Opinie o Leadenhall Polska S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Leadenhall Polska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Leadenhall Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leadenhall Polska S.A. w Toruń

Co jaki czas w Leadenhall Polska S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Specjalista HR
@Maja

Tak, jak najbardziej zdarzają się takie sytuacje. Na co dzień śledzimy rozwój naszych pracowników oraz sytuację na rynku pracy.

Za parę dni wygasa oferta na Koordynatora Zdalnego Wsparcia Sprzedaży. Przewidziane wynagrodzenie podstawowe, to 7.000 zł brutto + premia kwartalna. Jakich w takim razie spodziewać się kwot z premii i jak są ustawione warunki jej uzyskania?

Co jaki czas w Leadenhall Polska S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Specjalista HR Nowy wpis

W Leadenhall Insurance raz na pół roku (zdarza się, że również częściej) dokonujemy przeglądu wynagrodzeń, dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo szybko zareagować, jeśli stawki wynagrodzeń są niższe niż na rynku.

Maja Nowy wpis
@Specjalista HR

Czyli można liczyć na podwyżkę nawet dwa razy w roku? Zdarzyło się tak czy to tylko hipotetyczna sytuacja? Stawki są ustalane na poziomie rynkowym czy ciut wyższe ?

Specjalista HR Nowy wpis
@Maja

Czy w Leadenhall Polska S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Tak, jak najbardziej korzystamy z zewnętrznych szkoleń.

Poszukujacy

Dzień dobry Jak się pracuje w w/w firmie? Czy jest nowa firma ubezpieczeniowa czy broker ?

Grażyna
@Poszukujacy

Hej, jestem ciekawa czy aplikowales do firmy?:) jeśli tak, daj znać jak poszło, i jak wygląda proces rekrutacyjny :D

HR Manager
@Poszukujacy

Dzień dobry, Leadenhall Insurance funkcjonuje na polskim rynku od 2010 roku. Poniżej, krótka informacja na temat działalności naszej firmy: "Leadenhall to międzynarodowa agencja underwritingowa napędzana technologią. Od samego początku działaliśmy na styku branży ubezpieczeniowej i najnowszych rozwiązań informatycznych. Nasz autorski system transakcyjny jest jednym z najlepszych i najbardziej nowoczesnych na świecie. Tworzymy specjalistyczne i osobowe produkty ubezpieczeniowe, które digitalizujemy i dystrybuujemy za pośrednictwem brokerów i niezależnych agentów. Nasze polisy są przejrzyste, wiarygodne i dostosowane do potrzeb polskich klientów. Jesteśmy także licencjonowanym brokerem Lloyd’s – najstarszego i najbardziej innowacyjnego rynku ubezpieczeniowego na świecie". Nasz zespół w Polsce liczy ok. 30 osób. Mamy bardzo fajną atmosferę i partnerskie relacje.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Leadenhall Polska S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Co wchodzi w socjal Leadenhall Polska S.A.?

Leadenhall Insurance

Witam, Rozumiem, że pytanie dotyczy benefitów jakie posiada nasza firma? Oferujemy swoim pracownikom oraz współpracownikom: - dofinansowanie szkoleń i kursów (indywidualny budżet rozwojowy) - prywatną opiekę medyczną, - dofinansowanie Fitprofit Pozdrawiamy, Zespół Leadenhall Insurance

ROZCZAROWANY

NIESTETY, CHCIAŁEM SKORZYSTAĆ Z UBEZPIECZENIA OD OKRESOWEJ UTRATY MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWANIA, OKAZAŁO SIĘ JEDNAK, ŻE FIRMA DYSKRYMINUJE PRZEDSIĘBIORCÓW PO 65 ROKU ŻYCIA I NIE CHCE ICH UBEZPIECZAĆ. WIDOCZNIE UWAŻAJĄ DOŚWIADCZONYCH LUDZI ZA NIEWARTYCH RYZYKA UBEZPIECZENIA. CIEKAW JESTEM CZY NA RYNKACH ZACHODNIOEUROPEJSKICH NP W ANGLII FIRMA PROWADZI RÓWNIEŻ TAKĄ POLITYKĘ?

Tak jeśli już dochodzi do jakiejkolwiek wypłaty to biorą wynagrodzenie ale sprzed roku, nie interesuje ich ile zarabiasz teraz i teraz utraciłeś dochody, sami wyliczają jakieś kwoty z choinki. W umowie jest więcej wykluczeń niż sytuacji uprawniających do wypłaty. I najciekawsze liczy się ZL powyżej 30 dni a te 30 dni żyjesz na kredyt.

Sebastian

Przepraszam, że to napiszę ale jako osoba niemająca żadnych doświadczeń z firmą Leadenhall Polska jest mi trudno zrozumieć Twój wpis, który dodałeś w tym wątku. O co w nim właściwie chodziło? Mam przez to rozumieć, że trudno jest faktycznie otrzymać wynagrodzenie za pracę w tym miejscu? Nie wiem już sam, jak to interpretować, dlatego miło mi będzie czegoś się od Ciebie dowiedzieć.

chory

niestety opiekun finansowy tylko dba o siebie - klient to "krowa" do dojenia kasy ( czytaj prowizji)

Sebastian

Warto odwiedzić stronę internetową firmy Leadenhall Polska S.A. pod adresem www.leadenhall.pl Znajdziemy tam wiele informacji dotyczącej profilu firmy oraz ewentualnej współpracy. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie zaczął współpracować z tą firmą? Czy jesteście zadowoleni z dotychczasowej współpracy?

admin

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Leadenhall Polska S.A.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Leadenhall Polska S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Leadenhall Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Leadenhall Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leadenhall Polska S.A.?

Leadenhall Polska S.A.
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Domaniewska 42
    02-672 Toruń