Opinie o Polski Spichlerz Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polski Spichlerz Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polski Spichlerz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Spichlerz Sp. z o.o. w Warszawa

Były pracownik 2

Praca w tej firmie była moim najdziwniejszym i najgorszym doświadczeniem zawodowym. Na rozmowie o prace dowiadujemy się że jest premia, oczywiście nie ma o niej wzmianki na umowie i jeśli w ogóle będzie wypłacona to pod stołem. Niejednokrotnie pracowników z biura wysyła się do pracy na magazynie czy do pełnienia funkcji kierowcy. W sezonie oczekuje się że pracownik będzie pracował 12 h dziennie lub więcej, czy też w weekendy bo "tego wymaga sytuacja". W biurze palenie podgrzewczy tytoniu przy biurkach jest normą więc jeśli nie palisz może być to dla Ciebie uciążliwe. Generalnie toksyczna atmosfera i totalny brak szacunku do pracowników, zdarzyło mi się usłyszeć jak szef i szefowa w wulgarny sposób odzywają się do pracowników lub w wulgarny sposób mówią o nich. Omijać szerokim łukiem.

Szuka pracy Nowy wpis

A co w tym złego, że ktoś po 8h pracy przebiera nóżkami, żeby iść do domu? Tym bardziej, jeśli pracuje zgodnie z prawem polskim? Jak to u Państwa wygląda? Ogłoszenia o pracę wyglądają bardzo zachęcająco, a te opinie wołają o pomstę do nieba. Proszę o informację. Z góry dziękuję

Pracownik aktualny - Normalny,

(usunięte przez administratora)Dobrze, ze już Was tu nie ma i trochę Wam to zajęło! Macie racje - to nie jest miejsce dla Was, to miejsce dla ludzi pracujących a nie obiboków! Dlatego gratulacje dla waszych obecnych pracodawców! Pracuje w tej firmie od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, firma dobrze płaci, ludzie są dla siebie mili, szefostwo ma bardzo elastyczne podejście do pracy i skoro niby jest tak źle to dziwne, że byli pracownicy wracają chętnie nawet po kilku latach. Polecam prace w tej firmie osobom, którzy są ambitni i chcą pracować.

Aktualny pracownik
@Pracownik aktualny - Normalny,

Zgadzam sie w 200%. Z normalnymi ludźmi pracuje się rewelacyjnie i już nie ma toksycznej atmosfery.

Polecam Nowy wpis

Super firma- dużo można się nauczyć. Fajna atmosfera, fajni ludzie, ciekawe projekty. Polecam

POLECAM Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Polecam pracę w tej firmie. Pracuję jak inni od kilku lat i nie mam uwag. Zawsze wynagrodzenie jest na czas , nie zdarzyło się aby ktoś nie otrzymał wynagrodzenia czy premii, więc nie rozumiem tych insynuacji. Atmosfera była gorsza tylko przez chwilą, kiedy pracowały tu panie, które obecnie wyrzucają swoje negatywne emocje w sieci. Obecnie jest miło i przyjemnie. Firma szkoli pracowników, pracodawca jest bardzo elastyczny w podejściu do pracowników, szanuje się ludzi, którzy działają, są chętni do pracy i nabywają kompetencje. Nie toleruje się nieróbstwa jak w każdej normalnej firmie. A te osoby, które tutaj się uzewnętrzniają niech zadadzą sobie pytanie - czy w swojej firmie by siebie zatrudniły...? POLECAM!

Firma Polski Spichlerz Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Pracownik obecny Nowy wpis

Negatywne wpisy są od osób ktore nie radzą sobie z życiem - wstyd i zażenowanie. To miejsce na rzetelne opinie a nie wylewanie pomyj bo nie jesteśmy dobrymi fachowcami w tym za co nam sie płaci. Jak ktoś chce zobaczyć jak jest naprawdę to zapraszamy. Koleżankom którym nie chce się pracować dziękujemy:)

rozmowa rekrutacyjna

Płacą pod stołem i nawet się z tym nie kryją na rozmowie rekrutacyjnej! Wstyd! Nie warto się fatygować do nich.

XX

Nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Spichlerz Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Spichlerz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Spichlerz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Spichlerz Sp. z o.o.?

Polski Spichlerz Sp. z o.o.
  • Kołacińska 35
    03-171 Warszawa

Polski Spichlerz Sp. z o.o.