Opinie o Garmond Press w Kraków Aleja Juliusza Słowackiego 66

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Garmond Press. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Garmond Press o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Garmond Press w Kraków Aleja Juliusza Słowackiego 66

To co czytam o tej firmie to wszystko prawda jeśli ktoś chce zarabiać 1200 zł za 24 nocki to polecam jest taki oddział w Sosnowcu oprócz pracy na swoich 80 punktach to jeszcze zamiatanie hali segregacja śmieci i mycie WC a panowie zwozenie palet przed po i w trakcie pracy

@pracownik

No współczuję, kierowcy i ogólnie pracownicy hali mają chyba najgorzej. Oczywiście, jeżeli ktoś ma wysokie predyspozycje do wykonywania danej pracy, to będzie jakoś ciągnął ten wózek z emblematem Garmond Press. Tam w biurze w Sosnowcu np. są ludzie, często pracujący bardzo długo dla tej firmy i specjalnie nie narzekają, ale atmosfera udziela się wszystkim po równo, bez wyjątku! Jeżeli polityka firmy polega na wymienianiu pracowników bez skrupułów, którzy sobie trochę gorzej zaczynają radzić, mają trochę gorszy miesiąc, bądź od samego początku nie radzą sobie tak, jak życzy sobie tego zarząd, to nikt nie może czuć się bezpiecznie! (usunięte przez administratora) Życie, współżycie z innymi ludźmi w społeczeństwie polega na wzajemnej akceptacji, szacunku i czegoś, co się nazywa savoir vivre, kulturze nawet jeśli wydaje się to powierzchowne, płytkie i zakłamane.(usunięte przez administratora)

zaznajomiony

Przede wszystkim praca jest dobra jako dodatkowa. Ale faktycznie wszystko kreci sie wokoł własnego samochodu, a to niestety czasem kosztuje. Ja mam na czysto ok 1300 zł (po odjęciu paliwa). Ale za 3 godziny pracy dziennie!

stonoga

Nie wiem jak dobrym ph trzeba by było być, żeby wypracować takie wynagrodzenie, jakiś chyba wyjątkowy talent i cudotwórstwo!! Dużo zależy też oczywiście od rejonu, w którym przyszło nam pracować... Najnowsze wieści z linii frontu są natomiast takie, że nie dostałem drugiej części wynagrodzenia za miesiąc styczeń, w którym dane mi było przepracować tylko dwa tygodnie zanim zostałem zwolniony. Nie otrzymałem także, i tu uwaga! - prowizji od sprzedaży za trzy miesiące pracy!!! W moim przypadku ta prowizja miała być co prawda niewielka, ale łącznie Garmond Press wisi mi jakąś przeciętną, miesięczną cieciową wypłatę, więc mniej więcej wiecie o jakich pieniądzach mówię :) Tych pieniędzy do dzisiaj, czyli do dnia 03.03.16 nie ma na koncie, czy może być poważniejszy zarzut w stosunku do pracodawcy niż niewywiązanie się z umowy odnośnie tak ważnej kwestii jak wynagrodzenie??

n.s

Dopiero pod koniec stycznia dostanę wypłatę za grudzień jak sie nie przeciągnie na luty ... Mam własną działalność ... Wszystko z własnej kieszeni muszę płacić ;/ A jeszcze wypłaty pourywali 200 - 300 zł ,bo tanie paliwo ...Szukam nowej pracy !!

Firma Garmond Press poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
iks

a jeszcze ważnym ewementem jest to na jaki za jaki etat dostajecie te 1000zł ? Nie doczytałem :-( Bo jak pół to nieźle wychodzi (choć wątpię, że tak jest).Wogle zastanawia mnie fakt jakie kompetencje u kandydata są dla nich najważniejsze, jakie są wartości i cele firmy, jak jest pod względem rozmów kwalifikacyjnych w Garmond Press

bpfgp

Atmosfera w pracy jest ok. Sam sobie wyznaczasz trasy jako przedstawiciel i odwiedzasz punkty. Od czasu do czasu kierownik podpowie Ci gdzie jakies punkty sa warte odwiedzenia. Co do wynagrodzenia to szalu nie ma 1800zł netto na poczatek przy wlasnej dzialalnosci gospodarczej. Plus taki, ze samochod masz do domu i odstawiasz go tylko na weekendy pod firma. Kontakt z biurem obslugi OK. Wszystko da sie z nimi zalatwic. Co do prowizji do podstawy to jest obliczana na zasadzie przejecia punktu i jest jednorazowa około 5%. Szału nie ma ale przy dobrym punkcie można strzelić 500zł.

Niech Pan nie przesadza Panie dyrektorze.

cccc

To jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , a nie firma. Nie mozna sie doprosic umowy o prace, nie mozna miec dziecka/ bo nie ma zwolnien ani opieki/ wtedy nie placa premii, ktora jest "uznaniowa",nie mozna isc na urlop, bo nie ma kto zastapic ??? Zastanawiam sie dlaczego tam jeszcze nie ma PIP-u ??? Jakies uklady?? Ktorys z pracownikow sie poskarzyl do PIP, to go zwolnili z odpowiednim komentarzem, wiec chyba jednak????

Zostaw merytoryczną opinię o Garmond Press - Kraków

• Jak się pracuje w Garmond Press?

Zobacz opinie na temat firmy Garmond Press tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Garmond Press
2.5/5 Na podstawie 60 ocen.

Garmond Press