Opinie o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMLUX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMLUX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

ondo

w lublinie na plazie jest nowy kierownik obiektu, wie ktos moze jaki jest? bo slyszalam od kolezanki ze jest nowy kierownik i moze bym sie tam zatrudnila ale nie wiem jak tam jest , podobno niezle placa i godziny dobre, ale nie wiem jak z tym nowym kierownikiem jest, bo popszednio to podobno bylo zle, wie ktos jaki ten nowy jest kierownik?

artur

Jestem oburzony, zabrali mi umowę o pracę a odpowiedzialnosci za maszyny nie .Za nic płacić nie będę . Ja uszczelki w maszynie nie wymienie a placic tez nie bede i mysle , źe wy teź .

MIREK Z Poznania

Znowu mamy nowego kierownika , przedstawił się , coś popisał i kazał stany środków zapisywać . (usunięte przez administratora)nowy zaraz kaźe na wrotkach sprzatać bedzie szybko i potaniosci . Skąd oni ich biorą ?

0la

KTO TO SLYSZAŁ , TAKIE ZMIANY !!!!! KONIEC CHAMSTWA.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Bezrobotny

Bezrobotny , słabe maszinformacje prezesem to nie jest prezes Ziolkowski ten krs jest nieaktualny . Jest juź nowa osoba , za mało przyjeźdzasz do biura .czesć

sania

odradzam. szorowarkę do podłóg dostałam po dwóch tygodniach mycia zjełczałym mopem. pierwszego dnia ulewało jej się błoto i zostawiała brudne smugi. drugiego dnia (w międzyczasie podobno zrobili "przegląd") wyleciała zupełnie zjechana uszczelka i zalało pół sklepu. "szefowa" na tydzień przed pierwszą wypłatą poinformowala że figę dostanę, bo zalany towar miał większą wartość niż moja wypłata. ostatecznie wypłacili po tym jak poszłam zrobić ksero wszystkich list kontrolnych z zamiarem dostarczenia prosto do prawnika. zawsze bedą patrzeć żeby przyciulać pracownika, licząc na to że okaże się on owcą.

to ja

Paweł nic dobrego Ciebie nie czeka w amluxie.Jako kierownik dostaniesz 11.50zł brutto i wszystko inne swoje laptop,drukarki ,internet no i samochód bez żadnej dotacji.Premii też nie ma.Na wszystko wydajesz własne pieniądze.Wiesz mi doświadczyłem tego i nic nie zrobisz tylko wypada się zwolnić.Przemyśl i zamień na inną pracę w Lublinie.A tak to napisz ile Tobie proponują zł.

z lublina

slzsyal moze ktos z lublina ze na obiekt plaza ma przyjsc jakis nowy kierownik? bo po dobno ma byc jakis nowy

tom

odradzam pracę w firmie amlux,oszukują strasznie gdańsk,gdynia inspektorzy którzy płacą 60zł co niektórym za godzinę pracy to nie żart przychodzi na godzinę a ma cały etat,a inni musza charować za tych pierwszych.

Siwy z Poznania

Macie juź kase na koncie ?

do judyta

Dawno nie spotkałam się z takim chamsrwem , jesteś obrzydliwa i jakim prawem upokarzasz ludzi cięźko pracujących nie kradniemy nie oszukujemy a ty pewno chodzaca nicość naśmiewasz się .. Zdemorralizowana ladaco wal sie w swoj mózdzek .

pracaKraków

masz doświadczenie? masz dość oszukiwania na godzinach? masz dość , że nie posiadasz pełnego ubezpieczenia? mamy pracę w Krakowie dla Ciebie, stawka na rękę 7 zł + pełne ubezpieczenie na umowę zlecenie, praca od poniedziałku do piątku - wyślij nam swoje CV na adres: jestpraca@interia.pl

Judyta

Jeśli chcecie godnej płacy musicie przekwalifikować się. Robotnicy niewykwalifikowani od zarania dziejów mają pod górkę i nic w tym dziwnego, skoro każdy jeden może zostać zastąpiony w pięć minut takim samym człowiekiem z łapanki. Trzeba było przyłożyć się w szkole a nie teraz wylewać na forach żale, sami jesteście kowalami swojego losu i sami jesteście sobie winni. Wy, a nie zła firma która dała nieukom pracę. W tej branży nie dorobicie się ani pieniędzy ani szacunku. Ani w tej ani w innej firmie. Nie mniej jednak lepiej jest zakasać rękawy i pracować uczciwie choćby i za nędzne grosze niż siedzieć w domu i narzekać na swój smutny los. Powodzenia, Judyta.

@Judyta

Tylko ciekawe kto to pisał, bo myślę a nawet wiem na pewno że któryś łoś od nich!!!!!!!! cha cha żałosne debile z uszoki.. na czele!!!!!! wywalajcie ludzie z tamtąd bo was wydoja jak krowy!

jamajka

ale wy ludzie pier.... głupoty , wy tylko potraficie na jezdzac na amluxa a bo amlux taki abo taki itp . Powiem wam ze amlux jest wcale nie najgorszą firmą sprzątającą i dobrze płaci nie tak jak walnięty Ever grupa w krakowie. AMLUX WRÓĆ NA BONARKĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zniesmaczona
@jamajka

Amlux najgorsza firma z jaką się spotkałam a zwłaszcza regionalna Dominika K. porażka i żenada w jednym. a Co do bonarki moze ever ma niższe stawki ale płaci w terminie w przeciwnieństwie do amluxa

michał

Pit juź dostałem , dzieciaki rozliczyłem i zwrot ze skarbowki dostanę.Mam ciekawą propozycję od inspektorki , zostań brygadzista to mowe o pracę dostane. Na płynach mam zaoszczedzic , papieru mniej do wc mam wkladać to i premie nalicza chyba 7 procent. Nic tylko pracować i Wam teź tego źyczę.

barbi
@michał

przynieś swój płyn i papier to dostaniesz 10 procent.

były inspektor
@michał

hahaha, a jakby ta "inspektorka" powiedziała, że jak codziennie przez cały miesiac bedziesz zostawał po 6 godzin dluzej w pracy a za to dostaniesz jacht i samochód służbowy to tez bys uwierzył ? szkoda mi Ciebie, takie bajery to norma w amlux, jak przyjdzie do wypłaty i nie zobaczysz tych "premii" to powiedzą, że "system" źle naliczył kasę, albo, że któraś z dziewczyn w księgowości pomyliła konta bankowe i będziesz czekał na tą kasę do końca życia...

to Ja

jeszcze nie wiecie najlepszego. jest taki "gosciu" co rozdaje higiene za friko a wy narzekacie hihihi uszo. r. tylko brac jak okrada firme!!!!

Witam. Staram się o pracę w firmie amlux jako inspektor w Lublinie. Czy ktoś może napisać jak się tam pracuje? Czy jest jakiś kierownik / dyrektor regionalny? Jacy są inni kierownicy / inspektorzy ? i jak jest z wypłatą? Czy dają samochód służbowy? i jaka jest atmosfera?

Diego

No dokładnie panie "on" gdzie są pity ja się pytam!!

@Diego

PIT-y wysłali ja się luż się rozliczyłem

on

gdzie sa pity ja sie pytam po prostu skandal caly tydzien czekam i nie mam bende musial gdzies to zglosic i to nie bendzie smieszne bo widac ze ta firma to syf

Zy

1244,16 otrzymują pracownicy którzy dojeżdżają z innej miejscowość i otrzymują dochody z innych źródeł(emerytura,renta lub inny pracodawca)

@Zy

serdeczne dzięki!!!!!!

ratko

pracownicy AMLUXA na umowie o pracę,proszę napiszcie ile dostajecie na wypłaty bo zgodnie z tabelą zus powinno być 1286,71 a wypłacają 1244 zeta proszę o waszą opinie

Zostaw merytoryczną opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMLUX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMLUX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMLUX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 11 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMLUX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AMLUX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMLUX Sp. z o.o.