to czemu nie jest on podawany podczas rekrutacji? A może 2 osoby na tym samym stanowisku mogą mieć różny, albo może się on zmienić w czasie w ramach jednego stanowiska? Z góry dzięki za odpowiedzi!!

Info
@zielony

1) pracownicy widza na jakim ranku jest oferta 2) oferta może być na oba ranki i dostosują to do doświadczenia kandydata 3) jeżeli zaaplikujesz na wyższy rank niż wynika to z doświadczenia to oni rank mogą obniżyć do doświadczenia kandydata 4) EE to 0 doświadczenia do 3 lat. AO 2 lata - 10 lat doświadczenia

Sjhw
@Info

Nie zgadzam się z tym, że AO można być już po 2 latach doświadczenia, chyba że masz na myśli doświadczenie w samym UBS. Po 6 latach pracy w innej korporacji przeniosłam się do UBS i nadal jestem EE.

@Sjhw

a ja po 3 latach w SS (A1+A2) zostałem przyjęty w UBS na AO.

Info
@Sjhw

W operacjach (role typu klepanie) to i 6 lat może być mało na AO. Z 2-3 lata doświadczenia śmiało można próbować na AO, zwłaszcza przy rolach technicznych i projektowych. Wbrew pozorom 2 lata doświadczenia nie jest żadną gwarancją awansu na AO, mogą na tym EE i 10 lat trzymać bez żadnego awansu.

Pam
@Info

Kto by sobie pozwolil tyle lat siedziec na EE? Nic tylko uciekac w takiej sytuacji

Kochani nasi managierowie, Jakich podwyżek/bonusów mamy oczekiwać w Lutym? Jak z promocjami ?

jeśli nie zobaczę przynajmniej 20% to mam plan się ewakuować

UBS wycenił starty na kwotę 5000zł. Nie podniosą się po tym.

Bartek

heh, mi się właśnie wczoraj TL żalił, że zatrudnienie nowej osoby kosztuje 6 miesięcznych pensji więc będzie walczył o utrzymanie nas w zespole

W715263

Po jakim czasie jest umowa na czas nieokreślony

Mrs

Po zakończonej rekrutacji dostałem propozycję 9500 brutto na ranku AO z informacją, że nie można już tego negocjować. Czy to jest ok stawka? Od czego ona zależy? Bo czytam i wiem, że na AO można dostać więcej.

Ao
@Mrs

Max 14 tys jest na AO . Może czasem 16…

Inny AO
@Mrs

Zatrudnialem sie w w polowie roku i mam 11.000 + 450 dodatku transportowego we wrzesniu pytalem HRy i w moim departamencie 12.350 + dodatek jest sufitem na AO

Mr Jon
@Mrs

Jak wszędzie... zależy od działu, stanowiska, tego jakie masz kwalifikacje i jak się zaprezentujesz na rekrutacji. A nawet jak na dane stanowisko górna granica widełek jest znacznie wyżej to niekoniecznie oznacza, że możesz swobodnie negocjować. Firma wyceniła cię na tyle, i tyle :)

@Mr Jon

Ja jako AO, ktory sie przyjmowal kilka lat temu mam po podwyzkach 13500 zl (wliczajac dojazdowke). Jak jest u Was?

Odp
@wkurzony

Zatrudniłes sie na AO czy to po awansie z ee?

@Odp

jako AO, dzial 'nieopsowy'

AO
@wkurzony

Ja się przyjmowałem na AO w połowie 2021, w lutym więc bez podwyżki dla mnie. Na start dostałem 12,5k wliczając dojazdówkę. Z ciekawości zapytam do tej pory podwyżki, które dostawałeś były bardziej znaczące czy raczej kosmetyczne?

@AO

Niestety tu lezy kot pogrzebany....raz mialem znaczaca podwyzke ponad 9% (bodajze 2 albo 3 lata temu) tak to symbolika czyli 4-5%...A jak jest u was?

*piers

kandydat

Na jakie widełki można liczyć w quantach? Na ranku pierwszym i drugim od dołu

Pytająca z

1) jak uzyskać informacje z działu HR odnośnie widełek wynagrodzenia na moim ranku stanowisku w danym dziale 2) jak te informacje użyć do negocjacji podwyżki w Lutym, po blisko 5 latach pracy podwyżki jeszcze nie miałam

Asf
@Pytająca z

1) piszesz maila do hr prostolinijnego - hej, chciałabym dostać info o widełkach wynagrodzeń na EE/AO/AD…[…] dla {business title} dla Polski i Ci wyślą excela. 2) idziesz do managera i wprost komunikujesz niezadowolenie z wynagrodzenia, wprost mówisz o tym ze znasz widełki i znajdujesz się tu i tu i jest do dla Ciebie za mało, mówisz co zrobisz jeśli dostaniesz niższa podwyżkę niż X. Szczerze wątpię ze przez 5 lat były zerowe podwyżki. Jeśli Cię to faktycznie spotkało to najwyraźniej manager nie uważa, ze warto dawać. Teraz już za późno, budżety sa w tym momencie ustalane na podwyżki lutowe. Ja osobiście wystąpiłem z pytaniem do HR o widełki z ponad pol roku wcześniej, zakomunikowałem managerowi ile oczekuje i ze odejdę jeśli nie dostanę X. W następnym cyklu dostałem awans i podwyżkę dwa razy wyższa niż zażądałem. Ale tak jak mówię, to nie jest reguła i nie każdemu tak dają.

Pytająca z
@Asf

Dzięki za odp. Zwyżki typu 3-4% zdążały się jednak nie traktuje ich jako podwyżek :)

AKF
@Pytająca z

Najważniejsze, w przeciwieństwie do tego co napisał @Asf, argumentacja o podwyżkę powinna opierać się o twoje osiągnięcia i performance, a nie o to, że chcesz mieć więcej bo widełki są takie czy inne. Gwarantuje, że będzie to wtedy znacznie skuteczniejsze (no chyba, że rzeczywiście nie masz się czym pochwalić poza niskimi zarobkami). Po drugie, moim zdaniem nawet nie musisz się bawić w żadne HR'y, bo jest to pewne, że po 5 latach bez podwyżki jesteś bardzo daleko w tyle. I co więcej, po podwyżce zapewne dalej będziesz.

Co to za akcja z imprezą w Kryspinów? Rezerwacja zamknięta po 30 minutach? 700 miejsca na 6700 pracowników? No chyba sobie jaja robią za nasze pieniądze. (bo jak ktoś nie jest świadomy to Get Together! finansowany jest z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych - ustawowo pracodawca musi odłożyć na konto 1662,97 zł na każdego pracownika w 2022)

Łukasz
@Marcin

A Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych to niby z czego jest finansowany? Z kasy UBSu a nie Twojej. Więc nic ci do tego.

Barbara
@Łukasz

Niby pochodzą te pieniądze ze środków pracodawcy i zarządza nimi w imieniu pracowników, ale to beneficjenci mają pełną kontrole nad sposobem wydatkowania. Związek zawodowy czy reprezentant pracowników może wystąpić o rozliczenia i zawetować niezgodne z ustawą wydatki. Również każdy pracownik który poczuje się niesprawiedliwie potraktowany może zgłosić się do Państwowej Inspekcji Pracy lub do sądu. W interesie każdego z nas jest kontrola tych wydatków.

@Barbara

Zwyķła socjalistka z ciebie

Na stanowisko Specialist jakie są widełki we Wrocku? Możliwe dostać 7k z niepełnym rokiem doświadczenia w korpo?

Gosc
@Kandydat

Ludzie co z wami, 7k po niecałym roku doświadczenia? Ja po 3,5 roku dostałam 7k ale brutto

@Gosc

W jakim dziale? Strzelam, ze jakieś operacje. U nas niedawno świeży absolwent studiów po stażu 5 miesięcznym dostał 8k brutto

@Gosc

Wynagrodzenia szybko rosną.. Ja z 9 miesiącami doświadczenia dostałem 6.8k brutto, i pewnie dostałbym więcej, ale tylko taką kwotę rzuciłem. Przede wszystkim aplikować na bardziej wymagające, techniczne stanowiska a nie samą klepanke.

Gracz_rumcajs

Witam wszystkie mordeczki, mam pytanie mam zamiar aplikowac do UBS i szukam jakiegos dzialu na fund account, risk analize albo security valuation. Czy jest tu jakas dobra duszka ktora podesle mi ref linka? podobno latwiej z refa sie dostac, a dla was to zawsze jakis bonus finansowy: dziekuje! 1. Cos o mnie staz pracy z korpo 0,5 roku w capgemini. 2. Nie mam studiow. 3. Oczekiwania finansowe 8 tys brutto na start. I prosze nie piszcie mi, ze mam za duze oczekiwania, bo przez pol roku widzialem jak to wyglada w capie jakie sa stawki i jak sie awansuje. Jedni jada za (usunięte przez administratora) po1-5 lat inni zmieniaja firme i podwajaja zarobki. Takze peace of love guys ! pokoj

IASFD
@Gracz_rumcajs

Bez studiów, to możesz do UBS-u przyjść konserwować powierzchnie płaskie.

Referee
@Gracz_rumcajs

W sumie dobra strategia. Średnio się nadajesz i masz względem tego wysokie wymagania, więc chcesz zwiększyć swoją marną szansę refem. Powodzonka.

odp
@Gracz_rumcajs

te pół roku może by wystarczyło, gdybyś był podczas studiów i aplikował na staż.

Sprawiedliwy
@IASFD

Taaaa jak taka jedna w HR co przeszla po znajomosci z recepcji. Co tam w HR mozna robic jako mgr kulturznawstwa ? Porownywac papier do drukarki w roznych kulturach??

fr
@Gracz_rumcajs

Z pewnością wielu osobom czytającym GoWork poprawiłeś humor xD a te 8k brutto z takim CV to w ile miesięcy chcesz zarabiać xD?

lel2
@Sprawiedliwy

A od kiedy do HR trzeba cokolwiek umieć? XDD magister kulturoznawstwa to moim zdaniem bardzo wysokie kwalifikacje do tego działu :)

Weronika
@lel2

Kierujesz to do każdego działu w każdej firmie czy w tym waszym coś Ci mocno się nie podoba, że tak się naśmiewasz z nich? ;p

lel2
@Weronika

Nie będę się wypowiadał za każdą możliwą firmę bo pracowałem tylko w kilku, ale z przymrużeniem oka kieruje do wszystkich :D Z ciekawości oglądałem sobie kiedyś ogłoszenia o pracę do HR i w większości przypadków nie są tam wymagane żadne twarde skille i żadna wiedza. W ogłoszeniach UBS nawet Excela nie ma. Także przeciętny pracownik HR (a zazwyczaj pracowniczka) nie wnosi nic poza zdolnościami miękkimi zdobytymi podczas imprez na studiach. Dlatego nie uważam pracy w tym dziale za profesje najwyższych lotów. I myślę, że nie tylko ja, bo w środowisku korporacyjnym HR'y mają chyba najgorszą opinię ze wszystkich możliwych działów, włącznie z ekipą sprzątającą. O niekompetencji HR w sumie w każdej firmie w której pracowałem to mógłbym powoli książkę pisać :)

Sprawiedliwy
@lel2

Troche mi to przypmina czasy przelomu lat 90/00 kiedy sie robilo wyzsze wyksztalcenie byle tylko byl mgr. Troche tez jak cisnienie w chlopiecym wieku "potwor byle...." Co do HR`ow pelna zgoda. Dla mnie w wiekszosci wyszczekane laski , ktore mysla ze zlapaly pana boga za nogi. Znajomy kiedys trafil do pewnego korpo i po kilku miesiacach spytal wprost w HR co przewazylo o tym, ze zostal przyjety ? Odp "jako jedyny nie wygladales na zestresowanego" Obserwuje i obserwowalem kilka korpo z boku i widzialbym bardziej przydatne osoby, a tutaj znowu sie przypomina przelom 99/00 i dobra robota tylko po znajomosci.

Deno
@Sprawiedliwy

Warto zwrócić uwagę, że bardzo często osoby które pracują w dziale HR to studenci, którzy mają szanse na „lepszy” zarobek niżeli w innych miejscach pracy, a nie ukończyli jeszcze danego kierunku studiów. Także najlepiej byłoby nie wrzucać wszystkich pracowników do jednego worka ponieważ znajdują się tam osoby z innymi zawodowymi aspiracjami, a które najzwyczajniej w świecie muszą pracować.

Niesprawiedliwy
@Deno

Staram się nie wrzucać , a tutaj odnosiłem się bardziej do jednego przypadku.

Tester
@Sprawiedliwy

To ta laska we Wrocławiu co przeszła z recepcji na staż w HR?

Sprawiedliwszy
@Tester

Nie, mowa o Krakowie. We Wrocku też pewnie była taka migracja, ale aż tak bardzo tak nie siedze we wrocławskim temacie jak w krakowskim.

Cześć, Czy może ktoś podpowiedzieć jak obecnie wygląda test z excela? Na razie HR dość skąpo poinformowały mnie o formie on-line i czasie trwania 45 min. Ktoś może podpowiedzieć coś więcej? Chodzi o pracę w dywizji Personal & Corporate Banking. Z góry dzięki za wszelkie wskazówki

@Kandydat

Test online wielokrotnego wyboru. Większość pytań teoretyczna. Kilka natomiast do szybkiego przeanalizowania i zaznaczenia spodziewanego wyniku. Ogólnie te testy z excela są do odhaczenia - nie mają zbytniu wpływu na wynik rekrutacji

Dzięki wielkie.

Czy UBS daje jakieś bony świąteczne?

Nie ma bonów swiatecznych. Ostatnie 2 lata mielismy dodatkowe punkty na MyBenefit

Barbara

Jeśli zapiszesz się do klubu rodzica to dostaniesz paczkę dla dziecka na święta. @Pracownik - ile tych punktów w przeszłości było? Można je w sumie wymienić na bony do sklepów i na allegro.

GumaBalonowa

Te testy na korposzczura to chyba największa głupota z jaką spotkałem się podczas aplikacji. Kompletna strata czasu kandydatów.

Rob_97

Czy pracowal ktos z was w UBS jako "external" (zatrudniony przez firme zewnetrzna)? Czy faktycznie potem jest szansa zostac w firmie i przejsc na umowe bezposrednio z UBS? Zostalem zaczepiony na Linkedzie przez rekruterke, ale nie wiem czy jest sens brac udzial w tej rekrutacji. Z gory dzieki za odp :)

EN
@Rob_97

Jest możliwość konwersji w obie strony.

@EN

Co dokładnie masz na myśli? Przejście na umowę z UBS lub wygaśnięcie umowy z firma zewnętrzna i brak oferty ze strony UBS?

Czy ktoś coś wie?

EN
@Rob_97

To czy Ci zaproponują bezpośrednie zatrudnienie to osobna kwestia. Natomiast proceduralnie nie ma przeszkód żeby z externala stać się internalem i na odwrót.

@EN

Z czym się to wiąże? Zmienia się wtedy wysokość pensji?

IT
@Piotr

przynajmniej u mnie zazwyczaj jest tak z przejściami: internal -> external jeśli chcesz zarabiać więcej (np. masz lepszą ofertę z innej firmy), a właściwie maxujesz już widełki na swoim ranku, no i twój line manager nie jest w stanie zaproponować ci obecnie awansu external -> internal jeśli masz zostać powiązany bardziej z prowadzeniem projektów wewnętrznych (line manager/awans) oczywiście wszystko jest ustalane nieoficjalnie z twoim line managerem :P

BA
@IT

Dokładnie tak, w UBS raczej zachęcają do przejścia na internala, bo ma on przypisany dużo niższy koszt w clarity, nawet jeżeli koszt pracodawcy jest ten sam (firmy pośrednicy biorą duży procent). Ale de facto, jak się sprawdzasz to nikt nie będzie Cie zmuszać do konwersji w jedną lub drugą stronę.

Zostaw merytoryczną opinię o UBS - Kraków

• Jak się pracuje w UBS?

Zobacz opinie na temat firmy UBS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 412.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UBS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 11 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UBS?

Kandydaci do pracy w UBS napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UBS
2.3/5 Na podstawie 405 ocen.
  • Krakowska 280
    32-080 Kraków