Zakład Budowlany Sito Edward

Leszczyny

Opinie o Zakład Budowlany Sito Edward

stary dobry pracownik

szczerze odradzam prace w tej firmie pracowałem ponad rok i na początku wszystko ładnie a dopiero potem zaczęło się coraz gorzej, ciągłe opóźnienia z wypłata i to nie mam na myśli 2-3 dni ale bardziej tygodnie i nie wiadomo kiedy będzie, ciągle marudzenia że za mało zrobione a sprzęt to najlepiej samemu kupić i zrobić, maszyny ledwo co pracują, o socjalu radze zapomnieć pomijając obiad, bo niestety tylko tyle pracodawca zapewnia obiad i nocleg bez diety ani nic. szczerze odradzam prace w firmie zakład budowlany.

Zostaw opinię o Zakład Budowlany Sito Edward - Leszczyny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Budowlany Sito Edward