Opinie o Rainbow Gdańsk SC K Pszenny, M Górka w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Rainbow Gdańsk SC K Pszenny, M Górka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rainbow Gdańsk SC K Pszenny, M Górka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rainbow Gdańsk SC K Pszenny, M Górka w Gdańsk

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Marek Górka

Firma

16.01.2024 08:01

Czym zajmuje się Twoja firma? Co jest głównym filarem biznesu?

Marek Górkaikona wywiad

Firma jest autoryzowanym dystrybutorem amerykańskich urządzeń czyszczących Rainbow. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży oraz serwisu urządzeń z naszej oferty.

Jak wygląda struktura Twojej firmy (Iiczba pracowników, lokalizacje, działy itp.)?

Marek Górkaikona wywiad

Siedziba polskiego oddziału firmy Rainbow mieści się w Gdańsku. Teren naszego działania to cała Polska, a w szczególności województwo pomorskie i ościenne.

Jaka obowiązuje u Was forma zatrudnienia (umowa o pracę, b2b, umowa zlecenie, umowa o dzieło)?

Marek Górkaikona wywiad

Początkowo zatrudniamy pracowników w oparciu o umowę zlecenie, jednak jesteśmy otwarci na każdą formę zatrudnienia.

Na jakie stanowiska najczęściej poszukujecie pracowników? Z czego to wynika?

Marek Górkaikona wywiad

Nasze główne zadanie to pozyskiwanie klientów, stąd najczęściej poszukujemy pracowników na stanowisko przedstawiciela handlowego. Nowym pracownikom oferujemy pełne przygotowanie do zadań oraz atrakcyjne wynagrodzenie, którego wysokość jest zależna od wyników pracy.

Jak w Twojej firmie wygląda specyfika pracy: zdalna, hybrydowa, mobilna, delegacje? W jaki sposób to przebiega i z czego to wynika?

Marek Górkaikona wywiad

Nie narzucamy pracownikom sztywnych godzin pracy. Każdy u nas pracuje kiedy chce i ile może. Obowiązki można wykonywać z dowolnego miejsca.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie w najbliższym czasie?

Marek Górkaikona wywiad

Praca na stanowisku handlowca w naszej firmie wymaga samodyscypliny, ponieważ nie narzucamy sztywnych godzin pracy. Każdy tutaj sam decyduje, ile godzin dziennie chce poświęcić na pracę. Część osób nie ma z tym problemu, dla niektórych jednak jest to duże wyzwanie, stąd ciągle aktywnie rekrutujemy nowe osoby.

Jak przebiega rekrutacja w Twojej firmie – stacjonarnie czy zdalnie?

Marek Górkaikona wywiad

Rekrutacja w firmie przebiega zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie. Jest to zależne od preferencji kandydata.

Czy na etapie rekrutacji podajecie informacje dotyczące zasad zatrudnienia (rodzaj umowy, okres próbny, wynagrodzenie, premie)?

Marek Górkaikona wywiad

Wszystkie istotne informacje dotyczące zasad zatrudnienia i współpracy przekazujemy już na pierwszym spotkaniu.

Kto odpowiada za rekrutację i bezpośredni kontakt z kandydatami (dział HR czy bezpośredni przełożony)?

Marek Górkaikona wywiad

Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub odwiedzić nas w biurze. W naszej siedzibie zawsze jest obecny ktoś, kto udzieli rzetelnych informacji o formie współpracy.

Czy informujecie odrzuconych kandydatów o wynikach rekrutacji i co konkretnie uwzględnia informacja zwrotna?

Marek Górkaikona wywiad

Każdy może spróbować swoich sił i nawiązać z nami współpracę. Nikogo nie odrzucamy.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Twojej firmie? Ile dni trwa onboarding? Czy onboarding różni się w zależności od poszczególnych stanowisk?

Marek Górkaikona wywiad

Szkolenie nowego pracownika trwa zazwyczaj dwa do trzech dni. Onboarding polega na podstawowym szkoleniu, poznaniu produktów i ofert firmy.

W jaki sposób dbacie o rozwój pracowników? Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są z góry zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, z czego to wynika?

Marek Górkaikona wywiad

Cyklicznie organizujemy bezpłatne szkolenia. Planujemy je wspólnie, odpowiadając na bieżące potrzeby poszczególnych osób. Tematyka szkoleń związana jest między innymi z wiedzą produktową, obsługą klienta, rozwojem osobistym czy zarządzaniem.

Jakie benefity oferujecie swoim pracownikom?

Marek Górkaikona wywiad

Oferujemy wiele konkursów motywacyjnych z nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi.

W jaki sposób dbacie o integrację pracowników i dobrą atmosferę?

Marek Górkaikona wywiad

Struktura naszej firmy jest płaska. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, do którego można przyjść nie tylko pracować, ale też spotkać się z bliskimi osobami, napić się kawy czy wymienić się doświadczeniem. Organizujemy również spotkania i wyjazdy integracyjne.

W jaki sposób podsumowujecie działania pracowników i realizację celów?

Marek Górkaikona wywiad

Raz w miesiącu staramy się podsumować nasze wyniki pracy, określić nowe cele do realizacji, wyznaczyć liderów i nagrodzić osoby, które wyróżniają się proaktywną postawą i mają znaczący wpływ na sukces firmy.

W jaki sposób wspieracie pracowników, którzy mają chwilowe problemy, spadek motywacji, zmniejszoną wydajność?

Marek Górkaikona wywiad

Zawsze jesteśmy do dyspozycji pracownika, by wesprzeć go w jego codziennych wyzwaniach i trudnościach. Sposób pomocy jest dopasowany do indywidualnych potrzeb pracowników. Może to być rozmowa, szkolenie czy nawet ułatwienie zdobycia dobrego kontaktu biznesowego, który pomoże w rozwoju kariery w firmie.

Jak w Twojej firmie wygląda proces awansu, podwyżek i premii?

Marek Górkaikona wywiad

Ścieżka awansu jest klarowna i stosunkowo łatwa. Rozwój pracownika zależy wyłącznie od poziomu jego zaangażowania. System premii jest comiesięczny i zależny jedynie od wyników danej osoby.

Marek Nowy wpis

Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Rainbow w Gdańsku od 1992 roku. Oferujemy pełen zakres usług od sprzedaży po pełen serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Świadczymy nasze usługi w szczególności na terenie województwa pomorskiego, ale jesteśmy do dyspozycji dla klientów z całej Polski

Witam, Szukam kogoś kogo można by było zapytać pod kątem pracy w Rainbow Gdańsk s.c. G. Wasilewski K.Pszenny M.Górka. Czy można liczyć na dodatkowe benefity? Dziękuje serdecznie za podpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Rainbow Gdańsk SC K Pszenny, M Górka - Gdańsk

• Jak się pracuje w Rainbow Gdańsk SC K Pszenny, M Górka?

Zobacz opinie na temat firmy Rainbow Gdańsk SC K Pszenny, M Górka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rainbow Gdańsk SC K Pszenny, M Górka?

Rainbow Gdańsk SC K Pszenny, M Górka
  • Stanisława Noakowskiego 3