Opinie o GN Audio Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GN Audio Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GN Audio Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GN Audio Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Pracuję od roku jako tester. Zespol w Danii i w PL naprawde fajny, jest balance w pracy, a jednoczesnie naprawde dobre stawki. zdarzaja sie podroze sluzbowe, spotkania z teamem.

Interesuje mnie praca jako QA Engineer w firmie GN Audio Poland Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

@Karolina

Zarobki sa uzależnione od budzetu. Nie ma żadnej pewności, ze beda wysokie. Widelki sa podawane przy ogloszeniach tylko jesli firma chce ujawnic widelki. Nie jest to standard.

Człowiek Nowy wpis

cześć, na stronie widnieje teraz oferta dla Junior Creative Designera. Zakres zadań raczej zdaje się być jasny, ciekawi mnie jak w praktyce wygląda i przede wszystkim jak jest on wyceniany. Nie ma wskazanych widełek płacowych. Ktoś je kojarzy?

Junior Nowy wpis

Zastanawiam się nad przejściem do tej firmy. Śledzę opinie tutaj jakiś i widzę, że część negatywnych opinii zniknęła. Kiepsko ????

Patka

Witam, myślę o pracy jako Transition Manager. Głównie od kandydata wymaga się doświadczenia w zarzadzaniu dużymi projektami. Wobec tego zaczynam się zastanawiać nad tym w jaki sposób kandydat będzie prześwietlany w tym przypadku? czy cala rozmowa będzie miała miejsce po angielsku?

Zofia Nowy wpis
@Patka

na pewno angielski będzie sprawdzany - praca na transition to tylko w języku angielskim. rozmowa z managerami w Polsce i w Danii,

Myślę o pracy jako T&E Accountant. Roczne doświadczenie już mam, nie wiem więc czy uda mi się przebić przez kandydatów skoro 1-3 lat się wymaga po opisie. Czy był ktoś może na rozmowie na to stanowisko i poratuje poradą? Zależy mi na tej pracy, zwłaszcza ze do Czackiego daleko nie mam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GN Audio Poland Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Senior Microsoft BI Developer? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Zadowolony

Slyszalem, ze firma rowniez potrafi żegnać pracowników z dnia na dzień bez podania powodow ani, tym bardziej, dowodów. Uwaga.

dev

pracowalem tam niedlugo, ale zgadzam sie ze stwierdzeniem "kultura donosicielstwa". firma nigdy nie jest niczemu winna. zawsze przedstawia paragrafy na swoje niewinnosc. pracownikow nie bronia i nie wspieraja. jesli pracownik ma dowody na zle traktowanie "odwracanie kota ogonem" jest zawsze grane. pod tym wzgledem HR dziala wrecz wysmienicie.

dev

od innych pracownikow slyszalem dokladnie to samo! managerowie i niektórzy stakeholderzy - szczególnie HR niestety obgaduja innych pracownikow, czesto wypowiadajac sie bardzo nieprofesjonalnie. w sytuacji kiedy to pracownik zglosi niezadowolenie lub wyrazi swoja negatywna opinie jest raczej zwalniany.

@dev

zapomnialem dodac ze niektorzy managerowie z Danii kiepsko traktuje Polakow. niektorzy prezentuja bardzo ignorancka postawe, np. zadajac pytania jakby Polacy byli mieszkancami kraju 3 swiata, w ktorym niedawno zalozyno prad.

GN Audio Poland Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, w imieniu firmy GN Audio Poland Sp z o.o. chcielibyśmy poinformować, że nie bierzemy udziału w poniższej dyskusji, ponieważ szanujemy wolność słowa i możliwość wypowiedzi każdej osoby. Zdecydowaliśmy się jednak zabrać głos w tej sprawie, ponieważ na podstawie poniższej wymiany zdań można błędnie wywnioskować, że osoba pisząca pod nickiem „Kodeks Karny art. 212” przedstawia oficjalne stanowisko naszej firmy. Chcielibyśmy oficjalnie przekazać, że tak nie jest. Rozumiemy dobre intencje, chęć obrony firmy i jej pracowników, jednak podkreślamy, że żaden z komentarzy nie został napisany przez przedstawiciela naszej spółki ani na jej zlecenie i nie może być traktowany jako oficjalne stanowisko firmy. Jednocześnie nie zamierzamy podejmować kroków prawnych w stosunku do osoby, która napisała negatywną opinię pod Nickiem „Nie nadaję się”.

Senior Dev

Było fajnie do czasu. Niestety są równi i równiejsi. Praca stawała się coraz gorsza (coraz wolniej wszystko działało, coraz więcej konfliktów i problemów). Każdy pomysł na poprawę był ignorowany. A każda próba pójścia wyżej aby zakomunikować problem traktowana jako atak. Na koniec zdecydowano że lepiej zwolnić pracownika niż słuchać o problemach i sposobach na poprawę. Ponieważ praca na B2B, że to zwolnienie bez żadnych merytorycznych podstaw. Na prośbę o podanie choćby jednej przyczyny - zero konkretów. Żeby było "śmieszniej" zwolnienie tuż przed świętami (taki prezent) żeby było trudniej znaleźć nową pracę (wszyscy na urlopach, a budżety pozamykane). W dodatku po 1,5 roku bezproblemowej i sumiennej pracy zwolniono jak (usunięte przez administratora)(kazano się od razu wynosić). Nawet nie zakomuniokwano nic połowie ludzi z którymi pracowałem.

Tak jak ktoś stwierdził, widełki są podane tylko wtedy gdy Pracodawca wyrazi na to ochotę, a w przypadku tych trzech wystawionych ofert w sieci chyba nie bardzo ją ma. w jaki sposób może wyglądać praca i zarobki T&E Accountanta? Ciekawi mnie ta wzmianka o doświadczeniu sięgającym 1-3 lata, czemu występuje taka rozbieżność?

QA Engineer

Warunki są świetne, atmosfera jest bardzo przyjazna i czuć tutaj tę "duńską" rękę w podejściu do pracy. Zdecydowanie polecam, pracuję na tym stanowisku już jakiś czas i nie mogę narzekać. Pracownik nie jest zostawiony sam sobie, jest dużo opcji rozwoju i przede wszystkim czuć, że ludzie chcą prawdziwej współpracy. Każdego opinia się liczy i masz taki sam głos w zespole. Polski oddział bardzo sympatyczny, biuro przepiękne :)

@QA Engineer

Brzmi znakomicie, ale ja bym najchętniej zapytała Cię o zarobki QA Engineera, czy również są "duńskie"? W mojej opinii, w dzisiejszej sytuacji gospodarczej w Polsce, pytanie o warunki oznacza najczęściej i przede wszystkim pytanie o pieniądze. Chyba że masz klauzulę poufności danych w umowie, wtedy okej...

@Karolina

Hej Karolina, Tak, zarobki również są "duńskie" i nie jest to tajemnicą - rekrutacje w GNie są otwarte i widełki na dane stanowiska są jawne i widoczne przy ofertach pracy :) Jeśli interesuje Cię konkretne stanowisko, serdecznie polecam Ci rozejrzeć się na tych bardziej znanych portalach do szukania pracy typu nofluffjobs, tam masz dokładne widełki płacowe.

Paulina

No ja widziałam ogłoszenie tej firmy na innym portalu i tam niestety widełek nie było :( A ja właśnie zwracam na to uwagę żeby była przejrzystość od początku. Więc może masz jakieś przestarzałe info. Ale skoro jesteś taki rozeznany to może powiesz czy u was home office to faktycznie praca wyłącznie z domu, czy to hybryda przebrana za pracę zdalną? ;p

@Paulina

Hej Paulina, Polecam Ci serdecznie sprawdzać oferty na zaufanych portalach takich jak wymieniony przeze mnie wcześniej nofluffjobs. Info które podaję nie jest przestarzałe - przed wrzuceniem tej informacji tutaj upewniłam się, że właśnie takie info jest dostępne dla poszukujących - weź tutaj pod uwagę, że nie każdy portal wymaga takich informacji dlatego nie wszędzie mogą te informacje być podane :) Co do home office - praca zdalna jest 100% pracą zdalną i nikt nie wymaga przyjeżdżania do biura - z wyjątkiem ważnych uroczystości (takich, które są naprawdę istotne więc też bywają bardzo rzadko). W resztę dni firma pozostawia wybór Tobie czy chcesz dojeżdżać do biura czy pozostać w domu i pracować zdalnie. Choć nie ma żadnego przymusu do wizyt biurowych, miło jest czasem wpaść i zintegrować się z resztą zespołu, ale to już decyzja każdej osoby indywidualnie :) Poza tym dodam jeszcze, że dużo osób pracuje spoza Warszawy, co nie jest żadną przeszkodą.

@Karolina

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak wygląda sytuacja w dziale RTR lub AP? Zastanawiam się czy warto aplikować

asdf

dzień dobry, co ze stanowiskami juniorskimi? Mam już przejrzane strony, które polecał kolega we wpisach i akurat nie widzę żeby była taka oferta, większość z doświadczeniem +5 / +7. Czy staż dla „nie” studenta teraz od kolejnego roku się znajdzie? Na razie by mnie coś tak wstępnie we frontendzie interesowało, ale po szkoleniach kto wie? Czy trudno się dostać? chodziłoby mi o tryb 100% zdalny

Annonymous

GN firma ze swietnym markami - Jabra, od niedawna Steelseries, otworzyla w warszawie IT center niedaleko metra Nowy Swiat. Fajni ludzie, swietna atmosfera, skandynawska kultura. W pl maja dobre benefity i prawdziwy work life balance. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o GN Audio Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w GN Audio Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GN Audio Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GN Audio Poland Sp. z o.o.?

• Tadeusza Czackiego 15 lok. 17
    00-043 Warszawa