Opinie o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMLUX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMLUX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

tek

No właśnie, wie ktos czy to prawda ze plaza w Lublinie nie będzie juz sprzatana przez Amlux ?

ela7

Byłam na zastępstwie w banku dwa dni za koleźanke pieniędzy mi nie naliczyli czy to normalne w tej firmie ?

Za chwilę zima i to sroga, mam pytanie do kolegów czy buty zimowe dają ?

LRS

Ale o kogo chodzi w aspekcie odejścia Dyr. Handlowego ?

ondo

no ale o co poszło? bo dyrektor ( nie będę podawał nazwiska bo i tak będzie usunięte ) to faktycznie był taki konkretny i rzeczowy człowiek, szkoda, że firma straciła takiego fachowca. Teraz pewnie kupiła go konkurencja ...

ondo

A dlaczego zwolnił się dyrektor handlowy z amluxu?

Trafiłaš w dziesiątke z działem handlowym ,zapotrzebowanie na nich jest w tej chwili bo obecni się zwolnili. Jeżeli potrafisz być mniej dołująca to proszè o więcej uśmiechu . W życiu liczą się inne rzeczy . Ulu bądź zawsze sobà a zobaczysz jak fajnie będzie ci ze sobą.

artur

Juź w kròtce wrócę do Was i będziecie wyzwoleni . JARZMO chamstwa ukróce 7 pozwole WAM REALIZO2AĆ SIĘ W SWOJEJ PRACY . POZWOLE NA PRACE TWORCZĄ POZBAWIONĄ RUTYNY , POZWOLE NZ WIELE . JUŻ W KRÓTCE WRACAM ZAOPIEKUJE SIĘ wami . Badzcie gotowi

xxx

kto to jest ten (usunięte przez administratora)?

pracowniczka

Jola, napisałaś całą prawdę (usunięte przez administratora) Praca sama w sobie nie była by zła ale w Amluxie zawsze masz pod górkę...

Michał coś za jeden pozytyw?Nie broń amluxa.Niestety ale prawdą jest ,że firma ma za nic pracownika.Uwierz mi.Mam dużą wiedzę i doświadczenie wieloletnie.Jednego dnia wprowadza się do pracy znajomą osobę,ca,,,,łkowity tuman! i jest koordynatorem.A dotychczasowy dobry człowiek dla pracowników zostaje bez pracy. szkoda bo teraz jest dopiero raj złodzieji.Zastraszanie każdego dnia.Nawet nie chcę się iść do pracy.Ogólnie to parodia i ośmieszanie.Niestety amlux to cwaniaki zawsze znajdą ludzi w potrzebie i pracujących za marne wynagrodzeni.Nie takie jak ma Pan (usunięte przez administratora).Pozdrawiam

Do wszystkich pracowników firmy Amlux: Weźcie się za robotę, a nie narzekacie i biadolicie jak to wam źle całe życie, a jak nie pasuje to do widzenia! Chlacie na potęgę, ściemniacie i chowacie się po kątach, kombinujecie na obiektach jak możecie, jak tylko nie ma nad Wami nadzoru to szukacie sposobności jak przesiedzieć zmianę itp. A Ci uczciwi i pracowici ludzie którzy pracują w Amlux muszą robić za Was i przez takich ściemniaczy jak Wy mają opinię pijaków i złodzieji... Jak czytam to co napisał ten pseudo serwisant z warsztatów amlux to śmiać mi się chce - chłopie jak od początku widziałeś, że to syf to po co siedziałeś tam ??? pewnie waliłeś ściemę jak popadnie, aż w koncu Cię wywalili i teraz użalasz się nad sobą i obrabiasz tyłek innym ludziom... żenada. 60 % ludzi pracujących na obiektach w amlux to ściemniacze i kombinatorzy, szkoda tylko że mają zawsze najwięcej do powiedzenia... a nie powinni mieć nic!

bosze

w KrK jest taki brak organizacji, stracili galerie na własne życzenie- regionalna beznadzieja traktuje ludzi jak śmieci, obcina pieniądze , żeby tylko swoje cztery litery uratować

lublin

w lublinie tez jest fajnie. kasa ok i na czas i pani ania normalna kierowniczka

prac

Krk jest b. Dobrze

Kierowniczka w Krakowie bardzo wymagająca ale i bardzo dobra

pracownica

Nieprawda. Pracuje od 2 lat. Nie mam grupy. Jest ok.

Olla

Ta firma to porazka,na stadionie Lecha Poznan kierownik (usunięte przez administratora)duzo wymaga gdzie nie ma srodkow ,mopy, itp wszytko sie rozwala,chcialby zeby czlowiek pracowal jaj najdluzej a placa minimalna wrecz skrajna co do wykonanej pracy.(usunięte przez administratora).Itp duzo pisac.Masakra Nie Polecam

@Olla

Kto dał ten wpis o Stadionie w Poznaniu ???

Zniesmaczona

Widzę że Moje opinie na temat firmy i regionalnej(usunięte przez administratora)zostały po 2 tyg usunięte. To jest forum cy żenada? Podobno mamy tutaj zostawiać swoje opinie ale widzę że nie pasowała komuś prawda o amluxie i (usunięte przez administratora)No cóż nie tutaj to gdzie indziej wszyscy się dowiedzą czym jest amlux i czym jest ( nie kim ) regionalna (usunięte przez administratora)

Staram się o kredyt na mieszkanie , powinienem mieć umowe o prace . Mój kierownik obiecuje umowe juź trzeci miesiac . Czy w tej firmie jest to moźliwe ?

pracowniczka
@pracownik

jeśli nie masz 2 grupy nie ma szans

adam

Poznańskie rzady nie pasują Warszawce , nie ma problemu galerie Malta przejmie Kraków Aspen a za chwile takźe reszte a te buce niech sie lansuja i nawet nie zauwaźa jak ich Aspen rozszarpie.

KKK
@adam

haha , Aspen w Lublinie Amluxowi nie podskoczy, Aspen w Lublinie sprząta Carrefoura i jest tam taki syf, że sam dziwie się jak oni się tam utrzymują ...

tralalala
@KKK

nie nie mówcie, że nie wiecie, że to Carrefour tak mało godzin daje, mało płaci i dlatego akceptują ten syf... ale to wszystkie carrefury mają taka politykę

Zostaw merytoryczną opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMLUX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMLUX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMLUX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 12 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMLUX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AMLUX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMLUX Sp. z o.o.