Opinie o Dxs.Pl Bartosz Śliwa w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dxs.Pl Bartosz Śliwa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dxs.Pl Bartosz Śliwa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dxs.Pl Bartosz Śliwa w Toruń

Beata Nowy wpis

Witam kupiłam smartwatcha, który po nie całym roku ładowarka przestała ładować,wysłałam zdjęcia ładowarki okazało się, że za duże napięcie wysyła i dalej zero kontaktu..Czyli kupiłam go za ok 300 zł i jest do wyrzucenia?Bo niby jest gwarancja,a jej nie ma.Gdybym wiedziała, że tak będzie kupiłabym w sklepie

Tobiasz Nowy wpis

Ten zegarek to totalny sztos ! Konkurencyjna cena w porównaniu do innych smartwatch-y , gdzie część z nich nie ma nawet połowy funkcji które ma ten właśnie model. Przede wszystkim mega dla mnie ważne wodoodporność ip68, powiadania z komunikatorów. Mega polecam

Lena Nowy wpis

Szukałam zegarka ładnego ale i praktycznego i ten od bemi to strzał w 10!!! psuje do wszystkiego, ma potrzebne funkcje, wykonanie naprawdę godne polecenia. wszystkie koleżanki pytają co to za zegarek

Bartosz Nowy wpis

Super smartwatch, możliwość odbierania połączeń zdecydowanie na plus. Dobry wyświetlacz, wyzwalacz zdjęć, kalkulator.....minusem brak adaptera - w zestawie jest tylko kabel ładujący

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dxs.Pl Bartosz Śliwa odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER , MONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
Elżbieta

DT94 na ręku prezentuje się znakomicie, a funkcjami dorównuje najlepszym zegarkom, po 3 tygodniach korzystania z czystym sumieniem mogę go polecić

Ewelina

Produkt wysokiej jakości, dobra jakość rozmów, bateria max 2 dni, ale przy ilości funkcji to chyba norma, świetne funkcje medyczne choć wymagają częstej kalibracji, po dokupieniu dedykowanej bransolety ze stali nierdzewnej oraz charmsow łatwo montowanych do paska wygląd jeszcze bardziej przykuwający wzrok

Dominika

Generalnie wszystko ok, zegarek ładny, przyjemny dla oka, ale bransoleta jak dla mnie zbyt szeroka.

Witold

Córka bardzo zadowolona ,dwie bransolety do wyboru i wiele innych ciekawych funkcji Polecam

Roża

Do treningów idealny, bardzo lekki i wygodny a także wydajny, super jakość w przystępnej cenie, polecam

Olimpia

zegarek bardzo ładnie wygląda na przegubie, dla umiarkowanie wymagających ok:)

Sandra

Mam go od miesiąca. Wygląda bardzo elegancko, bateria trzyma dość dobrze. Po połączeniu z aplikacją wiele tarcz do wyboru. Posiada przydatne funkcje. Jestem bardzo zadowolona z zakupu

Córka bardzo zadowolona z prezentu, a przy okazji ja jestem spokojniejsza, gdy wraca sama ze szkoły, funkcja gps działa poprawnie. polecam

Barbarella

Polecam sprzedawce, nauszniki bardzo dobrze przylegaja do sluchawek, mieciutkie. pozdrawiam

Bera90

Szybko i sprawnie, nie można do niczego sie przyczepic

AlterEgo

lambo

polecam, kabel kompatybilny ze sluchawkami steelseries 3

agulka24

wszystko ok

Świetny zegarek, u mnie się sprawdził i zamawiam kolejny dla córki. Sprzedawca godny polecenia.

Marzena

Pisze ktoś, że pani odebrała telefon - czyli nie sam właściciel tam pracuje. Jak myślicie, jest możliwość pracy przy wysyłce i obsłudze klienta w tym sklepie? Ogłoszeń nie widać, ale co szkodzi zapytać..

Zostaw merytoryczną opinię o Dxs.Pl Bartosz Śliwa - Toruń

Dxs.Pl Bartosz Śliwa