Opinie o Energetyczne Centrum (Energia Dla Firm S.A.) w Warszawa

Więcej: http://biznes.interia.pl/firma/news/negocjacje-ze-sprzedawca-energii-elektrycznej,2053519,1852 http://www.magazynprzemyslowy.pl/zarzadzanie-i-rynek/Audytor-energetyczny-pomoze-obnizyc-koszty-prowadzenia-firmy,5200,1 http://inwestycje.pl/energetyka/Samorzady-oszczedzaja-miliony-zlotych-na-zakupie-taniej-energii;246854;0.html

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energia Dla Firm S.A. w Warszawa

Zapraszam do kontaktu osoby które pracowały w Energi Dla Firm 508 661 549 ( Partner Energa - Obrót S.A. )

bitels

Pracowałeś w Energi dla Firm ? Region Śląsk, Opolskie, Małopolska ? Napisz a odezwę się. bitels4@wp.pl

Iza Cieluch EWE Polska

Witam serdecznie, chciałabym zaprosić do współpracy z naszą firmą handlowców/koordynatorów/managerów sprzedaży. W związku z trudną sytuacją w jakiej znaleźli się Klienci Energii dla firm S.A., przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Państwa klientów oraz bardzo dobre i przejrzyste warunki współpracy z EWE. W przypadku zainteresowania szczegółami oferty zapraszam do kontaktu ze mną pod numerem telefonu: 530 791 092 lub mailem: izabela.cieluch@ewe.pl. Pozdrawiam Izabela Cieluch Specjalista ds. rekrutacji i wdrożenia EWE Polska www.ewe.pl

Dominik

Pracujesz/pracowałeś w Energii dla Firm odezwij się , nawiążemy współpracę 500585859

Przedstawiciel Handlowy

Opisuje pracę Energia dla domu w Warszawie. Rozmowa z menedżerem. Podstawa 1800 netto pod warunkiem, że podpisze się średnio jedną umowę dziennie. Prowizje zależne od podpisanych umów (czasami 50 zł, czasami 400 zł) i dodatki za wyniki. Umowa zlecenie. Drugi etap rekrutacji w terenie. Poranne spotkanie wszystkich przedstawicieli w formie szkolenia i ćwiczeń "zacieśniających więzi" (bardzo fajne, sympatyczna atmosfera). Praca w dwie osoby. Nie dostaje się samochodu na początek. Bardziej doświadczeni jeżdzą różnymi w zależności od tygodniowych wyników (od Upi po nową insignie). Praca polega na chodzeniu od domu do domu po wyznaczonym terenie i podpisywanie umów na energie. Bardzo szybko rozwijająca się firma.

Banalne, podstawowe pytania dotyczące doświadczenia, preferowanego wyróżnienia (awans czy podwyżka).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Patrycja

Witam, Zapraszam do kontaktu wszystkich przedstawicieli handlowych poszukujących pracy: biuro@clubpro.pl ( wpisz swój nr tel oraz imię ) oddzwonię i porozmawiamy o współpracy.

ToM

Zapraszam do Współpracy osoby z działu sprzedaży: kariera.energetyka@gmail.com Proszę o wiadomość mailową a skontaktuje się w celu przedstawienia szczegółów. Podstawa, premia, auto , komputer, telefon itp. Szczegóły po kontakcie.

Mądry po szkodzie.

OBawiam sie że firma leży i kwiczy. Odebrano jej koncesje m.in. za nieetyczne zachowanie. A dodatkowo sprzedawali prad ktorego nie mieli i jak ceny poszly w gore to sie zawalilo jak domek z kart. I nie mowcie ze nie wiedzieliscie co sie szykuje skoro pół Polski wiedziało od pół roku. Najpierw probowali zrobic podwyzki 100 PLN na 1 MWh (50% do gory) tlumaczac sie że to nie ich wina tylko Unii Europejskiej a jak sie nie udalo to z dnia na dzień zostawili klientow na lodzie z durnym listem na stronie www.

Kamil

Pracujesz/pracowałeś w Energii dla Firm odezwij się , nawiążemy współpracę hagi10@o2.pl

Gość który zaczyna urlop

Prawda jest banalna ! Podstawa to ok 3 tyś. Ale jak ktoś Cię pyta firmie " ile zrobiłeś" to wyznacznikiem jest tylko prowizja. (Dlatego nie wiem ile dokładnie jest tej podstawy ;) Profesjonaliści którzy odeszli dziś również zarabiają kupę kasy, i nie mają czasu na pisanie tych głupot. Desperacji proponuja nawet milion byle znalezc nowego klienta, a później.....pa. Tu Sam budujesz swoją bazę A jak nie będziesz oszukiwać klientów to zawsze pójdą za Tobą. Ta praca zrobi z ciebie specjalistę, ale zdezysz się z tym wszystkim co piszą ci co sobie nie poradzili, bo to właśnie mówią klientom. Jeśli Uważasz że jesteś dobry to zapraszam, ten rynek zweryfikuje Cię w bardzo szybko: - zarobisz ile będziesz chciał - albo będzie pisał na wszystkich forum jak źle jest w Energii dla Firm, i od 2013 już ogłasza upadłość . Życzę powodzenia - idę na urlop i cieszę się że w końcu mogłem napisać na tym forum. Powiedzenia.

Hehe
@Gość który zaczyna urlop

Hehe teraz będzie urlop na zawsze :)

@Hehe

Hehe teraz już nie będzie urlopu.... Praca czeka :)

Jakub

Zapraszam przedstawicieli handlowych do kontaktu jakub.cieslak@rwe24.pl Jakub

Energa

Agencja Energa - Obrót S.A. T 795 171 511 M work@energa.work

Firma która zaprasza do siebie

Biorąc pod uwagę obecną sytuację serdecznie zapraszam do kontaktu handlowców B2B, kierowników i dyrektorów więcej szczegółów na PRIV

Anulla
@Firma która zaprasza do siebie

A pracownikow szeregowych? Tych od wszystkiego juz nie?:)

Prosze o e-mail

@Firma która zaprasza do siebie

Jak sie z wami skontaktować

Proszę podać kontakt

Podaj kontakt

Ewa J

Ewa 662 197 398 Jacek 693 305 601

PGE
@Firma która zaprasza do siebie

Zapraszany do kontaktu - praca u jednego z najlepszych partnerów PGE - 503953583

Jakub

Wszystkich przedstawicieli handlowych zapraszam do kontaktu . jakub.cieslak@rwe24.pl

raf

Zapraszam do współpracy 533161204

Firma która zaprasza niech da kontakt.

Pge

Zapraszam do PGE - TEL. 503953583

Ewa J

Ewa 662 197 398 Jacek 693 305 601

Franek

722 133 737 zapraszam również

Franek

A co z klientami? Tak wiem, wiem... ratujemy? Kontakt na priv

nick

w wziązku z obecną sytuacją broker energii i gazu zaprasza byłych handlowców : biuro@tanszyprad.com.pl

Zapraszam do kontaktu

Zapraszam do kontaktu tel 883 350 206

Praca w sprzedaży

Witam, Zapraszam do kontaktu wszystkich przedstawicieli handlowych poszukujących pracy: pracasprzedaz7@gmail.com (wystarczy że w temacie maila wpiszesz swój nr tel oraz imię i nazwisko) Skontaktuje się z Tobą telefonicznie i porozmawiamy o współpracy.

ostatni gasi światło

To już jest koniec, bo nie ma już nic. Jesteśmy wolni możemy już iść....

Zostaw merytoryczną opinię o Energia Dla Firm S.A. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energia Dla Firm S.A.?

Kandydaci do pracy w Energia Dla Firm S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energia Dla Firm S.A.
2.5/5 Na podstawie 376 ocen.

Energia Dla Firm S.A.