Opinie o Trinity Logistics Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Trinity Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trinity Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trinity Logistics Sp. z o.o. w Rzeszów

Seba

Robota jest tak (usunięte przez administratora) ustawiana czasowo żeby jeździć nie tylko w dni ale też po nocach po kilkanascie godzin bo inaczej nie zdąży sie na zał lub rozł w Anglii a najgorsze jest to że ciężko jest potem odespać zarwaną nocke bo trzeba jechać na kolejne pilne zlecenie jak sie znajdzie 3-4 godziny na odpoczynek to już jest dobrze ale skończy im sie traktowanie kierowcy jak robota jak wejdą tacho na busy

Piotrek
@Seba

Nie liczą się z kierowcami to fakt robota jest ważniejsza

Dominik

DZIAD TRANS jakich mało!!! Oszczędzają na wszystkim czym się da. Większość ładunków to UK. W Anglii każą stać po krzakach bo szkoda im pieniędzy żeby zapewnić parking swoim pracownikom. Jazda głównie po nocach i ręczne przeładunki palet bez paleciaka z auta na auto za darmola. Spedycja to jakieś nieporozumienie która ma kłopot by wysłać kierowcy współrzędne na firmę. W umowie jest wiele punktów dotyczących obciążeń finansowych dla kierowcy. Tłumaczą się tym że to jest bat na kierowcę gdyby przegiął z alkoholem. Jeśli spytasz Jaką masz gwarancję że nie będą Cię obciążać jeśli będziesz uczciwie pracował Grzesio udzieli Ci odpowiedzi: TAKĄ MASZ GWARANCJE ŻE JA CI MÓWIĘ Niestety w praktyce to tylko puste słowa a jeśli się zwolnisz to zapomnij o wypłacie. Ponadto dostaniesz jeszcze notę obciążeniową na kwotę 1000eur. Tak właśnie wygląda jego gwarancja. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Baryła
@Dominik

Mi potrącili kilkaset zł za rozmowy i internet który rzekomo zużyłem na Anglii choć mam swoją karte z roamingiem na UK chciałem biling to odmówili

Master

Expresy do GB euro tunelem, często przeładowane busy i jazda głównie po nocach - tak w skrócie

Czy Trinity Logistics Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Daniel Nowy wpis

Na pytanie czy dofinansowują (zadane bezpośrednio w biurze) to robią oczy i pytają co to jest. Także raczej nie :D

Ina Nowy wpis
@Daniel

Ja myślałam, że w tych czasach to wszyscy kumają co to jest. A pojęcie benefitów znają i stosują? :D

uciekinier Nowy wpis

Jeśli lubisz jazdę po nocach, system 4/1 gdzie jak wrócisz do domu to odsypiasz 3 dni może 4 to mogę polecić. Jak jeździć, to tylko pod tzw. Trójcą i takim w okularach.(usunięte przez administratora)Nie ogarnia roboty trochę, każdy mówił że jak zawiezie ładunek to dwa dni przerwy bo nie może nic znaleźć także plus za to że stoisz i Ci płacą. Rozdaje numery innych kierowców swoim kierowcom, żeby ich szkolili przez telefon typu jak wjechać na prom, gdzie się tankuje i gdzie nie robić pod siebie żeby plandeki nie pocieli. Ogólnie jak się zwalniasz to brak szacunku dla Ciebie, możesz prosić o zmianę z tych dwóch gagatków na innego spedytora i nic. Obmówią Cie tylko, że byłeś taki i owaki, w najlepszym przypadku że jesteś alkoholikiem. Także jak będziesz szedł do innej firmy to już masz złą opinię. Przestrzegam. (jedynym plusem jest wypłata w terminie do dwóch dni max po wysłaniu im faktury)

Jak wygląda praca w firmie Trinity Logistics Sp. z o.o.? Czy można liczyć na premię?

były kierowca Nowy wpis

na co? premię? możesz liczyć co najwyżej na obciążenie za różne rzeczy (np. internet na angli)

Hałabałda

Polecam tą firme, pieniadze zawsze na czas jak ktos jest kumaty i ogarniety to nie bedzie mial z niczym problemu

Bolo
@Hałabałda

Kasa na czas to prawda i nic pozatym Prawda jest taka że jak dasz sobie wejść na głowe to zajadą cie do oporu bo kierowca to nie robot a głupi nie wymyślił że kierowca po 9 h jazdy musi tyle samo odpocząć Jeżeli jazde w dzień po zarwanej nocy traktujesz jako kumatość to powodzenia

Firma Trinity Logistics Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Spedytor międzynarodowy/dyspozytor. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Trinity Logistics Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Lento.pl pojawiło się 30 czerwca kilka ogłoszeń.

Master

Piotrek
@Seba

Nie liczą się z kierowcami to fakt robota jest ważniejsza

Maniek

Non stop ekspresy do UK innych krajów prawie nie robią dużo jazdy po nocach do tego doladunki od plandek UA

Łysy

Firma dobra dla tych co lubią jeździć po nocach i cierpią na bezsenność

Mykola
@Łysy

A jak z kasa terminowo i przyjmuja bez doswiadczenia ?

Łysy
@Mykola

Terrminowo ale robota na DG jazda 90% to GB

Dominika

Faktycznie tak dużo roboty tutaj, że ktoś o bezsenności pozytywnie pisze? Dałby ktoś znać jak wyglądają tu aktualne warunki i atmosfera? Tą ciężką pracą można tu sporo zarobić?

Ciekawy

Ma ktoś informacje jaka sytuacja panuje w firmie tz czy są uczciwi w stosunku do pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Trinity Logistics Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Trinity Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trinity Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trinity Logistics Sp. z o.o.?

Trinity Logistics Sp. z o.o.
  • Hanasiewicza 19
    35-103 Rzeszów
  • NIP: 8133828989 REGON: 385120817 KRS: 0000819589

Trinity Logistics Sp. z o.o.