Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

OpenSpace

Moja informacja jest skierowana do zarządu w Warszawie, więc proszę nie kasować tej opinii: Zakład produkcyjny w Poznaniu, dokładnie hala zupy mokre, nie będę pisał po nazwisku czy stanowisku bo łatwo można dojść kogo to pomysł: po powrocie ze zwolnienia jest przeprowadzana przez kordynatorów ankieta / rozmowa na temat absencji jest to kilka pytań, co najmniej 3 z nich łamią Rodo, Kodeks Pracy, Tajemnice Lekarską i przepisy w UE. Niech ludzie w Warszawie się tym zainteresują, bo jak wpadnie kontrola, to będzie za późno. Ludzie się skarżą, więc lada chwila i będzie za późno. Pisze to bo podoba mi się praca i bardzo zależy mi na tym aby firma miała dobre opinię w Poznaniu.

On

Ile zarabia netto z wszystkimi dodatkami operator wózka widłowego przy produkcji ?

Poniżej minimalnej

Minimalne wynagrodzenie w przyszłym roku będzie musiało wzrosnąć aż o ok. 18-20 proc. Rekordowy wzrost to skutek ustawowego mechanizmu ustalania płacy minimalnej, który z opóźnieniem uwzględnia niedoszacowaną inflację Minimalna stawka godzinowa dla samozatrudnionych i zleceniobiorców będzie musiała wzrosnąć co najmniej do 27,80 zł (a być może nawet do 28,20 zł).

Plk
@Poniżej minimalnej

Tutaj nikt nie pracuje za minimalne b o 3 zm kolo 4 netto sie ma zwykla pracownica mechanicy 5 maja netto i. Wiecej a operatorzy zle tez nie maja

Anks

Na 4 zm jakie sa zarobki dla kobiet czy te 4500 zl netto ma sie to przy umowie na stale o dligoletnia pracownica

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno

Na jakich działach pracują kobiety i co się tam wykonuje? Czy jest to praca ciężka? Chodzi o pracę przez agencję pracy.

Pracownik pośrednictwa pracy
@Kandydat

Praca na działach jest przyjemna . Sama pracując w tej firmie kilka lat pracowałam przez agencję i nie narzekałam tylko trzeba mieć swoje zdanie.

Konfucjusz

A to prawda, że na milkicie multasy cały tydzień ściemiają żeby wszelkie prace wykonywać w soboty i niedziele przychodząc za ciężkie pieniądze ze swoimi przydupasami i naciągać firmę na koszty. A operatorki podobno mają po 5-6 przerw na zmianie.

1975

Unilewer nie jest firmą tolerancyjną. Jeśli wyjdzie na jaw że jesteś, gejem, libijką lub transwestyta itp, to masz przerąbane. Przykład jest taki Pracuje w firmie pracownik który jest podobno transwestytą. Pracuje na różnych działach bo nikt go nie chce na swoim dziale . Nikt jego nie lubi, nie akceptuje, nie rozmawia z nim. Kiedyś pracowałem z nim . Był miły sympatycznym facetem. Dobrze mi się z nim rozmawiało. Nie wygląda na transwestytę nie ma pomalowanych oczu czy paznokci. Jeśli jesteście innej oręntacji seksualej to trzymajcie się z dala od tej firmy

Życzliwy

Uważajcie na dyra na bramie. Widziałem nowy grafik machania łapami. W poniedziałek będzie o godzinie 6 a potem środa i czwartek o 22. Już się sypią nagany

Szaszłyk

Firma dobrze płaci i to na tyle. Atmosfera jak w (usunięte przez administratora) szczególnie na dziale mokry baby tam pracujące chamskie, bez kultury, gnoją nowych pracowników tak, że chce się im przyp#$@&ić. Wybierzcie mniej płatną ale spokojniejszą pracę

@Szaszłyk

Dobrze płaci to znaczy w sumie ile konkretnie? Jesteś w stanie to doprecyzować?

Szaszłyk
@Marta

Ja pracowałem przez randstad za 4,5 zł na rękę ale to było 15 lat temu. Teraz od znajomej wiem, że zarobić można 4 tyś na rękę także jest ok. Ale powtórzę robota tam to kompletne dno, atmosfera jak w (usunięte przez administratora), brakuje tylko funkcji (usunięte przez administratora) Najgorsze jest to, że kierownictwo w sumie osobiście nie pogania ale poganiają wieloletni pracownicy( szczególnie babo chłopy). Ta praca to otwarta autostrada do depresji

@Szaszłyk

Babo chłopy są okropne. Jeżeli przyjdzie do pracy normalna kobieta to wszystko zrobią aby pozbyć się takiej osoby.

Ona
@On

Chciałabym zatrudnić się w tej firmie nie wiem czy wytrzymam z tymi babo chłopaki!?

Kiełbasa
@Szaszłyk

Praca z kobietami na mokrych nie jest niczym miłym jedynie współczuje tym młodym chłopakom, którzy pracują ze starymi babami sfrustrowanymi niemającymi swojego życia nie zdziwię się jak zaraz ci młodzi pouciekają, bo kto młody będzie chciał pracować w takich warunkach.

Arek K

Jak można pracować w takich warunkach ludzie nie dajcie się. Jesteście wykorzystywani a oni sobie nabijają kabzę masakra zero szacunku do człowieka praca i praca hahaha

Ciekawy
@Arek K

W jakich warunkach?

Vladimir
@Arek K

1. Zawsze mają rację. W zasadzie rozmowa z takimi szefami nie ma sensu, bo w dyskusji oczekują od podwładnych potwierdzenia, że mają rację. Mają też tendencję do promowania tych z zatrudnionych, którzy zawsze im przyklaskują. 2. Skupiają się wyłącznie na drodze do własnego awansu. Ich czas w pracy ogranicza się na podlizywaniu się osobom będącym w hierarchii wyżej od nich. Wszystko po to, by uzyskać awans. Dla ciebie natomiast nigdy nie mają czasu, więc nie podpowiedzą ci, jak zrobić coś lepiej, ani nie interesuje ich, jakie masz perspektywy rozwoju. 3. Mikrozarządzają. Szef przydzieli ci ważny projekt, ale potem będzie nadzorować każdą twoją decyzję i mówić, co można zrobić lepiej. W ten sposób pozbawi cię niezależności. Na koniec pochwali realizację zadania, lecz ty będziesz mieć poczucie, że tak naprawdę w tym momencie przełożony prawi komplementy samemu sobie. 3. Plotkują. Plotki są szczególnie toksyczne dla miejsca pracy. A pracownicy, którzy usłyszą plotki o innych od swojego szefa, mogą być pewni, że plotkuje on również o nich. 4. Ograniczają twoje interakcje. Może się to przejawiać w różny sposób. Jedni w ogóle nie są zainteresowani twoim zdaniem i nie dadzą ci nawet dokończyć twojej wypowiedzi. Inni mogą tak organizować spotkania, byś nie zdołał na nie dotrzeć, a nawet wprost cię z nich wyprosić. 5. Celowo wywołują konflikty w zespole. Jeżeli szefowie nastawiają pracowników przeciwko sobie, to na krótką metę może to poprawić wyniki firmy. Długofalowo jednak niezdrowa konkurencja zniszczy wszelkie relacje koleżeńskie i sprawi, że atmosfera w pracy będzie fatalna. 6. Podważają twoje zdanie o twoich umiejętnościach i osiągnięciach. Szef da ci odczuć, że twoje umiejętności są zbyt niskie, by pracować na stanowisku, na którym jesteś zatrudniony. Ponadto zrobi wszystko, by umniejszyć znaczenie twoich osiągnięć lub też rozdzieli je na większą grupę ludzi. W ten sposób będzie obniżać twoje poczucie własnej wartości, a zarazem łechtać swoje ego. Tak mniej więcej wygląda praca w tej firmie . Zastraszanie pracowników , nękanie psychiczne jak i fizyczne naginanie praw pracowników . Nikogo nie interesuje problem z twoim miejscem pracy niesprawne maszyny niebezpieczne lub ciężkie warunki pracy , masz słuchać i przytakiwać i być posłusznym .

Ktoś

Czy w Waszej firmie student zaoczny może podjąć pracę? Czy jest szansa, żeby dogadać się z kierownictwem, żeby pracować na 3 zmiany bez czterobrygady z ewentualnym weekendem pracującym?

Cuś
@Ktoś

Jest taka możliwość

Pigi

Te (usunięte przez administratora)torby co noszą do pracy to dla niektórych jedyny prezent jaki dostali.

@Pigi

O jakich torbach mowa? Z jakiej okazji były one dawane? Poza tym żadnych benefitów nie macie? Były na ten temat jakieś rozmowy z szefostwem?

Pigi
@Marta

Napisałem o torbach z jakiego materiału to mi Adm go work ocenzurowało. Każdy kto przychodzi do pracy to dostaje razem z giftami.

@Pigi

czyli giftów jest tu więcej? opowiadaj jakie w takim razie, dużo tego? i czemu nie każdy ostatecznie coś dostał, trzeba zasłużyć?

Kolo

Siema Dostaliście nie dorajde z Nivea, który nie dał rady z prostym projektem. U nas próbował wybielić sie

Wanda
@Kolo

To jaki to był projekt że uważasz że był prosty?

Stary
@Kolo

Masz na myśli(usunięte przez administratora)jeżeli to on to u nas awansował na dyrektora ????

Bystry

Cobra to daje popalić, zero szacunku, klnie jak szewc. Dramat i porażka.

Iii

Witam na jakie zarobki netto może liczyć Operator wózka widłowego przy produkcji ?

Miły
@Iii

Uśmieszek do Pani :)

Kamil
@Miły

Uśmiech otwiera wszystkie drzwi i okna na oścież. Tyle, że zimno się wtedy robi i trzeba nagrzać. A za grzanie trzeba teraz słono płacić i kółko się zamyka. Tak się chyba nie da. Trzeba się posiłkować pieniędzmi. No więc, ile ich tu dają za miesiąc pracy?

Alicja

Co w sumie robi takiego? Plus ogólnie rozumiem, że to nie jest reguła - da się trafić na innych przełożonych? Wezmę to pod uwagę. A co do stawek - to jak to wypada aktualnie?

ika
@Alicja

Ja pracuje na 3 zm i mam wypłatę 3800zł netto ale umowa na stałe i co kwartał premia dodatkowo może być nie musi ale przeważnie jest.

@ika

no i ile ona może wynieść i jak ewentualnie ją tną?

pracownica

Ale unilever dobrze płaci bo ja 4300zł netto co miesiąc plus dochodzą premie kwartalne a na koniec roku bony 13 pensja .

Abc
@pracownica

13 pensja? Hahaha co za bzdury.

lilka
@Abc

A ile płacą i jakie macie dodatki.

Franek
@pracownica

Jakie bony, jaka 13 pensja. Nigdy czegoś takiego nie było i nie będzie.A 4300 zarobisz ale na 3 zmiany w 4 brygadówce.

ona uv
@Franek

A co jest na swieta inaczej bony a te 4300zł netto to ma operator a nie pakowacz bo 3800zł netto to wychodzi a premia kwartalna raz jest raz nie wiec po co ludzie pisza bzdury ale z kimbala ludzie tu pracuje do dziś wiec chyba jest ok.

Franek
@Franek

Małe sprostowanie.Na 3 zm.w 4 bryg.,pensja ok 3800. Śmiech na sali .Większość weekendów w pracy.

wv

To mają pakowacze ale operator czy multi ma koło 5 tys zł netto

Agencja
@wv

Prawdą jest, że ludzie z agencji mają więcej niż operator. Tak było i tak będzie,.

Krzysztof
@pracownica

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd , niema ani bonów ani 13 pensji i to już od lat

ona
@Krzysztof

A co jest na gwiazdkę jak nie ma bonów świątecznych. Jakas karta sodexo dużo innych zakładów pracy to ma wpłacają gotówkę jakąś.

lp
@Agencja

Ale ludzie z agencji jak nie ma pracy to nie przychodzą.Ale liudzie jakoś tu pracują dziewczyny itp. i ludzie z kimbala się zatrudnili tutaj parę lat temu i pracują do dzisiaj i nie narzekają na wypłaty.

Alina
@lp

To prawda, lepiej pracować przez agencję bo lepsza wypłata jest

iga
@Alina

No ok to w jakiej granicy sa wypłaty na produkcji zwykłych kobiet zatrudnionych normalnie przez firmę. Co dostaje się na swięta.

Alina
@iga

Nie narobisz się, nie ma odpowiedzialności lepiej przez agencję

@Alina

Ale przez agencje chyba zatrudnienie nie jest zbyt stabilne? Na jakiej umowie się pracuje przez agencje a na jakiej przez Unilever?

iga
@Alina

No ok ale ja się pytam jakie sa zarobki kobiet zatrudnionych na stałe co pracują i jaki macie socjal co jest na swieta itp.

@Monika

Umowa o pracę tymczasowa przez agencję

Long

Radzę postarać się przenieść na inny dział np. zupy mokre. Kiedyś tam pracowałem i bardzo sobie chwalę. Miłe kobiety z Randstadu tam pracowały.

Wanda
@Long

A cięzko jest na tym dziale czy każdy da radę?

Były
@Wanda

Teraz to nie wiem, bo nie pracuję już, ale jak pracowałem to nie było ciężko.

@Long

A czy ktoś wie czy te miłe kobiety jeszcze tam pracują?

Gdzie
@Były

Na jakim dziale?

Honorata

A one faktycznie są aż tak bardzo tam potrzebne? Zresztą miałeś przyjemność z kimś niemiłym od nich, że tak o nie właśnie podpytujesz? Ogóle te mokre zupy są jakieś zastanawiające...

Ciekawy
@Honorata

Chodzi o kobiety z Randstadu.

Ktoś
@Honorata

Były(a) bardziej miła(e) niz inne, dlatego dobrze wspomina się takie osoby. To nie tylko moje zdanie.

Sherlock
@Honorata

O co chodzi z tym zastanawiające...

@Sherlock

No sama byłabym tego ciekawa, dlatego się zastanawiam, bo stwierdzenie, że zupy są mokre jest dość dziwne. Ciekawe jakie jeszcze inne powody do przeniesienia można przytoczyć?

Ewela

Moj maz pracuje w unilever w anglii, tam nie ma mowy o takich sytuacjach jak wy tu opisujecie. 4 pracuje - 5 wolnych, sobota zawsze wolna dla wszystkich,swieta wolne, mangament do serca przyloz, na emeryture odkladaja dobra kase. A mial sie transferowac do Polski ,chcielismy wrocic .no i te zarobki :/

Miki

Witam jak wygląda praca Operatora wózka widłowego jakie zarobki i czy jest możliwość awansu

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 433 ocen.

Unilever