Opinie o Draxton Wrocław w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Draxton Wrocław. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Draxton Wrocław o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Draxton Wrocław w Wrocław

Moka

Dzięki za info. Doświadczenie mam, ale nie chce wpaść z deszczu pod rynnę. Jaki system pracy panuje?Soboty i niedziele są pracujące? co z premiami? Cały czas jest coś do roboty czy tylko w razie awarii? Szukają Automatyka,ale czy praca na tym stanowisku polega tylko na usuwaniu usterek w automatyce czy całej reszcie też - hydraulika, mechanika itp. ?Zanim podejmę tam pracę chciałem poznać jak to wygląda z punktu widzenia pracownika. Dziękuje

łosiu

Mistrzów wymieszali! Będą jaja!!!

nn

Nadgodzin raczej nie ma. Jest za to robota ciężka i brudna. Jeśli to twoja pierwsza praca to warto próbować - wpadasz od razu na głęboką wodę, jak nie spanikujesz to podobno po roku będziesz dużo umiał. Jak masz doświadczenie -to sam nie wiem - chyba się zdziwisz że twój tytuł zawodowy i doświadczenie jest tak niedoceniane przez "górę". Walcz o stawkę na początku o podswyżkę bardzo ciężko.

Moka

Witam, jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu w ebcc, nadgodzin jest dużo?

gwiazdka:):)

Pozwalniali chyba tych co tak wypisywali ciekawe rzeczy albo czekaja az skoncza sie zwolnienia.Ciekawe kiedy zaczna wypisywac o nowych plotach lub o tym ze kamerki zakladaja

log

a co tu tka cicho ostatnio ??

CP9

BEDĄ PODWYŻKI !!!!!

odys

czy wydział MM jeszcze istnieje?jakoś cicho

log

A o kim wspominasz tych dwóch z wysyłki. Moze cos blizej

Czesc, jestem nowy w ebcc, czy te podwyżki bedą sie należały wszystkim jak leci? i czy w ogóle je dostaniemy? wyglada na to ze cele są juz prawie spełnione chociaż wrzesień ciezko idzie

hrabia dooku

w końcu coś mądrego pozd

Mik

Właśnie dwóch nierobów wywalili.... dwie flaszki na raz obalili.. może teraz już kamer nie trza zamawiać

v

Ja Tobie,również życzę powodzenia,dziwię się tylko ,że tak długo wytrzymałeś w EBCC.

DK

szkoda gadać widać jakie zachowanie prezentujecie !!!! 0 !!!! kultury ...... cała szajka się zabrała i wypisują smuty ...

ehhhh

CHYBA CZAS SIĘ ZWOLNIĆ Z FIRMY

Z EBCC :-)

A ja życzę wszystkiim kolegom i koleżankom z EBCC wszystkiego najlepszego na Święta :-)

Pilot z K-2

login - 2012-03-29 11:27:10 co myślicie o nowych ''LIDERACH''? Z odlewni .To kto to został nowym "Liderem"? Pozdro dla starych pracowników odlewni.

:)))

czytając wypowiedzi moich przedmówców przyszła mi do głowy taka myśl-gdybym była taka niezadowolona i rozczarowana poczynaniami kierownictwa to czym prędzej wzięłabym tyłek w troki i zmieniła miejsce pracy,

login

co myślicie o nowych ''LIDERACH''? Z odlewni .

kick12

to znaczy co widać na drzwiach w męskich toaletach? a nowi technolodzy nic nie robią? może to tylko pozory ale też tak mi się wydaje

Zostaw merytoryczną opinię o Draxton Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Draxton Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Draxton Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Draxton Wrocław?

Kandydaci do pracy w Draxton Wrocław napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Draxton Wrocław