Opinie o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. w Sosnowiec

Operator

(usunięte przez administratora) Od dziś każde publiczne pomówienie osoby na zakładzie pracy oraz podszywanie się w internecie za inną osobę z zakładu pracy kończyć się będzie w sądzie. To jest strona, żeby wyrażać swoją opinię o pracodawcy i warunkach pracy. Pozdrawiam serdecznie.

Operator

Ciebie przyjacielu nie starsze tylko uprzedzam co będzie wykonane wobec osoby jeżeli będzie podawać się za innego pracownika w Internecie bądź gdy będzie ktoś pomawiany publicznie w pracy. Sam założę sprawę i wezmę adwokata z "górnej półki" bo mnie stać żeby mieć normalnie w pracy. Dobrze Pan mówi że mnie boli. Boli mnie gdy ktoś "obcy" podaje się tutaj za inną osobę bądź mnie - podpisując się pod danym komentarzem.

Operator

Nie używam prawdziwego imienia bo nie mam takiej potrzeby. Mają potrzebę to niech piszą anonimowo. Gdy zobaczyłem że ktoś podpisał się moim nazwiskiem to już pewne granice zostały przekroczone. Musze zareagować. Nazwisko to już każdy rozpoznaje.

Witam Jak sie pracuje w firmie ??? Czym dziewczyny sie zajmuje jak sie wam pracuje? Jaka atmosfera w pracy? Pracuje sie w grupie czy ma sie swoje stanowisko ?

Niecierpliwa

Panie Łukaszu co z pana pomocą ? Wysłałyśmy do pana mnóstwo maili , w których poruszyłyśmy problem , który miał pan rozwiązać.... I nic , cisza ... Chyba zgłosimy się do pana Marcina Ju Dżagi i on nam pomoże

Łukasz
@Niecierpliwa

Wszystko jest w toku i teczka się wypełnia. Nie dziś to za pewien czas się zapełni. Będzie akceptacja w 100% to wtedy się dowiecie. Ludzie patrzą i patrzeć będą na zachowanie aby bylo równe traktowanie pracownika. Widzę, że jest też wpis sprzed 2 lat tutaj...

Olka
@Łukasz

A nie ma? W czym ty widzisz problem w ogóle z pracą tam? Bo takiej osobie jak ja „z ulicy” przysłowiowej, niewtajemniczonej, to niewiele to mówi, co tu czytam. Nie są wszyscy pracownicy po równo traktowani?

Ma

Część czy ktoś pracuje na Żaruskiego? Dostałem ofertę pracy i się zastanawiam czy ja przyjac .Jakie są warunki pracy. Są szatnie?.Jak wyglądają normy do zrobienia tzn ile trzeba zrobić? I jak z zarobkami? Proszę o szybką odpowiedź.Bo jutro mam dać znać agencji czy chce ta pracę

Ma

O jak dobrze płacą to spoko. A Pan/Pani Pracuje na Jedności czy Na Zagórzu na Żaruskiego? Bo mam ofertę na Żaruskiego .Jak się tam pracuje jakie normy jak ludzie? Odpowiedz o zarobkach już się dowiedziałem od ciebie

Ma

Bo nikt mi nie chce odpowiedzieć jakie są tam normy:( wiem że praca jest lekka

Ma

Dziękuję:). Mi właśnie nie powiedzieli gdzie by mnie przyjeli czy na wtryskarke czy montaż. Pewnie bym się dowiedziała na BHP gdzie idę

Ma

Bo oni na BHP mówia gdzie kto się dostał czy montaż czy wtryskarka? Czy tutaj na wszystko szkola. A wtryskarke i montaż?

Ma

A już widzę na stronie agencji że na montaż szukają.A oferte mam z GI GROUP

Grażyna
@Ma

Skoro to przez agencję to nie podali jakie oferują stawki godzinowe, jaka umowa? Dowiedziałeś się coś więcej w tym temacie, bo już chyba jesteś po terminie odpowiedzi...

1 rok

niemam

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Witam mam pytanie jak się pracuję w tej firmie? Praca lekka czy ciężka? Jakie są tam normy do zrobienia? I każda hala zajmuje się czymś innym i wogole ile jest hal? warto się tam przyjąć? Ponieważ dostałam propozycję przez agencję pracy i nie wiem czy się przyjąć czy odrzucić oferte

A Panie Krzyśku .Pan pracuje na Jednosci czy na Zagórzu? Bo oferte Dostalam na Zagórze. I dlatego pytam bo . Ponoć na Zagórzu pewna dziewczyna mi Napisała że pracownicy nie mają szafek przebierają się w wc. I nadgodziny są obowiązkowe w każdą sobotę nie pójdziesz nie dadzą umowy Czy to prawdą?

Zadowolona

Ktos pytal o zarobki Pracując w soboty można zarobić do 5 tysięcy na rękę. (usunięte przez administratora)

Czy ktoś może wytłumaczyć jak to jest ze pracownik agencji dostaje się do SPC a pracownicy z min. 5 letnim stażem są olewani? Chodzi o pasierba M. M. Pan M. M już tu nie pracuje ale załatwił pasierbowi pracę w kontroli jakości, dzięki układom z dyrektorem produkcji A. P. Najlepsze jest to że gość pracował na lakierni, a kontroluje detale z wtryskarek. Zero pojęcia o maszynach i detalach. Jak ma być dobrze w tym zakładzie jak gówniarze bez pojęcia mają kontrolować detale?! Gdzie są te związki które tak ciężko walczą o pracowników, a w rzeczywistości siedza cicho jeżeli coś się dzieje bo boja się o własne (usunięte przez administratora)

Polecam

Jeżeli szukacie fajnej pracy to zapraszam. Już w krótce będzie wyjaśniona sytuacja hali C z trzema gwiazdami bo kadry już wiedzą i czekają na naszą relację po tym tygodniu pracy. Warunki pracy w tym zakładzie to 10 na 10

Jeep

I mamy podwyżki ;-) Aż mnie zaciekawił ten wpis o narcyzach. Kiedy narcyz milczy, może to być reakcja na to, że ktoś postawił mu granice i nie zaakceptował jego zachowania. Wtedy narcyz milczy, by taką osobę ukarać i dać jej do zrozumienia, że jej reakcja jest niedopuszczalna. On przecież nie zrobił nic złego. Karanie ciszą to nawet lepiej gdy się nie odzywa taka osoba do nas przynajmniej mamy spokój od tych osób. Witać przed rozpoczęciem pracy też się nie musi z nami bo my nie chcemy Fajnie że mamy te podwyżki bo my myśleliśmy że nic nie będzie w tym roku

Romek

Teraz się ludzie będą przyjmować bo dali podwyżki, zakład jest konkurencyjny jeśli chodzi o zarobi w porównaniu z zakładami obok

@Romek

Dać znać jakie to kwoty tak mniej więcej? Bo niestety kwot z innych firm nie znam i nie mam odniesienia. I mówisz tylko o podstawach czy premie też w to wszystko wliczasz?

Zdzisław hujogrom

Czesc Słuchajcie, czy normy są bardzo wysokie i nie ma czasu na nic, czy jednak można spokojnie się wyrobić i (usunięte przez administratora) Ukrainkę na nocy w kiblu tak jak w bitron ie, bo tu same paszczury zostały i bym się tam zatrudnił u was

Violka

Hej, chcę się zatrudnić na produkcji, napiszcie proszę jakie warunki płacowe na początek i czy są nadgodziny?

@Violka

Warunki są dobre nadgodzin dużo tylko nie przychodzi na zmianę b

@Lysy

Nie przychodzić na zmianę "B"? a co na niej takiego, że odradzasz, co to za zmiana tak w sumie? Na innych działach jak to wygląda też jakieś są?

@Natalia

Jak przyjdziesz to zrozumiesz byle nie na żywce do p Daniela dama zrezygnujesz

Agnieszka
@Violka

Warunki finansowe dobre nie jest źle prawie 4tys miesięcznie to nawet ok. Tylko kierownictwo od nich zależy ile popracujesz i gdzie niestety.

@Agnieszka

Co to znaczy że od nich zależy ile popracujesz? Chodzi o jakąś długość umowy czy o co? W ogóle umowę o pracę tu macie czy jakieś inne formy zatrudnienia tez oferują?

Damian

Podobno od wtorku fiat będzie miał dwu tygodniowy postój. Potwierdzona informacja ? Teraz się dowiedziałem ale nie jest potwierdzone

@Damian

I jak, wiadomo już coś? Ciekawe, z jakiego powodu taka przerwa, jeśli to by była prawda. Status firmy się nie zmienił ostatnio, nadal szukają ludzi? I czy na dłużej czy tymczasowo, jeśli owszem? Będę wdzięczna za więcej info.

@Bożena

Szukają na dłużej, nie przedłużają umow tylko jeśli ktoś ewidentnie nie daje sobie rady lub notorycznie nie przychodzi do pracy.

@Bożena

Głównie z Ukrainy bo pracują niemal 7 na 7. Są przyjęcia tylko wszyscy całą grupa przebierają się w pokoju pierwszej pomocy???? nowe kierownictwo produkcji ludzi prześladuje zamiast być od 8.00 do 16.00 to jest od 7.00 do 21.00 lata ludzi o minutę się czepia ale nie spojrzy że maszyny działają jak chcą, planista kijowy bo w tygodniu stoi produkcja a na soboty obowiązek ???? szaleństwo czy tam ktoś wie co robi chyba nie. Alkoholicy i narkomani pracują a dobrych sumiennych usuwają nawet umów nie dają. Dramat

Rafał
@Marta

Planista ma inne sprawy na głowie hahaha a kierownictwo się teraz boi bo jak tyle braków to nie ma co się dziwic każdy spodniami trzepie

Olaf

Chce zapytać kiedy w firmie prima zacznie się sprawiedliwe i zacznie się równouprawnienie teraz jest trochę mniej pracy ale nadal są nadgodziny niestety nie dla wszystkich na tę przyjemność mogą sobie pozwolić tylko pracownicy stali żaden z pracowników pośrednika nie mają szans na dodatkowy zarobek chociaż raz w miesiącu zawsze przychodzą te same osoby osoby może ktoś wreszcie zainteresuje tym tematem pracujemy tak samo na każdym detalu pracujemy nawet ciężej bo nam bardziej zależy oni czują się uprzywilejowani bo noszą firmowe koszulki a my jesteśmy pracownicy gorszego gatunku gatunku może wreszcie ktoś na górze coś z tym zrobi a w tym wszystkim dużą a może największą winę ponoszą brygadziści biorą na nadgodziny tylko swoich my też chcemy trochę dorobić mamy takie same żołądki i takie same potrzeby zróbcie z tym coś panie dyrektorze zrób z tym coś bo będziemy szukać innej pracy a może związki się tym zainteresują w końcu one są dla nas a nie my dla nich

Darek
@Olaf

Mistrz powinien co weekend brać innych na produkcję. Powinno być napisane na której zmianie tak jest. Może ktoś wtedy pomoże bo będzie wiedzieć o kogo chodzi

@Darek

To dzieje się na każdej zmianie dowiedziałem się że to kierownicy zmian podjęli taka decyzję że nadgodziny należą się tylko pracownikom primy a my z pośrednika nie mamy szans nie wiadomo jak długo to potrwa

@Olaf

Zdajesz sobie sprawę co możesz zrobić z tą informacją? To idealna sprawa dla PIP

@Magda

A nawet do sądu pracy ale nie oszukujemy się jedna osoba nic nie zdziała potrzebna jest cała grupa a na to nie ma co liczyć wolą gadac po cichu bo boją się o pracę zwłaszcza że umowy mamy miesięczne

Olaf

Szkoda że tylko ja mogę to powiedzieć nawet jak przyjdą reszta się do tego nie przyzna powie że to nie prawda sam nic nie zdziałam a tutaj jest jak jest po prostu ja sam nic nie mogę może gdyby ludzie z pośrednika wreszcie się zmobilizowali ale to utopia tak jak Awatar ale dzięki że ktoś mnie popiera nie wiem kim jesteś ale dzięki

Rafał

Na Zaruskiego jest problem z Sobotami dla wszystkich. Na Jedności wszyscy pracują w soboty po równo.

@Rafał

Taka jest prawda tam nie ma czegoś takiego jak w primie wszyscy pracownicy są równi czy z pośrednika czy z pod firmy na Zaruskiego nie ma równouprawnienia i chyba nigdy nie będzie szkoda że nie zainteresuje się tym dyrekcja a przydałby się te czarne skrzynki bo żaden z pośrednika nie pójdzie na skargę może związki coś by zrobiły pozdrawiam

Ktoś
@Olaf

Związki nic nie zrobia one popierają firmę do ludzi idą tylko jak kasy im brak żeby zwerbować nowych tyle. Pan z związków sam powiedział że pracownicy muszą się dostosować i nie podskakiwać bo albo ich zwolnią albo będzie im źle bo będą się mścić na nich bo tak tu jest że zaczną gnębić ludzi. Pani blądyna z związków dużo ma znajomych w firmie i pomoc tylko dla wybranych nawet przyszła na podłogę kogoś sprawdzić potem wezwała kierownika i usunęli na stałe jedna pracownice pomimo że dobrze pracowała niby za telefon ja wywalili ale kto wie kolegę chciała wstawić do pracy to stanowisko musiało się zwolnić więc no.

Ola

Do dziewczyn walczmy z nimi Nie chodzi tylko o osoby z biura. Chodzi o wszystkich. Nawet pracujących na produkcji bądź związanych z produkcją. Mają duży problem w głowie. Męczą dziewczyny w pracy. Już nie jedna mówiła w szatni ze będzie musiała zgłosić do kierownictwa bądź mistrza że taka osoba potrafi ciągle stać w pracy przy dziewczynie na stanowisku pracy i ja męczy rozmowa bo myśli że jest fajny. Jak nie mają pracy to niech porządki robi. Oni myślą że jak my dziewczyny z nimi się posmiejemy to oni odrazu myślą że mają szansę na coś więcej. Zakochuja się i myślą że mogą z nami stać cały czas. To nie nasza wina że są nie szczęśliwi w związku ze swoją dziewczyną. Jak potrzebuje wrażeń to niech przyjedzie w sobotę do pracy i jedzie za to do agencji bo w pracy to nie znajdzie nic więcej jak guza na głowie bądź kajdanki na ręce jak się go zgłosi na prześladowaniebo mają już fobie. Ktoś inny do mnie przyjdzie w pracy pogadać to już z daleka jest obserwowana taka osoba przez takiego amatora co w domu jest nie szczęśliwy i szuka szczęścia w pracy. Odemnie tego szczęścia nie dostanie. Jedynie mogę porozmawiać z takim osobników i tyle w temacie a on się we mnie zakochał bo z nim rozmawiam. To jest chore Czarną skrzynka powinna być. Pójdę na zebranie do dyrekcji to dam taka sugestię żeby na każdej jadalni była czarną skrzynka

Ola
@Ola

Związki zawodowe powinny tutaj zaglądać i wyciągać wnioski powinni.

Magda

Ola dobrze mówisz, porusz temat na zebraniu i ciśnij nazwiskami jak będzie potrzeba i tak wszystkie wiemy o jakie osoby chodzi w każdej plotce jest ziarno prawdy

@Ola

Zwolniłam się przez nagabywanie miesiąc temu, to że tam napastują dosłownie pracownice, jest na porządku dziennym szczególnie ci obleśni starzy pracownicy powyżej czterdziestki którzy pracują tu chyba od samego początku i czuja się bezkarni widzę ze nic się nie zmieniło jakieś media tam powinny wejść i zrobić o tym materiał

@Olga

Czemu nie zgłosiłaś sprawy wyżej?

@Tomek

Zgłosiłam do pośrednika pracy który jak widać nic z tym nie zrobił

@Olga

Trzeba było to zgłosić kierownikowi ewentualnie do związków zawodowych. Pani by nadal miała pracę a tamten by miał problem. Już by pewnie nie pracował. Szkoda że tak Pani nie zrobiła

@Olga

nazwisk tutaj nie można podawać ale imię tego Pana z logistyki to chcielibyśmy poznać.

@Olga

Nie wiem czemu wyskoczyło z logistyki. Jeżeli można to imię bym prosił tego osobnika

@Tomek

Kim pan jest? Nie będę tutaj publicznie mówić imienia, jeżeli będzie jakieś zbiorowe spotkanie czy pismo wtedy się udzielę ze swoją historią by pomoc tam pracującym dziewczynom będę śledzić wątek

@Olga

Dlatego się tym interesuje bo moja córka wchodzi na rynek pracy i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w pracy.

@Tomek

Pan tu pracuje? Współczuje ale nie zawojuje pan za wiele, mam nadzieje ze Pani Ola poruszy temat i coś się zmieni a osoby o których tu mowa wypadną z tej firmy z dyscyplinarka taki (usunięte przez administratora) jest niedopuszczalny

@Olga

Czemu sądzisz, że nie osiągnie zbyt wiele? To były już jakieś próby zrobienia z tym czegoś? Chciałabym wiedzieć, czy macie jakieś pomysły. Nie ma tam jakiegoś zespołu HR, który by funkcjonował jako rzecznik pracowników?

Ala
@Bożena

Parę miesięcy temu dziewczyna zgłosiła do kierownika to jednego Pana już zwolnili. Mówiono na niego lalak. PRIMA na jedności. Ten pan podobno nie pisał smsów, messenger ale świadek wystarczył. Nie trzeba było mieć dowodów w telefonie. Dlatego jak posiadacie jakieś dowody na telefonie i nie czujecie się z tym komfortowo to proponuje zgłaszać. Proszę się nie bać bo razem możemy dużo.

Darek

Dziwię sie że takie rzeczy się dzieją . Tutaj psycholog potrzebny od zaraz. Przeczytałem wszystko. Ktoś poinformował związki o tej czarnej skrzynce? Powinna być taka skrzynka w dwóch zakładach pracy. Na każdej jadalni

@Darek

Ja się dziwię, że jesteś zdziwiony albo masz klapki na oczach jak nie wiesz co się dzieje

Przecież on już nie pracuje

@Paweł

Całe szczęście, został jeszcze jeden

Dorota

Jest ich kilku do wywalenia. Nie tylko z produkcji na każdym szczeblu są tacy Panowie. Odwagi koleżanki. Najwięcej nam (usunięte przez administratora) zwracają ci co nie pracują na produkcji. Operator nie ma czasu się za nami uganiać

Dorota

Wystarczy popytać koleżanki Panie Pawle. Osoba pracującą na maszynie nie ma czasu biegać za nami bądź stać i mówić głupoty. Kto ma tutaj dużo czasu wolnego żeby przy nas stać to chyba każdy wie. Dlaczego odrazu szuka Pan winnych w logistyce?

@Dorota

Czytając komentarze można zauważyć że nie tylko jedna kobieta ma problem z mężczyznami w tym zakładzie pracy.

@Dorota

Ktoś wyżej napisał że jest problem z jakimś Panem w logistyce, nie szukam winnych, chce ustalić cokolwiek widz jednak że nikt tu nie ma odwagi napisać czegokolwiek konkretnego gdyby ktoś chciał zostawię maila i obiecuje że po otrzymanej informacji zrobię z tym porządek

@Paweł

Tak jest problem z tym Panem ale nie tylko z nim. Jest kilku kandydatow do wyrzucenia z pracy za swoje zachowanie wobec kobiet.

@Aneta

Możesz mi podać jego imię w wiadomości prywatnej?

@Paweł

Kolego ja Ciebie nie znam żeby tobie podawać informację na temat tych kilku Panów. Nie wiem kim jesteś. Te imiona oraz nazwiska mają trafić w odpowiednie ręce żeby ich zwolnić. Wtedy wyjdzie im bokiem zapraszanie na wino i masaż

@Aneta

Wszyscy zapraszają na to samo już nawet nie potrafią nic od siebie wymyśleć.

@Aneta

Możesz mi powiedzieć czy chodzi o pracowników biurowych z tego działu?

@Paweł

Na temat pracowników biurowych się nie wypowiadam bo nie mam styczności z nimi i nie wiem co się tam dzieje. Może ktoś coś wie i napisze. Mi nie chodzi o logistykę

Justyna
@Paweł

Ja mogę się wypowiedzieć na temat pracowników biurowych również tych o których pytasz, zostaw jakiś kontakt do siebie

Pani Aneto strasznie szybko idzie Pani ocenianie i wyciąganie nieprawidłowych wniosków, osobiście nie mam czego się obawiać, nie przesiaduje tutaj 24h Jeżeli jest Pani tak zdeterminowana proszę podać imię i dział osoby która dopuściła się takich czynów pawelszaflar@gmail.com więcej danych nie chce i nie mogę

@Paweł

Na próbę wyslalam pierwszego kandydata.

Aneta

Jest ich więcej. Nie chcemy zawracać Panu głowy w czasie w prywatnym. Miałby Pan możliwość, aby zasugerować, żeby pojawiły się czarne skrzynki?

@Aneta

Wystosuje pismo, ale nie mogę obiecać że one się pojawią, co do tych Panów osobiście pojawię się u dyrekcji

@Paweł

Dziękuję za poświęcony czas. Skrzynka dużo by uprościła sprawę oraz kontakt. W intermecie każdy może być anonimowy i my kobiety boimy się podać imię,.nazwisko Jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję że skrzynka się pojawi.

@Olga

Tobie osobiście się to zdarzyło, czy po prostu słyszałaś od kogoś i się przestraszyłaś? Jeśli to nie problem, to chciałabym w sumie wiedzieć, o co chodzi. Jakieś komentarze z ich strony?

@Bożena

Podobno u dyrekcji pismo na troje liderów, planistę, dwóch z utrzymania ruchu, technologa i jedna Panią, właśnie w tym temacie i temacie mobingu

Związkowiec

Zapraszam wszystkich do zapisywania się do związków zawodowych. Z wami można coś osiągnąć! . Zawsze sama krytyka. 0 pomocy, nawet w święto 3 Maja idziecie do pracy zgadzając się na takie warunki płacowe. Gdy razem nie przestaniemy robić wszystkich nadgodzin to dyrekcja ma nas w garści. Nie musi nic dawać wiecej bo ma nas na zawołanie! Trzeba coś poświęcić żeby zyskać. Dlatego nie można robić wszystkich nadgodzin i jeszcze narzekać że nie chcą dać podwyżki pensji Miej życie a nie tylko praca! Bo tak zawsze będziemy pracować żeby żyć od 10 do 10. Dużo osób narzeka że w tym roku nie wyjedzie na wakacje bo go nie stać ale wy nam nie chcecie pomóc robiąc wszystkie nadgodziny i święta. Robicie nam pod górę żeby osiągnąć podwyżki

@Związkowiec

Wreszcie ktoś napisał tak jak być powinno! Prawda napisana to nawet (usunięte przez administratora) komentarzy nie ma.

@Nowy

Ludzie potrafią narzekać dobrze tutaj jest napisane. Zawsze mówią, że związki nic nie potrafią załatwić ale sami proszą się o nadgodziny. Potrafią robić awantury, gdy nie ma nadgodzin. Chodzą na inne halę, ale od siebie nic nie potrafią dać. Tylko narzekają na związki zawodowe. Trzeba im głośno mówić, że sami pozwalają się tak traktować bo dyrekcja ma ich zawsze na soboty. Dyrekcja im da soboty.do odbioru to tak przyjdą tylko będą mówić że odbiorą w piątek i będą mieć dlugi weekend a w majówkę są w pracy. Śmiech

@Związkowiec

To nie nasza wina, że związki są tak nieudolne i swoje niepowodzenia zganiaja na pracowników. A niby co mamy chwalić jak związki nic nie robią już od lat. Pracownicy przychodzą na nadgodziny, bo chcą godnie żyć a nie dla przyjemności. Poraz kolejny związki pokazują, że są zbędne na tym zakładzie najlepiej by było aby pracownicy sami sobie załatwiali podwyżki a związki tylko bilety do Energylandii.

@Związkowiec

Ciekawe za co żyć, jak ktoś ma rodzinę na utrzymaniu i jedna pensje to robi soboty bo nie ma wyjścia. Myślicie że dla przyjemności tam chodzimy. Też bym wolał jechać w góry na weekend lub nad morze jak Wy. Łatwo powiedzieć nie przychodźcie w soboty jak się ma dwie pensje.

RR

Gdybyś należał do związków i lubiał balować to byś co roku pojechał za free do Gdańska a tam chlanie, dzida i na plaże.

@RR

Napisane jest że my jako pracownicy nic nie dajmy od siebie bo taka jest prawda. Są nadgodziny to zapisujemy się. A oni mają nas w garści. Więc mówienie że bez związków było by lepiej to byśmy nadal mieli najniższą krajową. Nikt z linii produkcyjnej by się nie odezwał tylko liczyły na 4 soboty przy najniższej stawce.

Grzesiek

Takiś żeś mądry to coś żeś zrobił żeby dostać podwyżkę? Rozmawiałeś z dyrekcją czy nadal liczysz na związki zawodowe ? Każdy liczy na związki zawodowe narzekaiąc na nich ale nic nie daje od siebie tylko krytykę.

@Grzesiek

Dla mnie to związki powinni walczyć dla swoich a dla tych co są bez związków powinni nadal pracować za tą stawkę co pracują. Dobrze.by było? Bo tak śmiejecie się z tych co dają 40zl miesięcznie. Więc walczmy dla swoich a ci bez związków niech nadal pracują za tą samą stawkę!

RR
@Grzesiek

Przecież związki o nic nie walczą i to od 7lat. Ostatnio zganiają wine na pracowników, że to nasza wina, że oni nie mogą wywalczyć podwyżek i najlepiej by było jakbyśmy sami sobie pisma pisali o podwyżki.

Waldek
@RR

Teraz zaczęli coś robić ale wsparcia od ludzi nie ma

Jolanta
@Związkowiec

A jakie konkretnie są warunki płacowe?

Waldek
@Jolanta

Jest grono pracowników co mają po 17.87zl plus 23% premii. Dużo pracowników ma wyższe stawki. Różnica między pracownikiem produkcyjnym może sięgać do 2.12zl. Do tego dochodzi premia produkcyjna,.ekwiwalent na pranie. Również jest dodatek stażowy ale naliczany po 5 latach dopiero Raz na kwartał premia jakościowa. Średnio 600-900 brutto. Premia świąteczna w grudniu 2000zl brutto do tego wczasy pod gruszą w lipcu. Związki zaproponowały najniższą stawkę 18.50zl oraz 3.5zl podwyżki dla każdego. Pracodawca wyraził zgodę na minimalną 18.50zl i 1.50zl dla każdego. Zaczęła się wojna i wszystko zablokowane.

@Związkowiec

Co to da? Zmuszają do pracy w soboty chodź umowa mówi o 5 nie 6 dniach pracy. Nie ma do kogo iść bo jak nie przyjdziesz w sobotę do pracy to cię zwolnią, wiedzą że ludzie potrzebują pracy i to wykorzystują na maksa. Więc gdzie tu sprawiedliwość? Ludzie mają też życie prywatne i inne sprawy ale dla firmy się to nie liczy, to dlatego nikt nie chce tu przyjść do pracy i ciągle brak ludzi, a o braku szacunku do drugiego to nie wspomnę. Przerwę dali by 25 minut żeby człowiek chociaż zgagi nie miał przez szybkie jedzenie też nie ale pracownicy firmy to tak 3 przerwy po 20 minut plus wolne weekendy, a agencja się poniewiera.

Związkowiec
@Monika

Nikogo nie zwolniono dlatego że nie chciał przyjść w sobotę. Dajmy się tak dalej straszyć to będziemy pracować za te same pieniądze przez następne 5 lat. Trzeba powiedzieć dość i stanąć murem żeby walczyć o swoje. Tak dużo dla Was odpuścić jedna sobotę?

@Związkowiec

To powiedz to kierownictwu bo kuzynowi właśnie za soboty nie przedłużono umowy, Ja też musiałam się tłumaczyć czemu nie mogę przyjść w sobotę i usłyszałam że tu pracuje się 6 dni nie 5 i że jak chce pracować to będę a jak nie pasuje mi 6 dni to się pożegnają ze mną. Więc co komu kto uwierzy agencji czy kierownictwu zwłaszcza że związki w tym nie pomogą bo już znajdą wyjście na pracownika jak się postawi

@Związkowiec

Totalne bzdury, nic nie robicie tylko mydlicie ludziom oczy. Liczy się dla Was ilość osób, im więcej tym mniej macie pracy jako pracownik.

@Związkowiec

Czemu firma usuwa pracowników z starzem 15 plus miesięcy przezuca ich po zmianach żeby się pozbyć i bierze z Ukrainy co nic po polsku nie mówią?! Firma dała umowy po 3 miesiącach ludziom co sobie bimbaja a tym co pracują to ich olewa zwłaszcza pan Marciniak on nienawidzi agencji i kocha chyba gnębić ludzi.

Lysy

Dlaczego w primie na Zaruskiego sprawdzeni pracownicy z lavoro nie przechodzą pod firmę to skandal odpowiedź jest oczywista zmienić kierowników mają to gdzieś nie walczą o ludzi siedzą w kanciapie i jedyna odpowiedź jak wam się nie podoba to zmieńcie pracę ale wielu z nas nie chce bo poprostu ją lubimy a to mało kiedy się zdarza dyrektorze chcesz mieć dobrych ludzi zrób coś chyba że też masz to gdzieś może wreszcie związki coś zrobią zamiast tylko pobierać opłaty za członkostwo pani Agnieszko weź się do roboty a nie tylko palenie papierosów na palarni i udawanie że coś robisz a nie robisz nie robisz nic może trzeba cię zmienić bo masz na wszystko wywalone

Widzę, że moje pytanie zniknęło.Czy to prawda ,że na jedności zrezygnowali z GI group?

Pracownik A

Tak zrezygnowali i zostało Lavoro a ci którzy byli z Gi Group przeszli pod zakład na 3 miesiące i cos mi się zdaje że potem mogą dostać już na dłuższy okres .

Zainteresowana

Witam,jaki dojazd z Siemianowice Śląskie?

Firma porażka. To co się tu wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Nie polecam. No chyba ,że pracujesz już długo i masz luz u brygadzisty I kursorek. Jeśli nie jesteś stałym pracownikiem to traktują cię jak gorszy sort

Magda

Co sądzicie na temat że zaproponowano nam za przyjście do pracy w wielką sobotę 200% ?

@Magda

Przychodzimy na ranna zmianę. Kwiecień jest krótkim miesiącem

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 21 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Gen. Mariusza Zaruskiego 11
    41-219 Sosnowiec

PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.