Opinie o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMLUX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMLUX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Bogus koszalin

siema Mialem pracowac w koszalinie wtej firmie ale na umowe smieciowa przyjmuja anie o prace .. Gdzieta uczciwosc ..Bo Castorama ktora wynajela ta firme do sprzatania twierdzi iz byli by stratni gdyby firma sprzatajaca amlux przyjmowala o prace ..Dlatego o umowy smieciowe .. Wtyt tak traktowac pracownikow

xxx

Zaprawdę powiadam Wam - bliskie jest królestwo Boże, nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię. Te słowa kieruję do Prezesów, Dyrektorów i kierowników w firmie Amlux

Amsyf

Firma dla ktorej licza sie zera na koncie. Ciagle obcinaja budzety.. Odprowadzaja skladki 10 zl miesiecznie.. To wyobrazcie sobie wysokosc emerytury. Zasilku dla bezrobotnych po tej umowie tez nie bedzie. Wymagania na obiektach takie ze smiac sie chce.. Panie schludne eleganckie, wlosy bez odrostow, z pelnym uzębieniem itd i stawka 5-7 zl. Haha Maja poczucie humoru. Moze by tak Ziolek za to wyżył.. Niby prezes ktory nie ma zadnej wladzy, kolejny głab w tej firmie.

Bubel

Amlux-tylko nie ta firma. Praca w biurze Warszawa ul Grójecka to masakra. Pensje 1600-1800 netto i nie ma mowy o podwyżce.. Nawet jeśli obiecają że będzie.Socjalnego brak, wc stmyf jakich mało. Bałagan na każdym kroku.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
xxx

a co tam w lublinie w amlux slychac?

ala
@xxx

Odeszl (usunięte przez administratora) jest nowa oby nie ucinała pensji i oby mniej było konszachtów i kumoterstwa chyba że lejdi Di bdzie rządzić jeszczena odległość - nie daj Boże

anka
@xxx

co w lublinie? gorzej niz bylo, juz nie mowie o szanownym panu kierowniku ktory jest gorszy od esesmana, powinien sie w więzieniu zatrudnic a nie w firmie w ktorej probuja pracowac normalni ludzie. niby milutki a jak co do czego to by cie zabil i zakopal. nie polecam

@anka

Jak kirownik ma przerost ambicji nad możliwościami to sie tak zachowoje jakby mu woda sodowa uderzyła do glowy tylko głowa duża a rozum mały i taktuje ludzi jak śmici ktore mozna kopnac i kopie ponizajac

magda
@berl

Dobrze ze juz nie ma (usunięte przez administratora) może będzie normalniej w Lublinie tylko żeby nie było tak że po dobrym panu jeszcze lepszy nastanie

@anka

a ktory to pseudo kierownik tak ludziom umila zycie??

tadeusz

Mam pytanie ? Jak pomiesiącu przepracowanym ktoś mnie informuje , źe mam o 200 zł zmniejszone wynagrodzenie to jakie urzędy trzeba powiadomić aby mi oddali pieniądze .

@tadeusz

Tadeusz a masz na umowie ile powinienes dostac ??? nic nikomu nie zrobic wszystko jest na gębe kto Ci uwierzy ze umawiałeś sie na inną kase tez tak mialam jak poszlysmy do Pani regionalnej za 2 dni wywalili nas z roboty ale spoko ich tez juz wywalili z obiektu weszla inna firma i znowu tam pracujemy

Kaśka

Juź jestem zadowolona a tylko dltego , źe juź mnie tam nie ma ..Składkę na ubezpieczenie mam odprowadzaną z całego wynagrodzenia . Kredyt dostanę bez problemu..Praca zaplanowana , nie ma ciągłego szarpania od rana.Trzymam za was kciuki zadowolona.

do xxx

Jednego prezesa przenieśli a z drugim co zrobili ? Przekręty jakie i kto robił ? Tną go na kasę ? O czym ty piszesz , zastanów się . W Lublinie nikt nikogo nie oszukuje , kaźdy uczciwie pracuje..

xxx

Dodam jeszcze, że dziwi mnie postawa właściciela firmy czyli Pana Prezesa Solid Security ( bo Solid jest właścicielem Amlux ) - wie jakie przekręty robią, jak go oszukują, nie mówię o traktowaniu ludzi bo to zapewne ma gdzieś, ale oni po prostu go okradają i on nic z tym nie robi. Przeniesie jednego prezesa Amlux do innej spółki , pozmienia kadry, pusci faktury przez solid, a oni dalej tną go na kasę i to bardzo dużą kasę. No ale widocznie może sobie na to pozwolić, skoro przymyka na to oko , jego sprawa i tutaj też wraca sprawa Lublina ...

do xxxx

Kierownik to moźe sobie w nosie podłubać wszystkie decyzje są jak za cara jednoosobowe. Przestancie pisać bzdury .karę wlepić zabrać kasę to moźe inaczej jemu zabiorą . Ogólnie jeden wielki syffffffffff. Jak tylko potwierdzą mi etat w firmie ISS to odchodzę z tej przechowalni i Wam wszystkim serdecznie tego źyczę rozczarowany .

yyy

Czy kierownik ma prawo dać premię wyróźniającemu pracownikowi ? Kto w tej firmie o tym decyduje ?

Kamil
@yyy

tak, kierownik ma prawo dać premię komu chce i ile chce.

lenor

co trzeba zrobic by miec grupę , trzeba chodzic po lekarzach i badac sie na głowe bo wtedy masz pewnosc ze bedziesz mial ta grupę

wizir
@lenor

z chorą banią można robić za takie pienędze.

odpowiedz na magda

Pracuje w Arkadii jako operator maszyny mam 9 zeta na godzine i jest super kierowniczka fajna wypłata w terminie nic tylko pracować .

odpowiedz na magda

zenek z łodzi

Pracuje trzy lata po 10 godzin dziennie w Indesicie , nie dostałem podwyźki , umowę o pracę dostane jak będę miał drugą grupę inwalidzką mieszkam z rodzicami nie stać mnie na wynajęcie pokoju jak byłem chory to za dwa tygodnie zwolnienia dostałem dwadzieścia złotych jak moźna coś planować źony nigdy nie znajdę nie wiem co dalej będzie co zrobić źeby dostać umowe o pracę , jak koledzy moźna to załatwić proszę o podpowiedz .

iza

Mieszkam blisko Arkadii , czy ktoś mi powie ile placą na godzinę i czy kierowniczka jest spoko ?

magda
@iza

płaca 35 złotych na godzinę, kierownictwo takie sobie, ale za takie pieniądze mozna spokojnie pracować.

@magda

kto płaci 35 zł za godzinę,piszesz jakieś brednie,bo w Amlux płacą 7 zł o ile i to wypłacą.

waldek

Płacą w terminie , robic nie trzeba , fajny kierownik godziny dopisze, sto razy lepiej niź w Impelu tamto są krętacze z Zakrzeskim na czele.

xxx

wyplate u nich sie dostaje czy daja z opoznieniem??

mlusiątko

Moi mili i co nowego w tym amluxie w 2015?

gość

Wiedziałyśmy , źe nas nikt juź nie obroni odkąd pan Artur nas opuścił .Kto jest jeszcze w tej firmie normalny .moźe ktoś mi powie ? Dziewczyny trzymajcie się juź nie długo ...

lublin
@gość

śmiesznie to brzmi - " odkąd opuścił nas Pan Artur" - wielki ojciec, opiekun , pasterz , zwany przez lud Arturem opuszcza swe biedne owieczki, które teraz pójdą na pastwę losu i zje je wilk czyli nowy Pan Dyrektor ...

gość
@lublin

Co nowego w Amoszuscie hmmm w skrajnej biedzie gdzie wszedzie sa podwyżki w amluxie znow obniszki chca zrobic darmowe sprzataczki w tej firmie pracuję 5 lat i biura kurczą sie 6 raz granda idźcie pracowac do eweru tam placa 8 zl za godzinę bo tu nie dadza zarobic!!!!

8041982
@lublin

amlux to najgorsza firma sprzątająca w lublinie .traktują pracowników jak (usunięte przez administratora)kazdy z tamtąd ucieka.w Atrium Felicity każą przynosić swoje środki czystości ścierki,płyn do mycia szyb płyny itp. Błagam was nie wybierajcie się tam do pracy!!!!!!!!!.

kierownik
@8041982

Witam szukam kontaktu z kierownikiem obiektu z Lublina,proszę o wpis oddzwonię lub napisze

Zostaw merytoryczną opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMLUX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMLUX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMLUX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 11 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMLUX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AMLUX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMLUX Sp. z o.o.