Opinie o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. w Sosnowiec

Agata

Cześć, mam ponad 17 lat stażu. Chce zgłosić wniosek o dyskryminację płacowa. Gdzie z tym mam iść? Kadry czy PIP ? Mam stawkę brutto 22zl + 23% premii. Najwyższa stawka operatora jest 23.50zl + 23% premii Wykonuje taka sama pracę i zakres obowiązków co operator z wyższą stawka

Robert
@Agata

Proszę o odpowiedź bo też jestem zainteresowany odpowiedzią. Też mam najniższą stawkę

Łukasz
@Robert

Zapytajcie Agnieszkę bądź Leszka dlaczego w zakładzie jest dyskryminacja płacowa. Jedna i druga osoba jest przewodniczącym w związkach zawodowych.

Ciekawy

Hej, jak sytuacja na lakierni? Słyszałem że jest nowy kierownik?

Nigdy w życiu już lavoro. Tak niezorganizowanego pośrednika jeszcze w życiu nie spotkałam. Z resztą niekometentni są też ludzie w Primie. Omijać szerokim łukiem.

@Ania

To się zwolnij. Nie narzekaj. Tutaj już tak nie będzie umów na czas nieokreślony. Dadzą na rok góra dwa. Zabiorą część inwestycji i będą zaś zwalniać was

Ola
@Marcin

Ja bym się cieszyła nawet na miesiąc a z miesiąca na rok ????????

@Marcin

A ty myślisz że ja jeszcze pracuję?? Właśnie niedawno dałam wypowiedzenie i nigdy więcej tego pośrednika jak i tej furemki za trzy grosze! Nie mniej inteligentni czyli podobni do ciebie się tam zatrudniają. Powodzenia klakierze!!!

@Ola

Jesteś chyba jeszcze bardzo młoda i niedoświadczona. Ta firma faktycznie zmieniła by twój pogląd na życie i takie zakłady. Miesiąc może dwa byś wytrzymała ale nie więcej. Jak poznasz je bliżej , będziesz na drugi raz ostrożniejsza. Pozdrawiam i powodzenia.

Ola
@Ania

Uwierz mi pracowalam tam 4 lata i to nie był mój pierwszy zakład. Przed tym zakładem były 2 inne zakłady i magazyny, praca w akordzie gdzie był 100% (usunięte przez administratora) i jakoś się wytrzymało. Pozdrawiam.

@Ola

Tłumaczenie "jakoś się wytrzymało" tylko potwierdza moją opinię. Nie mam zamiaru być niewolnikiem w firmie Prima. Coś jest z tobą nie tak że chcesz tam wrócić. Brak wykształcenie i wiedzy chyba nie jest dla ciebie przeszkodą. Można się przekwalifikować i pracować godnie. Jest masa darmowych kursów i szkoleń. Radziła bym z nich skorzystać. Ponieważ z wypowiedzi stwierdzam iż jesteś osobą niedowartościowaną i chyba nawet zdołową przez firmę Prima. A to znów potwierdza moją wypowiedź i prawdę o tej firemce! Nigdy nic co kiedykolwiek było Włochów. Żadnego Magneti Marelli. Jak jesteś tak płytka i nic cię ta lekcja życia nie nauczyła to wracaj. Najwyraźniej do nich pasujesz. Pozdrawiam i powodzenia

@Ania

Plytkie to jest ocenianie ludzi ktorych sie nie zna. Wypowiedzenia raczej nie zlozylas bo pewnie bylas zatrudniona przez agencje wiec zwyczajnie nie przedłużono Tobie umowy. Firma jedna z lepszych, fajna atmosfera, pomocni ludzie, kierownicy tez w porzadku. Soboty nie sa obowiazkowe, masz chec przychodzisz, nie to nie. Najwidoczniej sie nie sprawdzilas, a ludzie jak widza ze ktos zamiast przyjsc do pracy mysli ze przyszedl lezec to tez nie beda skakac wokol takiego kogos. Jesli ktos chce pracować to napewno chetnie pomoga. Nie wiem po co piszesz takie bzdury. Moze to chec wyladowania zlosci bo sie robic nie chciało i umowy nie dali. Pozdrawiam

Przypuszczam że jesteś kimś wyżej postawionym w tym zakladziku dla ubogich umysłowo. Kierownicy mają w zasobach ludzi jako przedmioty. W pracy nigdy nie leżę. Nie jestem gimbusem siedzącym w telefonie. Nie piszę bzdur tylko szczerą prawdę. Widzę że nigdy się nie spotkaliśmy i oby nigdy to nie nastąpiło. Nie nawidze lizusów upiększających prawdę. Jesteem ciekawa kto ci kazał zmienić prawdę i pisać same superlatywy o zakładzie godnym pożałowania? A może sam jesteś kierownikiem?? I chcesz tylko wybielić swoje błędy?? Soboty były przymusowe!! Nie podpisz się to szukaj sobie pracy gdzie indziej. Zwolniłam się sama i najwidoczniej to was boli!! Prawda zawsze bolała a już z takimi wywiadami stajecie się śmieszni że aż (usunięte przez administratora) Z Bogiem i niech ci się powodzi na tym kierowniczym stanowisku nękając tych którzy są pod tobą! Najbardziej szkoda mi firm zewnętrznych! Są dosłownie traktowani poniżej ludzkiej godności!

@Ania

Oj szkoda mi Ciebie, tez sie ciesze ze sie nie spotkamy. Nie przepadam za ludzmi ktorzy tylko narzekaja. A prawde najlepiej znaja Ci ktorzy tam pracuja. Kierownikiem nie jestem, ale kto wie, wszystko przede mna:) A opinie napewno wyrobia sobie ludzie sami, kto nie ryzykuje.... :) Pozdrawim

Ja nigdy nie narzekam a w tym przypadku piszę prawdę i jak widzę to bardzo boli. Mnie to cieszy i myślę że ludzie na poziomie już się u was nie zatrudnią. Może dzięki temu będzie normalnie w innych podmiotach gospodarczych. Powodzenia na stanowisku kierownika. Już widzę tych ludzi i ich perspektywy. Ale jaki zakład takie kierownictwo.

@Ania

Aniu gdybyś miała ten zakład gdzieś to byś nawet nie pamiętała o tym. Krótka historia w życiu, tutaj na zakładzie i koniec. Aż dziwne że potrafisz tutaj wejść i nadal pisać. Żal że nie ma umowy nadal pod firmą bądź Poprostu Ciebie wywalili. W życiu bym nie wszedł tutaj gdybym nie był obecnym pracownikiem.

@Marcin

Chcę po prostu przestrzec innych przed nieuczciwymi pracodawcami. To chyba jest normalne i naturalne u uczciwego człowieka??!! A z tego co widać z waszych wypowiedzi , chcecie się tylko wybielić. Na szczęście to nie jedyna grupa z opiniami!

@Marcin

Sama również prowadzę taką grupę. Nie zamierzam nikomu odpuszczać. Ostatnio taką opinię dostał PARTNER NADWOZIA.Tam zatrudniają również więźniów o czy się nie informuje przed pracą. W Prima Sosnowiec są pobni ludzie którzy najprawdopodobniej pochodzą z półświatka. Można się o tym przekonać obserwując i przebywając z nimi. Dlatego ostrzegam ludzi przed takimi jak wy. Do skutku i jak najczęściej !

@Ania

Wypłaty nie wypłacono? Że pracodawca taki ? Z tego co widzę to narzekasz na firmę pośredniczącą. Każda z tych firm jest nic nie warta. Adecco oraz reszta. Umów nie było i nie będzie pod zakład. Z tego co wiem to brakuje chłopaków z umowami żeby mogli pracować na hali A. Rozdmuchy. Podobno był już taki temat żeby dac chłopaka umowy zeby mogli tam pracować ale jest cisza.

@Marcin

Wypalacono podrzutku. Z tym nie ma problemu ze względu na to że i tak jesteśmy tanią siłą roboczą. Na szczęście to się już zmienia. Idziesz dzisiaj na piwo z patologią za Orlen?????

@Marcin

Jesteś nic nie wartym sługusem. Retoryka twoich wypowiedzi zatacza pętle i z braku jakiegokolwiek argumentu cały czas odwracasz uwagę od nieudolności kierownictwa w zakladziku dla ubogich!! Tyle by było na tym forum. Mam swoje strony i nie mam czasu dyskutować z nadętym parobkiem!!

@Ania

Widze ze poki co najlepiej wychodzi Tobie obrazanie ludzi ktorych nie znasz. Rzeczywiście dyskusja zbedna biorac pod uwage Twoj poziom wiedzy o firmie i ludziach ktorzy tam pracuja

Ty jesteś na poziomie ale przedszkolaka. Jeżeli się obraziłeś to sam luzusie. Ja nie wchodzę w .... Kierownictwu. :)

@Ania

Pozdrawiam i zycze milego wieczoru:)

Alfabet
@Ania

Niekometentni? A co to znaczy?

Haha
@Ania

Wypowiedzenie dala przez posredniaka pierwsze slysze haha grubo natrzepane w glowie

@Haha

No niestety tacy niedoinformowani i nie dokuczeni pracują w tym zakładzie penitencjarnym! Dlatego robią co chcą z ciemnotą!

@Haha

Naucz się Wysławiać. Wymowa na poziomie trzylatka. Widzę że w Pastic zatrudnienia się coraz mniej rozgarniętych umysłowo!

Róża
@Ania

Ania jak taka jesteś bohaterka to czemu nie podasz nazwiska zobaczymy ile razy tu byłaś i ile razy musieli cie wywalić

@Róża

Następne zero ściągnięte z ulicy! Nie polemizuję z dziećmi i niepełnosprawnymi umysłowo. Masz kolegów w pracy!!!

@Róża

Manipulować to sobie możecie tymi obok was! Z czym ja pracowałam?? Cieszy mnie że się o tym dowiaduję! Jeszcze jeden argument by nigdy więcej do upośledzonych nie wracać!!!

Ahmed
@Ania

Byłem pod lavoro popieram zdanie

Byly pracownik

Witam Odradzam pracę na zmianie B u P Daniela facet jest uprzedzony do ludzi z pod agencji Nie ważne ile masz lat jedzie po Tobie na maxa Jego Gwiazdy są najważniejsze One się opierdalają a Ty (usunięte przez administratora) mało tego jak czegoś nie umiesz dostajesz odrazu zjeby ogólnie Jesteś Jego (usunięte przez administratora) tak jak kiedyś powiedział Ludzie z Pod agencji są Jego Siłą roboczą .Soboty obowiązkowe listę tylko podsyła a spróbuj się nie wpisać to masz (usunięte przez administratora) dostajesz najgorsza robotę bo przecież Pan musi pokazać kto Tutaj rządzi. Ogólnie robota spoko tylko nie na tej zmianie nie u tego Pana a Jego Żonka Nie lepsza Pozdrawiam ????

Marzena

A inne osoby koordynujące zmianę jak? Lepiej się pracuje z nimi? Są okej?

Olaf
@Byly pracownik

Pracuje na tej zmianie więc wiem o czym mówisz ale nie ma możliwości przejścia na inną nie rezygnuje z pracy bo naprawdę jest w porządku a i zarobki też

@Olaf

Chyba nie pracujesz na zmianie P Daniela ?pytanie dlaczego pracownicy przychodzą i odchodzą z Jego zmiany ?dla Mnie Jest sadystą który po cichu bez rozgłosu usuwa nie chciane osoby że swojej zmiany Jego EGO ZA BARDZO GO JUZ PRZERASTA .POZDRAWIAM

1 rok

niemam

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Yeti

a właśnie zapomniałem pracownicy myślą ze maja umowy na stałe to moga po 3lata na l4siedzieć ha kpina weźcie sie za tych nierobów centralnie a w biurach to dopiero żart rączka rączkę myje pozdrawiam

@Yeti

A tak całkiem serio to ile najdłużej ktoś z rzędu na l4 tu siedział?

2lata to mało?

Z

Byłem świadkiem jak pracownik firmy czepiał się agencyjnego potem doszło do bójki bo agencyjny nie wytrzymał hamstwa i zniewagi ze strony pracownika firmy i uderzył go metkownicą :D pobili się, ale ten pracownik firmowy to mówią że niejeden mu pięścią życiorys z hamstwa i kłamstw prostował, z tego co widzę dalej to nie pomogło, robi na innym stanowisku i gnębi innego z agencji.

EX-pracownik
@Z

Pewnie znowu Marcin J. został wyjaśniony przez młodego i narwanego chłopaka.

Do ex
@EX-pracownik

Z tego co zauważyłem przychodząc wcześniej do pracy i słysząc to pewnie chodiz o Rafała W. Zneca się nad młodym chłopakiem z agencji. Chłopak już był u kierownika z tym problem. Rafała W to wyjaśni nawet mucha

Śruba
@Do ex

Coś źle zauważyłeś Marcinie J Dżaga z hali c , proponuję zmienić te jaruzelskie okulary i nie pisać o sytuacji która nie miała miejsca. Zjedz sobie lepiej snickersa czy kebaba i przestań gwiazdorzyć na tym goworku . A jeśli chodzi o tą muchę to właśnie lata nad Twoja siwą główką.... bo wiesz ....muchę do gów..na ciągnie

As
@Śruba

Ja też słyszałem o takiej sytuacji na hali c całkiem nie dawno Rafał W. znęcał się nad nowym pracownikiem a potem był w kantorku u kierownika i się tłumaczył. Kogoś bardzo boli kto co jada, bo nawet kebaba żałują chłopakowi. Na tej hali C chyba każdy każdemu zagląda co kto jada. Marcin j następnym razem idź zjedz sobie gdzie indziej.

@As

Niemożliwe, z tego co kojarzę Rafał W. z hali C to normalny i prawilny chłopak. Z kolei Marcin J. to stary donosiciel który wobec swoich współpracowników stosuje ubeckie metody: - pomawianie przed innymi z rzeczy jakie nie miały miejsca, "on na ciebie mówił to i tamto" - obgadywanie za plecami chyba każdego do każdego - donoszenie do brygadzisty i do kierownika na tych których nie lubi - słowne i niewerbalne prowokacje wobec ludzi których nie lubi - ciągłe szpiclowanie kto co gdzie jak i z kim, jest bardzo ciekawski najróżniejszych plotek I tym podobne pseudo-cwaniackie zachowanie i ogólnie sianie fermentu. Podsumowując jeśli macie nieszczęście pracować z tym typkiem na hali C, to postarajcie się go ignorować i w ogóle trzymać się od niego z daleka, bo to śliski i toksyczny typ.

Szwagier

To o Juszczaka chodzi ?

@Hetman

Hetman co ma piernik do wiatraka ? Chcesz to wezmę chłopaka z agencji pójdę z nim do kierownika. Opowie jeszcze raz wszystko na temat Rafała W oraz tego młodego Adriana N. O nich mówił u kierownika to jeszcze raz powtórzy A jak będziecie dalej nakręciac się na Marcina to pójdę do związków i rozwalą wasza klike i nie będzie kolesiostwa. Młody tak ma tutaj ochronkę ale wszystko do czasu.... Koniec tematu bo zaczęło się o tym jak było a teraz wymyślanie na forum na drugą osobę. Tak dalej będzie to będzie trzeba wprowadzić zmiany na tej zmianie bo to co się dzieje to.....

@XD

Ale fajne nagonki robicie ogólnie na siebie niepotrzebnie. Zarabia sie tutaj że ledwo się żyje od 10 do 10 ale to chyba i tak za dużo z tego co widzę bo się kłócicie o głupoty. W takim zakładzie pracy to jeden powinien stać za drugim i sobie pomagać żeby każdy miał dobrze. Wspierać się żeby były jak największe pieniądze A nie szukać afer jak dzieci. Chyba że to większa afera niż Lance Armstronga to nie odpuścicie hehe

@Szwagier

Proszę o nieużywanie konkretnych nazwisk tylko inicjałów bo to wbrew regulaminowi serwisu, a i tak wiadomo o kogo chodzi, inteligentna osoba pojmie to wmig. ;)

@XD

Jedyne co zrobiłem to napisałem prawdę i to czego byłem świadkiem jako były pracownik tego zakładu. Kiedy jeszcze tam pracowałem bynajmniej nie należałem do żadnej kliki, już nie pracuję w Primie ale osoby kumate powinny się domyślić o kogo chodzi. Nie zamierzałem rozpoczynać żadnej nagonki na Marcina J. tylko wyłożyłem moją opinię o nim na forum publiczne, jak komuś się nie podoba to trudno, ale tak działa wolność słowa. Nic mi nie możecie zrobić bo już w tym zakładzie nie pracuję, a jak was prawda boli to polecam iść do apteki po maść na ból czterech liter. Co do innych osób już się nie będę wypowiadał bo nie jestem na bieżąco. Na razie. XD

@Hetman

Takie ego? Najmocniejsza figura w szachach? Nie musisz powtarzać kilka razy że już nie pracujesz bo w to nie wierzę. Tak byś nawet nie wszedł tutaj. Wszyscy macie widocznie za plecami strach Wracam do pracy bo szkoda mi telefonu na głupoty. Lepiej muzyki posłuchać w pracy niż to czytać. Na razie Hetmanie

As
@Hetman

Widać że nie znasz ani jednego ani drugiego. Skoro już nie pracujesz to skąd wiesz co się dzieje na zakładzie i jednego bronisz a na drugiego robisz nagonke aby temat niewygodny szybko znikął. Przez takie pomówienia nagonki dojdzie kiedyś do tragedii. Z tego co piszesz to na tej hali każdy każdemu (usunięte przez administratora) obrabia no i brawo dla brygadzisty, że lubi ploty. Dajcie już z tym spokój gorsi są na tym zakładzie a to nieportal aby takie rzeczy na ludzi wypisywać. Skoro już nie pracujesz to mogłeś się podpisać z imienia i nazwiska a tak to jesteś bohater.

Yeti

piszę tak jak jest kolesiostwo same nieroby przełożeni kpina stare babsztyle wstrętne myślą ze sa zajebiste faceci kozaki a co drugi to leszcz ogólnie nie polecam praca spoko ale ludzie tam to watacha nierobów kretaczy ze ten zakład istnieje jeszcze tam kazdy działa na jego szkode masakra trzeba napisać do właściciela Włocha zeby tam porządek zrobił

Jak długo trwa proces awansu w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Renata

Po znajomościach :D rodzina na stanowisku lub jak piszą inni o kantorkach.

@Renata

Serio? Na których niby i jakie więzy rodzinne łączą?

@Natalia

Będziesz pracować dłużej to zobaczysz. Jak załatwiają umowy swoim. Chodzą po kierownikach prosząc za nich żeby dostali umowy.

@Renata

I za każdym razem się zgadzają? I każdy w firmie to widzi?

Kamila

chodzi o umowy o pracę?

Zmuszają do pracy w soboty i w tym celu dają miesięczne umowy by zastraszać, a kierownictwo ma wolne w weekend. Trzeba zasuwać jak robot bo staniesz na chwilę to dostaniesz opiepsz od kierownika. Dyrektor człowiek łysy bardzo nie przyjemny i traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) Zero szacunku do osób z agencji, że też mają życie prywatne a nie niewolnictwo w pracy. To powinno być zgłoszone do PIP-u !!!!!

@Monika

Nie wiem kto jest Twoim kierownikiem ale na mojej zmianie nikogo nie zmuszają do nadgodzin, czasem jak jest potrzeba więcej osób to zwyczajnie przyjdzie poprosić. Więc może zmianę zmień i będzie ok. Pozdrawiam

Seba
@Gość

Już to widzę. Dostajesz listę pod nos albo się zwolnij!

RR
@Monika

Co za bzdura.Nikt nikogo nie zmusza do nadgodzin. Zmień może zmianę. Zresztą jak tak Ci źle to dlaczego jeszcze tutaj pracujesz i zgadzasz się na takie warunki. Z tego co widać na ten zakład wracają zawsze te same osoby. Zakład im nie przedłuża umów a po jakimś czasie znowu wracają a to o czymś świadczy.

@Seba

Tak jest przychodzą z listą i potem się musisz tłumaczyć, oraz że tu się pracuje 6 dni nie 5.

@RR

Ciągła rekrutacja też o czymś świadczy, a głośno prawdę mówić wolno to wolny kraj i po co ukrywać to jak jest w tej firmie?

Klaudia
@Monika

I masz rację. Pracownik spod agencji to siła robocza nic więcej . Zero szacunku.

Renata

Teraz to chyba nikt nie będzie na związki zawodowe narzekał. Wywalczyli nam podwyżkę 3.5zl oraz % od premii większy. Przez ostanie 4 lata wywalczyli 3 podwyżki. Pierwsza 2.28zl Drugą 1.75zl Trzecia 3.5zl Najniższa stawka była 4 lata temu 13.84 + 23% = 17.02 Od października 22 + 23% = 27.06

Ann

Ja jestem bardzo zadowolona

Ocb
@Ann

Moja zmiana (usunięte przez administratora) kierownik bardzo pozytywny brygadzista też dość dziewczyny bardzo pomocne prosisz o pomoc żadna nie odmawia no i dużo nadgodzin można zarobić

@Renata

To nie związki wywalczyły podwyżki tylko negocjator. Związki miały swój czas na rozmowy to nawet właściciel nie chciał im dać 1,50. Pod naciskiem załogi doszło do tego, że dostaliśmy negocjatora i mamy podwyżki. Warto wspomnieć że związki te wcześniejsze podwyżki wywalczyły,ale jakim kosztem. Musieliśmy oddać część premii świątecznej lub inne ale zawsze na niekorzyść pracownika. Narazie to dostaliśmy 1,50 podwyżki a 3,50 narazie jest na papierze a większość załogi z obawą czeka na tą kolejna podwyżkę czy aby napewno ją dostaniemy.

Do Adama
@Adam

A mediatora załatwiły związki czy Mikołaj ? Może ty Adamie ?

Do Adama
@Adam

Adam jest (usunięte przez administratora) jak but haha. Wracaj na wieś i robotę w polu bo nie wiesz co się dzieje. Negocjatora załatwiły związki. Wcześniejsza podwyżkę też masz a że zabrali 500zl brutto z premią świątecznej to nic takiego. Było to 3 lata wstecz i większość pracowników wyraziła zgodę

Oj
@Renata

Ciekawe kiedy zwiazki zadbaja o agencje :) wymkeniaja pracownikow jak rekawiczki zamiast zajac sie dobrym pracownikem ;)

@Oj

Proponowała bym żeby pracownik z agencji zapisał się do związków żeby coś od nich wymagać.

Oj
@Renata

Zeby dali dzien wczesniej znac ze zwalniaja ludzi jak sie nalezy do zwiazkow ? Smiechu warte :)

@Oj

A tak zrobili już, że taka przezorność? :( To ogólnie jak to w tych agencjach tu wygląda sytuacja, bo widziałam, że piszesz o sporych rotacjach

Cześć, jak wygląda u Was logistyka na zakładzie?

Logistyka????Masz poczucie humoru????

Znów ja
@Ania

W sensie co robi, czym się zajmuje :)

@Znów ja

Robieniem z ludzi kretynów! Tam pracują same osły i frajerzy - Bawidamki i inna podrzędna społeczność! Nikt przy zdrowych zmysłach i przy tylu ofertach pracy na rynku nie zatrudni się w tej umierającej firemce kogucik. Ja trafiłam tam przez przypadek i nie polecam najgorszemu wrogowi! Ludzie traktowani jak (usunięte przez administratora) Lepiej szukać normalnej pracy z ludźmi na poziomie a nie z plebsem z rynsztoka i to dosłownie!

Gość87
@Ania b

Bzdury opowiadasz, sporo ludzi tam pracujących to starzy wyjadacze którzy znają branże od podeszwy, w końcu automotive się podniesie i wtedy też wszystkim bedzie łatwiej, wszyscy zapomnieli że samochody są ważne jak chleb, jak się skończy rynek używanych to dopiero będzie heca

@Gość87

Swój swojego broni(usunięte przez administratora) Takich jak tam pracują widuje codziennie pod spodem ! "Pożycz 50 groszy"!

@Gość87

Swój swojego broni , ponieważ prawda ujrzała światło dzienne! Nawet do mnie dzwoniło Laworo czy bym nie wróciła! Macie ludzi na pęczki pod biedronką i pod dworcem! Takich jak tam pracują widuje codziennie pod sklepem ! "Pożycz 50 groszy"! Nigdy więcej Laworo , Magneti Marelli - Teraz Plastic Compinents ! Za takie pieniądze i przy tej kadrze nikt przy zdrowych smysłach się nie zatrudni! Nie bedey pracować (usunięte przez administratora)! I z twojej wypowiedzi wnioskuje że jest jeszcze gorszej niż było! Spadły zlecenia i pewnie również zarobki a premię chyba dalej ogląda tylko kierownictwo! Możesz sobie pracować u tych (usunięte przez administratora) ja mam inny lepszy etat i chodź by mi oferowali dwa razy tyle ile mam teraz , to mogą zapomnieć! Ta firma i tak się sama wykończy a tam nie ma przyszłości! Do emerytury tylko szeregowy pracownik za jałmużnę!

@Znów ja

Logistyka: albo coś jest albo nie ma, a jak się okaże ze jest to po otwarciu okazuje się że jest coś innego xd

@Ania b

Jak się samej jest plebsem z rynsztoka to nie dziwota, że już tam nie pracujesz. Jesteś pewnie kolejną osobą z łapanki, która tam trafiła i kompletnie w (usunięte przez administratora) miała wykonywanie pracy.

@normalny

Nie porównuj mnie do swoich znajomych z pracy! Jak bym nie miała honoru i szacunku do siebie to pewnie jak inne była bym często w twoim kantorku!

@Ania b

O mój Boże to takie rzeczy się dzieją????

@Marta

Przyjmij się a sama ocenisz! Mi się już nie chce wypowiadać. Jak nie nikt mi nie wierzy , to sprawdzajcie na własnej skórze. Ostrzegam . Tą firemka to dno!!

Olaf
@Ania b

No to nie wiem gdzie trafiłaś ale ja zadowolona jestem

Pracownica

Jak sama nazwa skazuje- agencja pracy tymczasowej. Jeśli umowa Pani Ani nie została przedłużona to były ku temu powody. Nie rozumiem tej nagonki i antyreklamy. Praca jest ok, kierownicy mili, wytłumaczą. Agencja może ciężko się dodzwonić i kontakt utrudniony, ale w końcu się udaje. Nie jest to praca gdzie przesiedzi się 8h, tylko trzeba stać i pracować, ale dostaje się za to godne wynagrodzenie łącznie z sobotami. Ja bardzo sobie chwalę i polecam :)

@Pracownica

Tak się składa że sama zrezygnowałam przed skończeniem się umowy! Nie siedzę w pracy a w szczególności jak Pani u kierownika w kantorku! Praca jest owszem osiem godzin ale tylko w tygodniu. Spróbuj nie zapisać się na sobotę to będziesz zastraszana! Z tego między innymi powodu i że względu na (usunięte przez administratora) zrezygnowałam z pracy w po żal się Boże firmie kogucik zatrudniających w większości patologię! A tak na marginesie ile obiecał kierownik za wpis na GoWork?! Widać że już nikt do was nie chce przyjść i się zatrudnić. Nawet do mnie już po raz kolejny dzwonili co już jest komedią! :) Jesteście (usunięte przez administratora) wchodząc w zad kierownictwu. No chyba że za małą przysługę w kantorku zaproponował wyższa premię. Ale to i tak jest upokarzające dla normalnej kobiety!

Ewelina
@Pracownica

A Czy soboty są płatne extra? Ile godzin przepracowujesz miesięcznie i na jaką wypłatę można liczyć ?

@Ewelina

4200-4500 netto z sobotami

@normalny

Buahahhaajhaajjaa ze co ?? Soboty są do odbioru. A jeżeli już są płatne to nawet 4000 nie zarobi

Aleks Kowalski

Zgadza się dni wolne są do odbioru. Może ci się wchodzą w czerń mają płatne!

Aleks Kowalski
@Pracownica

Nawet nie komentuję prawej ręki prezesa!

Rafal

Bo tutaj każdy ma inne stawki. Różnica między pracownikiem może być 2zl od najznizszej stawki oraz stażowe. Tu mają z 4 sobotami 4200 do 4500. Wszystko na to się składa ile tygodni nocek oraz ile dni pracujących w miesiącu.

@Aleks Kowalski

Ooooo czyli ci co chwalą lub mówią to po co tu pracujesz to osoby z biura firmy??? OMG kto jeszcze inni pracownicy i co potem szukają tych ludzi po firmie i się mszczą za takie opinie czy jak???

Byly pracownik

Czytajac komentarze innych stwierdzam iz ludzie maja zal ze nie doatali umow sa czasy jakie sa i dla tego wypisuja negatywne komentarze a tak miedzy innymi chcialyby zostac bo praca jest ok o czym swiadczy ze osoby wracaja ktore pracowaly wczesniej:) praca jak najbardziej ok posrednik- jest troche zawieruchy ale jak sie zadzeobi i wyjasni to zawsze jak sa niescislosci to wyplacaja :) a do osob ktore braly notorycznie przepustki i nie chodzily w soboty braly odbiorki czy bezplatny niech sie nie dziwia ze dostaly 2600 :) pozdrawiam Anie ktora zniecheca pracownikow :)

Max
@Byly pracownik

Ja niestety trafiłem drugi raz przez przypadek. Nie ma oficjalnych przyjęć jak i zataja się dane zakładu przy rekrutacji , że względu na brak ludzi do pracy! Nigdy w życiu nie podjął bym tam pracy. Na szczęście znalazłem chaczyk w umowie i mogłem odejść bez konsekwencji! Takie praktyki się mszczą. Widać to po wpisach i raczej nikt bajek nie opowiada. Jeżeli jest jakiś aspekt z którym macie problem , to raczej załatwia się to wewnątrz zakładu a nie poniża i jeszcze bardziej pogrąża w prawdzie o zagadnieniach dotyczących zatrudnienia jak i traktowaniu pracownika przez kadrę!

@Byly pracownik

Nie to raczej nie chodzi o umowy, naprawdę jest jak piszą. Wracają? Czy ja wiem, tu raczej że szybko można dostać pracę i potem się już siedzi bo blisko lub boją się zmian. Dobrze że ludzie mówią jak jest bo po co ukrywać.

Zyski

Co sądzicie o podwyżkach co chcą związki? -3,5zl brutto do godziny -wyrównanie do 18.50zl najniższej stawki. Według mnie wszystko niby ok ale mogli by zaproponować 19.00zl brutto najniższą ludzią co pracują już tutaj kilkanaście lat.

Magda

Jestem za! Sama mam najniższą stawkę po 15 latach pracy

Saletra
@Zyski

Wiadomo kiedy będzie kolejne spotkanie związków w sprawie podwyżek?

@Saletra

W poniedziałek

J.g
@Marek

W ktory poniedzialek ? Za 2 lata ?

Sztygar
@J.g

15 lutego spotkanie bez porozumienia. Kolejne w marcu.

J.g
@Sztygar

Czyli nic z tego bie bedzie :)

Elbro
@Zyski

Stawka minimalna wynosi obecnie 19,70 zł brutto. Tutaj jakiekowiek wyrównianie powinno być automatyczne, jednak wiem że firma robi uniki w stylu dodatku produkcyjnego. Przez to nadgodziny są dużo mniej opłacalne a czasami są bardzo potrzebne na zakładzie a chętnych jest mało. Taka sytuacja jest poniekąd winą starych pracowników którzy zamiast najzwyczajniej się dalej rozwijać to wolą się kisić na minimalnej. Warto się dokształcać i coś działać w tym kierunku bo nikt nad nami pracownikami się nie ulituje i nie zapłaci grosza więcej niż to jest potrzebne.

@Elbro

Ale w jaki sposób firmie udaje się cały czas robić tego typu uniki? Bo jeżeli minimalna to 19,7 a oni proponują 18,5 to coś jest naprawdę nie tak

Elbro
@Natalia

Sztywna premia która jest niezależna od niczego. Obecnie jest to legalne ponieważ suma z tą "premią" daje stawkę trochę większą niż 19,70 na godzinę. Ale w przypadku nadgodzin albo płatnych dodatkowych sobót brana jest stawka podstawowa jako sposób rozliczania więc oszczędność jest(dla firmy). Ale jeśli pracownik potrafi choć trochę liczyć kalkulować to wie że branie nadgodzin czy też dodatkowo płatnych sobót dostaje kwotę nieadekwatną. No takie przycinanie na wszystkim. Warto się zastanowić czy lepiej pracować za pseudo- minimalną w Prima i brać nadgodziny liczone od stawki poniżej podstawy czy też iść gdziekolwiek kto rozlicza to normalnie i czerpać całość z nadgodzin.

Kamila
@Magda

I co, nowi i starzy pracownicy mają taką samą stawkę ??

@Natalia

Też mnie to zastanawia, bo przecież nie można mieć stawki godzinowej poniżej minimalnej, ale jednak chyba można.

Czy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Renata

Nie, niestety to co piszą to prawda. Też tam pracuje.

Mariolka

Brygadziści faworyzują ulubieńców zwłaszcza swoich pracowników nawet leniwych i agencji każą pracować za nich, jedna osoba z agencji musi pracować jednocześnie na 2 i 3 stanowiskach gdzie pracownicy firmy wykonują to pracując w 3 osoby. Kierownictwo nie ma się do kogo zwrócić bo straszą nie przedłużaniem umów.

Mikołaj

Widze, że bardzo duży problem jest tutaj z przełożonymi TL oraz ML. Pasowało by większość wymienić bo jest dużo w tych osobach zakłamania. Chodzą obgaduja, nakrecaja ludzi na innych oraz naśmiewaja się z ludzi za ich plecami. Potrafią się wydzierać po ludziach. Zaczynamy o nich pisać? Wiadomo bez nazwisk, imiona można podawać oraz która zmiana. Też byłbym za tym, żeby ich zdegradowano. Nie wszystkich bo są konkretni, ale są tacy co tylko robią nam pod górę. Myślą, że są najważniejsi na hali. Może ktoś wie gdzie się podziały czarne skrzynki ? Zawsze można by było anonim wrzucić na takiego osobnika. Chyba że informować związki o takich przełożonych. Posiada ktoś numer telefonu do związków ?

@Mikołaj

Numery podane są w gablotach w każdej hali. Nie wiem czy mogę tutaj napisać. Ja dużo słyszałam co dzieje się i jestem ciekawa czy ktoś odważy się tutaj coś napisać.

Pracownica praca w kantorku chyba popłaca dlatego kierownicy pomagają. Z pewnością będziesz też mogła liczyć na premię tylko i to na pewno nie za pracę

Witam, chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na temat rekrutacji na stanowisko Kierownik działu BHP i Ochrony Środowiska. Czy polecacie sam zakład, jacy ludzie pracują w tym dziale itp. Dziękuje za każdą opinię i wiadomość w tym temacie.

@Nowy

Czyżby Pani Terminator się zwalniała? XD Warunki jak chyba wszędzie, tutaj Pani od BHP zajmuje się tylko spoglądaniem z pogardą, karaniem za przejście nie wg linii oraz próbą łapania na czymkolwiek by tylko kogoś złapać (nieodpowiednie ostrze, brak rękawiczek itd.) Ogólnie typowe zachowanie bez światełka w tunelu by było miło.

Nikt nie zniechęca pracowników i nikt też nie będzie wchodził w czarną dziurę. Pisze się zawsze prawdę. A jak prawda zabolała i są później głupie wpisy kierownictwa . To tylko podtrzymuje się wcześniejsze opinie na temat tego zakładu , wiadomo dla kogo. Nie jest to praca dla ludzi mających swoje zdanie a przede wszystkim , szacunek dla samego siebie.

Max snow

Nie tylko ona tam pracowała! Ja również podzielam jej zdanie! Najbardziej śmieszą mnie teraz płaczący o ludzi kierownicy! Trzeba było szanować dobrych pracowników! Teraz pod monopolowy albo na dworze! Prawda wykładnia wszystko!

@Max snow

Max Snow Do nich nie dociera że nikt przy zdrowych zmysłach się już u nich nie zatrudni. Chcą sobie podreperować aparycję a dają coraz więcej ciała. Śmieszni te małe ludziki żebrzące o pracowników. Może tak w urzędzie pracy jakiś małolat się jeszcze nabierze? Ktoś z zdrowymi zmysłami przeczyta i nigdy się u nich nie zatrudni!

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 21 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Gen. Mariusza Zaruskiego 11
    41-219 Sosnowiec

PRIMA SOSNOWIEC COMPLEX PLASTIC SYSTEMS Sp. z o.o.