Opinie o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMLUX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMLUX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

zniesmaczony

Firma jak każda inna. Ma swoje dobre i złe strony. Ale pracownicy którzy piszą takie opinie to dopiero żenada.

nowy

W Krakowie tez jest ok. Wynagrodzenie czasem opóźnione ale zawsze wypłacone.

xxx

W Lublinie wszystko jest dobrze, kasa na czas i nikt nikomu już nic nie ucina. Kiedyś byly problemy ale teraz juz nie

kokon

do kinia. nie masz racji,po prostu,jest to zwykła pomyłka,która zostanie naprawiona,a pieniądze zostaną wypłacone

BEATA
@kokon

Co Ty (usunięte przez administratora)? W AMLUXIE BEZ PRZERWY SĄ TAKIE POMYŁKI. Można się mylić raz a nie bez przerwy.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

jarek

Zabrali nam po dwie stówki bo zima była .

Kazio

Widzę poprawę w amlux zero wpisów

basica
@Kazio

Ta firma spowodowała, a raczej jej agent, że pracownica z umiarkowanym stopniem niepełnosprawnosci znalazła się w zakladzie psychiatrycznym.Kto za to odpowie?

Sonia

Pracuje drugi miesiąc na umowę zlecenie.nie wiem kto jest moim przełoźonym , nie ma srodków do sprzątania . W TOALECIE SMRÓD .Nie mam rękawic ochroonnych, nie mowiąc o kremie dorąk.Wypłata po 15 -tym .20zł mi zabrali bo była uwaga. Brygadzistka powiedziała , że to standart. Jeszcze raz i się zwalniam.Mam pytanie, która firma według Was jest godna polecenia.

xxx

W Lublinie wkoncu jest dobrze, kiedys zawsze brakowało 30 - 80 zl do wyplaty, pozniej facet byl kierownikiem i wszyscy mieli kase ok, zwolnil sie i znowu pani (usunięte przez administratora)ucinala nam kase, ale pani m.d juz niema i znowu kasa sie zgadza, pracujemy w normalnej atmosfeże, kazdy zarabia tyle ile powinien. srodki sa na czas i nie brakuje nic, polecam prace w lublinie bo tutaj bardzo duzo sie zmienilo na dobre. kazdy boi sie tylko ze znowu wroci (usunięte przez administratora)i bedzie pieklo jak kiedys, przez takich kierownikow jak ona amlux ma bardzo zla opinie.

zocha

A jak jest we Wro ??? (usunięte przez administratora)jak z płacami ??

Siwy z Poznania

Te warszawiaki mają nas za (usunięte przez administratora)i bałwanòw.Pracuję trzeci miesiąc na zlecenie , umowa śmieciowa , (usunięte przez administratora) Chyba zczas głosno o tym mówić i sprawdzić czy w innych regionach teź zabierają nasze pieniądze . Piszcie i zastanowimy się jakie kroki prawne podejmiemy w tym temacie.

zadowolona

Ja pracuje w firmie od prawie 2 lat w centrali. Pracuje się bardzo fajnie. Fajni ludzie, wypłata na czas, urlopy itd. A firma jak wszędzie-zawsze znajdzie się ktoś kto nas wkurza, polecenia przełożonych absurdalne...Polacy już taki naród, narzekają na wszystko...

andzia

Ja słyszałam ze ten kierownik co jest teraz w plazie lublin to byl kiedys ksiedzem ale odszedl i juz nie jest ksiedzem i znalazl robote w amlux moze ktos cos wie o tym...

Rozczarowana

Pracowałam w rożnych firmach ale amlux bije je wszystkie na głowę dokładają roboty bo ktos sobie olał i za nią nie płaca. Maja dziwny system wyliczania wypłaty powinnam zarobić wiecej a z ich wyliczeń wychodzi zawsze mniej.na obiekcie na ul.ogrodowej w Warszawie oprócz kierowniczki jest rownież jej prawa ręka,ktora każe myc ,,gumy'' w drzwiach,bo nawet nie wie ze to sa uszczelki.bylam od czarnej roboty wynosiłam ciężkie wory z dokumentami i w dodatku byłam pomywaczka naczyń po pracownikach biura.przed przyjęciem sie do tej firmy musiałam podpisać dokument ze nie bede ubiegała sie o umowę o prace. Przy wypłacie na konto najpierw przelewają 30zl i jest to kwota na składkę zdrowotna o czym raczyła mnie poinformować kierowniczka.nie polecam takiej firmy w ktorej człowiek jest traktowany jako tania siła robocza od wszystkiego Na szczęście z tej(usunięte przez administratora) firmy odeszłam bo nie bede pracowała na wszystkich nierobów z biura.

hhhh
@Rozczarowana

DOKLADNIE TAK!!!!

koordynator

Pracowałam w firmie Amlux jako koordynator i powiem że cieszę się bardzo że zrezygnowałam,traktowałam ludzi z szacunkiem a za to kierownictwo mnie gnoiło,poszłam do innej firmy na to samo stanowisko i dopiero teraz wiem że żyję.

aplikant
@koordynator

Aplikowałam na stanowisko Koordynatora i to co czytam powoduje, że włos dęba staje. Poważnie aż tak źle?

@aplikant

Pracuje w Firmie Amlux jako inspektor i jest ok

@aplikant

Tragicznie od koordynatora oczekują bardzo dużego zaangażowania,pracy 24 na dobę,a co do wypłaty to nigdy nie wiadomo czy zapłacą nic nie jest udokumentowane więc płacą jak im się podoba.Totalna porażka,szkoda zdrowia i poświęcenia dla takiej firmy.

koordynator

To chyba komentarz do Michała a nie do koordynator,lepiej sprawdzaj gdzie klikasz

Lux?

Żenada! tak można określić tę firmę. Poza tym dlaczego się dziwić, skoro są kapitałowo połączeni z Solid Security. Działają na tych samych zasadach, czyli okraść i oszukać wszystkich, łącznie ze swoimi pracownikami. Na początek umowa zlecenie, mimo że w ogłoszeniu piszą iż dostaniesz umowę o pracę. Po okresie próbnym masz umowę o pracę ale na najniższą krajową i od tego płacą ci składki. Reszta kasy na zlecenie. Mimo, że twoja praca jest mobilna to nie dostaniesz laptopa, bo po co. Masz dwa kopy w biurze to se przyjedź do biura i sobie korzystaj. Harujesz jak wół 7 dni w tygodniu, od rana do wieczora a na umowie kwota jak dla studenta za pracę dorywczą. Śmieszne to w sumie troszkę. A już najbardziej pokrzywdzeni są pracownicy fizyczni. Oczywiście sami z grupą albo emeryci. Zero szacunku. Wyzysk człowieka przez człowieka.

MIchał
@Lux?

wiedz, że w innych firmach tego typu sytuacja jest taka sama z umowami. Amlux płaci na czas, nie to co jakieś krzaki typu "działoszyński" gdzie ludzie pracuja od rana do nocy i nie widzą wypłaty. W amluxie duzo powoli zmienia się na dobre, nowy Dyrektor Organizacyjny, nowy prezes... wszystko idzie raczej ku dobremu, Solid przejrzał na oczy i wziął się za porządki w Amlux. Co do stawek za godzinę wszystko zależy od obiektu i ważną rzeczą jest to żeby Amlux dobierał normalnych kierowniów , inspektorów bo oni muszą umieć rozmawiać z ludzmi, a nie drzeć ryja i szmacić na każdym kroku, a tutaj akurat w Amlluxie bywa różnie... jednen szmaci, inny jest człowiekiem ...

jantar

Witam jaka afera była we wrzesniu z amluxem proszę o odpowiedz

koordynator

Jakies 4500 - 5000 netto, nie dają samochodu ale oddają kasę za paliwo.

@koordynator

Jesteś nadal pracownikiem? Poleciłbyś tą firmę jako pracodawcę? Wiesz krążą fatalne opinie i jeszcze ta afera z września.

@ja

Wiesz, czasami zdarzają się problemy, że nie ma chemii albo higieny na obiekcie lub brakuje mopa, ale w sumie od tego jest koordynator żeby to wykombinować. Ogólnie polecam, ja pracuje i nie narzekam.

!!!!!!!!
@ja

skąd ty takie informacje masz? bzdura!!!

Hej, mam pytanie ile zarobi w Amluxie Koordynator ds. utrzymania czystość?

Poznaniak

Uwaga !!! Firma Amlux zmieniła nazwę na Sarlux od 2014 listopada Mało roboczogodzin wynagrodzenie nie na czas!!! (usunięte przez administratora)

kasik

trzy miesiace temu zastępowałam koleżankę i do dziś ani umowy ani kasy zbywają mnie , ale już mój prawnik się nimi zajmie NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMLUX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMLUX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMLUX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 12 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMLUX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AMLUX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMLUX Sp. z o.o.