Opinie o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMLUX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMLUX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

iza do zorientowanego

JAK JESTEŚ TAK ZORIENTOWANY TO POWIEDZ JAKIE NOWE UMOWY PODPISAŁ AMLUX .

kamil

Tak, nie ma problemu - dają umowę o pracę każdemu kto chce. Jakbyś chciała umowę zlecenie to będą Cię prosić żebyś podpisala umowę o prace. Pod tym względem firma jest naprawdę dobra.

Mika
@kamil

Jakoś mi nie zaproponowali umowy o pracę tylko zlecenie.

nicola

niema zadnych szans oumowe o prace tylko jak sie ma grupe

zorientowany

Amlux oferuje szkolenie dla sprzątaczek ? Chyba z osługi wkręcania kija do szczotki...

xxx

bzdura nie daja żadnej umowy o prace chyba że masz 2 grupe.

interesant
@xxx

A może inną formę zatrudnienia?c.Ktoś cos wie?

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

frik

możliwe że w warszawie daja 10 zl, przeciez to lepszy stan, tam wszystko jest drogie, mieszkania drogie, zycie drogie, a w takim bialymstoku, rzeszowie, lublinie, opolu, katowicach to wszystko ludzie maja za darmo i moga miec 5 albo 6 zł na godzinę... warszawa jest naj lepsza , tam moga ludzie zarabiac dwa razy tyle niz w innych miejscach Polski...

lublin

W Lublinie od nowego roku tez nie będzie nic. Żadnego dużego obiektu, same banki zostaną i tyle... będziemy szukaly sobie pracy...

edek

W Radomiu też podobnie wyzucajaz ze SŁonecznej a kierownika przeniosą na Selgrosa

kontakt 728136159

Praca od zaraz.Umowa na stałe! Pilnie 15 osób.Zadzwiń.

baska

WASZA ROBOTA DOBIEGA KOŃCA .LUBLIN ZAMKNĄĆ ODDZIAŁ TYLKO NOWY KIEROWNIK W FECILITY DOSTANIE ANGAŹ W NAŁĘCZOWIE BO TU TYLKO TO IM ZOSTANIE.

x

Kto jest właścicielem amluxu?

Jan

Zobacz kto jest jej właścicielem ona będzie długo istniała

Na Galerii Copernicus w Toruniu stawka zawsze była 6zł na godzinę i to właśnie Kierownik Marek polecił stawkę 6,50 dla pracowników wykazujących się dobrą pracą. Na Copernicusie w Toruniu są osoby, które opuściły się w wykonywaniu obowiązków i dlatego wróciły do pierwotnej stawki.

lublin

slyszalam ze tak samo bendzie na feliciti w lublinie. (usunięte przez administratora) my wszystkie pracujemy bardzo dobrze, dlaczego teraz nowy kierownik wymaga od nas tak duzo? kaze nam czyscic schody ruchomę, albo odkurzac dywaniki w wejsciach, kiedys bylo lepiej bo kierowniczka nie kazala tego robic.. trzeba sobie roboty szukac, bo przyszedl nowy i sie na nas uwzial-dodaje nam tylko roboty. Kolega jezdzil wózkiem myjacym to go wyslal na zwolnienie lekarskie bo powiedzial ze on nie umie jezdzic.. a najgorsze jest to ze kaze nam chodzic z wozkami takimi duzymi wszendzie bo mowi ze wtedy kazda ma wszystko blisko siebie.. ale byla kierowniczka mowila ze nowy kierownik ma znajomosci w warszawie i jak odszedl z plazy to to wsadzili go na feliciti a ona jest do zwolnienia chociaz byla bardzo dobra..

rysio

Znowu coś obiecują po nowym roku znowu pewnie nas oszukają no bo jak im wierzyć skoro juź nie raz oszukali .Ania fajna pracownica z kadr odeszła , zawsze wszystko wytłumaczyła z kim ja wszystko teraz wyjaśnie .

ela

Chciałam pożegnać nasza Koleżankę Ewę Chmiel która odeszła w poniedziałek po ciężkiej chorobie niech spoczywa w pokoju.

@ela

Miałem przyjemność, choć niedługą, pracować z Panią Ewą może to nie miejsce na to, ale dziękuję Pani Ewo.

siedlce

Pracownicy w pxe siedlce to mają dobrze .Ci co pracują uczciwie cały miesiąc to zarobią 1000 zl a tacy co przychodzą po 2 lub 3 godziny trochę cyckami po świecą to zarobią 1600 . To jest sprawiedliwe Gdzie to szefostwo

.........
@siedlce

WITAM JAK KTOŚ NAPISAŁ AMLUX NIE DA ZAROBIĆ I W TE 1600,00 ZŁOTYCH NIE UWIERZĘ- TRZĘSĄC WDZIĘKAMI MOŻNA SOBIE DO PENSYJKI DOROBIĆ ZWŁASZCZA ŻE W TEJ FIRMIE W KTÓREJ PODWYKONAWCĄ JEST AMLUX PRACUJE OKOŁO 1000 CHŁOPÓW

Rikit
@.........

Solid security ;)

marta

Weźcie się wgarść jeszcze chwila jeszcze godzina i nadejdzie on .Tak śnił mi sie wczoraj . Tak to znak .

tek

No właśnie, wie ktos czy to prawda ze plaza w Lublinie nie będzie juz sprzatana przez Amlux ?

ela7

Byłam na zastępstwie w banku dwa dni za koleźanke pieniędzy mi nie naliczyli czy to normalne w tej firmie ?

Za chwilę zima i to sroga, mam pytanie do kolegów czy buty zimowe dają ?

LRS

Ale o kogo chodzi w aspekcie odejścia Dyr. Handlowego ?

Zostaw merytoryczną opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMLUX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMLUX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 185.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMLUX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMLUX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AMLUX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMLUX Sp. z o.o.