UBS Service Centre

Kraków

Opinie o UBS Service Centre

LadyGaga 2016-09-29 18:13
Oferty sa na stronach Luxoft, EPAM, etc. Tu sie glownie kontraktorow zatrudnia, czyli "ludzi ze wschodu", bo maja mniejsze oczekiwania finansowe. Do tego kontraktorzy nie maja benefitow z UBS, ani zadnych "extras" jak np. uczestnictwo w firmowej imprezie (ktora wtedy jest na mniej osob) etc.
WujekSamoZloWSZ 2016-09-30 23:19
Jakies dziwne stwiedzenie, ze niby na ukrainie ucza jezykow obcych takich jak bulgarski i mongolski...? Z wieloma ukraincami tutaj pracowalem i pracuje, znaja angielski, wloski, niemiecki i inne. Sa lepiej wyksztalceni od polskiego pokolenia gimbusow, i mam lepsze o nich zdanie niz o polakach do tego poparte doswiadczeniem. Skad taki brak szacunku do nich?
Olo 2016-10-04 21:02
Jestes botem, czy znalazles/as te zdania w internecie??
Ludzik 2016-10-09 22:49
Hej, dostałem pracę w UBS wrocław i będę jechał na parę miesęcy za granicę się szkolić. Dostałem do wypełnienia jakiś forumlarz, na Amex Card i mam pytanie jak to wygląda, podobno na dzień przypada 48 euro, to sporo kasy. W związku z tym mam pytanie, czy będę mógł sobie wydawać na co chcę, czy są jakieś określone reguły? I czy będę mógł wyciągnąć pieniądze z bankomatu, żeby je ewentualnie zaoszczędzić i przywieść do Polski?
Robbi 2016-10-19 04:00
No nie moge, ubs chyba utworzyl departament to tworzenia lipnych postow na gowork. Najsmieszniejsze jest to, ze w tym dzialach ludzie nie pracuja dluzej niz 6-10 miesiecy xD Ciekawe co wtedy zaczniecie tutaj postowac.

Tak na marginesie dieta na wyjazdach zagranicznych jest regulowana przez prawo. Nie dosc, ze chwalicie to co macie zagwarantowane przez praw, a nie ubs to jeszcze jestescie nieukami. Ale wlasnie jak ktos konczy np. UEK z niska stednia ocen i brakiem ambicji to potem konczy w ubs, bbh, albo statestreet xD Tutaj sie na chwile przychodzi troche zarobic, a potem szuka pracy, na dluzej, gdzie indziej
Adrianna Rakieta 2016-10-23 03:41
W Tesco pracujesz? Chyba forum pomylilas/es
laxoft 2016-10-27 09:34
Jestes klamca i duren UBSowy..
LadyGaga 2016-10-29 00:08
Ale co konkretnie jest nieprawda? Sam dla tego ruskiego poddostawcy pracujesz, to co mozesz wiedziec?
Maly Robin 2016-10-30 01:39
Skislem... ostatni raz tu zagladnalem w 2015, i ten rspct to troll nagoniony przez ubs, nawet podawal jakis email, zeby go prywatnie pytac o ubs :))) widze, ze ubs go dalej oplaca.

Koles pisze, ze frustraci, a ubs ma najwieksza rotacje miesieczna pracownikow, 70-80 osob na meetingu dla new joinerow co miesiac, cos za duzo. W skali 5-7 m-cy cale teamy zmieniaja sklad na moim pietrze biurze
Magda 2016-10-30 14:15
Dobre :)))) Ludzie z HR-ów pewnie czytają te wasze dyrdymały i polewają z teorii spiskowych a'la rewelacje Antka Świrusa.

70-80 osób co miesiąc - i co? Na ponad 3000 ludzi z kontraktorami to nawet nie jest 3% załogi. A z tego mniejszość to rotacja, bo ciągle dochodzą nowe stanowiska w tej lokalizacji. Inna sprawa dlaczego akurat w tej, wiadomo, low-cost location.

Ale jak się ma taki poziom matematyki, to jedyne co pozostaje to się żalić na GoWorku.
laxoft 2016-10-31 10:13
Widzisz, ja przywyklem ze takie firemki smieszne jak UBS, Luxoft, Epam i inne kupuja albo usluge, gdzie boty bzdury wypisuja o jakichs adekwatnych wynagrodzeniach albo siejace ferment o ofertach pracy, ale ten rspct to jakis wyjatkowy matol i perfidny klamca...
Bajdurzy i mydli oczy tluk jeden...
pracownica 2016-10-31 18:17
A co konkretnie jest nieprawda? Bo ja mam w swoim payslipie dokladnie tak samo.

Na trolla to mi raczej ty wygladasz, z tym swoim brakiem argumentow i jezykiem prostaka.
laxoft 2016-11-02 14:19
niezly z ciebie troll i tluman na dodatek. Uzywac dwoch nickow w tym jeden broni drugiego... Zalosny jestes
Człowiek z daleka 2016-11-12 22:41
Już pracuję, jest spoko, zobaczymy jak dalej.
Geronimoo 2016-11-17 02:19
Ciekawie tutaj, o ile wiem to jest 1700-1800, sam krakow ~1400, dobrze, ze ktos nie napisal 30_000. Czy ktokolwiek z Was w UBS pracuje, czy to konkurencja np. HSBC tutaj postuje?
S-klasa 2016-11-17 20:16
Rotacja jest duza, to fakt, bo w firmie typu bank inwestycyjny trzeba byc bardzo cierpliwym. To nie jest firma, gdzie jest jakis rush, development itp. Kazda tego typu instytucja charakteryzuje sie stagnacja, tutaj jednostka czasowa to okolo roku (projekty, awanse, podwyzki), stad kazdy musi sie zastanowic zanim aplikuje czy ma odpowiedni charakter
Bartosz 2016-11-21 18:14
czesc czy ktos orientuje sie gdzie miesci sie dział oprogramowania java w Londynie ? Znalazłem piec adresow w Londynie.
Jeśli masz wybur to na niższych stanowiskach odrad 2016-11-25 23:40
Jestem byłym pracownikiem UBS Kraków. Przeczytałem wszystkie posty i pozytywne posty mogę potwierdzić, ale niestety negatywne również wszystkie się potwierdzają. Niestety zależy gdzie trafisz natomiast problem jest taki, że dużo zachowań ludzi tej firmy to zachowania z typu sekty. Zastraszanie bezpośrednie i pośrednie to norma jak już to zauważysz i zaczynasz stosować ich metody działania w stosunku co do nich. Generalnie odradzam jak zaczynają kręcić już na rozmowie kwalifikacyjnej, bo wtedy na 100% traficie do zespołu, w którym jest kilka osób przeszkolonych do niszczenia psychiki tak żebyś stał się całkowicie posłusznym i bezmyślnie wykonującym rozkazy niestety często się zdarza, że nie zgodne z prawem a jak już to zrobisz to mają Ciebie w garści i zostajesz niewolnikiem. Pracownicy Izraelskiego pochodzenia bądź też pracujący dla Izraela będą wychodzić na korytarzu i mówić do Ciebie "servus"- Słowianin czyli niewolnik https://pl.wiktionary.org/wiki/servus.

Wynika to z tego że niestety owy naród wybrany niestety jest bardzo płytki i niestety często bez polotu czego niestety nam zazdroszczą, zazdrościli i Niemcy.
Wynagrodzenia w UBS Kraków 2016-11-25 23:59
Średnie wynagrodzenie w UBS wynosi 65 000 zł brutto miesięcznie na świecie.

Polacy ceńcie się Jeśli będziecie chcieli więcej to zaczną was cenić.
Proponuję stawki w Polsce

AO (Autorized Officer) - 15 000 zł brutto +1 rok doświadczenia
AD (Associated Director) - 20 000 - 25 000 zł brutto + 3 lata doświadczenia
D (Director) - 30 000 - 50 000 zł brutto + 5 lat doświadczenia

oczywiście mając na myśli doświadczenie mam na myśli doświadczenie pasujące do stanowiska. Fryzjerstwo, przewodnik wycieczek i instruktor pływania, tłumacze, absolwenci geografii, historii, itp. i zawody t.p. raczej powinny podane wyżej lata pomnożyć przez 10

Te ceny zarobki się powinny tyczyć jedynie absolwentów szkół z top 10 uczelni wyższych przez ostatnie 20 lat.

Każdy wie że i tak w UK pracują same matoły. Ja byłem i przyznaję nie poznałem tam nikogo inteligentnego a już na pewno nie w temacie, którego jestem specjalistą.

a UBS i tak będzie w Polsce zatrudniał bo potrzebują ludzi do obsługi ich systemu sztucznej inteligencji "obsługującej klientów" i zakupy na rynkach finansowych.

Jeśli ktoś ma skrupuły to niech pomyśli że UBS na Krakowie oszczędza około 1 000 000 000 zł rocznie.
PoduszkaZPierzem 2016-12-16 18:28
Pensje to jedno a warunki pracy to drugie i te sa bardzo kiepskie. O ile w pierwszym przypadku nie nalezy spodziewac sie rewelacji, bo to biura outsourcingowe, ktore maja za cel redukcje wysokich Brytyjskich czy Szwajcarskich kosztow, to warunki pracy zaczynaja byc bardzo zle. Biuro jest przeludnione, jakis rok temu usunieto szafki przy biurkach zastepujac je "zbiorczymi regalami", gdzie pojedyncza szafka ma rozmiar tak maly, ze nic wiekszego u podstaw niz teczka a4 nie wejdzie. W miejsce szafek dorzucono po dwa dodatkowe biurka w rzedzie, chyba tak zeby moc slyszec oddech kolezanki/kolegi obok... Generalnie bardzo glosno w okolo. W kuchniach jest syf, ktos kiedys rozlal troche coli z puszki na podloge, ktora umyto po okolo tygodniu dopiero, i buty przestaly kleic sie podlogi w koncu. Ciagle brakuje kubkow, bo zmywarki sa odpalane raz dziennie na koniec dnia. Ekspres do kawy ciagle jest out of order, a ostanio nawet maszyna do podawania wody, i trzeba isc na inne pietro o ile tam tez nie ma takiego problemu w tym samym czasie. Z parapetow kurz nie jest scierany chyba w ogole, a klamki kleja sie od brudu. Nie polecam, sam stad spadam za miesiac jak tylko dobije do pelnego roku pracy. To wyglada jak jakis zaklad pracy na Tajwanie. Coz redukcja kosztow na Polakach.
Marta 2016-12-23 15:09
Nic nie powiem o firmie, ale jaki .. napisał o "servus" że to jest slowo hebrajskie? Na szczęście miałam możliwość mieszkać kilka lat śród " strasznych żydów" i bardziej otwartych i życzliwych ludzi w swym życiu nie widziałam. Jeszcze dodam, że żaden Izraelita nie przeprowadzi się do Polski przez takich antysemitów aby pracować za takie grosze.
dla Marta 2016-12-24 23:19
Tka się składa że może jedni są OK ale inni bezprawnie zasiedlają palestyńską część o czym zdecydował ONZ. Do puki jesteś klientem to mówią do Ciebie przyjacielu i są najlepszymi przyjaciółmi, a jak powiesz dziękuję nie to zaczną pluć Tobie pod drogę i będą niszczyć. Niestety ja tego doświadczyłem. Tak ktoś powie coś na Polaka to wszystko ok, ale jak na mąciwodę ktoś coś powie to antysemita. Marta proponuje lekcję historii, co się mówi to jedno, ale co się robi to 2-gie a to jest obraza i zniewaga Polaków, którzy przez wiele pokoleń byli traktowani jak niewolnicy i sprzedawani do krajów zachodnich gdzie właśnie ów wspaniały naród był pośrednikiem większości transakcji i zarabiał krocie. Obecnie również to robią sprzedają Polaków za marne grosze do centrów a jak nie chcesz byś dyskryminowanym to wtedy zbiega się ekipa zapobiegawcza i sprowadza Ciebie do parteru pokazując Twoje miejsce.
Julian 2016-12-30 22:28
"Wybur", "do puki"... jestescie botami czy analfabetami... ach pracownikami UBS
qswdefg 2017-01-01 11:06
Na którą pozycję najlepiej aplikować żeby po jakimś czasie przenieść się na stałe do Zurychu?
Takie tam doświadczenia 2017-01-04 22:11
Pracowałem kilka miesięcy w UBS Kraków i że ktoś robi błędy to mnie wcale nie dziwi bo szczególnie po takim tekście.
Atmosfera w jednych zespołach jest fatalna w innych bardzo pozytywna.
Ten ktoś musiał trafić do zespołu bardzo negatywnego, który jedynie cofa w rozwoju. Efekt robienia błędów to raczej wynik frustracji i bezradności, który jest pewnie wynikiem w pracy w zespole.
Ja również miałem okazję pracy w podobnym zespole, ludzie zamiast pracować wymyślali różne sposoby na wyprowadzenie mnie z równowagi i doprowadzenie do obłędy zamiast zajmować się pracą. Niestety siedzieli całymi dniami w pusto i udawali że pracują a zamiast tego knuli jak by tu dopiec i rozwalić psychicznie.
Często to byli ludzie z mojej obserwacji, którzy mieli niestety niskie wykształcenie i doświadczenie pracy call center lub innych podobnych pracach. Zaczęli pracę w UBS i nagle każdy się czuł panem i władcą.
Zachowywali się jak by przeszli szkolenie w Hitlerjugend, a po polsku się mówi puchy na cztery sztychy a wesz na cal. Niewspółmierne poczucie własnej wyższości nad innymi pracownikami często dużo bardziej doświadczonymi. Pokazywanie swojej wyższości i niestety jednocześnie pomniejszanie wartości osoby mobbingowanej.
Ciągłe wyszukiwanie słabości i dogryzanie tak jak by niektórzy pracownicy należeli do niepisanego układu wewnątrz UBS Kraków i nie mieli żadnej odpowiedzialności za swoje czyny, a co najgorsze zawsze jak jeden coś zrobi to zaraz jest 2ch innych, którzy poprą jego wersję. Niestety w długim okresie czasu nie będzie działało to dobrze dla wizerunku firmy ale za to wewnętrzna grupa może zbierać dane o interesujących ich osobach.
Mnie nie raz dawano do zrozumienia, że jestem klientem a nie pracownikiem.
Ja niestety kiedyś już miałem do czynienia z podobną sektą wyznaniową i w porę się spostrzegłem bo oni najpierw okradają a potem chcą, żebyś był bezwzględnie posłuszny. Dokładnie kontrolują Twoje wszystkie wydatki, pozbawiają pracy i potem przychodzą z pomocą jako wybawiciele dając tylko tyle ile potrzeba i zostajesz ich niewolnikiem.

Niestety tak się dzieje nie tylko w UBS ale i innych firmach outsourcingowych gdzie na miejsce zagranicznych managerów przychodzą "Polacy"(niestety to nie są prawdziwi Polacy tylko często należący do rodziny mafijnej dzieci, lub pociotkowie, które nie nauczone są kultury i szacunku dla 2giej osoby tylko sposobów na odebranie godności 2giemu człowiekowi). Boja się mądrych ludzi bo sami są często niestety głupi więc działają jak stado os. Ludzie bez wizji bez kreatywnego myślenia jedynie przygotowani do pełnienia przypisanych obowiązków w hierarchii.

Szkoda jedynie wielu młodych ambitnych osób, które się z tym zderzają potem nabierają negatywnego spojrzenia na pracę i w tym brną, myślą że tak jest wszędzie i ten model przenoszą ale zapewniam was że tak nie jest wszędzie.

Jak mówił Piłsudski: "Naród wspaniały tylko ludzie to k...y". Natomiast mogę zapewnić wszystkich młodych pracowników, że prawdziwi Polacy tacy nie są, a są nimi jedynie Ci, którzy najgłośniej krzyczą że są Polakami. Ludzie fałszywi i zdradliwi. Działają głównie w grupie i jedne nawija Tobie makaron na ucho a 2gi pruje sweter z tyłu, a potem w domu się chwalą, który to bardziej okradł nienależącego do ich sekty bo dla nich okraść obcego to nie grzech.

R2D2 2017-01-08 21:27
Hehe, na zadna, w Zurychu jest polityka, ze gdy ktos odchodzi nie uzupelnia sie stanowiska a znajduje osobe w Krakowie/Wroclawiu/Pune/mumbaju/Szanghaju. Witamy w 21-szym wieku :)
a 2017-01-09 17:44
Możecie pisać w jakim dziale pracowaliście? Czy to się tyczy każdego działu. (słabe zarobki itd.) zależy mina działach związanych z quantami/riskiem.
M 2017-01-12 16:39
Quanty są ponoć bardzo ciekawe, nawet wewnętrznie trudno się tam przenieść. W Risku raczej nie nauczysz się nic, co mogłoby się przydać w innej firmie.
adon 2017-01-12 19:46
Potwierdzam opinię przedpiszacego. Quanty są perspektywiczne ze względu na obecne trendy w jakie wpadły wielkie corpo. Będą jeszcze ciekawsze jak trochę więcej procesów przejdzie do Poland. Na razie testują rynek ale jak się przyjmie to będzie super tylko. Risk operacyjny rynkowy i kredytowy sprowadzają się jedynie do wykonywania pracy operacyjnej a pracami w risku są jedynie z nazwy.
4x4 2017-01-22 20:14
Nie jest w UBS jakos bardzo zle. Zalezy na kogo sie trafi , jaki dzial i jakiego menadzera choc jest to centrum uslug czyli w sumie taki wewnetrzny outsouricing mimo ze przekonuja sie ze jest sie czescia firmy. Ludzie w UBS w krakowie sa w celu ciecia kosztow. W czesci IT z tego co widzialem place zaczynaja sie o 5 tys brutto dla swiezakow po studiach . Ludzie z doswiadczeniem moga liczyc na znacznie wiecej. Gorne widelki sa naprawde duze dla osob z doswiadczeniem ale nie maja zwyczaju dawac tyle. Slyszalem o czlowieku z IT AD rank 20 tys brutto zarobki choc to daleko do maksymalnej stawki. Coz wyglada to jakby naprawde ciezka kase udalo im sie ugrac dzieki temu ze ludzie nie negocjuja. Jak beda was chcieli to sami zaproponuja zejscie na nizsza stawke. Chyba ze nie macie co zaoferowac i jedyne co oferujecie to to ze mniej wam zaplaca iz innym ..
PC 2017-01-23 18:52
Firma UBS to super pracodawca dla ludzi z kompetencjami. Tylko można pozazdrościć takiej pracy i takiej firmy. Ja złożyłem cv ale obawiam się że nic mi z tego nie wyjdzie, maja bardzo wysokie wymagania.
as 2017-01-24 06:14
Z tymi wymgaganiami tez bym nie przesadzal. Z tego co widze to jest pelna mozajka od ludzi kompetentnych po naprawde nie kumatych ... Z drugiej strony na kasie w lidlu po dwoch latach jest 3800 brutto ostatnio mozna przczytac a swiezak czesto robiacy w sumie to samo co osoba doswiadczona dostaje 5 tys brutto to szalu nie ma.
xDqsdfgxD 2017-01-24 22:39
Wszystko zależy, gdzie się trafi. W moim przypadku: pierwsze dwa miesiące nie robiliśmy kompletnie nic (menedżment zza granicy zastanawiał się, co z nami zrobić). No cóż, niezbyt profesjonalne podejście.... Później próbowano w dwa tygodnie nadrobić straty i przeszkolić cały zespół. Efekt? Wleciało jednym uchem, wyleciało drugim - trudno, wyjdzie w praniu. Po tym okresie zaczęła się "normalna praca": niezbyt ambitna, nawet bez ciśnienia, dla niektórych być może i ciekawa. No i przynajmniej nie była to "klepanina" tabelek w excelu. Po pewnym czasie zmienili nam kierownika na nowego (UK) i zaczął się dramat. Praca stała się nudna jak cholera, przewidywalna, powtarzalna, bezsensowna (mnóstwo nowych zadań, które mijają się z celem).
Koleżanka z innego piętra zanudziła się już po paru dniach pracy. Inni z kolei pracują tam ładnych kilka lat i nie narzekają.
Znaczącym plusem jest stosunkowo mały odsetek osób nagminnie posługujących się plugawą korpomową. Ludzie generalnie sympatyczni i bardzo pomocni.
386DX2 2017-01-25 12:51
Nigdy tu nie pracowales a sie wypowiadasz?? Nawet jakbys sie dostal to szybko zmienisz zdanie.
Maggie 2017-01-26 19:58
Pracowałam w UBS ok 5 lat, od roku nie pracuję.

Ogólnie bardzo dużo zależy od zespołu, do którego się trafi.

Minusy:
- Obcinanie benefitów - widocznie szczególnie przez osoby dłużej pracujące w UBS
- (jak wszędzie) część przełożonych dobieranych z przypadku
- Podwyżki dla dłużej pracujących pracowników, mimo awansu, Team Leader może zarabiać mniej niż nowo zatrudnieni podwładni

Plusy:
- Szkolenia - zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, można się dużo nauczyć
- Wynagrodzenie dla nowo zatrudnionych pracowników
Studentka 2017-01-27 15:54
Witam, mam pytanie czy firma UBS prowadzi staże . Wiem, że kiedyś były i znajomy był bardzo zadowolony i wychwalał firmę. Czy staż jest bezpłatny czy jest jakaś kasa?
pixn 2017-01-27 21:11
HR Poland też nie polecam- dramat
orange 2017-01-27 21:16
Zgadzam się IT ok ale HR Operations szczerze nie polecam
as 2017-01-31 06:05
Sa platne.
GoWorkPl 2017-01-31 20:24
Pytanie, czy ktoś pracował w HR lub rekrutacji? Jakie odczucia i zarobki dla osób doświadczonych w UBS ?
em 2017-02-03 17:03
Podpijam pytanie - ile na start?
Mam dwa lata doswiadczenia w administracji/HR
Kola 2017-02-08 22:43
Czy UBS prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Czy trudno jest się dostac do nich. Nie ma nigdzie informacji a zależy mi na tej firmie. Wierzę, że ktoś będzie miał nowe informacje i podzieli się. Z góry dziekuję
Przestrzenna 2017-02-09 11:17
Hej,

Około pół roku temu UBS w Krakowie postanowił utworzyć team zajmujący się GIS'em, który jest moim głównym narzędziem pracy. Obecnie ponownie otwarta jest rekrutacja na stanowisko Geospatial Business Analyst w Research Team. Czy ktoś pracuje w tym teamie lub orientuje się jak wygląda sytuacja? Jakich zarobków można się spodziewać ? Posiadam 3 lata doświadczenia stricte w GIS, jednak w niewielkich firmach, a nie w korporacji (co uważam akurat za plus - szeroka wiedza), w ofercie wymagane 3-5 lat doświadczenia w "research role"

Dzięki za odpowiedzi
ddd 2017-02-14 15:32
# lata doświadczenia to Associate Director i możesz chcieć od 14 do 20 t. zł p/m
ddd 2017-02-14 15:36
ale jak jesteś bardzo dobry i wiesz że znasz się na robocie. Masz papiery z dobrej szkoły. Najlepiej Top 10 w Polsce i na początek poznaj swojego szefa. Jak go Tobie nie przedstawią to nie bierz roboty bo na pewno wyjdzie jakaś mizeria.
andy 2017-02-15 21:39
spokojnie 6000-7000
Jelcz 2017-02-16 14:58
UBS to jest firma. wysokie standardy a za tym idą wysokie zarobki
as 2017-02-21 19:32
Z tymi standardami to bym nie przesadzal. Z zarobkami tez nie. Sa osoby co duzo zarabiaja nie przecze jednak to sa najczesciej kolesie ktorzy siekorzystnie wbii do pracy na dzien dobry albo znajomi krolika. Wiekszosc to zwykli klepacze w klawiature ze mocna srednia pensja. No generalanie mozna aplikowac jak beda chciali cie to i tak powiedza ze moga ci dac tylko polowe tego co chcesz :)
znajoma 2017-02-23 22:51
...bo pierwsze 5 lat to byla obsługa klienta. Potem posiedział pół roku w Shellu, po odejściu wszyscy byliśmy szczęśliwi:) Szczególnie, że na pytanie już nie miał kto odpowiadać "spi@$€£aj" ;) Potem gdzieś tam pół roku, rok w Electroluxie i od 2013 UBS.
Z powodu psychiki, charakteru tylko do banku się nadawał.
Mam nadzieję, że odpowiedź wyczerpująca
Peter 2017-02-25 15:39
Jak firma jest świetna to i praca również. Złożyłem cv do firmy i czekam czy zaproszą mnie na rozmowę. Ale chciałbym troszkę sie dowiedzieć o firmie. Jaka jest atmosfera w firmie, gdyż dla mnie jest to ważne. Czy wysokość wynagrodzenia jest adekwatna do wysokości wykształcenia?
Zostaw swoją opinię o UBS Service Centre - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UBS Service Centre