Opinie o JM Auto Sp. z o.o. w Bielsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JM Auto Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JM Auto Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JM Auto Sp. z o.o. w Bielsk

Aldona Nowy wpis

Dzień dobry, widziałam zeszłoroczną ofertę dla sprzedawcy samochodów nowych. Proszę mi napisać czy w tym roku będą planowane przyjęcia a jeśli tak to na jaki zarobek można liczyć? Mam doświadczenie z podobnego stanowiska a widzę, że to warunek konieczny. Trudno się zakwalifikować?

@Patrycja Nowy wpis

Witam . Rownież nie polecam kupywać tam auta. Kupilam od tego pana samochod ktory po 2 dniach sie rozsypal . Pan nie odpisuje ma moje wiadomosci ani nie odbiera telefonu . Dodatkowo nie dostalam wszytskich papierow od samochodu bo nie mogl wtedy wydrukowac i mial mi je przeslac do tej pory ich nie dostalam a minal juz dobry tydzien.

Kupujacy Nowy wpis

Nie polecam. Typowy Janusz biznesu. Przez telefon inna rozmowa niz na miejscu. Autem niby mozna wracac na kolach ale na innych tablicach sciagnietych zapewne z innego auta i jedziesz na wlasne ryzyko. Opsane auto mija sie ze stanem faktycznym. Tyle ode mnie

Piotr Liwicki

Odradzam zakupu aut w tej firmie.Ja kupiłem auto forda s max który rozsypał się po 1200 kilometrów.Dla zainteresowanych mogę wysyłać zdjęcia wad auta tel.694438471

@Piotr Liwicki

A sam właściciel jak się do tego odniósł?

Piotr Liwicki Nowy wpis
@Krystyna

Właściciel firmy nie przejął się wcale.Poiinformowlem go że mam prawo zwrotu zakupionego auta.A on życzył mi powodzenia w odzyskaniu pieniędzy

Firma JM Auto Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Sprzedawca samochodów nowych. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Piotr Liwicki

Komis JM Auto Sp .zo.o.-Bielsk to nie uczciwa firma.Sprzedaje zajeżdżone auta.Kupilem forda s max 2006 . Właściciel firmy zapewniał że auto jest w super stanie.Po przejechaniu 1200 kilometrów rozsypało się sprzęgło.Nie dość tego podczas wymiany uszczelki pod pompą paliwa okazało się że jest pęknięty wałek rozrządu który uszkodził zawór w głowicy silnika.Odradzam zakup jakiego kolejek auta w tej firmie.Piotr Liwicki tel.694438471

Autoxxx

Nie warto jechac nawet ogladac auta, w ogloszeniu pisze ze idealne kazde auto, a w rzeczywistosci same szroty

@Autoxxx

Tak? :( A jaką masz definicję tego całego szrotu? I piszesz to z doświadczenia czy jakiś doniesień tylko?

Autoxxx
@Krystyna

Opis aut każdy ze idealne, po obejrzeniu nawet dzieciak zobaczy ze malowane lakier nawet nie dobrany w kolorze. Stracone 150km przejazdu na takie psełdo komisy szukajace jeleni.

@Autoxxx

Poważnie? To ja aż ciekawa jestem jak to całe oglądanie wyglądało, skoro podobno w tak złym stanie są utrzymane. Jakie było nastawienie właściciela podczas pokazywania? Ogólnie to doszło do jakiejś konfrontacji jak zauważyłeś ten cały lakier?

Iwi

Ostrzegam . Mega (usunięte przez administratora) nie dajcie się nabrać tak jak je niestety. Te auta to gruzy z licznymi zatajonyni ustwrkami

Hanna
@Iwi

I co to były za usterki?

Krystyna

Fajnie, że firma oferuje osobiste sprawdzanie aut przed dokonaniem ich zakupu przez danego klienta. Jeden z niedawnych polecających stwierdził, że zrobili to skutecznie. Pracownikom faktycznie zawsze udaje się wykryć każdą najmniejszą wadę czy jednak zdarzało się wam coś przeoczyć?

polecający

Chciałem kupić samochód i przed zakupem zleciłem sporządzenie raportu firmie(usunięte przez administratora) Nawet nie musiałem dzwonić do sprzedawcy, że ktoś w moim imieniu sprawdzi samochód sami go o tym poinformowali i wybrali serwis. Jestem zadowolony z ich rzetelnej obsługi polecam sprawdzoną firmę.

Zażenowany

Jakaś kpina nie komis. Zero poszanowania czasu klienta a co dopiero samej osoby. Nie polecam. Jeżeli skusiło cię jakieś auto naprawdę odpuść sobie. Nie warto. Zero szacunku dla klienta. Obsługa poniżej krytyki

Niedoszły klient

Obsługa tego komisu nie dość, że pozostawia wiele do życzenia to w dodatku pracują tam głąby lub po prostu (usunięte przez administratora) Klient umawia się na tego samego dnia na konkretną godzinę na oględziny auta po czym po przemierzaniu połowy polski dowiaduje się że auto zostało sprzedane 2 godziny temu. Wszyscy rozumiemy rynek kupującego kto pierwszy ten lepszy wiadomo ale nie poinformować o takim fakcie ? Uważam to za czyste sk**wysyństwo. Obsługa doskonale wiedziała że jedziemy z odległości 400 km i nie pofatygowała się o telefon że sprzedano auto. Gdzie 4 godziny wcześniej zapraszali na oględziny zapewniając że auto jest czeka i można z powodzeniem wracać na kołach.

Zostaw merytoryczną opinię o JM Auto Sp. z o.o. - Bielsk

• Jak się pracuje w JM Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JM Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JM Auto Sp. z o.o.?

JM Auto Sp. z o.o.
  • Płocka 48E