Opinie o Twoja Prowizja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Twoja Prowizja Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Twoja Prowizja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twoja Prowizja Sp. z o.o. w Warszawa

Rzetelna firma, po półtora roku dostałem zwrot ok. 4000 złotych. W pewnym momencie zwątpiłem, a tu miła niespodzianka. Ludzie, te sprawy tyle zajmują, banki opóźniają, jak mogą, zwrócenie tych pieniędzy! Odwoływanie sie do 1 instancji, 2 itp jest na porządku dziennym i dlatego tyle to trwa! Polecam każdemu, kto miał kredyty, nawet na niewielkie kwoty

Elżbieta

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w odzyskiwaniu srodków, sama nigdy o tym nie słyszałam, a w szybkim czasie dostałam przelewy. Pan Rafał G. wykazywał się ogromną cierpliwością, bo troszeczke opozniałam wszystko. W kazdym razie firma godna polecenia. Poleciłam też męża i córke, bo mieli kredyty.

twoja prowizja

Witam, chciałem się dowiedzieć czy firma jest wiarygodna. Podpisałem umowę i cesje i na razie cisza. Jest szansa ze w ogóle cos odzyskają ?

Kaspersky 87
@twoja prowizja

Mi odzyskali z millenium 2950 zł ale po analizie umów wychodzi, że z ubezpieczeń będzie na około 50 tysięcy więc sam jestem w szoku ile jeszcze dostanę

Wieliczka-Krauze12

Pomogli odzyskać mojej mamie ponad 4 tysiące złotych. Uczciwi i godni polecenia ludzie Profesjonalizm to ich najważniejsza cecha. Polecam jak najbadziej!!

Jas
@Wieliczka-Krauze12

4 tysiące odzyskała ale połowa ta firma zabiera za to że Ci pomogli. Nie ma nic za darmo. Usługi tej firmy są uważam drogie skoro zabierają połowę z odzyskanej czesci

SylwiaK
@Jas

Ile czasu czekaliście na dostanie pieniężków ze zwrotu.

Twoja Prowizja Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca klienta. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Twoja Prowizja Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Doradca Klienta. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

BOLI

Super firma. Świetna atmosfera i dobre zarobki.

Mariuszek

Witam, nie rozumiem opinii co niektórych. Jeżeli ktoś z firmy zapomniał o waszej sprawie to polecam się zwyczajnie im przypomnieć. Mają bardzo dużo roboty i może się zdarzyć, że się do was nie odezwą. Tylko pytanie czy z nimi dobrze współpracujecie. Jeżeli postępujecie zgodnie z ich zaleceniami co trzeba robić krok po kroku, to będą załatwiać wszystkie sprawy. Miałem 3 nieduże kredyty, które spłaciłem dużo przed czasem. Pan Łukasz głównie zajmował się moją sprawą i nie odczułem problemów z komunikacją. Zawsze można wysłać maila lub sms. Z racji mojej pracy akurat ja nie miałem czasu aby zawsze rozmawiać przez telefon. Bądźcie mili a inni to odwzajemnią ;)

Bogdan

Bardzo polecam firmę. Pomogła mi odzyskać pieniądze od kilku banków. Sam bym nie dał rady załatwić wszystkich papierów. Potrzebna była pomoc prawnika którą oni świadczą. Zrobili wszystko za mnie a dostałem bardzo dobre pieniądze.

Rafalsw78

Nie wierzyłem, że się uda ale z pomocą firmy udało się odzyskać kilka tysięcy złotych (mimo, że już wcześniej dostawałem zwroty z banków !!) Polecam zdecydowanie

Renata

Nie rozumiem chyba jednego. Jak możesz nie móc zerwać umowy, bo się nie zgadzają? Przecież chyba siłą nie będą niczego egzekwować? Jakie są jej postanowienia tak właściwie?

@Renata

Kara pieniężna z całej prowizji prowizji

@Renata

Oczywiście na siłę nie będą, ale musimy robić każda jedną rzecz jaką będą chcieli bo inaczej nie wywiążemy się z umowy i wtedy będą kary pieniężne. Z tym, że opiekun sprawy zapewniał mnie kilkukrotnie, że to koniec współpracy, jeżeli zapłacimy im VAT. Teraz jednak zero kontaktu z opiekunem . I zero dogadania się z biurem obsługi przez e-mail co dla mnie śmiech na sali w takich sprawach rozmawiać przez e-mail I co godzinę dostawać wiadomość z brakiem odpowiedzi na moje pytania . Jest jedna NIE WYRAŻAMY ZGDODY NA ZAKOŃCZENIE WSPÓŁPRACY BO NIE WIDZĄ POWODU . Zostałam (usunięte przez administratora) I posądzona dwukrotnie, że nie wysłałam im pieniędzy, chociaż wysyłałam wyciągi z konta ....

AnnaP
@Kasia

(usunięte przez administratora) nie odbierają telefonów, a w dodatku albo blokują numer albo wyłączają telefon. Przez telefon 10 razy mówią co innego, (usunięte przez administratora) a nagle każą kontaktować się mailowo, a w trakcie korespondencji nie odpowiadają na żadne zadane przez Ciebie pytanie. Czy tak postępuje rzetelna firma? (usunięte przez administratora)

@AnnaP

A jak się skończyło w Pani przypadku ? Udało się coś z tą umową zrobić?

@Kasia

No to faktycznie to wszystko wygląda jak jedno wielkie niedomówienie... No ale teraz po tym wszystkim o co dalej z tymi wspomnianymi posądzeniami? To zostało rozwiązane? Ciekawe czy to prawda

Grzegorz

Nie prawda oraz oczernienie, firma godna polecenia ! Nie pobierają żadnej opłaty, a pomagają ludziom .

@Grzegorz

Opłatę jakąś chyba jednak muszą tutaj pobierać, żeby mieć na swoje wynagrodzenie? wiadomo tak właściwie na jakie zarobki podczas zatrudnienia się tutaj można się nastawiać? oraz jakie warunki należy spełnić żeby móc dołączyć?

Mack
@AnnaP

Ja jestem proszony o podpisanie cesji wierzytelności za jakieś grosze.

@Mack

I jak Pan ostatecznie odniósł się do tej prośby? Zastanawiam się także o jakie "grosze" mogło tu chodzić. Można prosić o doprecyzowanie?

Janeczko
@Mack

To zasamo podpisanie i płaca ze swojej kieszeni............mi wyrownali po siedmiou tygodniach..jak dotarł muj zwrot..

Po 10 latach w różnych korporacjach trafiłem do Twoja Prowizja gdzie jest zupełnie inna kultura pracy. To mała firma gdzie wszyscy się znają. Szef dbający i wspierający swoich pracowników. Regularne wyjścia integracyjne. Klientom odzyskujemy kasę w małych i dużych sprawach. Budująca jest wdzięczność klientów, którzy potem polecają nas sąsiadom itd. Na początku zlecenie ale po 3 miesiącach B2B bo kasa się zgadza.

Goska
@Adam

Polecam firmy co się spuszczają nad wami ;) wraz z dyrektorami i kierownikami wg Doroty ;)

były pracownik Krzysiek

atmosfera spoko, fajne bylo to ze faktycznie tym ludziom sie pomagało, jednak miło było usłyszeć jak klienci się cieszą że załatwiliśmy im jakiś zwrot, minus tej pracy jest taki ze Ci klienci są niecierpliwi, sami nic nie odzyskali przez 10 lat a po 2 miesiącach cisną firmę kiedy kase dostaną....wkurzające to było, no ale to raczej jedyny minus

P.
@były pracownik Krzysiek

Część Krzychu, to prawda że atmosfera bardzo w porządku, to dosyć ważne, kasa dobra dla tych którzy cisnęli, natomiast byli lenie którzy uważali że im się kasa należy i pracować się średnio chciało no i kariery nie zrobili. Wracaj Krzysiek do nas, gdzie Ci będzie lepiej ????

SylwiaK

Ile czekaliście na pieniądze ze zwrotów po podpisaniu umowy

Falco
@SylwiaK

My czekamy od pazdziernika 2022.Firma mimo telefonow i prosb nie informuje na jakim etapie jest nasza sprawa.Zdecydowalismy o cofnieciu zgod na prowadzeniie naszej sprawy wobec unikania kontaktu i nie informowania o toku postepowania

Falco

Nie polecam zdecydowanie.Od pzadziernika nie zalatwili w przypadku zony nic. Kontakt konczy sie gdy zona dzwoni do osob zajmujacych sie jej sprawa odpowiedzia-sorawdze i oddzwonie.Slyszelismy to juz wiele razy i sadze ze w ciagu kilku dni wyslemy oficjalnie cofniecie zgody na reprezontowanie zony przez fiirme ktora skandalicznie lekcewazy klientow. Aaaa zaznaczam ze nigdy nie bylem pracownikien tej firmy tylko musialem jakas opcje, zaznaczyc.Ponad pol roku czekanie i zenujace odpowiedzi oraz nieslownosc to skandal

Klient123
@Falco

Omijać szerokim łukiem!! U mnie podobna sytuacja obiecują jedną a nie robią kompletnie nic. Po podpisaniu umowy kontakt się urwał nie można w żaden sposób z firma sie skontaktować. Kontakt z główną osobą odpowiedzialną w mojej sprawie się urwał nie odbiera telefonów nie odpisuje . Wydałem ponad 100 zł na korespondencje minął już rok czasu od początku współpracy a szczegółów brak.

Anet
@Falco

Ja także czekam od października i nic

Renata

widziałam negatywne opinie odnośnie usług od samych klientów i zastanawiam się na ile są faktycznie uzasadnione. co z obecnym doświadczeniem pracowników? wiecie ile może mniej więcej wynosić? czy osoba bez niego miałaby szansę, żeby obecnie się tu dostać? przeszkoliliby mnie? jeśli tak to w jakim konkretnie zakresie i jakich finansów można byłoby sie wtedy za pracę spodziewać?

Bardzo polecam firmę "Twoja Prowizja". Pomogli mi odzyskać pieniądze z kredytów, nawet tych z przed kilku lat. W szczególności dziękuję Panu Kacprowi za bardzo rzetelne podejście do moich spraw, dużo empatii i pełnego profesjonalizmu. Co do umowy, to jest ona przejrzysta i nie ma tutaj żadnych niedomówień. Polecam szczerze.

@Monika

Ciekawa jestem czy tego typu zadowolenie ze strony klienta przekłada się jakkolwiek na zarobki osób obsługujących? Tu jest przytoczony jeden z Panów, na jakiej zasadzie może otrzymać premię za taki dobry wynik? Jak są one tu weryfikowane w firmie?

Firma godna polecenia

Pomogły zrobić skuteczny sprzeciw 3860 pln całkowite umorzenie , pomimo tego odzyskałem 1427 pln prowizji . Polecam, a złe komentarze to konkurencja i zwykle oczernianie !

Krystyna

dziękuje im za pomoc, 1420zł dostałam od banku dzięki nim, wspaniali ludzie

Grzegorz
@Krystyna

Zgadzam się

Renata

A podasz szczegóły o co w Twoim przypadku chodziło?

Zostaw merytoryczną opinię o Twoja Prowizja Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Twoja Prowizja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Twoja Prowizja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twoja Prowizja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Twoja Prowizja Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Nowy Świat 33 lok. 13
    00-029 Warszawa

Twoja Prowizja Sp. z o.o.