Opinie o Sports Hospitality Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sports Hospitality Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sports Hospitality Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sports Hospitality Sp. z o.o. w Warszawa

asdf

Mówicie o tej w Warszawie? Czyli nic się nie zmieniło?

tiko

firma totalnie nie rzetelna brak kasy!!!!!!! uważajcie na nią !!!!

Dari

Podczas meczy Euro 2012 pracowałam w tej firmie. Zdecydowanie nie polecam, do dnia dzisiejszego nie otrzymałam wynagrodzenia. Wszyscy byli dla ciebie mili dopóki nie przyszedł dzień wypłaty, a wtedy zero odpowiedzi na telefony, mejle.

Polonia bydgoszcz

Nie polecam za bardzo tej firmy.A te osoby co dają dobre opinie to lizusy.Brak organizacji-wielu kierowników,nie wiadomo kogo słuchać.Jeden wielki kogiel-mogiel.Wiecej ludzi rządzi niż pracuje...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sports Hospitality Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Katowice
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games

czytam i czytam, komentarz wystawcie sami. Wynagrodzenie DO 10-tego, dziś 17-ty, pieniędzy jak nie było tak nie ma, wyjaśnień również.

ehh

Czasem warto jest mieć swoje zdanie, a nie mówić to co chcieliby usłyszeć przełożeni. Prawda jest taka, że rola Lidera nie jest zbyt męcząca, po za przyniesieniem ciuchów, kasy i ewentualnych braków w trakcie, nie robicie nic. Resztą, najgorszą robotą zajmują się pracownicy -kasjerzy, kucharze. Organizacja na Pepsi Arena godna jest 100% krytyki, to przykre. Nikt na ten temat się nie wypowiada, bo szkoda słów.

Lider

Pracuję na Pge Arenie od samego początku od otwarcia. I to co piszecie to jakieś bzdury wypłaty były zawsze na czas, zdarzały się pojedyncze sytuacje kiedy się przelewy spóźniały co było spowodowane dużą ilością pracowników lub po prostu złościwością rzeczy martwych. Co do koordynatorek to miałam również przejmność pacować kolejno z każdą z dziewczyn. Nigdy nie spotkała mnie nieprzyjemność z ich strony, jeśli pracownik wykonuje swoje obowiązki to ich nie ma ! Atmosfera również jest ok! Więc nie rozumiem waszych problemow. Czasem warto zająć się swoją pracą....

Jestem kasjerem na Stadionie w gdańsku PGE Arena. Pracuje dla Sport Hospitality. Pracuję od Euro i od samego poczatku były problemy. Wypłaty za pracę na meczach Euro albo nie przychodziły albo były za małe. Teraz podczas meczy sezonowych, w roku 2012 było jeszcze dobrze, choć były problemy z kasami bo sie psuły ale organizacja była nie najgorsza. Wypłaty przychodziły na czas albo 2-3 dni później. Teraz w sezonie wiosennym 2013 zmieniły się kordynatorki i wszystko się zmieniło. Chciały mieć porządek a mają jeden wielki syf. Pracuję na kiosku gastronomicznym. Nie dostajemy wypłat na czas. Wcześniej Lider ( osoba która zarzącała swoja grupą pracownikow na danym kiosku ) był traktowany poważnie. Gdy wysyłał liste z kim chce pracowac to wszyscy pracowali tak jak on to ustalił. a teraz w sezonie wiosennym 2013 ani razu nie pracowaje ze swoim Liderem ani ze swoją grupą i jest wielki syf. Rozdzielają ludzi i rzucają ich po byle jakich kioskach, obiecują i nie dotrzymują ani jednej swojej obietnicy, jakies testy robią a same nie umieją utrzymac porządku na swoim stanowisku. Generalnie robią to co im się podoba. Nie polecam pracy w takiej atmosferze za marne 60 zł za prace, gdzie trzeba przyjsc 4 godziny przed meczem i po zakonczeniu meczu trzeba zostac od 2 do 3 godzin i czekać na rozliczenie. za 60 zł w takim stresie i nieprzyjemnej atmosferze się nie opłaca. + najlepiej ogarnietych ludzi traktują jak g*wno. Praca mi się bardzo, ale to BARDZO podobały, do czasu kiedy nowe kordynatorki nie zrobiły "rewolucji". w roku 2012 o wiele lepiej się pracowało. a niezadowolony pracownik to zły pracownik, więc moża pora coś zmienić? Jeżeli zmieni się coś to napiszę opinie, która by to prostowala, jak narazie jest jeden wielki syf.

xxx

Ewidentnie podstawiona osoba. Przykre jest to że firma która uważa się za wspaniałą i tak pewną siebie nie potrafi nic. Nie będę wspominać o zaopatrzeniach i warunkach pracy oraz o tym, że niezadowoleni klienci pretensje kierują do kasjerów i kucharzy, bo niestety nie mają do kogo gdyż nikt nie stawi im czoła i nie powie 'tak, to ja jestem odpowiedzialny/a za to jak wygląda obsługa'. Wspomnę jedynie o wynagrodzeniach które w zasadzie NIGDY nie są w terminie. Skoro zleceniodawca nie potrafi wywiązać się z JEDNEGO punktu z umowy to dlaczego zleceniobiorca ma przestrzegać wszystkie?? Syf

jasnosc
@xxx

To chyba jakaś żart! Żeby pensja była na koncie w terminie to by było superextra! Nie wspominając już o innych rzeczach.

aga

Pracuje dla sport hospitality. Jestem bardzo zadowolona, przełożeni są przyjaźnie nastawieni do pracowników, panuje miła atmosfera, wynagrodzenia przychodzi na konto w terminie. Polecam

Kamil...

Czytam komentarze i się dziwie....Pracuje w Sports Hospitality od roku i wszystko jest wporzadku...

ona

A co powiecie o kioskach w Koszalinie? Pracował tam ktoś?

bolo23

ja mam dobra opinie... Pra cowałem, dostałem kase. Nie wiem o czym mowicie. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sports Hospitality Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sports Hospitality Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sports Hospitality Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sports Hospitality Sp. z o.o.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 212A
    02-486 Warszawa
  • NIP: 5252459551 REGON: 141948400 KRS: 0000335614

Sports Hospitality Sp. z o.o.