Opinie o SGGW w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SGGW. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w SGGW o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SGGW w Warszawa

Prawdziwa

Miałam okazję przepracować w Instytucji SGGW, a dokładnie w Instytucie (usunięte przez administratora) prawie 3 lata. Szczerze odradzam to miejsce pracy. Bardzo dużo obowiązków za śmiesznie małe pieniądze. (usunięte przez administratora) przedmiotowym traktowaniem pracownika dawno się nie spotkałam. Ciągłe dokładanie obowiązków i notoryczna kontrola, czy aby wszystko zostało zrobione. Bardzo nieufna, chłodna i posągowa postawa. (usunięte przez administratora)Cieszę się, że w porę uciekłam, ponieważ przeżyłam tam (usunięte przez administratora). Ta osoba cały czas kontroluje pracownika i sprawdza jego pracę. Cały czas trzeba być aktywnym w aplikacji MS Teams i odpowiadać na jej pytania. Dla mnie ta osoba była niezbyt (usunięte przez administratora) Wprowadza bardzo nieprzyjemną i napiętą atmosferę w miejscu pracy. Większość pracowników Instytutu roszczeniowa i (usunięte przez administratora). Dużo osób udaje miłych i koleżeńskich, aby pod tym pozorem robić donosy do (usunięte przez administratora). Środowisko pracy na SGGW jest dosyć specyficzne. Ogólnie dużo bezsensownej biurokracji co bywa bardzo męczące, szczególnie w załatwianiu prostych spraw. Jeżeli chcesz zaoszczędzić zdrowia i dbasz o spokój psychiczny to nie polecam tego miejsca pracy. Ty zarabiasz marne grosze, a inni dorabiają się Twoim kosztem na projektach.(usunięte przez administratora) pazerna przez 3 lata nie otrzymałam żadnej premii, a jedynie ciasteczka lub czekoladkę. Dużo osób ostatnio przejrzało i uciekło z SGGW. Ciągle szukają nowych pracowników, a starym dokładają obowiązków. Jedyne co może Cię tam spotkać to szybkie wypalenie i frustracja.

@XYZ

A jakie miałaś wynagrodzenie? Z jakiej przyczyny nie przedłużyli Tobie umowy? Mieli kogoś na Twoje miejsce?

Pszczółka

Administracją trzęsie kanclerz, który pamięta PRL i wprowadza z tej epoki metody rządzenia. Praca zdalna, która większość pracodawców pochwała tutaj jest wielką nagrodą dla pracownika.... Pensja śmiesznie niska, przy przedłużaniu umowy podwyżka o 20zl..... a przy tym na każdym kroku mobbing. Nie dziwię się że tyle osób kończy na zwolnieniu od psychiatry.....

Jo
@Leon

To prawda - niewiele osób ma laptopa i o możliwość warto pytać od razu na rozmowie bo później można się zdziwić - u mnie nie było nawet szansy

W sieci wyszukałam ich aktualną rekrutację na posadę specjalista ds. rozliczania projektów. Napisali, że trzeba posiadać minimum 4-letni stażu pracy udokumentowany świadectwami pracy. A co jak do tej pory pracowałam bez UoP tylko na zleceniu i nie mam świadectwa pracy? Wystarczy im ta umowa?

Praca Nowy wpis

Proszę aplikować

Ja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Pracownicy na najniższych szczeblach zaczęli się podobno buntować... Czy ktoś coś wie?

Czarna

Koordynator zespołu rekrutacji i rozwoju kadry - będę uderzać w stanowisko, jeszcze w ten weekend. Szkoda, że w swoich ogłoszeniach nie podają konkretnych kwot wynagrodzeń, mógłby mi to ktoś uzupełnić? Niestety nic mi nie mówią oferowane premie i dodatki, bo to wciąż tylko ogóły...Czy pensja dla koordynatora uwzględnia już tegoroczne podwyżki, o których piszecie?

Paszczak Nowy wpis
@Czarna

Szkoda Twojego czasu i nerwów.... Dział kadr i płac najgorszy z możliwych.... Panuje wielki chaos i do tego ogrom pracy, a wszystko za śmieszna kasę

Jon95 Nowy wpis
@Czarna

Nie

Kwiateczek

Administracja podlegającą pod kanclerza znów dostała skandalicznie niskie podwyżki..... Tu nigdy nie będzie dobrze.... A zwłaszcza nie dba się o tych najniżej w hierarchii.... SKANDAL!!!!!;;;;;

@Kwiateczek

Od kiedy znana jest wysokość podwyżek? Wydawało mi się, że nadal oczekujemy na szczegółowe informacje.

Jon95
@Zainteresowany

No to np.DOT już zna kwotę swojej podwyżki i wynosi 58zl !! Dobre co? Tylko do Inspekcji Pracy ,albo do prokuratury podać geniuszy którzy publiczne pieniądze dzieła sprawiedliwie między pracowników administracji uczelni.

Referent

Rozmowa o czasie, ok. 1 godziny. Aż 3 osoby ze strony uczelni na rozmowie. Jedna z osób mało profesjonalna. Wypada przynajmniej poudawać, że jest się zainteresowanym kandydatem na rozmowie. Chyba nie ma czego żałować, patrząc po opiniach byłych pracowników.

Płytkie, standardowe, niewiele sprawdzające.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Livia

Mam pytanie. Praca sprzątaczki działu czystości. Jakie zarobki,benefity, atmosfera i inne. Wyszłam z toksycznego miejsca więc pytanie o wszystko

Były student

WZC nie polecam Pan Maciej z dziekanatu najbardziej nieuprzejma i niekulturalna osoba z jaka miałam przyjemność rozmawiać, podczas złożenia jakiegokolwiek wniosku nie szczędzi bardzo nie miłych i nie na miejscu komentarzy

Prawdziwa

Olga
@Prawdziwa

Czym cię tak negatywnie zaskoczyła? Jednak mówisz, że tak to pracowałaś trzy lata, to zastanawiam się, czy chodzi o jakąś pojedynczą sytuację? A te obowiązki na czym dokładnie polegają?

Tajemniczy
@Prawdziwa

Zgadzam się z wszystkim co zostało napisane. Pracuje jeszcze w Instytucie (usunięte przez administratora) i potwierdzam powyższą opinie. Pani (usunięte przez administratora)to jedna wielka tragedia. Osoba, która nie potrafi zarządzać nie powinna zajmować tego stanowiska.(usunięte przez administratora) Radzę trzymać się z daleka od tego miejsca.

Becia
@Tajemniczy

Piszesz też o współpracownikach. Nie ma ani jednej osoby z którą możnaby normalnie porozmawiać? Chciałabym też podpytać o to czy jakieś dodatkowe benefity tam macie? Karta sportowa? Opieka medyczna? Firma zapewnia takie rzeczy?

Tajemniczy
@Prawdziwa

Potwierdzam wszystko co zostało napisane powyżej. Pracuje jeszcze w Instytucie (usunięte przez administratora)i niestety jest on źle zarządzany. Osoba, która znajduje się na stanowisku (usunięte przez administratora)ie dba o pracowników i Instytut, skupia się wyłącznie na własnych interesach i korzyściach. Nie jest lubiana przez pracowników,(usunięte przez administratora) Nie polecam tego miejsca. Nie wytrzymasz długo.

tak samo
@Tajemniczy

Muszę niestety potwierdzić to wszystko złe co tu się pisze o SGGW. Ten proces trwa już od pary lat w całej instytucji. Ludzie dostają stanowiska po znajomości. Są to często ludzie nie mający właściwego wykształcenia. Mobbing i dyskryminacja na porządku dziennym. Atmosfera podła. Dla pracownika zaczynającego swoją karierę zawodową może i atrakcyjna (można pochwalić się stażem pracy) ale nic więcej. Reszta niech omija tę instytucję szerokim łukiem. Może za parę lat coś zmieni się. W tej chwili to zatrudnienie się tam jest stratą czasu i zdrowia psychicznego. A skąd to wszystko wiem. Pracowała tam moja znajoma i osoba z bliskiej rodziny. Jedna z nich jeszcze pracuje ale już nie ma siły tym wszystkim pseudo kierownikom udowadniać, że nie jest wielbłądem. .

Przyzwoity

Zamieszczone wcześniej komentarze odbiegają od rzeczywistości organizacyjnej. W Instytucie liczącym 15 osób, panuje koleżeńska atmosfera. Była sekretarka mogła zawsze liczyć na wsparcie i dobre słowo pracowników Instytutu. Dlatego jako krzywdzące i wielce niesprawiedliwe należy uznać wcześniejsze opinie. Niestety przed trudniejszymi i wymagającymi zadaniami (jak np. implementacja nowego systemu uczelnianego) Pani sekretarka brała urlop na żądanie, pozostawiając Panią Dyrektor w niekomfortowej sytuacji. Jej obowiązki były przejmowane przez pracowników Instytutu (warto zauważyć, że nikt nie zwrócił Pani sekretarce uwagi w tym zakresie). Kontrola o której wspominała, wynikała tylko i wyłącznie z tego, że niedokładnie wywiązywała się ze swoich obowiązków (niejednokrotnie trzeba było poprawiać po niej wiele dokumentów). Jeżeli chodzi o kierownictwo Instytutu, to należy podkreślić, że dokłada ono wszelkich starań, aby pracownicy nieustannie się rozwijali. Instytut Zarządzania to prężnie działająca jednostka, jedna z nielicznych w strukturze SGGW, która otrzymała kategorię A, w ramach ostatniej oceny parametrycznej. Pani Dyrektor wszystkim pracownikom daje takie same szanse np. w ramach działalności publikacyjnej, czy udziału w konferencjach. Nikt nie czuje się wykluczony. Warto jedynie zauważyć, że praca całego zespołu jest zaburzona przez jednego z pracowników, którego zachowania wobec Pani dyrektor należy uznać za nieetyczne, a wręcz posiadające znamiona (usunięte przez administratora).

Ooo
@Przyzwoity

Każdemu przysługuje urlop na żądanie, czy tutaj patrzą jakoś inaczej na pracownika jak ktoś z tego skorzysta? Czy za zachowania nieetyczne wyciągane są konsekwencje? Odpowiada wtedy cały zespół czy jedna osoba?

XYZ
@Prawdziwa

Pracowałam wcześniej na tym stanowisku. Chociaż przykro mi, że nie została przedłużona ze mną umowa i pewnie inna osoba na moim miejscu wylewałaby żale, mogę powiedzieć, że z Dyrektor współpracowało mi się dobrze i ją cenię. Jest wymagającą i ambitną osobą, jednak nie ma łatwego zadania. Myślę, że mogłaś wspomnieć o braku zadowolenia z wynagrodzenia, porozmawiać o relacjach, stresie i obowiązkach. Nie męczył Cię ten chłód przez 3 lata?! Mam świadomość, że w takich miejscach ludzie się informują, zapewne też byłam na tapecie, ale trzeba wiedzieć, co i komu należy mówić, by uniknąć niepotrzebnych nieprzyjemności. Jak mówić, to tylko dobrze, skoro wiesz, że wszystko pójdzie w eter. :) Mogę powiedzieć, że praca tu była przyzwoita, współpracownicy całkiem przyjaźni (oczywiście poza TĄ jednostką niehabilitowaną, która lubi nadużywać pozycji, której nie ma), oceniam to miejsce 6/10). Wynagrodzenie - tu należy mieć świadomość, że zupełnie nie przystaje do realiów rynkowych. Uczelni zalecałabym pewne zmiany: rotacja jest za duża a marka pracodawcy nie istnieje - może warto w końcu zbadać problem?

@XYZ

Halinka

Wybrańcy losu zarabiają całkiem rozsądnie, a reszta czyli plebs zasuwa, zastępując pracowników którzy umieli się ustawic i miesiącami są na l4.... Minimalna ciągle rośnie a osoby które ciut ponad zarabiają nie dostają ani grosza podwyżki..... (usunięte przez administratora)

Benek
@Halinka

Radzę odejść. Tam są układy i układziki. Z tym nikt nie wygra. (usunięte przez administratora) pełną gębą.

Henia
@Halinka

Całkiem rozsądna kasa, znaczy jaka konkretnie pensja i na jakiej posadzie? Może konkrety ktoś poda? I czy pracuje się tu na umowie o prace czy dają jednak inne rodzaje umowy?

Jon95
@Benek

Prawdą jest to że panuje nepotyzm i zacofanie w myśleniu wśród ludzi kierujących szczególnie działami gospodarczymi ,począwszy od dyrektora po kierowników z przypadku.Brak szacunku (usunięte przez administratora) i podporządkowywanie sobie ludzi na porządku dziennym. Atmosfera wśród pracowników fatalna jeden na drugiego donosi, w łyżce wody by utopił. Żenada, jak na uczelnie kreującą się na najlepszą w kraju ..

Nikola

Niech władza w końcu się obudzi, że ludzie pracują za przysłowiową (usunięte przez administratora)... Niedługo nikt tu nie będzie chciał pracować, bo pracowników z doświadczeniem i stażem pracy nie docenia się

Pszczółka

Grażyna
@Pszczółka

Czyli praca hybrydowa jedynie w pojedynczych przypadkach jest możliwa? Na jaki system wtedy jest zgoda? Ile dni można pracować z domu a ile z biura? Jest jakiś dodatek do pracy zdalnej wtedy?

Leon
@Grażyna

O hybrydowej nie ma mowy. Z dużym narażeniem na popadnięcie w niełaskę można prosić o zdalną okazjonalną (powodzenia w kompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów rozsianych w róznych miejscach). Hybryda nigdy w życiu, zdalna jako ostateczna konieczność, bardzo, bardzo niechętnie. Dodatek ? No tak, jeśli nie masz laptopa służbowego (a mało kto ma) zabierasz na zdalną swój stacjonarny sprzęt. Zdalna jest jak yeti.

Jo
@Leon

Bogusia

Myślę o aplikacji na stanowisko Starszy Referent/Specjalista w Biurze Obsługi Nauki. Teoretycznie spełniam wszystkie wymagania uczelni. Zastanawiam się natomiast jak z atmosferą pracy w tym miejscu? To dla mnie bardzo ważne. W treści ogłoszenia jest wzmianka na temat zapewnienia niezbędnych narzędzi do pracy- co wchodzi w taki podstawowy skład? Jest możliwość awansów w strukturach uczelni? Zdarzają się?

@Bogusia

Z awansem w strukturze bardzo ciężka sprawa. W sumie ciężko powiedzieć co o tym decyduje, ale na to bym się nie nastawiała. Finansowo podwyżki się nie spodziewaj, premii tez nie. Jeśli przepracujesz minimum pół roku będzie trzynastka. No i wczasy pod gruszą. Jeśli masz dzieci to paczki na święta. To co muszą dają-więcej nie. Narzędzia pracy? Komputer stacjonarny i tyle w sumie. No jeszcze spinacze itp. Wyłącznie niezbędne rzeczy. Atmosfera ? To co tu piszą to prawda i w zasadzie tyle.

Rysiek Artysta

Działy techniczne totalna porażka. Dyrektor leśnik wie jak zarządzać pracownikami leśnymi w Psiej Wólce, a nie inteligentnymi ludźmi. Metody zarządzania i manipulacji jak z Amwaya. Nie polecam pracy w tej instytucji chyba że brakuje Ci lat do emerytury i jesteś w okresie ochronnym.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w SGGW?

Zawiedziona

Pracowałam w SGGW przez jakiś czas. Muszę przyznać, że miejsce pracy jest mało przyjazne. Starzy pracownicy niechętnie pomagają nowo zatrudnionym. Bardzo dużo obowiązków nałożonych na jedną osobę. Spokojnie można by obdzielić 3 pracowników. Ludzie zmęczeni, zniechęceni przez co udziela się ciężka i przytłaczająca atmosfera. Brak rozwoju, perspektyw i niska płaca sprawiają, że nowi pracownicy szybko uciekają. Ogólnie bardzo przytłaczające miejsce, gdzie władze noszą wysoko głowę nie szanując w ogóle administracji. Ludzie są bardzo źle traktowani. To moje spostrzeżenia przez 3 miesięczny staż pracy. Nie przedłużyłam umowy. Uciekłam z tego toksycznego miejsca.

Praca w DOTO ( Dział Obsługi Technicznej Budynków) to totalna porażka. Kierownik ma wybujałe aspiracje z konserwacji robi dział remontów za śmieszne pieniądze. Brak premii nagród dodatków świątecznych. Praca dla wazeliniarzy i masochistów.

Gabriela

A o jakich mowa pieniądzach, najniższa krajowa czy można dostać coś większego? Często w tym dziale zmieniają się ludzie? Powiedz czy Ty jesteś byłym pracownikiem czy aktualnym?

A

Z czystej ciekawości: jak wygląda praca na stanowisku bibliotekarza? Aplikowałam kilka lat temu, ale nie zostałam zaproszona na rozmowę, a do tej pory widzę aktualizowane co kilka miesięcy ogłoszenie.

Gabriela
@A

Ja też faktycznie znalazłam to ogłoszenie i ciekawi mnie ile płacą na tym stanowisku ? Jaki kierunek studiów jest wymagany jeśli chodzi o wykształcenie? Czy do świadczenie w bibliotece miejskiej też może być ? Jak można się rozwijać na tym stanowisku, oferują jakieś szkolenia? A jeśli chodzi o paczki na świeta dla dzieci, to co one zawierają?

Ala
@Gabriela

Paczki dla dzieci to słodycze na kwotę ok 120-140 zł (kwota jest zapisywana w regulaminie pomocy materialnej). Z tego co wiem płace w bibliotece bardzo niskie, dyżury od rana do wieczora , w soboty i niedziele również w sesji nawet do 23. Dlatego od dawna nie mogą znaleźć pracowników za oferowane grosze (inne biblioteki w Warszawie płacą więcej) a nie pracujesz w weekendy i nocami

Sylwia
@Ala

To jest praca zmianowa tutaj? Nadgodziny jak są rozliczane? Płacą za nie czy odbiera się wolne? Wiesz może czy oferowane są jakieś premie?

Jakie wartości są cenione w SGGW?

Sylwia

Jesteś pracownikiem? Możesz napisać mi coś o wynagrodzeniu? Czy jest konkurencyjne? Ciężko w ogóle dostać tutaj pracę skoro piszesz, że cenione wartości są jakie są?

Nikolka

A jak się pracuje w Biurze Współpracy Międzynarodowej? Warto tam aplikować?

Templariusz.

Praca na SGGW to jedna wielka tragedia , małe zarobki brak podwyżek (z tych obiecanych przez trzy lata pod rząd tylko pierwsza i to śmieszna kwota ) ludzie masowo odchodzą przez co są zwiększane zakresy obowiązków pracowników bo za takie marne wynagrodzenie nie ma chętnych do pracy . Kilka lat temu jeszcze było ok , teraz to równia pochyła niestety w negatywnym znaczeniu .

@Templariusz.

Skoro kilka lat temu było ok co się dzieje, że teraz nagle tak jest jak to opisujesz? Pandemia też się do tego przyczyniła?

Templariusz
@Hanna

Złe zarządzanie przede wszystkim (dużo inwestycji kosztem podwyżek dla pracowników), nieszanowanie pracowników . Mam kilkoro znajomych którzy pracują w różnych sektorach budżetówki i oni w trakcie pandemii nie dość że dostawali dodatki z tego tytułu to i podwyżki a na SGGW cisza jak makiem zasiał tylko nowy budynek dla wierchuszki stawiają .

Alicja
@Templariusz

A ubiegali się w ogóle o tą podwyżkę? Szefostwo ma się domyślać czy ludziom się pracuje dobrze czy źle?

Templariusz
@Alicja

Haha no teraz to mnie Pani rozbawiła .. uważa Pani że ludzie się nie upominają o podwyżki ???

@Templariusz

Upominanie o podwyżki - tylko w Polsce! W każdej szanującej się firmie czy instytucji podwyżka jest przydzielana z automatu za czynności wykonywane ponad umowa. Czy właśnie dlatego niejaka Monia z INSiPu dokonała niemożliwego? Od zeszłego roku dzięki jej sukcesywnym "działaniom" odeszło stamtąd w sumie 7 osób. W każdej normalnej firmie taki kierownik/manager od razu by został zwolniony... Ktoś tu ma niezle plecy, że jej to uchodzi na sucho. Ładnie się ustawiła!

@Ciekawostka!

No 7 to faktycznie trochę. Ale jakieś konkretne plecy masz na myśli czy to tylko domysły z Twojej strony?

@Hanna

Znajomości w Kadrach, Kwesturze i w paru innych miejscach robią swoje.

@Ciekawostka!

Aha, no cóż. I nikt o efektywność tego nigdy nie będzie miał zamiaru się przyczepić?

@Hanna

A po co? Dopóki nikt personalnie-służbowo nie będzie odpowiadał za odpływ pracowników to będzie tak, jak jest - czyli kiepsko. W prywatnej firmie każdy manager/kierownik już by dawno poleciał za takie zaniedbania. Ale SGGW rządzi się innymi prawami..

@Ciekawostka!

Ano ale co ciekawe przy tych prawach jakoś na rynku się utrzymują? Szkoda, że chyba słabym kosztem

Poziomka
@Hanna

Pozwolę sobie zabrać głos, a co! To jest państwowe i wszyscy za to niestety płacimy. Prywatne wojenki, skarżenie na siebie.. Niedawno usłyszałam, że jedna pani doktor skarżyła swojej przełożonej, że druga pani doktor obgadywala ja przez telefon.. Przedszkole!

@Poziomka

No jeśli tego typu donosy tu idą to faktycznie nietypowo się dzieje. Tutaj w zasadzie nie ma większych problemów? Bo myślałam, że to poważniejsze miejsce

Ziomek
@Hanna

Hahha ppewnie że są problemy! Jak wdzęzie przeciez!

@Ziomek

Tak, tak, takie pospolite to pewnie są, mnie raczej chodziło o jakieś "grubsze sprawy". Dobrze jednak byłoby wiedzieć na jakie ewentualne warunki ktoś się pisze. ;)

P
@Templariusz.

Jeśli nie wozisz im szynki czyt. wyrobów itp, różnych innych podarków, nie włazisz w (usunięte przez administratora) Nie masz pleców, uciekaj. Bo jeśli nie lubisz wchodzić komuś w (usunięte przez administratora) to się tam zmęczysz. Środowisko znajomków i dupowlazów. Kasa śmieszna, brak szacunku i do studentów i do pracowników.

Natalia
@P

Śmieszna, tzn. jaka suma konkretnie? Zastanawiam się nad Twoim wpisem, bo skoro są konkursy otwarte i publiczne, to jak się one mają do tego, o czym wspominasz? Przychodzi kandydat, który nie zna nikogo na uczelni i co...

Jaga
@Hanna

SGGW to instytucja finansowana z podatków. Utrzymujemy się z dotacji budżetu państwa.

Rozesmiana

INSiP znowu będzie szukał osoby do administracji! Ile to już osób od nich odeszło z kadry dydaktycznej i administracyjnej? Panie Rektorze, czemu nic Pan s tym nie robii? Duet Asia&Monia trzymają się mocno! Tak są wydawane publiczne pieniądze?? Na przepychanki? Dyrektorka obiecała pieniądze za archiwum, przygotowania i co? Tylko chwilówki by brała!!

Olga
@Rozesmiana

A co to za praca dokładnie? Co do rotacji, to jeśli faktycznie byłaby duża, to daj znać, jaki jest powód twoim zdaniem. Problemy z wypłatami są jakieś?

Zostaw merytoryczną opinię o SGGW - Warszawa

• Jak się pracuje w SGGW?

Zobacz opinie na temat firmy SGGW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SGGW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGGW?

Kandydaci do pracy w SGGW napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGGW
1.7/5 Na podstawie 12 ocen.

SGGW