Opinie o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMLUX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMLUX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Zy

1244,16 otrzymują pracownicy którzy dojeżdżają z innej miejscowość i otrzymują dochody z innych źródeł(emerytura,renta lub inny pracodawca)

ratko
@Zy

serdeczne dzięki!!!!!!

ratko

pracownicy AMLUXA na umowie o pracę,proszę napiszcie ile dostajecie na wypłaty bo zgodnie z tabelą zus powinno być 1286,71 a wypłacają 1244 zeta proszę o waszą opinie

do michał

Jesteś cudowny, kocham Cie.

@do michał

Dziękuję, może się umówimy ? ;]

do anka

Czy to prawda , źe powołali nowego prezesa ? Znacie go ?

@do anka

tak to prawda, Nowym Prezesem został Krzysztof Kononowicz , kiedys znany z telewizji , startował na Prezydenta RP, chodził w takim śmiesznym sweterku i mówił o Polsce " ... żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego ... " w końcu on zaprowadzi porządek w tej firmie - nie będzie niczego .

bezrobotny
@Michał

Wygląda, że Michał jest rozżalony nie wiem co się stało i czy Michał jest dalej prezesem ale wygląda na to, że coś się pozmieniało w Amluxie na górze http://www.krs-online.com.pl/amlux-sp-z-o-o-krs-118891.html https://ems.ms.gov.pl/krs/danepodmiotu

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
monia

do skate lub Grzesiu Ligeska napisz prawde jak pracowałes w Castoramie Tarnów najpierw trzeba pracowac a tobie trzeba zeby P.Łukasz kupiłci gre to bys grał przez cały czas w kantorku a pracy 0000000 a 7 zł na godzine brałes przez cały czas albo podjudanie i oczernianie innych a siebie wybielac napisz prawde ja pracuje i dopiero teraz mamy bez ciebie super załoge co pomagamy sobie wzajemnie pracowałam w róznych firmach ale atmoswera wCASTORAMIE TARNÓW jest super Dyrektorzy ,Kierownicy ipracownicy naprawde super ekipa a pracowac wszedzie trzeba a jak sie komu nie chce pracowac to nazeka i biadoli....

Widać ze jednak ktoś bardzo mądry z biura śledzi to co piszemy każdy zakład ma obowiązek wysłać do końca lutego i tak wysłali na pewno, wiec dojdą w tym tygodniu ale i tak co 3 osoba nie dostani i zwalą na pocztę jak zwykle nic nowego ,dziewczyny które to robią i tak pewnie siedzą po godzinach bo kto by zatrudnił dodatkową osobę. W centrali panuje straszny baŁagan i chaos żal mi was dziewczyny pozdrawiam zyczĘ wytrwałości

@pracownik

mądry ?? niech osoba która to pisze nauczy się czytać ze zrozumieniem ... bo jeśli prześledzisz posty to nie chodzi o to, że amlux istnieje do końca tygodnia ( jako firma ) , ale istnieje do końca tygodnia jako podmiot na danym obiekcie, w tym przypadku Sfera Bielsko-Biała. Zresztą o kulturze tej osoby świadczy to jak zwraca się do innych pisząc " barany " . Przeczytać w internecie do kiedy pracodawca ma obowiązek wysłać PIT , może każdy, ale nauczyć się czytać ze zrozumieniem to już chyba nie ...

Lolaboga

Jakie tu barany i prostacy piszą! Żenada. Najpierw dowiedzieć się proszę do kiedy pracodawca ma obowiązek Pit wyslac a dopiero pozniej na forum sie żalić. Tak tak.. Amlux tylko do końca tygodnia istnieje.. Nawet wypłat nie zdążą zrobić :-)

Lolaboga

lenor

pity zostały wysłane w piątek więc do kazdego z was pracownikow obecnych i pracownikow którzy juz nie pracują w Amluxie dojdą lada dzień!

konrad

CIEKAWE KIEDY DOSTANIEMY PITY ?

dziewczyny

Sfera-Bielsko Biała

dziewczyny

Szkalowaliście mnie , mówiłyście ze Was oszukuje , no to zobaczycie jak bedzie Was traktowac nowa firma bo amluxa za miesiąc juz nie bedzie. A....

Skate
@dziewczyny

Jak to ich nie będzie, gdzie dokładnie?

Skate

Witam, pracowałem w firmie amlux na terenie Castorama Tarnów. Ogólnie powiem tam, wypłata owszem zawsze na czas, ale zdarzało się ze pracownicy dostawali o 12-13 mniej, ale tak jak nas tam traktowano przechodziło wszelkie pojęcie. Jaki jest sens podnosić stawkę na godzinę (7,40zl) aby po miesiącu odebrać godziny pracownoka, i jednego wyrzucić z pracy. Bo jak twierdzą Castorama nie dostała pieniędzy na firmę sprzątająca. Ogólnie rzecz biorąc jak można wyżyć za. 600 zł na miesiąc, gdzie wy ludzie macie głowę, czy tu naprawdę liczą się tylko pieniądze?

Skageb

Witam, pracowałem w firmie amlux na terenie Castorama Tarnów. Ogólnie powiem tam, wypłata owszem zawsze na czas, ale zdarzało się ze prać w nocy dostawali o 12-13 mniej, ale tak jak nas tam traktowano przechodziło wszelkie pojęcie. Jaki jest sens podnosić stawkę na godzinę (7,40zl) aby po miesiącu odebrać godziny pracownoka, i jednego wyrzucić z pracy. Bo jak twierdzą Castorama nie dostała pieniędzy na firmę sprzątająca. Ogólnie rzecz biorąc jak można wyżyć za. 600 zł na miesiąc, gdzie wy ludzie macie głowę, czy tu naprawdę liczą się tylko pieniądze?

xxx

jaka nowa jest w lublinie? to juz pani md nie pracuje??? nie wierze ... myslalem ze ona jeszcze na lozu smierci bedzie kase ludziom obcinala

Black

4000 do ręki

@Black

za kwartał he he he

wk

Jakie są zarobki na stanowisku Koordynator ds Utrzymania Czystości?

xxx

Jeżeli to prawda to wcale się nie dziwię. Każdy kto ma jakieś aspiracje, ambicje, honor odchodzi z tej firmy. Nie mówię tu o personelu sprzątającym, ale o ludziach z biura, kierownikach , inspektorach... każdy kto ma chociaż troszkę szacunku dla drugiego człowieka i nie poniża go na każdym kroku w końcu sam z tej firmy odejdzie, albo go wywalą. (usunięte przez administratora) A zarząd jest zadowolony, bo po co im taki kierownik który upomni się o ludzi? Który da premię, wyłapie (usunięte przez administratora)tych z wyższych stołków . (usunięte przez administratora)

@xxx

Prawda.

do oni

Widać , źe kolega przesiąkł skostniałą strukturą , myśleniem ery komuny, każdy ma prawo wyrażać swoją opinie i kaźdy ma prawo pracować gdzie chce. Nie moźna za to szkalować ludzi . Jak ktoś tego nie rozumie to tyko świadczy o jego niskiej kulturze.

oni

Wszyscy biadolą i narzekają na Amlux jak wam nie odpowiada to droga wolna do innej firmy wszyscy płacą jednakowo w takim kraju żyjemy i takie jest prawo Amlux nie jest taki zły wypłata na czas Kierownicy spoko ale trzeba pracować jak każdy będzie robił co do niego należy będzie ok.Biadolić najłatwiej ale pracować się nie chce.Jeden z drugim może założyć własną firmę i zobaczymy jak będzie postępować Pozdrawiam wszystkich co piszą bzdury

Zostaw merytoryczną opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMLUX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMLUX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMLUX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 12 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMLUX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AMLUX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMLUX Sp. z o.o.