RITA MOTORS SP. Z O.O.

Kielce

Opinie o RITA MOTORS SP. Z O.O.

mechanik

wybieram się na rozmowę w tej firmie . ma ktoś może styczniość z tą firmą jak opinie , zarobki atmosfera itp . mam nieduże doświadczenie , jak to wygląda

tomek
@mechanik 09.01.2017 17:43

Praca na wlasnej dzialalnosci. Dwa tygodnie urlopu w roku. W peugeocie ogolnie zimno i brak narzedzi.

doświadczonymechanik

Pan Jacek ciągle szuka mechaników. Widać nie może znależć tego upragnionego...I nie znajdzie. Daremny jego trud. Pozdrawiamy ,forum "Dobry mechanik"

Znasz dobrze firmę RITA MOTORS SP. Z O.O. jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o RITA MOTORS SP. Z O.O. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RITA MOTORS SP. Z O.O.